>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Siatkarska Liga Narodów mężczyzn 2018

Status
Zamknięty.
edvin 1,2K

edvin

Użytkownik
Na fortunie kurs 1,5, dla mnie do grania USA u siebie, Heynen dużo rotuje składem, daje pograć młodym wilkom, a w kadrze USA jest cała elita brakuje tylko środkowego Davida Lee. Polsce od zawsze ciężko gra się z USA (5 ostanich meczy jedna wygrana) dodatkowo graja w Czykago, ja pobieram win USA
Również zgadzam się z typem, ale wypisujesz totalne głupoty. Piszesz, że &quot;w kadrze USA jest cała elita brakuje tylko środkowego Davida Lee&quot;. David Lee nie jest nawet zgłoszony do Ligi Narodów. Oglądałeś w ogóle jakiś mecz &quot;Amerykańców&quot; i widziałeś jego osobę na parkiecie? Poza tym nie ma Sandera oraz Patcha, którzy są dość wyróżniającymi się postaciami w chwili obecnej w reprezentacji Jankesów.
 
snj 61

snj

Użytkownik
Również zgadzam się z typem, ale wypisujesz totalne głupoty. Piszesz, że &quot;w kadrze USA jest cała elita brakuje tylko środkowego Davida Lee&quot;. David Lee nie jest nawet zgłoszony do Ligi Narodów. Oglądałeś w ogóle jakiś mecz &quot;Amerykańców&quot; i widziałeś jego osobę na parkiecie? Poza tym nie ma Sandera oraz Patcha, którzy są dość wyróżniającymi się postaciami w chwili obecnej w reprezentacji Jankesów.
Mój błąd, że przeoczyłem brak Sandera, ale co do Davida Lee nie pisałem nic o tym, że go widziałem na parkiecie, napisałem tylko, że brakuje go, a uważam środkowego za ważny element kadry, w poprzednich turniejach grał i był ważnym członem kadry.
 
M 1

marcinhh

Użytkownik
Czy ktoś mi może powiedzieć co ta Brazylia odp...a? Drugi raz z rzędu przegrywa 3-0. Takie coś nie miało miejsca od dobrych kilku lat! Przez tych frajerów straciłem łącznie ponad 700 zł przez te dwa dni ..
 
M 220

mm25

Użytkownik
Czy ktoś mi może powiedzieć co ta Brazylia odp...a? Drugi raz z rzędu przegrywa 3-0. Takie coś nie miało miejsca od dobrych kilku lat! Przez tych frajerów straciłem łącznie ponad 700 zł przez te dwa dni ..
Ja grałem Francje i kasa.. Dzis ide jeszcze na Iran
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Ja pojechałem USA za 3 pkt, czyli -1,5 w setach 1,78 Fortuna
Gospodarze nie grają w pełnym składzie, ale nasi też nie. Można zauważyć problemy z formą fizyczną, do tego dochodzi skomplikowana aklimatyzacja, bowiem przelot z Japonii do USA to różnica kilkunastu godzin, można stwierdzić, że cofnęli się w czasie. Przechodząc natomiast do spraw czysto sportowych, to coż, Kurek robi wszystko, żeby kolejne MŚ obejrzeć w telewizji, a Schulz, choć już niemłody, to jednak chyba dla niego jest jeszcze za wcześnie, żeby skutecznie rywalizować na tym poziomie. Reasumując, uwidocznione są problemy z atakującymi. Przyznam, że trochę niedoceniłem Iranu, bo walczą jak równy z rownym z Serbami, a bardzo ciekawym zawodnikiem jest młody Yali, ale Amerykanie nawet w tym składzie są jednak lepszą raczej drużyną od Iranu.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
No i przyszło naszym &quot;orłom&quot; zagrać z trochę lepszymi ekipami i okazało się co warta jest ta reprezentacja. Teraz mecz z Serbią a kursy pokazują, że to my jesteśmy faworytem. Hmm, może i tak jest ale jedyny logiczny argument na potwierdzenie wystawionych przez buki kursów to to, że Serbowie mają totalnie wyjeb.....ane na tą całą ligę narodów. Gdyby nie to, to po naszych nie byłoby co zbierać. Choć i tak myślę, że nie będzie.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
No i przyszło naszym &quot;orłom&quot; zagrać z trochę lepszymi ekipami i okazało się co warta jest ta reprezentacja. Teraz mecz z Serbią a kursy pokazują, że to my jesteśmy faworytem. Hmm, może i tak jest ale jedyny logiczny argument na potwierdzenie wystawionych przez buki kursów to to, że Serbowie mają totalnie wyjeb.....ane na tą całą ligę narodów. Gdyby nie to, to po naszych nie byłoby co zbierać. Choć i tak myślę, że nie będzie.
Zauwaz jak Heynen rotuje skladem, tak naprawde nasz najmocniejszy sklad po tym co widze powinien wygladac nastepujaco: Drzyzga, Konarski, Leon (jesli Go juz wlacza)- Kubiak/Mika, Nowakowski - Bieniek, Zatorski, nikt z nich wczoraj nie rozpoczal meczu, gral nasz 2-3 sklad, ktory gral ze soba w takim ustawieniu 1 raz i moze juz nigdy tak nie zagrac, Szalpuk, Schulz, Zurek, Kochanowski, Łomacz z tymi wyzej to tak powinna wygladac nasza kadra na MŚ, zawodnicy pokroju Kurka, Bednorza, Lemanskiego z tym, co obecnie prezentuja sa o klase gorsi od reszty, wiec trzeba dwa razy sie zastanowic jesli chce sie cos grac w meczu Polakow, mecz z Serbami czuje, ze wygramy, choc oni maja jeszcze szanse na top 6, tam Atanasijevic jest kluczem wg mnie bo to co gral z USA to jakas kpina ale jak mu idzie to nie do zatrzymania, ot taki typ siatkarza, ale przez to co widze to raczej odpuszcze granie, Drzyzga, Schulz, Mika - Szalpuk, Bieniek - Kochanowski, Zurek - jesli takie zestawienie wyjdzie z Serbia to moge probowac grac, trzeba czekac na sklady wiec lepiej pozostanie granie na zywo ;)
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Czy ktoś mi może powiedzieć co ta Brazylia odp...a? Drugi raz z rzędu przegrywa 3-0. Takie coś nie miało miejsca od dobrych kilku lat! Przez tych frajerów straciłem łącznie ponad 700 zł przez te dwa dni ..
dzisiaj już wygra ale jest tylko @1,17 ????
 
C 18

crisardo

Użytkownik
Interesuje się siatkówka, Bulgarzy nie są w najmocniejszym zestawieniu oraz Brazylijczycy też ale Brazylia przyzwyczaila do super grania. Co się z nimi ostatnio dzieje?
Czy oni chcą się znizyc aż tak nisko jak Serbowie?
 
M 1

marcinhh

Użytkownik
Kanada ogrywa Brazylię 3-0, Bułgaria ogrywa Kanadę 3-0 i tym podobne. Liga Narodów jest jeszcze gorsza do typowania od jej żeńskiej wersji .. Właśnie Bułgaria pokonała Brazylię (nota bene 3 porażka z rzędu) ..... To jest jakiś cyrk..
 
M 220

mm25

Użytkownik
Kanada ogrywa Brazylię 3-0, Bułgaria ogrywa Kanadę 3-0 i tym podobne. Liga Narodów jest jeszcze gorsza do typowania od jej żeńskiej wersji .. Właśnie Bułgaria pokonała Brazylię (nota bene 3 porażka z rzędu) ..... To jest jakiś cyrk..
Ja czulem ze Bulgarzy ugraja 2 sety kurs 2.65
a nawet wygrali, wiedzialem ze serbia wygra z nami kurs 2.28
jedyne co mi nie siadlo to niemcy+1.5 seta 3.00
Australie tez wyczulem, patrzac na sklady, ale to stawki byly niskie..
czekamy na kolejny tydzien.
 
snj 61

snj

Użytkownik
USA - Iran
Dokładny wynik 3:0 fortuna
kurs 2,15✅
Troszkę na ostatnią chwile...Myślę, że USA zakończy to bez sensacji. Bardzo gładko z Serbami 3:0, bez problemu z nami 3:0. Kadra USA mocna i pewna siebie. Iran wczoraj z Serbami przegrał 2:3, a właściwie Marouf oddał w piątym secie wygraną, lekkie podgotowanie kapitana Persów i gra się posypała, sam grał piach, a pretensje miał do wszystkich tylko nie do siebie. Śmiem przypuszczać, że w szatni Iranu panuje gęsta atmosfera. Wiadomo Persowie zawsze waleczni, ale sądzę, że na mocne USA to za mało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom