>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Siatkarska Liga Narodów mężczyzn 2018

Status
Zamknięty.
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
wczoraj wyszedłem na 0 no to gramy dalej. kurs na Polskę 4.40 - typowy value bet. Amerykanow LS nie obchodzi nie beda gryzli parkietu jak Polacy
Cóż nie zgadzam się z tym typem choć fajnie by było gdyby po takim kursie Ci weszło.
Amerykanie przyjechali najmocniejszym składem do Francji. W porównaniu z turniejem w którym Polacy dostali od nich 3:0, skład uzupełnił przyjmujący Tayler Sander (po narodzinach syna) oraz atakujący Ben Patch (po kontuzji). Nie sądzę, że tłukli się taki kawał tylko po to by przegrać dwa mecze i spędzić weekend w Lille. Jeśli komuś tu nie zależy na LN to właśnie Polsce, która przyjechała na final six młodym składem, który ma się ogrywać, z Bartkiem Kurkiem po kontuzji, który ma się ogrywać.
Myślę, że Polska nie ugra dziś nawet seta, co będzie kluczowe dla układu grupy, aby ominąć w play off gospodarzy. Proponuję typy z STS:
USA-Polska --&gt; under 3,5 seta po 2,15;
USA-Polska --&gt; 3:0 po 2,20;
ilość punktów w meczu --&gt; under 180,5
.
Jestem wręcz przekonany, że będzie 3:0 dla tego moje dzisiejsze AKO na finał LN:
USA-Polska --&gt; 3:0 po 2,20✅
Serbia-Brazylia --&gt; Brazylia (-1,5) po 1,57✅

AKO: 3,45
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bobair 48

bobair

Użytkownik
Cóż nie zgadzam się z tym typem choć fajnie by było gdyby po takim kursie Ci weszło.
Amerykanie przyjechali najmocniejszym składem do Francji. W porównaniu z turniejem w którym Polacy dostali od nich 3:0, skład uzupełnił przyjmujący Tayler Sander (po narodzinach syna) oraz atakujący Ben Patch (po kontuzji). Nie sądzę, że tłukli się taki kawał tylko po to by przegrać dwa mecze i spędzić weekend w Lille. Jeśli komuś tu nie zależy na LN to właśnie Polsce, która przyjechała na final six młodym składem, który ma się ogrywać, z Bartkiem Kurkiem po kontuzji, który ma się ogrywać.
Myślę, że Polska nie ugra dziś nawet seta, co będzie kluczowe dla układu grupy, aby ominąć w play off gospodarzy. Proponuję typy z STS:
USA-Polska --&gt; under 3,5 seta po 2,15;
USA-Polska --&gt; 3:0 po 2,20;
ilość punktów w meczu --&gt; under 180,5
.
Jestem wręcz przekonany, że będzie 3:0 dla tego moje dzisiejsze AKO na finał LN:
USA-Polska --&gt; 3:0 po 2,20;
Serbia-Brazylia --&gt; Brazylia (-1,5) po 1,57
;
AKO: 3,45
Z typami nie dyskutuję bo częściowo popieram Twoje zdanie. Częściowo, bo też myślę, że USA i Brazylia wygrają dzisiaj. Nie mogę się natomiast zgodzić, że wygrana USA 3:0 (a nie 3:1 czy nawet 3:2) będzie kluczowa dla układu tabeli. Zakładając, że Amerykanie będą chcieli wygrać grupę to i tak będzie im potrzebne zwycięstwo nad Ruskimi, więc to czy z nami wygrają 3:0, 3:1 czy 3:2 nie ma żadnego znaczenia. Tym bardziej, że to Francja &quot;wybierze&quot; sobie z kim chce grać z półfinale ponieważ to oni grają ostatni mecz faz grupowych.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
wczoraj wyszedłem na 0 no to gramy dalej. kurs na Polskę 4.40 - typowy value bet. Amerykanow LS nie obchodzi nie beda gryzli parkietu jak Polacy. Brazylia raczej na spokojnie to bierze ale zycie mnie nauczyło ze w ls nie gra sie takich niskich kursow bo wszyscy maja to gdzies i dzieją sie czesto cuda
Hmm no nie wiem czy Polacy beda tu gryzli parkiet mocniej od Amerykanow. Ja mysle i jestem pewien ze kazdy to zauwazyl ze Vital chce zrobic z Polski piatego potentata do obecnej czworki lub nawet stac sie potentatem w miejsce UsA. Bo nie powolal tu najlepszych i olewa ta impteze jak robi potentat a nie tak jak usa ze wzieli samych de bestow tu.
// nie no jasne, ja tu żartuję, głupoty piszę, wygra dziś USA tylko ciekawe jak sie zaprezentują. Wczoraj był fajny mecz, Kurek super mecz ale raczej szybko tego nie powtórzy
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
przyjechali najlepsi zeby sie ogrywac przed ms ale tu chodzi o psychike mentalność i zaangazowanie.polska mentalność jest taka ze jest podnieta nawet z wygranych meczów towarzyskich czy to w pilce nożnej czy siatkowce. pamietacie jakie bylo swieto narodowe jak wygralismy w nozna w głupich eliminacjach z Niemcami? oni maja gdzies takie mecze, pewnie niezla beke z nas cisneli jak poczytali
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
przyjechali najlepsi zeby sie ogrywac przed ms ale tu chodzi o psychike mentalność i zaangazowanie.polska mentalność jest taka ze jest podnieta nawet z wygranych meczów towarzyskich czy to w pilce nożnej czy siatkowce. pamietacie jakie bylo swieto narodowe jak wygralismy w nozna w głupich eliminacjach z Niemcami? oni maja gdzies takie mecze, pewnie niezla beke z nas cisneli jak poczytali
Az odpowiem, bo nie moge.
W ostatnich eliminacjach do mundialu tez mieli gdzies i cisneli juz pozniej beke przed telewizorami, bo to siara i obciach jak Panama zbierze dwucyfrowke, zejdz na ziemie.
Co do tematu, to wydaje mi sie standardowo, ze Jankesi beda sie rozkrecac z setami(nie powinno byc ich za wiele) i w pierwszym ppgram jakies dodatnie handi punktowe naszych. Patrzac na kursy, to dadza jakies +4,5pkt 1.83
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Nie no Panowie Polska na ten turniej przyjechala przez pomylke, gdyby Francja i Rosja grala od poczatku silnymi skladami to bysmy tam becki dostali, od Wlochow w pelnym tez. Polska to poki co taki zespol top 7-8 i przynajmniej do przyjscia Leona tak pozostanie a i tak nie gwarantuje on ze nasi sie podszkola.
Dzis.bedzie lekcja z USA i kazdy set ugrany przez Polske bedzie dla mnie niespodzianka, tiebreak sensacja a wygrana czyms w rodzaju niemozliwego. Ale tak nie bedzie. Polecam 3-0 USA, ewentualnie -1,5. Gdyby amerykanie przyspali w jednym secie.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Brazylia -1,5 @ 1,62 Fortuna✅
Wydaje mi się, że Brazylia nie przyjechała tutaj na relaks i chcą tutaj wygrać albo zajść jak najdalej się da. Wczoraj momentami świetne widowisko przeciwko Francji. Osobiście wczoraj bardziej podobała mi się Brazylia i przegrała mecz na własne życzenie przez bledy własne w czwartym secie(kilka ataków w aut z rzędu). Nie ma tutaj Lucarelliego czy Fontelesa a i tak ma kto grać. Rezerwy są na prawdę duże. Mieli wczoraj dobre przyjęcie, często korzystali z pajpa, sporo gry środkiem. Wczoraj Brazylia by to wzięła w czterech setach ale mieliśmy właśnie w czwartym kontuzje souzy z.przyjecia, który rozgrywał bardzo dobry mecz. Lucas Saatkamp też wczoraj grał słabo, szczególnie na zagrywce. Franzucow tradycyjnie uratowała magia Ngapetha no i koń Boyer. Brazylia dla mnie grała fajniejsza siatkówkę i mieli więcej opcji. Widać, że zależało im na wygranej tak samo jak Francuzom. Po serbach dzisiaj można się wszystkiego spodziewać ale jednak postawie tutaj na faworyta, który mimo problemów kadrowych dalej ma ogromne rezerwy i jeśli tylko Lucas się poprawi(nie wiem co że Souza) i Wallace nie będzie mieć chwilowej zapaści jak wczoraj w okolicy 10pubktu czwartego seta to dla mnie canarinhos to biorą spokojnie. O zmęczenie się nie boje bo jednak wczoraj pograło bardzo dużo zawodników. Dziwiło mnie właśnie trzymanie Saatkampa. Był Eder w odwodzie i z jego świetnym blokiem czy zagrywka mogło się skończyć inaczej. Może.dzisiaj akurat wyjdzie w szóstce ? Nie wiem jak z kontuzja Souzy ale później jakoś mega poważnie to nie wyglądało chociaż gość ma sporą masę i nie wiem czy zaryzykują.Tak czy siak grać ma kto. Po prostu wczoraj widziałem Brazylię co jej się chce a jak Brazylii się chce to Serbia nie powinna tutaj być mega przeszkodą.
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Nie no Panowie Polska na ten turniej przyjechala przez pomylke, gdyby Francja i Rosja grala od poczatku silnymi skladami to bysmy tam becki dostali, od Wlochow w pelnym tez. Polska to poki co taki zespol top 7-8 i przynajmniej do przyjscia Leona tak pozostanie a i tak nie gwarantuje on ze nasi sie podszkola.
Dzis.bedzie lekcja z USA i kazdy set ugrany przez Polske bedzie dla mnie niespodzianka, tiebreak sensacja a wygrana czyms w rodzaju niemozliwego. Ale tak nie bedzie. Polecam 3-0 USA, ewentualnie -1,5. Gdyby amerykanie przyspali w jednym secie.
A co z Polską siatkówką mężczyzn. ? Kiedyś odnosiliśmy sukcesy a teraz ? Liczyliśmy się na świecie i w Europie. Co to będzie dalej ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
A co z Polską siatkówką mężczyzn. ? Kiedyś odnosiliśmy sukcesy a teraz ? Liczyliśmy się na świecie i w Europie. Co to będzie dalej ?
Wielkie przemeblowania I metoda prob i bledow w oczekiwaniu na Leona ogrywanie zdolnej mlodziezy. Jeszcze bedzie dobrze
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Serbia - Brazylia
Wypadł wczoraj z rywalizacji w tym turnieju najlepszy obecnie dostępny przyjmujący Brazylii, mowa oczywiście o Maurico. Na przyjęciu został Loh, Douglas oraz w obwodzie Cardoso. Jest to spore osłabienie Brazylii, która wczoraj przegrała z Francją i ma tylko jeden punkt na swoim koncie. Wczorajszy mecz stał na bardzo wysokim poziomie, Brazylia grała dobrze, jednak to Francja przeważała, przez większość meczu nie zdecydowanie ale była przeważnie z przodu. Gra siatkarzy Renana Dal Zotto wyglądała jednak bardzo solidnie, była tam wysoka jakość, no ale ciekawe jak będzie wyglądało to dziś bez Mauricio i jak w ataku oraz w defensywie będą grali Loh oraz Douglas. Ciekawe jak bardzo Serbowie pozwolą grać środkiem Brazylii bo w Europejskiej drużynie zagrywać mocno i celnie potrafią niemal wszyscy gracze podstawowego składu, a jeśli będą mieć dobry dzień to bez środka ofensywa ze świetnym, ale już myślę zmęczonym Wallacem, który grał przeważnie w podstawowym może nie wystarczyć na Serbów. W fazie grupowej Brazylia na terenie Serbii wygrała bez starty seta, ale wtedy Serbia nie grała zachwycająco i z meczu na mecz się rozkręcała i choć mecz z trzema setami to jednak wyrównany był, wszystko kończyło się góra 3 punktami różnicy na korzyść Brazylijczyków. Serbia w najmocniejszym składzie, z dużym potencjałem, nie wiadoma jak zagrają bo to ich pierwszy mecz, ale to mój faworyt dzisiejszego meczu.
Serbia @3.20 (0:3) ⛔ ⛔ ⛔
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Dziś ostatnie mecze fazy grupowej więc szansa na zarobek paru groszy.
Rosja - USA
Pojedynek o pierwsze miejsce w grupie, ale czy na noże? Wątpię, niezależnie od wyniku spotkania obie drużyny mają awans zapewniony i w perspektywie pojedynek z Brazylią lub Francją. Niestety jak słusznie zauważył bobair to Francja wybierze sobie przeciwnika w półfinale, więc Rosja - USA zagrają po prostu o prestiż.
Po pojedynkach z młodymi polakami USA wydaje się być silniejsze. Grali wczoraj z nami na pełnym luzie, angażując minimum sił. A i tak wygrali 3:0. Są w swoim najsilniejszym składzie, daleko od domu rządni głównej nagrody. Rosja natomiast okazała już słabość w tym turnieju, przegrywając z Polską jednego seta. To jedyny sygnał słabości, który w konfrontacji z amerykanami daje podstawy do typowania zwycięstwa USA.
Francja -Serbia
W drugiej grupie Brazylia zapewniła sobie awans po zwycięstwie 3:0 nad Serbią. Serbią, która w pierwszym secie zagrała fatalnie, w drugim się postawiła a w trzecim zabrakło jej szczęścia. Mamy więc dziś sytuację, w której Serbia musi wygrać za 3 punkty z gospodarzami, by wyjść z grupy i liczyć się dalej w walce o bańkę zielonych.
Wynik 3:0, 3:1 dla Serbii? Wydaje się być wręcz nieprawdopodobny. Francja z Brazylią zagrała bardzo dobrze (choć gdy wychodzili na mecz nie widziałem na ich twarzach pewności siebie), są murowanymi faworytami do końcowego triumfu. Kusi mnie tutaj by poszukać jakieś małej sensacji. Serbia choć wczoraj wypadła słabo to nie brakowało im zawziętości, woli walki i zaangażowania. Będą dziś gryźć parkiet w walce o być albo nie być, i w przeciwieństwie do Polski daję im szansę.
Moje typy na dziś:
Rosja - USA --&gt; USA po 1,85 w STS⛔
USA wygra mecz i spokojnie poczeka na rozwój sytuacji w grupie A. Jest bowiem szansa, że Serbia wygra i zagrają z nią w półfinale.
Francja - Serbia --&gt; wynik po dwóch setach 1-1 po 2,20 w STS⛔
To najlepszy wariant w tym meczu. Małą sensacją na którą poluję jest bowiem utrzymanie przez Serbię szansy na awans w czasie meczu. Jeśli po 2 setach będzie dla Francji 2:0 to Serbia jedzie do domu. Moim zdaniem zrobią wszystko by utrzymać szansę w tym meczu jak najdłużej.
AKO = 4,07
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Dziś ostatnie mecze fazy grupowej więc szansa na zarobek paru groszy.
Rosja - USA
Pojedynek o pierwsze miejsce w grupie, ale czy na noże? Wątpię, niezależnie od wyniku spotkania obie drużyny mają awans zapewniony i w perspektywie pojedynek z Brazylią lub Francją. Niestety jak słusznie zauważył bobair to Francja wybierze sobie przeciwnika w półfinale, więc Rosja - USA zagrają po prostu o prestiż.
Po pojedynkach z młodymi polakami USA wydaje się być silniejsze. Grali wczoraj z nami na pełnym luzie, angażując minimum sił. A i tak wygrali 3:0. Są w swoim najsilniejszym składzie, daleko od domu rządni głównej nagrody. Rosja natomiast okazała już słabość w tym turnieju, przegrywając z Polską jednego seta. To jedyny sygnał słabości, który w konfrontacji z amerykanami daje podstawy do typowania zwycięstwa USA.
Francja -Serbia
W drugiej grupie Brazylia zapewniła sobie awans po zwycięstwie 3:0 nad Serbią. Serbią, która w pierwszym secie zagrała fatalnie, w drugim się postawiła a w trzecim zabrakło jej szczęścia. Mamy więc dziś sytuację, w której Serbia musi wygrać za 3 punkty z gospodarzami, by wyjść z grupy i liczyć się dalej w walce o bańkę zielonych.
Wynik 3:0, 3:1 dla Serbii? Wydaje się być wręcz nieprawdopodobny. Francja z Brazylią zagrała bardzo dobrze (choć gdy wychodzili na mecz nie widziałem na ich twarzach pewności siebie), są murowanymi faworytami do końcowego triumfu. Kusi mnie tutaj by poszukać jakieś małej sensacji. Serbia choć wczoraj wypadła słabo to nie brakowało im zawziętości, woli walki i zaangażowania. Będą dziś gryźć parkiet w walce o być albo nie być, i w przeciwieństwie do Polski daję im szansę.
Moje typy na dziś:
Rosja - USA --&gt; USA po 1,85 w STS
USA wygra mecz i spokojnie poczeka na rozwój sytuacji w grupie A. Jest bowiem szansa, że Serbia wygra i zagrają z nią w półfinale.
Francja - Serbia --&gt; wynik po dwóch setach 1-1 po 2,20 w STS
To najlepszy wariant w tym meczu. Małą sensacją na którą poluję jest bowiem utrzymanie przez Serbię szansy na awans w czasie meczu. Jeśli po 2 setach będzie dla Francji 2:0 to Serbia jedzie do domu. Moim zdaniem zrobią wszystko by utrzymać szansę w tym meczu jak najdłużej.
AKO = 4,07
To co zaproponowałeś na mecz Francji z Serbią (czyli 1:1 po dwóch setach) to chyba najlepsza opcja na to spotkanie. Przemawia za nią również fakt, że tak naprawdę, jeśli Francja będzie chciała, z jakichś powodów, zająć w grupie drugie miejsce, to musi przegrać z Serbią 2:3. I żeby osiągnąć taki wynik będzie musiała wygrać pierwszego seta, drugiego odpuścić, tak żeby Serbia nie klękła od razu i pociągnąć to dalej wg własnego scenariusza czyli wygrywają seta na 2:1, wprowadzają rezerwy i kończy się 2:3. Teoria naciągana, ale nie wiemy z kim Francja woli grać w półfinale. A to, że celują tu w majstra, nie ulega dla mnie wątpliwości.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
oba mecze no bet. Rosja i USA - niedosc ze to tylko ls to jeszcze awans zapewniony. przeciez tu wygra ta druzyna ktorej troche mniej sie nie bedzie chcialo grac. Może zdazyc sie wszystko... na Francuzow tez bez sensu grac, oczywiscie to ls wiec Francja faworytem ale przy stanie 2-0 awans pewny i na dobra sprawe nie wiadomo co sie pozniej stanie
 
gladiator86 2

gladiator86

Użytkownik
Dzisiaj półfinały a tu tak cicho.
14:00 Francja - USA
16:30 Rosja - Brazylia

Kusi mnie zagrać w stronę gospodarzy, ale kurs marny bo tylko 1.40.
Natomiast w drugim meczu buki oceniają szanse 50/50 i ja bym zagrał Brazylię po 1.86.
Kursy z STS. W Hicie dnia u nich są kursy 2.0 - 2.0.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Francja vs USA 1 1,50
Tak jak juz pisalem wiele razy, tu chodzi o mentalność. Amerykanow nie obchodzi zbytnio czy wygraja czy nie, Francja stosunkowo krotko jest w szerokiej czolowce swiatowej i zawsze graja na maxa. Nie ta mentalnosc. Gdyby na mś byly takie kursy to w Amerykanow bym stawial bardzo duza stawke, ale coz - to tylko lś to wiadomo ze Francja wygra
Brazylia vs Rosja 1 2,0
Gra dwojka potentatow. Mam wrazenie ze Rosja w kwestii mś ma obecnie troszeczke wyzszy potencjal personalny. Ale wlasnie... w kontekscie mś a my teraz nie mamy mś. Brazylia to jedyny z czworki potentatow ktory tak do konca nie olewa jarmarków. I to wlasnie im bedzie zdecydowanie bardziej zalezec na odniesieniiu zwyciestwa
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Bzdury pisszecie o tym że Brazylii będzie bardziej zależec na wygranej. Maurico kontuzjowany i przyjecie to para Loah/Douglas. Nijak ma się do przyjecia Rosji Kliuka/ Volkov. Nie po co na turniej powrocili Michajłov i Volvich by Ruskie odpusciły. Mecz na styku 51-49% na Ruskich bym dał. Natomiast te kursy na Francje to żart. Az takimi faworytami nie sa.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie w jakich składach wczoraj grała Rosja i USA ? Wyszli rezerwowi , czy podobny skład do tego w jakim grały te drużyny w meczach z nami ?
USA wyszła rezerwą
Brazylia - Rosja powyżej 179,5 1,52
Francja - USA powyżej 177,5 1,50 3:2 211 punktów
W żadnym z tych półfinałów nie powinno zakończyć się 3:0 dla jednej bądź drugiej strony. Na ten moment 4 najlepsze drużyny na świecie a nie tak jak niektórzy pier... mentalność i komuś się nie chce gów.. prawda a jeśli jakiś sportowiec tak uważa to nie powinien nim być.
Rozumiem ważny turniej i ważniejszy ale w każdym gram na 100% a nie na 40%... I ten potentat... heh śmiechu warte.
Brazylia - Rosja, bardzo ciężki mecz do typowania kto wygra może zakończyć się nawet 5 setami.
Francja lekki faworyt ale USA nie powinni przegrać 0:3, tutaj także może zakończyć się 5 setami.
Do dubelka idealny kurs 2,28
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom