>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkarska Liga Narodów kobiet

Status
Zamknięty.
M 1

marcinhh

Użytkownik
Przypuszczam, że w takiej sytuacji obie reprezentacje będą walczyć o zwycięstwo aby trafić na teoretycznie słabszego przeciwnika. Ja osobiście będę typował over punktowy ...+ 182,5 po kursie 1.85 (np Betsson ).
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Liczyłem na mocniejsze Chinki u siebie. Może nie na zwycięstwo ale na urwanie jednego seta. Tymczasem w miarę łatwe 3:0 dla Amerykanek.
Jutro o 9:00 Brazylia - Turcja. Turczynki ugrały 5 setów w dwóch meczach w bardzo silnej grupie. Jeśli ktoś ma tu urwać seta Brazylijkom to albo USA w finale albo Turcja w półfinale. To jest kobieca siatkówka, i nie ma co sięgać hen daleko w analizie. Turczynki grałby bardzo zacięcie grupowe mecze final Six. Do tego miały dziś dzień przerwy. Co prawda Brazylijki nie miały zbyć ciężkich dwóch dni i w rytmie meczowym powinny gładko wygrać, ale set do urwania przez Turczynki po dniu przerwy to minimum.
Mój typ: Brazylia - Turcja over 3,5 seta 1,65 STS ⛔
USA-Chiny o 13:45 mecz idealny do obstawiania live przy ogórkowej od mamy. Chinki zawodzą mnie na tym turnieju, zwłaszcza w dzisiejszym meczu z Brazylią. Dlatego będę uważnie obserwował pierwszy set i początek drugiego by obstawić 3:0 dla USA, lub jakiś under punktowy.
 
M 1

marcinhh

Użytkownik
Pierwszy półfinał za nami... I od razu mega sensacji, kto obstawiał 3:0 dla turczynek po kursie ca. 20? Ja osobiście po pierwszym secie obstawiał em over +185.5 .. Jak się skończyło każdy widział ???? . Liczę na zacięta walkę w drugim półfinale gdzie gospodynie napewno zawalcza przynajmniej o jednego seta. Mój typ na to spotkanie to over 182,5 punktów po 1,85.
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Brazylia do gry po 1,60 ? Nie za bardzo siedzę w siatkówce, ale ostatnio dość przypadkowo obejrzałem ich mecz i dosyć gładko Brazylijki wygrały. Dużo się chyba przez te kilka dni nie zmieniło ?
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Brazylia do gry po 1,60 ? Nie za bardzo siedzę w siatkówce, ale ostatnio dość przypadkowo obejrzałem ich mecz i dosyć gładko Brazylijki wygrały. Dużo się chyba przez te kilka dni nie zmieniło ?
Wiele się zmieniło. Brazylijki dziś były obok meczu. Chyba zespołowi okres się zsynchronizował i cała drużyna dostała właśnie dziś. Jutro Brazylijki może i są faworytkami ale gospodynie mają pełne prawo je wypunktować. Myślę że mecz o 3 miejsce to nie to na co liczyła Brazylia. Natomiast dla Chinek może być toważny sukces.
Ja chyba jutro zagram win Chinek lub over4,5 seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom