>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkarska Liga Narodów mężczyzn 2018

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
tak: IO 2016 srebrny medal: przegrali z kim? z Brazylia.IO 2012: Brazowy medal: przegrali z kim? Rosja , Brazylia, MŚ 2010 przegrali z kim? z Brazylia i Kubą (Kuba ze swoim skladem personalnym wtedy zaliczala sie do grona potentatów). IO 2008 kto wygral? USA, Brazylia, Rosja, Wlochy. Tak naprawde jedyne odstepstwo od reguly w waznych imprezach to są MŚ 2014. A na jakichs ligach swiatowych czy ME kolejnosc zupelnie inna, ale no tak, pozostanmy przy tym ze to tylko przypadek XD nie jestes w stanie podac zadnego argumentu
MŚ 2014 - Włosi 13 miejsce xDDDDDDD Potentat ... Rosja 5 miejsce łał...
MŚ 2010 - Włosi grając u siebie nie potrafią zdobyć nawet brązu, Rosja również bez medalu -
MŚ 2006 - Włosi bez medalu, Rosja bez medalu....
Przez 12 lat ani Włosi ani Rosjanie nie zdobyli medalu na MŚ ???? D
Dalej nie będę komentował xDDD
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Dajcie chlopakowi spokoj , niech sobie gada.
Ja sie ciesze , ze u nas jest duzo mlodych fajnych zawodnikow. Jak dolaczy Leon do kadry to mozemy spokojnie jechac rowno z tymi potentatami sobolka.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Korea - Japonia
Faworyt w meczu tych dwóch Azjatycki drużyn jest jasny. Korea ani jednej wygranej oraz ani jednego nawet seta, choć były na to okazje chociażby z Rosją, no ale na razie się jeszcze nie udało. Japonia zaskakuje zdecydowanie na plus. Dobra gra, dobre wyniki nawet jakby tak popatrzeć na wyrost tego co można by się od Japonii spodziewać. Porażki z USA, Francją i Brazylią wstydu nie przynoszą a pokonali Iran lub już nawet pokonanie Australii w pierwszym meczu pierwszego weekendu trzeba uznać na małą niespodziankę. Korea walczy, stara się, gra poprawnie i to tyle można o nich powiedzieć, na razie wyników nie ma. W tym meczu pójdę w pojedyncze punkty na korzyść Japonii. Pierwsza akcja chodzić musi u Japonii dobrze, tylko raz mieli słabszego seta w którym zdobyli tylko 16, było to w meczu z Francją. W innych meczach nawet jeśli mecze przegrywali zapaści nie mieli, z mocniejszymi drużynami około tego 20 punktu w secie przeważnie osiągali, a często przekraczali. Zespól Japoński wygląda teraz o wiele lepiej od Korei. Atak Japonii wygląda bardzo fajnie, w ich ostatnim meczu z Brazylią to oni zdobyli więcej punktów atakiem, z USA i Francją również było bardzo blisko w ataku, w tych meczach to blokiem zamurowali Japończyków ich rywal, Korei tym elementem będzie ciężko się obronić dlatego stawiam, że Japonia dosyć przekonywająco wygra ten mecz.
Japonia -8.5 @1.73 ⛔⛔⛔ (111:111)

Polska - Niemcy
Nie lubię takich typów, ale w tym meczu stawiam, że Niemcy seta ugrają. Wczoraj nie grały najbardziej ograne z tego składu gwiazdy Niemieckiej drużyny Fromm, Bohme, na samą końcówkę meczu wszedł dopiero Kampa. Wygląda jakby Giani szykował ich na Polskę? Nie wiem, może chce ogrywać tych młodych, ale wydaję mi się, że dziś oni już zagrają. Wczoraj z Francją w tym nie najmocniejszym składzie Niemcy byli tylko statystami. Od początku Francja zyskiwała przewagę i potem ciągnęła to do końca, tylko w ostatnim secie było bliżej i zwycięstwo nie takie pewne, ale jednak skończyło się do zera. Polacy wczoraj kolejny super mecz. Fajnie Kwolek zwłaszcza w elemencie zagrywki, w ataku trochę słabiej. W ofensywie po raz kolejny świetnie Szalpuk 70% skuteczności i 14 punktów atakiem. Choć to na tle Chin to jednak bardzo dobrze. Jeśli szukać słabszych stron to Konarski w ataku jednak trochę słabiej, podobnie jak w piątek Kurek, no ale w Niemieckim zespole pierwszy atakujący jeszcze słabiej, ale o tym nie wiadomo od wczoraj. Mimo wszystko Niemcy jeśli zagrają w najmocniejszym składzie, a chyba tak będzie, powinny powalczyć. Środek to bardzo mocna strefa tego zespołu, również jeśli włączy się Fromm to będzie już niezła moc w ataku. Polska nie może wygrywać wszystko w cuglach, mamy na ten turniej bardzo mocny skład, potem zabraknie Kubiaka, w Japonii nie będzie już Kochanowskiego jak mówił. Niemcy mimo, tylu porażek urwali seta Włochom, Serbii i byli bardzo blisko tej sztuki z Brazylijczykami, choć ostatecznie zabrakło. Liczę tu na dobry mecz, co najmniej cztero setowy.
Niemcy +2.5 @1.70 ✅✅✅ (1:3)

Brazylia - USA
Przy dwóch takich drużynach nawet przy takim składzie USA i tym, że to turniej w Brazylii to Jankesi nie powinni zostać zmieceni w trzech setach. Gra Brazylijczyków nie zachwyca tak jak było to kilkanaście lat temu, nie ma Lucarelliego, na pewno mocnym atutem to świetni rozgrywający i super atakujący. Skład Brazylii choć w większym stopniu przypomina najmocniejszą ekipę jako mogą złożyć niż ma to miejsce w drużynie USA to galaktyczny nie jest. USA mimo, że punkty pojedyncze potracili to nadal jest to drużyna niepokonana no i z obecnym składem na tym turnieju nie powinni być chłopcami do bicia w meczu z Brazylią.
USA +2.5 @1.51 ✅✅✅ (3:2)

Tak bardziej pobieżnie i mniej pewnie wydają mi się, że
Bułgaria - Rosja
Wygra Rosja bez większego kombinowanie. Bułgaria u siebie dwie porażki jak na razie, na pewno boli przegrana z Australią, Rosja ma swoje atutu. Ma Muserskeigo, który robi młyn w ataku jak jest dobre przyjęcie, co jakiś czas odpali Kliuka, to nie wiele, ale na Bułgarów według mnie powinno wystarczyć.
Rosja @1.36 ✅✅✅ (0:3)

Francja - Chiny
Francuzi wczoraj już pod presją Niemców grali dużo lepiej niż w meczu z Polską, mimo wszystko kilka zmian w trakcie meczu na pozycjach było. Wczoraj kolejny bardzo dobry występ Chuan Jiang, grał po raz kolejny bardzo dobrze. Po cichu liczę na urwanie seta prze Chińczyków, a troszkę głośniej na ich kolejny solidny występ jak również i ich lidera.
Over 139.5 @1.84 ✅✅✅ (203)

Iran - Kanada
Idę ponownie w stronę Kanady. W zaczynającym się wczoraj meczu Włosi nie jako na stojąco pokonali Iran, choć mankamentów w grze Italii było naprawdę sporo to w środkowej fazie zawsze im odskakiwali i kończyli seta jako zwycięzcy. Już po dwóch setach Włosi zmienili Maroufa i Ghafoura. Brak tam energii, większego zaangażowania w grę w zespole Iranu, wprost przeciwnie jest w Kanadzie. Widać tam entuzjazm i Kanadyjczycy maja szanse zakończyć turniej w Argentynie z kompletem zwycięstw. Z Argentyną było dość łatwo, szybko robili sobie przewagi w setach, w dużej mierze błędami gospodarzy jak i swoją grą. Bardzo dobrze grał zwłaszcza Stepher Maar, widoczny był środkowy Vigrass. Ja widzę ich jako faworytów meczu z Iranem, ale jak będzie zobaczymy.

Kanada @1.38 (1:3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +119
S 27K

sobolekk

Użytkownik
Dajcie chlopakowi spokoj , niech sobie gada.
Ja sie ciesze , ze u nas jest duzo mlodych fajnych zawodnikow. Jak dolaczy Leon do kadry to mozemy spokojnie jechac rowno z tymi potentatami sobolka.
duzo młodych którzy fizycznie prezentuja jedna wielka klape i mamy jedynie kurka ktory ma warunki i Kubiaka ktory ma sile ale nie ma warunkow, niestety
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
duzo młodych którzy fizycznie prezentuja jedna wielka klape i mamy jedynie kurka ktory ma warunki i Kubiaka ktory ma sile ale nie ma warunkow, niestety
A czy ci mlodzi juz musza byc na swiatowym poziomie? Po to ogrywaja sie teraz zeby za 2/3 lata rzadzic i dzielic
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Trochę już tutaj przesadził nasz treneiro z tymi rotacjami.Chyba uwierzył w swoją doskonałość.Zastanawiam się czy mamy takiego zawodnika który w trudnych sytuacjach weźmie ciężar na siebie i niestety nie widzę takiego.Kubiak to walczak ale meczu sam nie wygra, co do Kurka to typowy czajnik, najbardziej przereklamowany siatkarz Polski w historii.Jak jest ciężka sytuacja i trzeba młodym pokazać że da się wygrać to Kurek jeszcze gorzej ugotowany od tych dzieciaków ????
 
S 27K

sobolekk

Użytkownik
A czy ci mlodzi juz musza byc na swiatowym poziomie? Po to ogrywaja sie teraz zeby za 2/3 lata rzadzic i dzielic
mowie o przygotowaniu fizycznym. bez prawdziwych mlotow z wysokiej pilki jak michailov leon zaitsev czy juantorena to możemy co najwyzej wygrywac ligi swiatowe... okej jeden przyjmujący moze byc gorszy fizycznie ale mlot i jeden przyjmujący musi byc z prawdziwego zdazenia... z bednorzami szalpukami i konarskimi ms nie wygramy
 
viscaelbarca10 132

viscaelbarca10

Użytkownik
A ma ktoś może skład Rosji i Brazyli? Bo zastanawia mnie, czemu taki duży kurs na Brazylię.
Rosją od początku bez szału i wątpię aby jutro się coś zmieniło pod tym względem.
Ktoś coś wie na ten temat i może sie wypowiedzieć?
 
P 984

prolog

Użytkownik
Patrzę na składy Włoch i Polski i w sumie nie wiem czemu Polska jest faworytem? W każdej drużynie brakuje tych bardziej doświadczonych. Osobiście dałem na Wlochow, pewnie zemści się na mnie gra przeciwko naszym ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Może warto dzisiaj spróbować na Rosję? Mecz w dalekiej Ufie, Ruscy na kilka spotkań w tej lidze zawsze mogą się zmobilizować i na pewno do takich może należeć mecz z drugą największą siatkarska nacja na świecie. Brazylia zawsze bardziej traktuje na serio te ligę ale nie czuje żeby Ruscy dzisiaj nie powalczyli ostro nawet tym co mają. Canarinhos zwłaszcza na przyjęciu nie mają jakiejś dużej siły w ataku i widzę tutaj szansę. Kursy na Rosję przyjemne do wzięcia.
Rosja @ 2,2
Over 182,5 @ 1,7 Fortuna
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Ja postawiłem na Japonia-Bułgaria (-4,5)
Bułgarzy nie przekonują, nawet u siebie nie robili szału, przegrali ze słabą Australią. Japończycy mają dużo gorsze warunki fizyczne i na tym polu ustępują masywnym Bułgarom, ale liczę na ich zagrywkę, defensywę i szybkie rozgrywanie akcji. Dodatkowo ten mecz jest w Osace, a to również może sprzyjać gospodarzom. Japończycy we wcześniejszych meczach dawali radę, potrafili przeciwstawić się Amerykanom, których siła jest jednak wyższa niż bułgarska. Bułgarzy mają wciąż swoje problemy i nie wiem, czy w konfrontacji z azjatyckim stylem gry je rozwiążą.
Poza tym: Chiny - Iran (+11,5 pkt)
Tu już tego nie jestem pewny, bo Iran to wciąż mocna ekipa, choć nie rozpoczęli tych zmagań najlepiej. Chińczycy jednak ujęli mnie meczem z Francją, w ich szeregach nie brakuje wysokich zawodników, mam nadzieję, że dla Iranu nie będą łatwym rywalem. Ta linia jest możliwa do pokrycia.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Japonia - Bułgaria 1 1.55 / h -1,5 seta 2.12
Japonia obok Bułgarii to najlepszy dla mnie typ z tej kolejki. Japończycy utrzymują wysoki poziom, wygrali 3-1 z Iranem, z Australią, która pokazała, że nie jest takim słabeuszem, oraz zagrali dwa świetne sety z USA, mają spory potencjał, grałbym to nawet na terenie neutralnym, a z racji że mecz w dalekiej Japonii to Bułgarzy mogą zagrać słabo, w pierwszym meczu Ligi Narodów w Chinach z Chińczykami Bułgarzy grali padake, teraz po pobycie w Europie znowu wyjazd do Dalekiej Azji, mogą mieć problem z aklimatyzacją, jest to pierwszy mecz weekendu. Japończycy u siebie zawsze są mocniejsi, dotyczy to również Pań, dlatego jest to bardzo znaczący fakt, na trybunach zawsze panuje żywiołowa atmosfera. Może się to skończyć nawet 3-0, ale zobaczymy, może Bułgarzy czymś zaskoczą.
Serbia - Argentyna - 1,5 seta Serbia 1.50
Istotny fakt na początek Serbia gra trzeci weekend w Europie, natomiast Argentyna najpierw Chiny, potem powrót do Argentyny, a teraz z Argentyny do Francji. Jest to atut dla Serbii niewątpliwie. Kolejny sprawa, która mnie cieszy to powrót Marko Podrascanina i Aleksandara Atanasijevica, więc dwóch podstawowych graczy. Po trzech wygranych 3-2 morale Serbom na pewno urosły, teraz bardzo dobry rywal aby wreszcie wygrać za 3 pkt, a te punkty są im bardzo potrzebne w walce o Final 6.
Francja u siebie powinna wygrać 3-0, ale mają pewne final 6, poczekałbym na wyjściową 6, po tym co zrobili z Chinami po tym marnym kursie bardzo lekko gram.

Czysty win Japonii + Serbia h -1,5 seta to solidny dubel.
AKO 2.32
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Japonia - Bułgaria 0:3
Japonia
1,55
Jeżeli Japonia zagra tak jak w pierwszych 2-óch tygodniach to moim zdaniem mają duże szanse aby wygrać ze słaba Bułgarią... W dodatku Bułgaria w tym tygodniu bez T. Skrimova. Japonia potrafiła postawić się USA, wygrać seta z Francją, ograć dość łatwo Iran czy Australię...
Chiny - Iran 0:3
Chiny +2,5 seta
1,41
Myślę, że Chiny zdobędę minimum seta a nawet zaryzykuję +1,5 seta. Iran nie prezentuje już tej siatkówki co dawniej ograli jedynie Australią i Argentynę a polegli z Francją, Japonią, Włochami czy Kanadą a Chiny dość solidnie sobie radzą a nawet ograli Francję 3:2...
Rosja - Brazylia 1:3
Brazylia
1,60
Jedyna przewaga Rosji jest taka, że grają u siebie. Rosja grała 2 mecze z trudnymi przeciwnikami i oba przegrali 0:3 z Polską i 2:3 z Serbią. W Brazylii brakuje jedynie Lucarelliego ale i bez niego sobie póki co dają radę, jedynie ulegli 2:3 Włochom po świetnym meczu.
Argentyna - Serbia 1:3
Serbia -1,5 seta
1,40
Dokładnie, do składu wracają M. Podrascanin i A. Atanasijevic i jest to duże wzmocnienie. Argentyna zaczęła świetnie od 2 wygranych setów z USA lecz potem już było coraz gorzej. Ostatnio wygrali 3:0 z Włochami ale to był jedyny taki ich &quot;wyskok&quot; nie wydaje mi się aby 2 razy z rzędu pokonali tak silnego przeciwnika. Serbia w swoim najlepszym składzie.
Francja - Korea 3:0
3:0 1,35
poniżej 137,5 1,52
Wraca trio Francuskie i gra powinna być całkiem inna, widzę szybki 3 setowy mecz. Korea powalczyła jedynie z Japonią a tak to 5 meczów bez wygranego seta. Tak powinno być i dziś.
// No póki co to daje popis z typami dziś....
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów, mężczyzn
Godzina: 20:45

Spotkanie: Francja - Korea Południowa
Typ: under 165,5 pkt
Kurs: 1.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Bukmacherzy nie dają wyższych kursów niż 1.35-1.37 na wygraną 3:0 Francji, znowu linie under/over w okolicy 135,5 to też zawsze ryzyko ale Unibet zrobił prezent i dal linię 165,5 pkt i na to kurs 1.40. Co tu dużo mówić to wciąż jest typ na 3:0 dla Francji bo wiadomo, że gospodarze tego meczu nie będą mieć tak zaciętych setów aby pokryć to w 3 setach, a znowu przy 4 setach to szansa 1% albo i mniej, że padłby under tej linii. Francja jak pisałem gospodarz tego weekendu, jak chcą się znaleźć w 5 muszą wygrywać i widać, że na to są nastawieni bo wracają do gry Ngapeth, Grebennikov czy Toniutti i raczej nie po to aby siedzieć na ławce. Ten mecz ma być treningiem bo taki jest rywal, Korea powalczyła tylko z Japonią wygrywając swoje 2 jedyne sety w 6 spotkaniach, bo reszta to bęcki po 3:0 i jeżeli dzisiaj Francja miałaby stracić seta to będzie kompromitacja...
✅ ✅ ✅
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Japonia - Polska
Tak ładnie spisująca się Japonia w meczu z Koreą nie do końca poradziła sobie z graniem w roli faworyta wygrywając &quot;tylko&quot; 3:2 w poprzednim tygodniu, dziś znów jako faworyt przegrali już 0:3 z Bułgarią. Myślę, że jutro w meczu z Polską Japoński zespół nie będzie mieć zbytnio argumentów żeby grać z zespołem Heynena jak równy z równym. W Polskim zespole lepiej w pojedynku z Azjatami powinien funkcjonować atak, przez słabsze warunki fizyczne naszych jutrzejszych rywali, dziś trochę tego niektórym brakło, większej skuteczności w ataku. Damian Schulz, jeśli zagra jutro, może sobie poszaleć w ataku, wbijając mocne ataki nie mając zbytnio wymagającego bloku po przeciwnej stronie. Jeśli do tego w Polskim zespole znów będzie dobrze funkcjonował blok, jak miało to w ostatnich meczach to trudno mi sobie wyobrazić żeby Japończycy dotrzymywali nam kroku. Z Bułgarią Azjatom nie szło zbyt dobrze w wielu elementach, po prostu gubili się, nie było zbyt wiele jakości. Problemem mojego typu na pewne zwycięstwo Polaków jest to, że Japonia gra u siebie, choć dziś im to nie pomogło oraz fakt nie równej gry naszego zespołu. To już może być poważny mankament, ale jednak z Włochami nasi zwyciężyli, gromadząc w całym, meczu znacznie więcej pojedynczych punktów na swoim koncie. Po porażce z Niemcami myślę, że nasi lekko się wstrząsnęli, wybudzili ze zwycięskiego snu, że wszystkich słabszych łatwo pokonamy, do tego dochodzi mecz z gospodarzem i nasi na prawdę powinni się skupić na tym meczu. Według mnie jutro to może być dla nas fajny mecz na rozwinięcie skrzydeł dla Schulza, Nowakowskiego, którzy będą bić niemiłosiernie w pomarańczowe pole naszych rywali.
Polska -2.5 @2.40 ✅ ✅ ✅ (0:3)

Włochy - Bułgaria
Podoba mi się ten typ, choć pewnie łatwo nie będzie. Jak to się wszystko zmienia, kto po pierwszym weekendzie, gdzie Italia pokonała w bardzo dobrym stylu Serbię, Niemcy i wyżej notowanych Brazylijczyków, pomyślał by, że już w kolejnym Włosi zbiorą dwie porażki z Kanadą i Argentyną. Niestety tu Zaytseva i Juantoreny nie ma, czyli motorów napędowych i największych kilerów tej drużyny. Wrócił Lanza, dziś 41 wykonanych ataków i tylko 14 punktów, słabo ale z meczu na mecz powinno być lepiej. Szkoda też, że nie ma Antonova. Bądź co bądź dwa sety Polakom, również z pewnymi absencjami, urwali, ma przecież kto w kadrze Włoch grać, reprezentują oni najmocniejszą ligę świata. Bułgaria od początku szału nie robi i uważam, że jutro nie pokonają Włoch. Nie imponują Bułgarzy od początku tych rozgrywek, poprzedni weekend mieli przecież fatalny bo u siebie przegrali 3 mecze, pokonali Japonię ok, ale na Włochy w tym składzie nawet jak dla mnie to Bułgaria jest za słaba. To nie te nazwiska i gra co kiedyś. Stawiam na Włochów, ale jak będzie zobaczymy.
Włochy @1.50 ✅ ✅ ✅ (3:1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Jeszcze na pierwszą kolejką tego weekendu:
Niemcy - USA
Nie ma Lukasa Kampy, a wiadomo jak ważny jest to gracz dla Niemieckiej ekipy. Rozgrywający, kapitan, lider. Inni, którzy ograli Polaków w większości są. Pytnie czy tak łatwo Niemcy pokonają też USA? Ja myślę, że nie. Amerykanie od początku bardzo solidnie jeśli chodzi o stosunek wygranych do porażek, jeśli chodzi po pojedyncze sety mieli wpadki. W Kanadzie Kampy nie ma i to będzie poważne osłabienie Niemiec, drugi rozgrywający rzucony na bardzo głęboką wodę bo będzie grał przeciwko USA, w której ma kto mocno i celnie serwować, Zimmermann może mieć bardzo ciężko. W drużynie USA jest Anderson, jest Russell, Christenson. Jest moc. Mecz w Ottawie w Kanadzie, myślę, że USA się zepnie.
USA -2.5 @2.21 (3:0) ⛔ ⛔ ⛔ :facepalm: szaleństwo

Kanada - Australia
Kanadyjczycy po fenomenalnym weekendzie w Argentynie, gdzie zebrali komplet 9 punktów teraz będą grać u siebie. W pierwszym meczu podejmą Australię. Australijczycy zaskoczyli raz z Bułgarią ogrywając ich do zera. Kanada jak już pisałem gra na dużym optymizmie, teraz pokażą się swojej publiczności. Są zmiany w składach. Nie ma między innymi Sandersa, Sclatera i Vigrassa, pojawią się za to dobrze nam znani Perrin oraz Duff. Jest podpora Stephan Maar. Mimo wszystkich niespodzianek, roszad, stawiam na pewny triumf gospodarzy.
Kanada -2.5 @1.66 ✅ ✅ ✅ (3:0) zrobili swoje, przepraszam fivb wprowadziło mnie w błąd z rotacjami u Kanady
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Iran - Brazylia
Tak trochę niedoceniany obecny skład Brazylii jak na ten kraj z takimi wielkimi zawodnikami jakich mieli w ostatnich latach radzi sobie tu i teraz w tych rozrywach bardzo dobrze. Owszem jest to skład nie najmłodszy, bez wielkich siatkarzy młodego pokolenia, którzy już teraz pchają swoją reprezentację do przodu, ale przy tym skład ograny i doświadczony. Tabela, stosunek wygranych do przegranych nie kłamie Brazylia robi swoją robotę. Tylko jedna porażka z Włochami i 6 zwycięstw. Pokonali już między innymi USA, Serbię oraz wczoraj Rosję na terenie rywala. Standardowo bardzo dobrą pracę wykonuje atakujący Wallace, w ostatnich meczach bardzo wydatnie w ofensywie pomaga mu Mauricio. Nie trzeba chyba przypominać jakich rozgrywających ma ta reprezentacja. Maszynka ta chodzi bardzo dobrze. Jak zostało już wspomniane wczoraj Brazylijczycy pokonali Rosjan, w Ufie miał mecz miejsce. Trzeba przyznać, że sety które wygrali były dosyć przekonywająco wygrane, sami ulegli w secie na przewagi, którego Rosjanie wygrali po asie serwisowym Muserskiego w ostatniej akcji trzeciego seta. Kolejną partię Brazylia wygrała już 7 punkami i zamknęła mecz. Iran obecnie do ścisłej czołówki zaliczyć nie można. Myślę, że Brazylia szybko wybije Persom siatkówkę z głowy i ci jak miało to miejsce ostatnimi czasy spuszczą z tonu. Wczoraj Irańczycy odnieśli gładkie zwycięstwo z Chinami. Nie można lekceważyć Iranu, bo jak pokazuje ich ostatni mecz chociażby mają bardzo dobrych siatkarzy na kilku pozycjach, jednakże moim zdaniem Brazylia ogra Iran dziś dosyć pewnie w setach, chociaż może być ciężka walka to w końcówka myślę, Brazylia będzie z przodu przed rywalami.
Brazylia -2.5 @1.94 ⛔ ⛔ ⛔ (2:3) :siata:

Rosja - Chiny
W drugim meczu dziś w Ufie Rosjanie powinni przekonywająco ograć Chińczyków. Chiny wczoraj z Iranem zagrały trochę inaczej, atak rozkładał się już bardziej równo Chuan Jiang nie atakował już po 40 razy w meczu, zdobył też dużo mniej punktów, nie najwięcej dla swojego zespołu. Rosja gra u siebie, wczoraj przegrali z Brazylią, teraz czas na słabszego rywala, myślę, że obecne atutu Rosjan w tym składzie wystarczą na Chiny. Standardowo Kliuka, Muserski jeśli jeszcze dobrze zagra atakujący i dołoży swoje to od początku Rosja będzie spokojnie prowadzić sobie grę. Gospodarze do boju, myslę, że będzie szybko dla Rosji.
Rosja -2.5 @1.37 ✅ ✅ ✅ (3:0)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom