>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkarska Liga Narodów mężczyzn 2018

Status
Zamknięty.
M 0

mofet

Użytkownik
Dzisiaj bardzo dobry mecz Iranu, Maruf pokazał klasę rozgrywającego, Rosjanie męczyli się z czajnikami i było widać, że fizycznie to oni nie wyglądają najlepiej. Na jutro chyba warto pograć na Iran +1,5 seta
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Na noc wydaje się fajny kurs na Kanadę z Niemcami 1,5 ⛔ ... Moim zdaniem Kanada wygra ten mecz.Wygrana 3:0 Niemców nad USA to jednak przypadek a Kanada solidnie gra do tego można dorzucić Polaków 1,24 ✅ a ryzykowniej gram Polska -1,5 seta 1,48 ✅Japonia +16,5 1,68 ✅ i Kanada -1,5 seta 2,00 ⛔
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
W życiu bym nie dał na -1.5 na Polakow. Przeczuwam 5setow. Kanadę pograłem na win i -1.5 sera naprawdę grają solidna siatkówkę ale czemu są takie opóźnienia
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Porażka Kanady dzisiaj z Niemcami i kolejne spotkanie przed nimi dzisiaj tym razem z dużo lepsza ekipa USA . Myślę że kurs @1.65 na Jankesów jest jak najbardziej do gry ;) pozdrawiam
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Jak najbardziej USA po takim kursie zachęca do gry. Sam pobieram -1,5 po 2.23 ✅na fortunie.
Do tego dokładam Serbów -1,5 po 4.2 ⛔bo myślę ze bukmacherzy tutaj trochę nieproporcjonalnie rozłożyli kursy. Serbowie według mnie to powinni wygrać i nawet zaryzykuje że w 4 setach maksymalnie.(przeczucie)
Do tego dokładam Australia over 65,5 ✅po 1.73 w meczu. Australijczycy są w stanie urwać seta a nawet jeśli nie to będą wyrównane sety.
Iran set po 2.16✅(typ wszedł ale kurs podany na 2 sety). Oczywiście bez szaleństw ze stawką. Skoro wczoraj tak dobrze zagrali z Brazylią myślę że z Rosją powinni podobnie chyba że spuchli po 5 setach...
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Kurde dzisiaj wszystko zależy od nastawienia USA. Gdyby to był jakiś ważny turniej to mamy 3-0 albo pewne 3-1. Kanada na pewno będzie grać na 110procent a na ile zagrają Stany? Wystarczy 80ale no właśnie.
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
Myślę, że nie dadzą się Kanadzie mimo wszystko, to dla USA taki mecz jak dla Polski mecz przeciwko Rosji. Nie pałają do siebie sympatią ???? Jak wczorajsza zagrywka będzie siedzieć to nawet Kanada sobie z tym serwisem nie poradzi.
 
P 87

plmati

Użytkownik
KANADA 2.5 LVBET
adi0391 Skoro twierdzisz, że dla USA to taki mecz jak dla nas z Ruskimi to chyba nie sprawdzałeś ich bezpośredniego bilansu... ostatnie ich 12 meczy to tylko 4 zwycięstwa teamu z USA... Liczę tutaj wszystkie mecze, łącznie z rozgrywkami Pan American, NORCECA Championship, Pucharem Świata czy LIgą Światową. Amerykanie pokazali w meczu z Niemcami, że w tym tygodniu trzeba stawianie na nich sobie odpuścić, a jeżeli już na upratego to przeciwko nim.. I ja właśnie na upartego dam te +/- 200 na ich porażkę.
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
KANADA 2.5 LVBET
adi0391 Skoro twierdzisz, że dla USA to taki mecz jak dla nas z Ruskimi to chyba nie sprawdzałeś ich bezpośredniego bilansu... ostatnie ich 12 meczy to tylko 4 zwycięstwa teamu z USA... Liczę tutaj wszystkie mecze, łącznie z rozgrywkami Pan American, NORCECA Championship, Pucharem Świata czy LIgą Światową. Amerykanie pokazali w meczu z Niemcami, że w tym tygodniu trzeba stawianie na nich sobie odpuścić, a jeżeli już na upratego to przeciwko nim.. I ja właśnie na upartego dam te +/- 200 na ich porażkę.
No jasne a dzisiejszej nocy Kanada gładko wygrała z Niemcami u siebie tak? ???? Najwidoczniej wygrana Niemców z Kanadą, USA i Polską to nie przypadek - po prostu potrafią wygrać z każdym i tyle. W tych składach, które dziś wystąpią po prostu promocją jest kurs na USA, gdyby nie mecz w Ottawie to kurs byłby jeszcze mniejszy. Osobiście zagrałem USA za 5500PLN i wierzę w to że Kanada dziś nie będzie miała nic do powiedzenia.
 
M 0

mofet

Użytkownik
W jakich składach jadą do USA reprezentacje Iranu, Serbii i kto wystąpi z Amerykanów?
Jaki skład Francji na potyczki w Bułgarii z Brazylią, Kanadą i Bułgarią?
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Z doniesień prasowych Iran bez czterech graczy, którzy nie dostali wizy. Polska też nie w optymalnym składzie. Co prawda nazwiska są znane ale forma nie ta. Granie na polaków to loteria w ten weekend. Podróżowali sporo i na dokładkę czeka ich jeszcze podróż do Australii na tydzień. Z tego jetlaga to pewnie rozwolnienie dostaną i tyle będzie z gry.
Do tego wszystko jeszcze możliwe i nikt nie może być pewny awansu do finałowej 6.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ryczy 10,2K

ryczy

Użytkownik
Jaki skład Francji na potyczki w Bułgarii z Brazylią, Kanadą i Bułgarią?


BUŁGARIA
2 Iliya PetkovŚrodkowy
3 Dobromir DimitrovRozgrywający
4 Dimitar MarinkovPrzyjmujący
5 Svetoslav GotsevŚrodkowy
6 Rozalin PenchevPrzyjmujący
7 Nikolay UchikovPrzyjmujący
8 Todor SkrimovPrzyjmujący
9 Georgi SeganovRozgrywający
11 Boyan YordanovPrzyjmujący
12 Viktor YosifovŚrodkowy
13 Teodor SalparovLibero
14 Teodor TodorovŚrodkowy
15 Branimir GrozdanovUniwersalna
16 Vladislav IvanovLibero
17 Nikolay PenchevPrzyjmujący
18 Nikolay NikolovŚrodkowy
19 Tsvetan SokolovAtakujący
20 Aleks GrozdanovŚrodkowy
21 Petar KarakashevLibero
22 Vladimir StankovRozgrywający
23 Plamen ShekerdzhievAtakujący
24 Ventsislav GeorgievAtakujący
25 Velizar ChernokozhevAtakujący
26 Krasimir GeorgievŚrodkowy
FRANCJA
1 Jonas AguenierŚrodkowy
2 Jenia GrebennikovLibero
3 Luka BasicPrzyjmujący
4 Jean PatryAtakujący
5 Raphaël CorreRozgrywający
6 Benjamin ToniuttiRozgrywający
7 Kevin TilliePrzyjmujący
8 Julien LyneelPrzyjmujący
9 Earvin N’GapethPrzyjmujący
10 Kévin Le RouxŚrodkowy
11 Antoine BrizardRozgrywający
12 Stephen BoyerAtakujący
13 Franck LafitteŚrodkowy
14 Nicolas Le GoffŚrodkowy
15 Jérémie MouielLibero
16 Daryl BultorŚrodkowy
17 Trevor ClevenotPrzyjmujący
18 Thibault RossardPrzyjmujący
19 Yacine LouatiPrzyjmujący
20 Nicolas RossardLibero
21 Barthelemy ChinenyezeŚrodkowy
22 Meliuahel TakanikoRozgrywający
23 Timothée CarlePrzyjmujący
24 Quentin JouffroyŚrodkowy
25 Kevin KabaŚrodkowy
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ma ktoś dobre źródła jeśli chodzi o.Serbie? Kursy na nich zachęcają i jeśli zagrają w miarę.podstawa to czemu nie wygrać z USA, które co drugi mecz olewają. Serbia to taka zagadka. Jeden z najlepszych środków na świecie bo cwaniak Marko plus świetny w ataku Srecko. Na bombie Stan i Luburic czyli pakiet graczy co by chciało 99 procent ekip na świecie.(tutaj jednak coś nie gra od jakiegoś czasu). Na przyjęciu cwaniak Uros. Ekipa z mega potencjalem i co oni tutaj zrobią.? Jak nie będzie kombinacji to Serbia +1set @2,1 totolotek
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Amerykanie podczas tego weekendu po raz kolejny bez Sandera, a także bez atakującego Patcha. Natomiast Serbowie pełną paką, Jest Atan, Luburić, Kovacević, Ivović, Podrascanin, Lisinac i cała reszta.
Serbowie na pewno nie bez szans. Mogą wygrać wszystkie 3 spotkania, ale na plus dla Amerykanów działa aklimatyzacja ( poprzedni turniej grali w Kanadzie )
Mega trudny weekend dla Polaków. Iran powinni pokonać, ale z Serbami i USA walczącymi między sobą o final6 wygrana będzie raczej niemożliwa.
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nie grajcie nic w meczu Serbów. Oni sobie w kulki lecą. To co zrobili w 2 i 3 secie gdzie dostali Run po 8 pkt pokazuje podejście do meczu wielkich profesjonalistów. Ostatnio z Francją po przegranym 1 secie łatwo oddali mecz a 2 set przegrali do 14. A pisanie że są pełnym składem nic nie wnosi poza tym że są bandą nieudaczników z trenerem nieogarniajacym siatkówki bo jeżeli widzi że kilku zawodników ma gdzieś mecz to się wpuszcza rezerwowych a nie trzyma do końca.
Jeżeli chcecie zaoszczędzić nerwów nie grajcie ich spotkań.
 
M 0

mati1989

Użytkownik
Australia Chiny 1.5
Kanada Bułgaria 1.43
Uwazam że to dwa najpewniejsze dzisiaj typy Co do Australii to jakiejś furory nie robią ale słabych Chińczyków powinni ograć Natomiast grająca o finał 6 Kanada powinna poradzić sobie z Bulgaria
 
snj 61

snj

Użytkownik
Po wczorajszym laniu jakie nasi dostali, dzisiaj kursy na USA w granicach 1.7-1.8. USA u siebie. To jakiś żart?
Na fortunie kurs 1,5, dla mnie do grania USA u siebie, Heynen dużo rotuje składem, daje pograć młodym wilkom, a w kadrze USA jest cała elita brakuje tylko środkowego Davida Lee. Polsce od zawsze ciężko gra się z USA (5 ostanich meczy jedna wygrana) dodatkowo graja w Czykago, ja pobieram win USA
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom