>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Kobiet - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Algieria- Włochy
W kilku zdaniach warto opisać ten mecz pod kontem zagrania undera. Czysto statystycznie. Linia aż 116.5 pkt, kiedy na Afrykanki z Rosjankami mieliśmy linię o 6 pkt mniejszą a i tak cudem udało się ją pokryć o jeden punkt. Algierki średnio raz na mecz mają katastrofalnego seta, w którym dostają ostre baty i nawet nie wchodzą do 10. Algierki praktycznie nie potrafią grać w siatkówkę, zwykłe przebicie na drugą stronę, często przyjmowane jest 5 metrów poza boisko. Włoszki mają bardzo dobry serw co zapewni całą masę punktów z tak fatalnym zespołem. Warunki fizyczne Algierek są dramatycznie słabe, podobnie jak ich wyskok, starczy zwykła piłka do skrzydła i bez problemy kończy się atak, ponieważ one najzwyczajniej w świecie ledwo przekładają ręce ponad siatkę. Linia jak dla mnie zawyżona i warto spróbować zagrać undera.

Typy: Under 116.5 (1.75) B365 ✅
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Oj dziś buki długo kazały sobie czekać na ofertę kobiet. Szczególnie Pinnek, który zawsze wyskakiwał z ofertą koło 12 i &quot;przecierał szlak&quot; z tych ważniejszych buków, a teraz czekali dużo dłużej.

Na początek ogólnie. Bardzo ciekawie wygląda sytuacja w grupie B. USA już pewne 1 miejsca gra z Turcją. Chinki z Koreankami. Jest szansa, że te 4 drużyny mogą wyrzucić z Igrzysk Brazylijki, które grają jako ostatnie i praktycznie mają zapewnione 3 punkty z Serbkami. Co musi się zdarzyć, by odprawić Brazylię?
Nie chce mi się tego dokładnie analizować, ale na pewno Turcja musi coś urwać USA (chodzi o punkty). Oprócz tego najlepiej jakby Chinki podzieliły się punktami z Koreankami. Wtedy sytuacja będzie klarowna i Brazylia pożegna się z Igrzyskami bez względu na ich własny mecz z Serbią.
Jak ktoś chce to może to rozpracować bardziej. Póki co spróbuje zagrać coś z przeciwnej grupy, której dużo nie grałem wcześniej.
Miałem jeszcze grać po raz 5 przeciwko Serbkom, ale Brazylia w słabej formie, mecz grają jako ostatni i jakby okazało się, że grają już o pietruchę, to mogą jakoś przypadkiem seta stracić, lepiej się wstrzymać i ewentualnie zagrać po rozstrzygnięciach w meczach USA i Chinek.

Algieria - Dominikana
Pierwszy mecz jutrzejszy. Dominikana oczywisty faworyt, do tego grają przez Wielką Brytania, która może ich jeszcze wyprzedzić w tabeli (choć to mało prawdopodobne).
Nad grą Algierii nie ma co się zagłębiać, po prostu padaka, niezliczona ilość błędów własnych, brak umiejętności.
Gra Dominikany może być lepsza, ale nie ma takiej tragedii jak na WGP. Mecz z Japonkami nie wyszedł, z Rosją za to były bardzo blisko małej niespodzianki i wyrwania im punktów.
Linia 120.5 jest do przyjęcia. Nie licząc spotkania z GBR Algierki luzem &quot;pokrywały&quot; taki under. Myślę, że Dominikana spokojnie wypunktuje rywalki. Wystarczy kończyć sety do 15, a Algierki jak już napisał DawidBarca, mają zwykle taki set, gdzie trudno im wyjść z 10 punktów.
Moje propozycje:
Under 120.5 --- 1.85 @ Bet365, Tobet ✅

Włochy - Rosja
Spotkanie o pierwsze miejsce w grupie A, wypadałoby je obejrzeć. Obie drużyny patrząc na statystki w niemożliwy sposób zbliżone. Taka sama ilość punktów (komplet 12), taki sam stosunek setów (co więcej - dokładnie takie same wyniki w poprzednich 4 meczach), a nawet bilans punktowy jest bardzo bardzo zbliżony (minimalnie na plus dla Ruskich).
Ruskie z kompletem, ale mi ich gra się nie podoba. Na razie wszystko opiera się na wieżach - Gamova i Goncharova po prostu kończą ile trzeba. Straszliwie brakuje mi gry środkiem, jakiś szybszych akcji, dominują zdecydowanie świeczki na skrzydło/drugą linię. Chyba najstarsza na turnieju Estes prezentuje się całkiem nieźle. Liubov jakoś po prostu nie pasuje mi do tej kadry, mimo że to świetna siatkarka, ale to takie moje subiektywne odczucie.
Włoszki to, może nie kompletnie, ale jednak sporo inna drużyna. One grają środkiem po prostu do znudzenia, te obiegi szczególnie Gioli dają sporo punktów. Drużyna włoska korzysta głównie z usług tych najbardziej doświadczonych zawodniczek i myślę, że to dla niektórych ostatni dzwonek na jakiś duży sukces w kadrze (Przewiduje też po IO spore obniżenie siły ognia Italii i mały kryzys, ale to już nie będę się rozpisywał). Duży ciężar będzie na Costagrande i Del Core, po prostu muszą zagrać jak za najlepszych lat. Siostry Bosetti grają zależnie od dnia.
Na pewno warunki fizyczne po stronie Rosjanek. Mają swoje armaty, ale nie wydaje mi się, żeby Gamova i Goncharova miały łatwe zadanie, blokować Italia na pewno potrafi. Mecz trudny do typowania, ale ja bym na pewno Rosjankom pieniędzy nie powierzał, a ludzie chyba to robią, bo spadki są. Na czysto Włoszki też raczej nie zagram, ale z handi po niezłym kursie spróbować warto.
Moje propozycje:
Włochy +1.5 --- 1.83 @ Pinnaclesports ✅

Na koniec jeszcze taki mały gif z niedawnego mecz.
Maluteńka Takeshita robi punktowy blok na Gamovej.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Algieria-Dominikana under 43.5 pts 1 set @ 1.8 sts 10/10 wynik 15:25 ✅
Kto moze niech biegnie... Linia u innych bukow to 40.5... Algieria poza meczem ze slabiutka GBP najwiecej ugrala 17 pts w 3 secie z Wloszkami... Wyniki sa wymowne...
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
damnie88 18

damnie88

Użytkownik
Warto też zainteresować się underem 120,5pkt. Wątpię by Algierki zdobyły więcej niż 15pkt w każdym z setów. Już kolega wyżej napisał, że przeciwniczki ugrały max 17pkt w secie na tych IO. Ryzyko spore, stawka bez szaleństw.
Algieria - Dominikana under 120,5pkt @ 1.85 2/10 Tobet ✅
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Algieria-Dominikana under 43.5 pts 1 set @ 1.8 sts 10/10
Kto moze niech biegnie... Linia u innych bukow to 40.5... Algieria poza meczem ze slabiutka GBP najwoecej ugrala 17 pts w 3 secie z Wloszkami... Wyniki sa wymowne...
Powodzenia
Jak dla mnie zbyt duże ryzyko na granie takiego czegoś w meczu praktycznie o nic. Dla Dominikany ważne są 3punkty. Nie mówię, że typ nie wejdzie ale pewność 10/10? No nie wiem...
 
damnie88 18

damnie88

Użytkownik
Włochy - Rosja Spotkanie o pierwsze miejsce w grupie A, wypadałoby je obejrzeć. Obie drużyny patrząc na statystki w niemożliwy sposób zbliżone. Taka sama ilość punktów (komplet 12), taki sam stosunek setów (co więcej - dokładnie takie same wyniki w poprzednich 4 meczach), a nawet bilans punktowy jest bardzo bardzo zbliżony (minimalnie na plus dla Ruskich). Ruskie z kompletem, ale mi ich gra się nie podoba. Na razie wszystko opiera się na wieżach - Gamova i Goncharova po prostu kończą ile trzeba. Straszliwie brakuje mi gry środkiem, jakiś szybszych akcji, dominują zdecydowanie świeczki na skrzydło/drugą linię. Chyba najstarsza na turnieju Estes prezentuje się całkiem nieźle. Liubov jakoś po prostu nie pasuje mi do tej kadry, mimo że to świetna siatkarka, ale to takie moje subiektywne odczucie. Włoszki to, może nie kompletnie, ale jednak sporo inna drużyna. One grają środkiem po prostu do znudzenia, te obiegi szczególnie Gioli dają sporo punktów. Drużyna włoska korzysta głównie z usług tych najbardziej doświadczonych zawodniczek i myślę, że to dla niektórych ostatni dzwonek na jakiś duży sukces w kadrze (Przewiduje też po IO spore obniżenie siły ognia Italii i mały kryzys, ale to już nie będę się rozpisywał). Duży ciężar będzie na Costagrande i Del Core, po prostu muszą zagrać jak za najlepszych lat. Siostry Bosetti grają zależnie od dnia. Na pewno warunki fizyczne po stronie Rosjanek. Mają swoje armaty, ale nie wydaje mi się, żeby Gamova i Goncharova miały łatwe zadanie, blokować Italia na pewno potrafi. Mecz trudny do typowania, ale ja bym na pewno Rosjankom pieniędzy nie powierzał, a ludzie chyba to robią, bo spadki są. Na czysto Włoszki też raczej nie zagram, ale z handi po niezłym kursie spróbować warto.
Podpisuję się pod tym obiema rękami, choć mam trochę inny pomysł na ten mecz. Granie hc na Włoszki to niezły pomysł, ale czy ugrają dwa sety? Mają spore przestoje w grze i to mnie niepokoi w tym typie, dlatego zdecydowałem się zagrać over setowy. Bardzo wątpliwe by mecz skończył się 3:0 dla którejś z drużyn.
over 3,5s @ 1.44 6/10 Pinnacle
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Witam;

Co myślicie o meczu GBR-Japonia.? Przyznam się szczerze nie oglądałem żadnego meczu tych drużyn na IO, ale po wynikach widać że Japonki powinny spokojnie to wygrać. Z drugiej strony będzie to już chyba mecz o nic, wiec różnie może być. Co sadzicie?

GBR-Japonia DW 3-0 Pinnacle 1,23
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Witam;
Co myślicie o meczu GBR-Japonia.? Przyznam się szczerze nie oglądałem żadnego meczu tych drużyn na IO, ale po wynikach widać że Japonki powinny spokojnie to wygrać. Z drugiej strony będzie to już chyba mecz o nic, wiec różnie może być. Co sadzicie?
GBR-Japonia DW 3-0 Pinnacle 1,23
Nie opłaca się. Japonki i tak nie mają szans na zmianę pozycji i mogą sobie rezerwy wpuścić, a GBR jak nie robi swoich błędów to coś tam potrafi zagrać. Według mnie po takim kursie totalnie się nie opłaca.

Dominikana ???? +++
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Nie opłaca się. Japonki i tak nie mają szans na zmianę pozycji i mogą sobie rezerwy wpuścić, a GBR jak nie robi swoich błędów to coś tam potrafi zagrać. Według mnie po takim kursie totalnie się nie opłaca.

Dominikana ???? +++
Nie chce mi się wierzyć że Japonki wyjdą rezerwami, to jest jednak ważny turniej i np na takiej Wielkiej Brytanii mogą poćwiczyć jakieś nowe zagrania, kombinacje itp Ja tutaj proponuję typ podobny jak na Dominikanę po kursie 1.9 1 set under 43,5 pkt myślę że powinien wejść spokojnie.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Japonia bez wzgłedu na wynik zajmie 3 miejsce więc faktycznie mogą toche odpóścić. Granie na DW 3-0 nie ma sensu. Predzej bym próbował +2,5 GB albo jakis over. Na koniec może Angielki bedą chciały sie godnie pożegnać a kursy sa dobre ;)
 
damnie88 18

damnie88

Użytkownik
Sam sobie po części zaprzeczasz. Rezerwy zagrałyby lepiej niż pierwszy skład ćwiczący nowe zagrania itp .. w końcu dobra okazja żeby się pokazać.
Azjaci mają w naturze walkę do końca (brak odpuszczania), ale czy w przypadku gry o &quot;nic&quot; warto się spinać? Według mnie nie warto.
Jeżeli miałbym tykać ten mecz to skłaniałbym się ku takim zakładom:
Wielka Brytania - Japonia over 40,5pkt 1set @ 1.85 Expekt ✅
Wielka Brytania - Japonia over 120,5pkt @ 1.85 Bet365
Edit: Ten over to chyba zagram, jak się zdecyduje to edytuje posta dodając stawkę i dodam typ do swojego tematu.
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Azjaci mają w naturze walkę do końca (brak odpuszczania)
Szczególnie ta 8-ka co odpuściła w badmintona ????
Spojrzałem w tabelę i Japonii nic nie da lepszego miejsca, ale i gorszego. W sumie nie mogą zagrać źle bo na igrzyskach jest 12 zawodniczek, więc żadne rezerwy to nie są. Rzeczywiście ciężkie do wytypowania, bo Japonki nie muszą grać na 100%, a Brytyjki może zawalczą o seta? Skłaniałbym się do overka
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Podpisuję się pod tym obiema rękami, choć mam trochę inny pomysł na ten mecz. Granie hc na Włoszki to niezły pomysł, ale czy ugrają dwa sety? Mają spore przestoje w grze i to mnie niepokoi w tym typie, dlatego zdecydowałem się zagrać over setowy. Bardzo wątpliwe by mecz skończył się 3:0 dla którejś z drużyn.
over 3,5s @ 1.44 6/10 Pinnacle
Zgadzam się Panami mariokiem i damnie - będą co najmniej cztery sety. Można tutaj spróbować trochę inną grę: powyżej 181,5 pkt (1,85 expekt lub Bet365). Wygraną daje nam rozegranie 4 setów (w dwóch pada wynik 25:20 i w dwóch 25:21). Nie chce mi się wierzyć że przy tak wyrównanym poziomie obydwu drużyn i stawce meczu różnice punktowe będą duże. Nie mam też takiego zaufania do Włoszek jak Mariok który uważa że ugrają minimum dwa sety, Rosjanki mogą okazać się zbyt silne. Ryzyko wejścia takiego tego zakładu wzrasta nieznacznie w porównaniu over 3,5s ale podniesienie kursu o 0.4 jest opłacalne.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jak wyglada sytuacja w grupie z Brazylia ? Awansuje jesli wygra 3-0 z Serbia a Turcja przegra 0-3 badz 1-3 z USA tak ?
PS : Nawet gosc z tvp sport nawijal ciagle ze w meczu Korea-Chiny zapewne bedzie &quot;nieustawiona&quot; pieciosetowka a tutaj widze nawet nikt na to nie wpadl a tylu udzielajacych sie... No nic moze ktos cos podpowie wlasnie w sprawie sytuacji Brazylii..
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Sytuacja wygląda na razie tak.
Turcja wygrywa obojętnie w jakim stosunku - TURCJA AWANS.
Turcja przegrywa 2-3, a Brazylia wygrywa za 3 punkty - BRAZYLIA AWANS
Turcja przegrywa 0-3 lub 1-3, Brazylia wygrywa (obojętnie jak) - BRAZYLIA AWANS

Trudno wyobrazić sobie, by Brazylia nie zgarnęła kompletu w tym meczu, no chyba, że Turcja wygra to wtedy mogą już opuścić, bo będzie o pietruchę mecz.
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Warto poczekać na koniec meczu Turczynek z USA. Myślę że Amerykanki wygrają. Marzyłoby się aby było dla nich 3-2 i wtedy szybko można by złapać kurs 1.48 w Pinnacle na 3-0 Brazylii bo tylko to da im awans. Nie ma sensu stawiania na Canarhinios zanim nie skończy się mecz Turcji z USA. Wtedy wszytko będzie jasne. Stany mają 1 miejsce pewne i ciekawe czy Turcja da im radę. Te 2 sety mogą ugrać, a wtedy tak jak powiedziałem trzeba łapać szybko kurs na następny mecz.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Tu nie chodzi o stawianie na Brazylijki po marnym kursie tylko na Turczynki po kursie około 3,00 ;) Amerykankom byłoby na rękę wyrzucić z turnieju Brazylijki, które mogą się w każdej chwili obudzić. Dlatego ja próbuję dzisiaj na Turcję w Betsafe @2,85
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Tu nie chodzi o stawianie na Brazylijki po marnym kursie tylko na Turczynki po kursie około 3,00 ;) Amerykankom byłoby na rękę wyrzucić z turnieju Brazylijki, które mogą się w każdej chwili obudzić. Dlatego ja próbuję dzisiaj na Turcję w Betsafe @2,85
Zgadzam się z tym postem. Amerykanki pewnie wyjdą rezerwą, ale nawet to nie oznacza, że będą chciały przegrać. Turczynki dzisiaj duża koncentracja w parze z brakiem tej koncentracji u Amerykanek i księgujemy piękny kurs 2.86
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Wiecie co? Te wasze teorie spiskowe, ahh ahh, nic tylko sie posmiac ;) tak samo mialo byc w tenisie, ze ten odpusci bo jedzie na igrzyska a tu do finalu doszedl... Nawet jak amerykanki wyjda drugim skladem, to pokonaja turczynki. Nie widze tu jakiejs specjalnej niespodzianki i mozna brac amerykanki -1.5 nawet ;)
 
Do góry Bottom