>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Siatkarska Liga Narodów kobiet

Status
Zamknięty.
P 87

plmati

Użytkownik
Granie tej kobiecej siatkówki czas najwyższy już chyba odpuścić... To co dzisiaj wyczyniały Holenderki w 4 i 5 secie to już był naprawdę kabaret. Ja rozumiem, że możesz mieć przestój w grze... Ale, żeby po 2 fajnych setach złapać godzinny przestój? Żeby w tb nie skończyć 10 ataków pod rząd? Żeby na tych 10 ataków aż 5 posłać w aut i to na pojedynczym bloku? Żeby nie być wstanie wybronić 6 kolejnych kiwek (i to wątpliwej jakości)... Albo za dużo trawy przed meczem, albo.... ALbo nie wiem... Nie umiem racjonalnie wytłumaczyć tego co się stało... Popełniły jeszcze więcej błędów własnych niż wczoraj Serbki, a wydawało mi się, że to osiągnęły wczoraj poziom osiągalny tylko dla Argentyny
 
M 1

marcinhh

Użytkownik
Jak najbardziej zgadzam sie z moim przedmowca... zenska siatka to jakas kpina. wlasnie zakonczyl sie 4 set polek w ktorym to rywalki graly chyba z martwica mozgu albo ch.. wie co. Mialem pograne overy punktowe etc i w trakcie seta overowalem na Niemki ... wynik koncowy 1000zl w plecy. to co sie wygrywa na meskiej siatce mozna latwo stracic w damskiej.... co jest z tymi babami ?
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Muszę się wtrącić. Niestety ale to nie tylko kwesta siatkówki. Kobiece sporty to taka loteria ze aż coś niesamowitego. Tenis wta tez piękny przykład.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Też miałem over 175,5 Polki i byłem już pewny kuponu za 100 do wzięcia 900 po 3 secie, wystarczało mi 14 pkt Niemek, jak zobaczyłem 11-1 to myślałem, że mi się net zaciął, przy 18-1 już się tylko śmiałem, ogólnie na plus bo grałem Belgię i Serbię i over Holandi, ale trzeba uwaŻać z tymi babami, wybierać 2-3 najlepsze mecze na 8 w ciągu dnia. Na jutro proste i naprawdę dość pewne granie to 3-0 niemki i włoszki, Polki też spróbuję 3-0, do tego jakiś over Holandia,
Ogólnie i tak widzę pewniejsze mecze na jutro niż na piątek u Panów, to co się działo w niedzielę też daje sporo do myślenia
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Ja też pojechałem Niemki i Włoszki 3:0, do tego bezpiecznie Polska-Belgia over 139,5 sądzę że Belgijki nie odpuszczą tak łatwo, jedyny mniej bezpieczny to Tajlandia-Japonia (+8,5). Nie będę argumentował, ale Tajki grają u siebie, powalczyły wczoraj z Turcją, myślę, że z Japonkami też mogą powalczyć ale to duże ryzyko bo niska linia stosunkowo.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Ja też pojechałem Niemki i Włoszki 3:0, do tego bezpiecznie Polska-Belgia over 139,5 sądzę że Belgijki nie odpuszczą tak łatwo, jedyny mniej bezpieczny to Tajlandia-Japonia (+8,5). Nie będę argumentował, ale Tajki grają u siebie, powalczyły wczoraj z Turcją, myślę, że z Japonkami też mogą powalczyć ale to duże ryzyko bo niska linia stosunkowo.
Granie po 3:0 szczególnie w meczach kobiet (chociaż ostatnio również u facetów) to totalna loteria. I nie ma tu znaczenia z kim potencjalny faworyt gra. Wystarczy chwilowe rozkojarzenie albo chęć przetestowania zawodniczek rezerwowych albo zwykła kontuzja mózgu i mamy klops. Już dawno wyleczyłem się z takiego grania. Nawet w takich meczach jak Niemcy- Argentyna.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
A ja przeciwko Aregentynie gram do końca LN. Jest to ryzyko w graniu 3-0, ale nikt za darmo też seta nie oddaje, kursy też kuszą, najgorsze jest wprowadzanie rezerwowych, ale Niemki pp porażce wezmą to 3-0, Włoszki ze swoimi gwiazdami to światowy poziom i muszą wygrywać po 3-0 do końca jeżeli chcą się załapać do final 6, też jest dobra sytuacja bo grały dwa mecze pięciosetowe, to trener nie powinien dużo kombinować żeby meczu nie przedłużać tym bardziej, że Dominikanki nie są takie najgorsze, ale wczoraj w 2 secie prowadziły 13-7, żeby za chwilę było po 16 i przegrały seta do 20, nie powinny zagrozić Włoszkom
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kosiarz94

Użytkownik
Ja dzisiaj spróbuję Polki zagrać na 3:0. Myślę, że jak nie będzie dużo błędów to powinny to nasze dziewczyny zamknąć bez zbędnej straty
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tajlandia - Japonia 2:3
powyżej 180,5
1,84
Tajlandia wygrała seta z Korea i Turcja natomiast Japonki wygrały z Korea 3:0 i porażka 1:3 z Turcją. Liczę, że Tajlandia postawi się Japonką mimo, żen ie są faworytkami to liczę na zacięte spotkanie przed własną publicznością. Kurs strasznie niski na Japonki więc pobieram over.
Dominikana - Włochy
Dominikana +20,5 1,70
Włoszki po 2-óch piekielnie trudnych i męczących meczach, oba wygrane 3:2 z Serbią i Holandią dziś mogą lekko wyjść na luzie i może jakimś zmienionym składem? Nawet jeśli wyjdą najmocniejszym to Dominikanki pokazały, że potrafią grać, porażki niby 0:3 z Serbią i Holandią ale poszczególne sety walczyły jak równy z równym.. Moim zdaniem linia za duża na Włoszki.
Polska - Belgia
Polska -1,5 seta 1,43
No Polki wczoraj co za set... 18:1. Jeszcze długo będzie się to wspominać ale dziś pora na kolejny mecz i pora na kolejne zwycięstwo. Belgijki są słabsze niż Niemki więc TEORETYCZNIE powinno być łatwiej... Ale jak to bywa z kobietami pożyjemy zobaczymy.
 
P 87

plmati

Użytkownik
Zibi tak jak często pochwale Twoje typy, tak dzisiaj się absolutnie nie zgadzamy ????

Tajlandia : Japonia
poniżej 180.5 1,85

Mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze powinny być zacięte, a zazwyczaj były 3 sety. Liczę, że dzisiaj maks 4 i to z dużą przewagą w przynajmniej jednym secie.
Włoszek nie gram, ale jeżeli już miałbym grać to właśnie -20 na Włoszki... Włoszki w tym tygodniu w ataku wyglądają świetnie... Dominikanki coś tam powalczyły z Holenderkami, ale te w tym tygodniu grają mizerie... Serbki w 3 secie wgniotły Dominikanki w parkiet... Myślę, że przy takiej grze w ataku i takiej grze blokiem jaki w tym tygodniu prezentują Włoszki, może być tutaj demolka.

⛔⛔????????
No nic.... Tajki w 4 secie prowadza 5 punktami, pozniej od stanu 18:15 zaczyna sie dramat... Maja przyjeta pilke w punkt na 19:15, ale rozgrywajaca popelnia blad podwojnego odbicia... I co sie dzieje? 19:25..... Takich rzeczy nie da sie przewidziec... Nikt nie jest wstanie przewidziec, ze Takji przestana &quot;myslec&quot;
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
zibi16 a holenderki z serbią?,można dzisiaj na holenderki?,wczoraj sie na nich przejechałem,ale coś dzisiaj czuje,że mogą namieszać one hmm?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
zibi16 a holenderki z serbią?,można dzisiaj na holenderki?,wczoraj sie na nich przejechałem,ale coś dzisiaj czuje,że mogą namieszać one hmm?
Wiesz co, no ten mecz obie ekipy mogą wygrać a obie ekipy mogą przegrać.. Nie pomogę Ci w tym meczu.... Zresztą to co zrobiły mi Chinki to jest przesada miałem 3 set na Chinki 20:15 prowadzą i.... 20:25... 10 punktów z rzędu.. ????
 
P 87

plmati

Użytkownik
Tajki dostaly w 4 secie serie 1:10.....
zibi16 a holenderki z serbią?,można dzisiaj na holenderki?,wczoraj sie na nich przejechałem,ale coś dzisiaj czuje,że mogą namieszać one hmm?
Oglądałem wczoraj mecz i Serbek i Holenderek... Orange popełniały wczoraj takie błędy, że dzisiaj to jest jedna wielka niewiadoma...
 
M 1

marcinhh

Użytkownik
Obstawianie żeńskiej siatkówki jest trochę jak gra w totolotka. W połowie 3 seta na wygraną holenderek było już 23. Kto by przypuszczał wygrają przegrane spotkanie...
Ja puściłem kupon dopiero w połowie 4 seta (2.60) plus wygrana polski (1,42). Ako 3.69.
 
C 18

crisardo

Użytkownik
Serbki powinny się wstydzic jak wrócą do kraju.
Dwa pierwsze sety genialne i w 3 secie mieć dwie piłki meczów z czego jedna mieć już na skonczenie i zostać zablokowanym. 5 set tragiczny i wstyd naprawdę. Najgorsze w tym jest to że Holenderki jak na ich skład zagrały żenujące spotkanie ale to wystarczyło na beznadziejną Serbię. Kpina.
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Co na jutro macie z mężczyzn,ktoś coś ciekawego?,myślę na razie o Francji 3-0 z Koreą(a w sumie 1 drużyna liczba punktów -75.5 bo kurs piękny,aż 1.65 ???? ),czekam na wasze wypowiedzi zibi16 ziemniak94 plmati fazer77 pozdro ????
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Ja tam narzekać nie mogę, 3:0 w spotkaniach faworytek nie okazało się być żadnym ryzykiem, bowiem nawet jeden set nie był szczególnie na styku. A przykre niespodzianki zdarzają się też w męskiej siatce, naprawdę doprowadzenie do 3:2 z 0:2 nie jest jakimś szczególnie rzadkim wyczynem. Kobieca siatkówka jest nieprzewidywalna, ale po prostu, ten kto nie chce, niech nie stawia, a jak stawiać to mniejszą kwotę i będzie mniejszy żal.
 
K 0

krzych27

Użytkownik
Jakie macie typy na ostatni tydzień fazy grupowej rozgrywek?
Na wtorek chyba warto postawić na mecz:
- Brazylia - Belgia 3:0 lub w 1 set over 41.5 pkt
- Over 3.5 seta w meczu Turcja - Holandia
- Włochy - Tajlandia 3:0
- Serbia - USA Zwycięstwo w pierwszym secie USA
- Argentyna - Korea PŁD Zwycięstwo Korei
To wszystko na razie bez informacji o składach, ale myślę, że na ostatni tydzień większość reprezentacji będzie w swoich optymalnych składach. Czy Argentyna u siebie wystawia jakiś mocniejszy skład oraz czy dla Korei gra najlepsza Kim?
Podzielcie się swoimi typami ????
Edit:
Mam informacje o tym,że Serbia będzie grać rezerwami:
https://volleymob.com/major-serbian-players-including-coach-will-skip-week-5-of-vnl/
W tej sytuacji warto zagrać jakieś handi setowe /punktowe w stronę Amerykanek ;)
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Cześć wam,w oczy rzuciły mi się dwa mecze to Naszych polek po kursie 1.7 prawie,no i Argentyna-Korea kurs na wygraną Korei (chodzi mi o dokładny wynik 3:0) to prawie 3.8,o co chodzi?,przecież to jest bardzo prawdopodobne ,ewentualnie można zrobić dwa kupony a na drugim 3:1,wypowie się ktoś? zibi16 fazer77 i reszta? pozdro
 
K 0

kuba8720

Użytkownik
Jak dla mnie te kursy są wystawione dobrze.Nie wiem jakich tu oczekiwaliście.Korea na 7 ostatnich meczów wygrała z Tajkami mecz i seta z Brazylią.Oprócz tego 5 x 3-0 w plecak w tym np ugrane 40 pkt w całym meczu z Holandią i 42 pkt z Polską.Dodać do tego należy,że Argentynki grają u siebie i ja nie rozumiem w tym wypadku zdziwienia kursami;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom