>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkarska Liga Narodów mężczyzn 2018

Status
Zamknięty.
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Francja - USA
Będę kibicował Francji, bo gra tej drużyny jest u siebie niesamowita. Ograli dwie drużyny w swojej grupie, awansowali z pierwszego miejsca, grają u siebie, atmosfera jest niesamowita. Gra Francji opiera się na dwóch liderach jeśli chodzi o zdobywanie punktów na Ngapethcie co nie dziwne i ten gość daje radę oraz na atakującym Boyerze, o którego dyspozycje, można się już bardziej martwić, bo nie jest to top atakujących, z dużym doświadczeniem. Boyer jednak daje rade i wydaje się, że jest w dobrej dyspozycji zdobywa dużo punktów z dobrą skutecznoscią, nawet atakując w naprawdę beznadziejnych sytuacjach. Pozytywnie gra również Rossard. Środek myślę akceptowanie. O mocnych stronach USA nie ma co pisać, bo są dobrze znane, wrócił Taylor Sander skład jest bardzo mocny, mecz może być długi, ale ja liczę na ostateczną wygraną świetnie wyglądających tu Francuzów.
Francja @1.48 ✅ ✅ ✅ (3:2)

Brazylia - Rosja

No i drugi półfinał zapowiadany jako pojedynek dwóch potentatów. Potentat z Brazylii osłabiony przed turniejem kontuzjami przyjmujących, w trakcie odpadł kolejny przyjmujący i to z podstawowego składu, Serbia nie potrafiła wykorzystać tego faktu i przegrała. Rosja na pewno obecnie mocniej od Serbów i moim zdaniem przejdą dziś Rosjanie do finału. Volkov i Michajłow jako dwóch najlepiej punktujących, a jest jeszcze Kliuka, który w ataku daje tu radę oraz środek. Musterski na tym final six nieco w cieniu, jak nie było Michajłowa i Volkova to on razem z Klikuką byli numerami jeden w ataku teraz nie ma takiej potrzeby i jego potencjał nie jest bo nie musi być w pełni wykorzystywany. Ale jeśli będzie trzeba Muserski moim zdaniem odpali i da kolejne bonusy dla Rosji. Wiadomo jak gra Rosja, oni spokojnie kontrolują nie niszczą rywali, grają takim nakładem sił aby tylko wygrać, w meczu z nami niby byliśmy blisko, ale realnie ciężko byłoby nam z nimi wygrać, Rosja nie grała na maksimum swoich możliwości i nie używała wszystkich argumentów jakie mogliby nam zaserwować. Słabość Rosji to brak dobrego tu rezerwowego na przyjęcie oraz znaczny spadek na jakości atakuj jeśli Michajłow zagrałby piach dziś, ale i Maxim jak i Egor i Dimitri wyglądają bardzo dobrze, bo już środek wygląda mega Rosji tu. Brazylia to Brazylia wysoka kultura gry, ale kto jak nie Rosja może im się tu i teraz postawić. Mój typ to Rosja.
Rosja @1.90 ✅ ✅ ✅ (0:3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
A 4

adam693

Użytkownik
Rosja kurs @5 gdziekolwiek, a nawet @8 w sts.
Wg mnie główni kandydaci do zgarnięcia tytułu. Porażka tylko w 3 meczach. Z Polska i Serbia grając bez Wolkowa Michajlowa i Wolwicza, czyli 3 z podstawy. 3 przegrana przydarzyła się na koniec zmagań w meczu z Francuzami, jednak Rosjanie grali tak samo w połowie rezerwowym składem. Na finały zabrali wszystkich najlepszych z możliwych, no może nie licząc sypaczy. Wszystkie 6 weekendów to spokojne wędrówki tylko po Europie. Zmęczeni podróżami na pewno nie są. Jeżeli na finały ściągają Michajlowa i Wolwicza to o odpuszczaniu nie ma nawet mowy. Grają najregularniej ze wszystkich zespołów. Jeżeli chodzi o inne zespołyt to :
Polacy nie dość że aktualnie słabi personalnie, to jeszcze bez podstawowych punktujacych, Francuzi mocni, chociaz bez szału, grę ciągnie Ngapeth,
Amerykanie w mega mocnym składzie, bo wraca Sander. Trzeba pamiętać że w grupie grę męczyli niesamowicie i szału na nikim nie zrobili.
Serbowie bardzo mocno pierwsza szóstka, ale przyjmujący mocno do ruszenia. Mnóstwo długich 5 setowych bojow w ubiegłych tygodniach.
Do tego Brazylijczycy, naslabsi od lat. Kiedyś w ich grze różnice robili przyjmujący, tego roku ta pozycja to ich ogromny mankament.
Reasumując kurs na Rosjan z kosmosu. Wyjście z grupy jest więcej niż pewne, a i potem w swoich meczach będą faworytami. Skład mają kosmicznie mocny. Na ataku geniusz bombardier Michajłow, rozegranie bardzo stabilny Kobzar, przyjęcie to genialny, chociaż młody Wołkow i bardzo dobry Kliuka. Środek wręcz kapitalny, bo ktoś z trójki Muserski, Wolwicz, Własow będzie musiał stanąć w kwadracie plus na libero regularny Sokołow. Rezerwowi to bardzo pewny Poletajew plus jeden z geniuszy środka bloku. Jedyny znak zapytania to 3 i zarazem ostatni przyjmujący, czyli Anton Karpuchow. Nie jest to światowy top, ale na wchodząc na krótkie zmiany nie obniży znacząco jakości Rosjan.
Jak ja Cie szanuje za info o tym kursie @8 na sts!
50 poszło, drugie 50 na Rosja 1-3 po @2.20
Ciekawy jestem kursów na jutro, ale jako, że Francja ledwo ledwo a Rosja jedzie po Brazylii jak walec to Francja powinna być mimo wszystko dogiem wiec jakąś kontre można poscic.
Ale na pewno delikatną bo Rosja to bierze, Francuzy zmęczone bo 5 setach.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Jak ja Cie szanuje za info o tym kursie @8 na sts!
50 poszło, drugie 50 na Rosja 1-3 po @2.20
Ciekawy jestem kursów na jutro, ale jako, że Francja ledwo ledwo a Rosja jedzie po Brazylii jak walec to Francja powinna być mimo wszystko dogiem wiec jakąś kontre można poscic.
Ale na pewno delikatną bo Rosja to bierze, Francuzy zmęczone bo 5 setach.
Francuzi beda faworytem tego finalu i powinni go spokojnie wygrać
 
A 397

adam1890

Użytkownik
A ja jestem odmiennego zdania mieli przestoje w meczu z amerykanami.... pierwsze dwa sety oczywiście bez szans dla Usa dopiero jak Anderson przeszedl na atak zaczeło się coś dziać po ich stronie. Boyer ciagnie ich niesamowicie wszystko kończy ale uważam że przy bloku Rosjan nie bedzie takich wyników wykrecał. T. Rossard na początku grał wyśmienicie pozniej zjazd do bazy zastapił go Tille ktory tez nie grał jakoś wybitnie. Wszystko leży po stronie Boyera jeśli tego nie udziwgnie to Francja jest bez szans z Ruskimi. A Rosja łatwo ograła Brazylie mogli jeszcze wyzej sety wygrać ale momentami grali nonszalancko.
Jutro Rosja i Usa win odpowiednio 2 i 1.6 kursy na Unibecie. Bylo wiecej na Usa ale juz leci w dół
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
No to wczoraj jednak to Brazylii sie nie chcialo grac xD mam nauczke - nie gra sie w jarmarkach meczy dwoch potentatow.
Na dzisiaj: Francja vs Rosja 1 1.87
Nie no Panowie gdyby taki kurs byl na mś to by byl value zycia na Rosje. Dzis jednak nie ma mś i Francja lajtem to bierze. Mistrzowie lig światowych ewidentnie napalili sie zeby wygrac ten turniej.Personalia oczywiscie gorsze od Rosji ale tak jak mowilem - mentalnosc.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
W Rosji bida. Milion im się przyda, a na dokładkę po wczorajszym odpadnięciu z MŚ muszą to wygrać na otarcie łez.
Ja dziś gram win Rosji a USA nie tykam bo już sie na nich w Lille przejechałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
No to wczoraj jednak to Brazylii sie nie chcialo grac xD mam nauczke - nie gra sie w jarmarkach meczy dwoch potentatow.
Na dzisiaj: Francja vs Rosja 1 1.87
Nie no Panowie gdyby taki kurs byl na mś to by byl value zycia na Rosje. Dzis jednak nie ma mś i Francja lajtem to bierze. Mistrzowie lig światowych ewidentnie napalili sie zeby wygrac ten turniej.Personalia oczywiscie gorsze od Rosji ale tak jak mowilem - mentalnosc.
Ile jeszcze razy napiszesz o tej MENTALNOŚCI ? Nie mam argumentu za moim typem to napiszę że nie chcę im się grać chociaż przyjechali w najmocniejszym składzie. Już tą mentalnością mieli z Ruskimi wygrywać Polacy, wczoraj Brazylia i co ? Brazylia dostała baty na pewno nie przez to że Rosja jest bardzo mocna tylko dlatego że nie chciało im się grać. Nie bez powodu stracili w 3 meczach tylko 1 seta. I czemu grasz tylko czystą jedynkę a nie handi lub 3:0 skoro Francja tak lajtem to bierze? Na Ruskich już wczoraj było duże value bo jak są w najmocniejszym składzie to mało kto może im zagrozić i dzisiaj również jest value po kursie 2.01 Fortuna ale jeśli wygrają to napisz że Francji się nie chciało grać a jak przegrają to NA 100% przez mentalność a nie aspekty sportowe
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
edvin 1,2K

edvin

Użytkownik
Ile jeszcze razy napiszesz o tej MENTALNOŚCI ? Nie mam argumentu za moim typem to napiszę że nie chcę im się grać chociaż przyjechali w najmocniejszym składzie. Już tą mentalnością mieli z Ruskimi wygrywać Polacy, wczoraj Brazylia i co ? Brazylia dostała baty na pewno nie przez to że Rosja jest bardzo mocna tylko dlatego że nie chciało im się grać. Nie bez powodu stracili w 3 meczach tylko 1 seta. I czemu grasz tylko czystą jedynkę a nie handi lub 3:0 skoro Francja tak lajtem to bierze? Na Ruskich już wczoraj było duże value bo jak są w najmocniejszym składzie to mało kto może im zagrozić i dzisiaj również jest value po kursie 2.01 Fortuna ale jeśli wygrają to napisz że Francji się nie chciało grać a jak przegrają to NA 100% przez mentalność a nie aspekty sportowe
Ciężki finał do obstawiania. Ruscy bardzo dobrze od początku turnieju. Wczoraj zostało to w pełni potwierdzone. Gdyby grali w miejscu neutralnym wydaje mi się, że faworytem byliby Rosjanie. Jednak Francja gra u siebie i to oni mają za sobą publikę. To może zadecydować i Ruskie w kluczowych momentach mogą się spalić jak bywało to wielokrotnie. Dlatego uważam, że:
Francja - Rosja 1 @ 1.80 ⛔
Fortuna
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Brazylia @2.34 fortuna
Dla mnie dziwnie zawyżony ten kurs na Brazylie, jakby to byl półfinał to faworytem byliby na pewno Brazylijczycy, a tu po jednym meczu z Rosjanami dawac taki kurs? Tym bardziej, że nie zdziwie się jak Amerykanie będą rotować składem, jak w meczu z Rosjanami, bo dla nich mecz o 3 miejsce nie musi byc taki ważny, a Brazylijczycy po wczorajszym laniu zapewne beda chcieli wygrać za wszelką cene.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Ile jeszcze razy napiszesz o tej MENTALNOŚCI ? Nie mam argumentu za moim typem to napiszę że nie chcę im się grać chociaż przyjechali w najmocniejszym składzie. Już tą mentalnością mieli z Ruskimi wygrywać Polacy, wczoraj Brazylia i co ? Brazylia dostała baty na pewno nie przez to że Rosja jest bardzo mocna tylko dlatego że nie chciało im się grać. Nie bez powodu stracili w 3 meczach tylko 1 seta. I czemu grasz tylko czystą jedynkę a nie handi lub 3:0 skoro Francja tak lajtem to bierze? Na Ruskich już wczoraj było duże value bo jak są w najmocniejszym składzie to mało kto może im zagrozić i dzisiaj również jest value po kursie 2.01 Fortuna ale jeśli wygrają to napisz że Francji się nie chciało grać a jak przegrają to NA 100% przez mentalność a nie aspekty sportowe
Moje teorie dotyczace mentalnosci opierają się na wynikach lig światowych w porownaniu do wynikow glownych imprez sezonu (MŚ / IO) na przestrzeni wielu lat. Nie wzialem tych teorii z nikąd. Przed meczem z Polską pisalem ze pomimo roznicy w mentalnosci mamy na tyle slabe personalia ze moze to nie wystarczyc. Mecz z Brazylia to juz inna bajka, oboje potentaci - tym razem zwyciestwo odniosła Rosja. Francja dzisiaj to bierze ale nie jestem w stanie powiedziec ze bedzie to 3-0. Wole sie jednak zabezpieczyc ;) Rosja ma w tym momencie moim zdaniem najsilniejsze personalia na swiecie, wiec nawet jezeli nie beda gryzc parkietu to i tak nie ma gwarancji ze to na Francuzow nie wystarczy wiec daleki jestem od grania 3-0. W Warunkach MŚ/ IO Rosja Francje pokona bez wiekszych problemow. Juz zreszta zacieram sobie rece na kursy przeciwko Francji w meczu z Brazylia na MS &lt;3
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Zgadzam się zdecydowanie na typ przeciwko Francji. Jak można ciągle za przeproszeniem pieprzyć o tej mentalności. Rosjanie biorą ten mecz. Jeśli przegrają to nigdy w życiu nie wypowiem się w tym dziale. Rosja 1.89 BAH
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
seba6 533

seba6

Użytkownik
Nie czytajcie wypocin sobolka bo szkoda oczu.
Ogolnie to wedlug niego wszyscy maja na lige swiatowa , ktora nazywa jarmarkiem wywalone. Co z tego ze przyjezdzaja najmocniejszym skladem i wygrywaja mecze. Do kazdego meczu ta sama spiewka , tylko troche tresc i druzyny pozmieniane
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
przynajmniej jako jeden z nielicznych biore pod uwage inne okolicznosci niz tylko lista nazwisk i dwa ostatnie mecze. wiekszosci nie obchodzi czy to ls czy ms bo niby zadna roznica XD. a wczesniejsza forma to juz wogole niektorych nie obchodzi, zaloze sie ze gdyby mecz brazylii z usa odbywal sie wczoraj to szla by wielka masowka na brazylie. jeden nieudany mecz i juz wszyscy stawiają na usa XD. ja ten mecz odpuszczam bo w meczu potentatów na ls moze sie zdazyc wszystko ale blizszy jestem stwierdzenia ze wygra brazylia
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Rosja od samego początku jest niedoceniana cholera wie czemu.... Szkoda że brakuje podstawowego rozgrywającego bo byli by pewniakiem ale i tak myślę że ogarną... Overy raczej w obu meczach do grania... A co do Usa powinni ogarnąć widać braki na przyjęciu u Brazylii jak zagrają amerykańce bez zbednych rotacji to zwycięstwo nie zagrożone
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
USA - Brazylia
U kobiet Brazylijki zakończyły tuż za podium i u mężczyzn ten scenariusz jest również prawdopodobny. Wczoraj w meczu dwóch potentatów Brazylijczycy przegrali z Rosjanami i to przegrali w sposób zdecydowany. Jedni powiedzą, że im się nie chciało, inni, że po prostu w tym składzie nie mieli podejścia do lepszych drużyn. Rosja ruszyła ich w przyjęciu, w końcu ktoś wykorzystał słabość obecnego przyjęcia w Brazylijskim zespole. Amerykanie wczoraj podnieśli się z kolan po dwóch przegranych setach z Francją. Było naprawdę blisko żeby wygrać ten półfinał, ale jednak okazali się gorsi. Szansę Amerykanów oceniam dziś wyżej niż Brazylii, ze względu na obecny potencjał w składach, Brazylia na pewno będzie chciała dziś sobie odbić wczorajszą porażkę, ale może i będzie o to trudno. USA ma lepszą ławkę jeśli chodzi o przyjmujących jeśli Patch zagra na ataku to mają trzech światowej klasy przyjmujących, którzy nie od wczoraj udowadniali swoją wartość, tu USA ma dużą przewagę, a Brazylia na tej pozycji spory problem, bo reszta pozycji wygląda dobrze, jeśli nie lepiej niż u Amerykanów. Jednak USA jest w tym momencie moim zdaniem silniejsze i bardziej kompletne i to na nich stawiam.
USA @1.60 ✅ ✅ ✅ (3:0)

Francja - Rosja

Dla mnie jeśli chodzi o zwycięzce tego meczu to no bet. Francja gra tu znakomicie, niemal cała drużyna gra świetnie, jak mają swoje momentum są nie do zatrzymania, ale wczoraj słabszy moment się trafił i skończyło się niemal przegraną. Dzis zagrają z najmocniejszym rywalem z jakim mogli się tu spotkać. Pamiętamy nie tak dawno Francja w Modenie rozbiła Rosję w trzech setach. Ngapeth był nie do zatrzymania. Pamiętam jak szukał wzrokiem Volkova i jaki był skupiony, przenosi się do Zenita może che się Rosyjskiemu zespołowi pokazać z jak najlepszej strony. No ale wtedy nie grał Muserski, Kliuka, Michajłow oraz Volvich teraz całą ta czwórkę powinniśmy zobaczyć, a każdy z nich gra dobrze. Należy pamiętać, że teraz gramy w Lille, ale ciężko mi tu wskazać faworyta. Obie drużyny mają potężne argumenty za tym, że to własnie jedni albo drudzy powinni wygrać. Obie drużyny grają świetnie i mają indywidualności, które mogą pociągnąć wynik. Zapowiada się kosmiczna wymiana ciosów. Stawiam, że zobaczymy długi i wyrównany mecz.
Over 186.5 @1.84 ⛔ ⛔ ⛔ (140)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom