>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkarska Liga Narodów kobiet

Status
Zamknięty.
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Osobiście przestrzegam przed graniem Brazylii 3-0 wczoraj z Korea wyglądaly bardzo przeciętnie. Jeśli Korea była w stanie urwac seta to Polki tym bardziej.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dobrym typem wydaje się handicap -11,5 pkt 1.60 iForbet.
Brazylia w każdym meczu ma praktycznie seta gdzie miażdży rywalki, czasem dwa nawet, jeżeli Polki wygrają seta to myślę, że po walce, a znowu spodziewam się wygranej Brazylijek w jednym z setów do 16-18 pkt, co powinno dać pokrycie tego handicapu. Oprócz meczu z Niemcami przegranymi zawsze pokryta ta linia, do tego z ekipami teoretycznie mocniejszymi niż Polska jak np. Turcja czy Serbia.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wchodzę na live w Tajki po kursie 3,00 ... Niemki opadły i wyglądają już coraz gorzej, Tam tylko Lippmann coś gra. ⛔ Jednak 2:3 przegrały ale i tak brawa za walkę od 0:2
Jeżeli chodzi o inne mecze to wchodzę :
Brazylia (-2,5 seta) - Polska 1 1,92 3:0
Rosja - Turcja 2 1,46
Holandia (-2,5 seta) - Korea 1 1,53
Koreanki przede wszystkim bez swojej gwiazdy Kim, Brazylijki przegrały seta z nimi na własne życzenie ale gdyby były skoncentrowane to gładkie 3:0 było by. Wczoraj Polki nieźle zagrały a i tak 0:3 w plecy. Dziś Brazylijki powinny ich gładko i szybko ograć 3:0. Rosjanki w dalszym ciągu słabe a Turczynki ciągną ładnie, wczoraj 3:0 z Belgia i gładkie sety.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
A co sądzicie o Dominikanie jutro? Kurs bardzo dobry bo 2.20 Forbet, powalczyły dzisiaj z Amerykankami gdzie Niemki wczoraj nawet 19 punktów w secie nie ugrały do tego szybkie 3;0 z Tajkami przy męczarni Niemek dzisiaj . Jedna i druga drużyna preferuje agresywny i ofensywny styl jednak chyba lepiej wychodzi to drużynie z Ameryki Środkowej
 
B 39

bagadyr

Użytkownik
N
Przecież ten kurs to nieporozumienie biorę Dominikanę w ciemno
Nieporozumienie a jednak, wyniki z dwóch dni mówiły co innego, a w tym momencie Dominikana nie istnieje przyjęcie klapa. To sa kobiety i tego się nie opłaca stawiać bo to loteria.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Japonia - Argentyna 3-0 1.45✅

Japonia po szybkiej porażce z Chinkami będzie na pewno zmotywowana aby wygrać 3-0. Argentyna to murowany kandydat do spadku z LN, wygrały tylko 2 sety w dwóch pierwszych meczach reszta wszystko przegrane po 3-0. Japonki mają na koncie 3 wygrane, muszą walczyć aby się utrzymać w elicie i taki mecz pewnie zgarną. Umiejętnościami przebijają dzisiejsze rywalki o przynajmniej klase. Pokonały Włoszki 3-2 czy Belgijki 3-0.

Rosja - Belgia 3-0 2.07⛔

Rosja wczoraj ładnie zagrała i niektórych zaskoczyła, ale ja grałem tylko over 3,5 seta, na Turczynki nie ruszałem. Widzę w Rosjankach duży potencjał i na pewno potrzebne są im zwycięstwa bo mają kilka porażek na koncie. Dziś najlepsza okazja, aby dopisać sobie szybkie 3 pkt, po wczorajszych 5 setach nie będą chciały przeciągać tego meczu. Belgijki bardzo słabe, ze zmienionym składem Serbek sromotne 3-0, z Turcją na tym turnieju też 3-0, w sumie 4 ostatnie mecze przegrały 3-0 też z USA i Japonią.
Edit: Oddały seta a prowadziły 5-1, niestety, a zastanawiałem się czy gra Polskę czy Rosję 3-0.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Japonia - Argentyna 3:0 1,42

Popieram kolegę wyżej, Japonki powinny rozbić swoje rywalki szybko w 3 setach.
Holandia - Brazylia powyżej 172,5 1,50
Tutaj zaś powinniśmy obejrzeć dość ciekawe spotkanie gdzie jedna jak i druga drużyna mają szanse na zwycięstwo dlatego pobieram over meczowy.
Taki dubelek na dziś.
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
mati1989 no mało zabrakło i Tajlandki by wygrały,a to,że niemki jakimś cudem weszły no to gratuluje,ale nie rozumiem jak można od razu mnie wyzywać i się ze mnie śmiać,rozumiem jakby niemki 3-0 wygrały,ale 3-2 no proszę cię.... pozdro
 
C 18

crisardo

Użytkownik
Jak myślicie, czy Włoszki postawią się Chinkom? Raczej nobet ?

Chinki raczej.
Włoski niby skład już lepszy bo gwiazdy wróciły ale nie grają za dobrze .czesto łapią ogromny dół i tracą seriami punkty.
Over 3,5 seta możliwy ale bardziej prawdopodobne Chiny 2-0 w pierwszych dwóch setach
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Pytanie na szybko bo mecz za 1,5 godziny. Koreanki w dzisiejszym meczu z Polkami grają kompletnymi rezerwami czy jak? Kurs na Polki tylko 1,10 przy 6,50 na Koree WTF??
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Pytanie na szybko bo mecz za 1,5 godziny. Koreanki w dzisiejszym meczu z Polkami grają kompletnymi rezerwami czy jak? Kurs na Polki tylko 1,10 przy 6,50 na Koree WTF??
Nie gra najlepsza Kim ,która zdobywa połowę punktów co było widać w wczoraj i przedwczoraj gdzie przegrały 30 punktami , 3:0 Polki max 3:1
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tajlandia - Korea 1:3 179 punktów ... Szkoda pierwszego seta, wyraźnie przegranego
powyżej 183,5
1,80
Coś mi się wydaje, że możemy zobaczyć nawet 5-setowe spotkanie. Po tygodniu odpoczynku do składu wraca Koreanka Kim - najlepsza siatkarka drużyny. Tajki też potrafią zagrać świetny mecz. Po ostatnim tygodniu widać jak ważna dla zespołu jest Kim, dziś już jest więc mecz będzie zacięty.
Chiny - Brazylia 2:3
powyżej 181,5 1,83 Unibet
Mecz na szczycie, do zespołu Chin wraca X. Yuan w Brazylii gra Tandara w kapitalnej formie ależ to będzie mecz między obiema siatkarkami. Niby faworytem są Brazylijki ale coś mi się wydaje, że Chinki postawią się i to będzie trudne i ciężkie spotkanie. Stawiam na over meczowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
twardyz 92

twardyz

Użytkownik
To co zagrały dzisiaj Serbki to jest jakaś żenada..Mieć w 3 secie wynik 12:18 i przegrać go 25:21 :headbang:
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Niemcy 3:1
powyżej 181,5 1,83 Unibet
Polska 1,60 Fortuna
powyżej 4,5 seta 2,65 Fortuna
Polki wczoraj rozbiły w pył Argentynki ale nie ma za bardzo co się tak cieszyć, jest to najsłabszy zespół i każdy z nim wygrywa. Dziś przeciwnik już z wyższej półki, mimo że Niemki też nie prezentują jakiejś wielkiej siatkówki - my oczywiście też nie. Stają na przeciw siebie wyrównane zespoły dlatego wygrana 3:0 dla jednej bądź drugiej drużyny moim zdaniem nie wchodzi w grę. Polki grają u siebie więc jest to przewaga Nasza.
Ostatnie spotkania między obiema drużynami to piekielnie wyrównane mecze... 5 ostatnich meczy to każdy mecz 5-setowy - 4 zwycięstwa Polek 3:2 i 1 zwycięstwo Niemek 3:2. Wcale bym się nie zdziwił gdyby dziś także było 5 setów. Mnie w sumie wystarczy 4 wyrównane sety na pokrycie mojego overa meczowego.
Póki co obie drużyny mają po 4 zwycięstwa i 6 porażek i jest to bardzo ważny mecz dla obu drużyn.
Trzymamy kciuki na Nasze!
Holandia - Włochy 2:3
Holandia 1,58 Fortuna
Włoszki wczoraj ograły Serbię 3:2 ale mimo wszystko to Serbia przegrała ten mecz niż Włoszki go wygrały, dziś przeciwnik równie mocny. Holenderki grają u siebie, wczoraj ograły Dominikanę 3:0. Moim zdaniem to Holenderki są zdecydowanym faworytem tego meczu dlatego pobieram ten kurs.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Belgia - Argentyna poniżej 135,5 pkt 1.80✅✅
Stawiam w tym meczu na under licząc na 3-0 dla Belgii i to dość łatwe, aby typ wszedł sety średnio muszą być wygrane przynajmniej do 20. Jestem zdania, że stać na to Belgijki, prezentują jednak znacznie wyższy poziom niż Argentynki, urwały 2 sety Holenderkom, a nawet grały 4 seta na przewagi przy prowadzeniu 2-1, ograły 3-0 Koreę oraz Dominikanę 3-2. Jednak tylko 2 zwycięstwa w 8 meczach na koncie to marny dorobek, dlatego dziś mają okazję poprawić sobie humory i przerwać passę porażek. Bezpieczniej można zagrać 3-0 dla Belgii po kursie 1.57. Mecz w Polsce, więc to Argentynki mogą mieć problem z aklimatyzacją, w poprzedni weekend Argentynki grały w Hongkongu, natomiast Belgijki w Serbii. Jest dodatkowy atut dla Belgijek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psychol32 419,4K

psychol32

Użytkownik
Tajlandia - Korea 1:3 179 punktów ... Szkoda pierwszego seta, wyraźnie przegranego
powyżej 183,5
1,80
W czwartym secie Tajki miały 23:20 i przegrały. Miałem je pograne po kursie 25 i czekałem na wyrównanie w setach by cash out zrobić i się posypało
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom