>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkarska Liga Narodów mężczyzn 2018

Status
Zamknięty.
player1st 229

player1st

Użytkownik
Ja na dziś gram hc na Argentyńczyków w 1. secie. Widziałem wczorajszy ich mecz z USA i na prawdę mimo porażki 2-3 pokazali naprawdę dobra grę w ataku na bardzo dużej skuteczności. Bardzo dobrze funkcjonował również blok i obrona. Zagrywek też mało psuli i robili niewiele błędów. Zwłaszcza w pierwszych 2 setach. Amerykanie nie mieli za dużo do powiedzenia. Byłem pod wrażeniem ich gry. Mimo prowadzenia 2-0 i porażki myślę że dziś zagrają na równie wysokim poziomie co wczoraj. Sam pograłem hc -2,5 pkt w 1 secie.
Chiny - Argentyna (-2,5 pkt w 1 secie) 2 @1,8 5/10 ⛔⛔⛔
Polska - Rosja(-2,5 pkt w 1. secie) 2 @2,05 3/10 ⛔⛔⛔
Kanada (-3,5 pkt w 1 secie) - Korea 1 @1,7 4/10 ✅✅✅

Bukmacher forbet
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Co do meczu Polski to o ile Kubiak jest w składzie na pierwszy turniej, to Bieńka w nim nie ma. Druga sprawa Korea nie jest wyznacznikiem poziomu siatkarskiego. Zgodzę się że z Ruskimi zawsze gramy lepiej, ale to oni wczoraj gładko wygrali z Kanada a my męczyliśmy się z nimi w sparingach.
Fakt dzięki za sprostowanie... Bieńka nie ma jest Lemański... Nie wiem skąd mi Bieniek do głowy przyszedł.. Sorry za błąd...
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Jak myślicie ze wygramy z dyskami to jesteście w błędzie. Lepiej grać to na live lemanski nie na Rosję muserki go zje
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Myślałem że to tylko kobiety tak potrafią ,ale Argentyńczycy chyba też powinni dostać zaproszenie do kobiecej ligi narodów bo prezentują taki sam poziom jak ich koleżanki
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
SERBIA- NIEMCY 3-0 2.37 FORTUNA
SERBIA- NIEMCY h -12,5 1 2.00 totolotek

Jest spora szansa, że gospodarze Serbowie ograją Niemców 3-0. Niemcy w okrojonym składzie m.in bez Grozera, natomiast Serbowie na turniej u siebie najsilniejszy skład. Po za tym ostatnio poważnie co sezon traktują te rozgrywki i odnoszą sukcesy. Na pewno czują duży niedosyt po meczu z Brazylią, sety były zacięte, ale przegrali 3-0, dlatego dziś pełna koncentracja i postarają to sobie odbić. Niemcy z Włochami bardzo słabo zagrali, wygrany set wynikał z podejścia Włochów przy prowadzeniu 2-0, czyli luzu z ich strony, myśleli, że samo się wygra na pół gwizdka. Polecam też handi punktowe w stronę Serbów, wczoraj ich gra wyglądała bardzo fajnie na tle Brazylijczyków w pełnym składzie.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
SERBIA- NIEMCY 3-0 2.37 FORTUNA
SERBIA- NIEMCY h -12,5 1 2.00 totolotek

Jest spora szansa, że gospodarze Serbowie ograją Niemców 3-0. Niemcy w okrojonym składzie m.in bez Grozera, natomiast Serbowie na turniej u siebie najsilniejszy skład. Po za tym ostatnio poważnie co sezon traktują te rozgrywki i odnoszą sukcesy. Na pewno czują duży niedosyt po meczu z Brazylią, sety były zacięte, ale przegrali 3-0, dlatego dziś pełna koncentracja i postarają to sobie odbić. Niemcy z Włochami bardzo słabo zagrali, wygrany set wynikał z podejścia Włochów przy prowadzeniu 2-0, czyli luzu z ich strony, myśleli, że samo się wygra na pół gwizdka. Polecam też handi punktowe w stronę Serbów, wczoraj ich gra wyglądała bardzo fajnie na tle Brazylijczyków w pełnym składzie.
Spojrzałbyś chociaż na wyjściową 6-tkę.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bułgaria ? A niby czemu... Jakieś argumenty w stronę Bułgarii? Czy tylko to, że Argentyna zagrała kapustę z Chinami ?
W życiu bym nie postawił grosza na Bułgarię bo prezentują poziom co najmniej słaby... Oczywiście mogą wygrać w końcu są faworytem...
 
M 0

mati1989

Użytkownik
Ja stawiam na Bułgarię. Kolega wyżej napisal że niby czemu ma wygrać. A ja ci powiem inaczej niby czemu Argentyna ma wygrać. To co grali z Chińczykami to porażka z USA też od 3 seta. Argentyńczycy nie mają ani ataku ani zagrywki. Stawiam na bulgarow 3:0 3:1
 
R 25

request3

Użytkownik
Korea Południowa - Rosja Suma Rosji poniżej 75.5 pkt. 1.70 1xbet
No wybaczcie ale taką promocje trzeba napisać. Rozdrażniona Rosja która wczoraj przegrała z nami w zasadzie na styku w końcówkach dziś się przejedzie o 2 klasy niższym rywalem. Grała na prawdę dobrze ale my jeszcze lepiej. Korea to dawca punktów. Nie powinna liznąć nawet 20 pkt w secie.
Zobaczymy.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja stawiam na Bułgarię. Kolega wyżej napisal że niby czemu ma wygrać. A ja ci powiem inaczej niby czemu Argentyna ma wygrać. To co grali z Chińczykami to porażka z USA też od 3 seta. Argentyńczycy nie mają ani ataku ani zagrywki. Stawiam na bulgarow 3:0 3:1
Wolę postawić, że Argentyna ugra powyżej 86,5 punktów po jeszcze większym kursie niż jest na zwycięstwo Bułgarów a przy wyniki 1:3 dla Bułgarii może to nawet wejść, chociaż ja postawiłem także win Argentynę i +1,5 seta Argentyna...
Argentyńczycy nie mają ataku ani zagrywki mówisz a Bułgaria co ma? Prócz zespołu, który gra padaczkę i tak chimerycznie jak baby...
No nic zobaczymy po meczu w każdym razie powodzenia.
 
M 0

mati1989

Użytkownik
Serbia Włochy 1 2.0 Szybka analiza bo zaraz mecz Serbowie przegrali z Brazylijczykami oraz wygrali 2 składem z Niemcami Natomiast Włosi wygrali z Niemcami a także z Brazylia po tiebreaku. Myślę że dziś Serbowie nie będą kombinować że składem i wystawia najsilniejszy a jeżeli tak zrobią to uważam że są lepsi kadrowo od Włoch. Ok Juantorena Zajcew to zawodnicy z topu ale Serbowie moja bardziej wyrównana 6 a o 12 nawet nie wspomnę. Do tego kibice Serbcy którzy będą zagozale dopongowac swoich ulubieńców. Myślę że 3:1 lub 3:2 dla Serbii
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Skład reprezentacji Francji na II weekend Ligi Narodów - turniej w Łodzi:
Rozgrywający: Antoine Brizard, Raphael Corre
Atakujący: Stephen Boyer, Jean Patry
Środkowi: Nicolas Le Goff, Barthelemy Chinenyeze, Kevin Le Roux, Franck Lafitte
Przyjmujący: Kevin Tillie, Thibault Rossard, Trevor Clevenot, Yacine Louati, Julien Lyneel
Libero: Jeremie Mouiel.
 
B 0

badura

Użytkownik
Skład reprezentacji Francji na II weekend Ligi Narodów - turniej w Łodzi:
Rozgrywający: Antoine Brizard, Raphael Corre
Atakujący: Stephen Boyer, Jean Patry
Środkowi: Nicolas Le Goff, Barthelemy Chinenyeze, Kevin Le Roux, Franck Lafitte
Przyjmujący: Kevin Tillie, Thibault Rossard, Trevor Clevenot, Yacine Louati, Julien Lyneel
Libero: Jeremie Mouiel.
Dopiero niedawno zacząłem interesować się siatkówką i powoli ruszać z tej dyscypliny zakłady. Co prawda za drobne ale jednak. Dlatego kieruję to pytanie do bardziej biegłych w temacie ;) . Jest to mocny skład Francuzów czy raczej pozbawiony kilku podstawowych graczy tej reprezentacji?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jest to skład pól na pół, brak przede wszystkim rozgrywającego Toniutti, brak libero Grebennikov, brak przyjmującego N&#39;gapeth
 
R 125

roger12

Użytkownik
No tym składem Francuzi to raczej przegrają. Nie ma przede wszystkim Grebennikova i to ma tutaj bardzo duże znaczenie. Teraz rozumiem ten kurs na Francje jestem zniesmaczony..
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Francja vs Polska @1,95 1xbet (stopniowo będzie spadał)
Analiza: Tak jak koledzy wyżej wspominali Francja do Łodzi jedzie bez wymienionej 4-ki: Earvin Ngapeth, Jenia Grebennikov, Benjamin Toniutti i Jonas Aguenier. Bez owijania w bawełnę, ta reprezentacja bez tych zawodników traci bardzo dużo na wartości (Ngapeth - jeśli chce mu się grać, to jest nie do zatrzymania; Grebennikov - nie ma sobie równych; Toniutti - top3 rozgrywający na świecie). Kto oglądał ostatnie 3 mecze Polaków wie, że nasza gra wygląda bardzo dobrze; przyszedł nowy trener, który wprowadza do kadry niesamowitą atmosferę. Dodatkowo gramy przy niesamowitej polskiej publiczności; mamy długi weekend, więc o puste miejsca na hali w Łodzi nie ma co liczyć. Polacy mimo tego, że do Łodzi jadą bez Schulza, Kaczmarka czy chociażby Lemańskiego powinni ograć Trójkolorowych.

/Poniżej zamieszczam skład Polaków i terminarz na II tydzień Ligi Narodów:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
friendly 421

friendly

Użytkownik
Ma ktoś jakąś stronę godna polecenia, służąca do sprawdzenia składów na aktualny weekend?
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Jakie 50 % swojej wartości tracą Francuzi bez tej trójki, no jakiej ... ?
Brizard wskoczył na bardzo dobry poziom i potrafi na prawdę dobrze rozgrywać, nie jest Toniuttim, ale swoją pracę wykonuje zdecydowanie Ok. Do tego ma mocną regularną zagrywkę, lepszą od Bena.
Ngapeth wiadomo jak mu się chce to jest geniuszem siatkówki, ale czy bez Niego są bezradni? Nie, mają Clevonat&#39;a, Rossard&#39;a, Lyneel&#39;a i Tillie. Każdy z nich to bardzo mocny zawodnik. Mają 4 przyjmujących i żaden z nich poziomu nie zaniży. Widoczny będzie za to brak libero Jenii Grebennikov&#39;a, to mistrz i najlepszy libero świata. Go nie jest w stanie zastąpić ktokolwiek.
Podsumowując Francuzi na pewno nie są bez szans i żadnych 50 % wartości nie tracą...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jakie 50 % swojej wartości tracą Francuzi bez tej trójki, no jakiej ... ?
Brizard wskoczył na bardzo dobry poziom i potrafi na prawdę dobrze rozgrywać, nie jest Toniuttim, ale swoją pracę wykonuje zdecydowanie Ok. Do tego ma mocną regularną zagrywkę, lepszą od Bena.
Ngapeth wiadomo jak mu się chce to jest geniuszem siatkówki, ale czy bez Niego są bezradni? Nie, mają Clevonat&#39;a, Rossard&#39;a, Lyneel&#39;a i Tillie. Każdy z nich to bardzo mocny zawodnik. Mają 4 przyjmujących i żaden z nich poziomu nie zaniży. Widoczny będzie za to brak libero Jenii Grebennikov&#39;a, to mistrz i najlepszy libero świata. Go nie jest w stanie zastąpić ktokolwiek.
Podsumowując Francuzi na pewno nie są bez szans i żadnych 50 % wartości nie tracą...
Uważasz, że Francja na przyjęciu z N&#39;gapeth a bez niego to ta sama Francja??? N&#39;gapeth jeden z najlepszych siatkarzy na świece, sam potrafi wygrywać mecze, kończy takie pilki gdzie każdy by piłke oddał na druga strone Uważasz, że z Toniuttim a Brizardem to ta sama Francja???? Toniutti rozregrał x meczy w nimi i może im wystawiać w nocy o pól nocy z zamkniętymi oczami.... No ale jeżeli dla Ciebie to nie jest duża strata to ok.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom