>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Siatkówka Kobiet - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

new_season 2

new_season

Użytkownik
Wiecie co? Te wasze teorie spiskowe, ahh ahh, nic tylko sie posmiac ;) tak samo mialo byc w tenisie, ze ten odpusci bo jedzie na igrzyska a tu do finalu doszedl... Nawet jak amerykanki wyjda drugim skladem, to pokonaja turczynki. Nie widze tu jakiejs specjalnej niespodzianki i mozna brac amerykanki -1.5 nawet ;)
Nie spiskowe teorie, ale zimna i wyrachowana kalkulacja, która może być brana pod uwagę przez ekipę amerykańską. Turczynki mogą wciągnąć nosem jeśli tylko im się będzie chciało, ale właśnie czy im się będzie chciało? Brazylia to bez wątpienia zespół klasę lepszy od Turczynek i dla szans na złoto lepiej byłoby już w tej fazie IO pozbyć się jednego z trójki kandydatów do złota (zostanie tylko Rosja).
Brazylia może i nie zachwyca, ale to zespół który może w każdej chwili odpalić i będzie kłopot. Skoro jest więc okazja, by już teraz się ich pozbyć to czemu nie? Ja również pogram na Turcję. Stawiam na pięć setów.
---
P.S. Przypominam ostatnie ME w Austrii i naszych siatkarzy. Też wtedy wielu psioczyło, że na pewno się nasi nie podłożą Słowakom. Kto oglądał ten pamięta jak to wyglądało.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Rosja - Brazylia
Kursy dopiero będą się pojawiać. Typ bardzo oczywisty.
Brazylijki awans musiały sobie wyszarpać i liczyć na wyniki innych drużyn. Udało się, ale awans z 4 miejsca mówi za siebie. Brazylia do tego pokazuje, że czasem oddaje duże przewagi w końcówkach przez co były tie-breaki z Turcją i Chinami, a mogły spokojnie wygrać te mecze 3-1.
Rosjanki oczywiście miały grupę sporo słabszą. Zajęły pierwsze miejsce i medal to dla nich minimum o czym same mówią, a marzy im się złoto. Nie lubię grać na Rosjanki, ale w tym meczu nie widzę innej opcji.
Brazylii na Olimpiadzie w każdym meczu czegoś brakowało, a to słabo grają skrzydła, środkowe, czasem Dani Lins daje takie piłki, że szkoda patrzeć. Dokładają do tego proste błędy. Ledwo awansowały do ćwierćfinału, a teraz zadanie jeszcze trudniejsze.
O Rosjankach pisałem wczoraj (polecam zajrzeć). Na razie wykorzystują świetną dyspozycje Goncharovej i tradycyjnie Gamovej. Ta dwójka daje ogromną ilość punktów i kończy te świeczki od Startsevej. Gry środkiem ciągle mi brak, ale jest za to bardzo szczelny i wysoki blok.
No cóż, Brazylia nie dała w grupie żadnych podstaw by myśleć iż są w stanie awansować do półfinału. Kurs na Rosjanki jest korzystny i spodziewałem się nawet mniejszego, ale pójdą pewnie spadki. Na razie Tobet wystawił ofertę jako jeden z nielicznych więc spodziewajcie się, że zeedytuje posta i coś jeszcze może zmienię, zależy co inne buki dadzą, liczę na Pinnka ;)
Moje propozycje:
Rosja wygra --- 1.65 @ Tobet ⛔

Zapomniałem, że Rosjanki psychicznie bardzo często wymiękają i ten mecz był najlepszym na to dowodem...

Z innych meczy coś jeszcze zapewne napiszę, ale troszkę później.

Ps. Jak ktoś chce grać coś w stronę Brazylii to chyba warto się wstrzymać, bo kursy na nie powinny sukcesywnie rosnąć ;)
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Nie spiskowe teorie, ale zimna i wyrachowana kalkulacja, która może być brana pod uwagę przez ekipę amerykańską. Turczynki mogą wciągnąć nosem jeśli tylko im się będzie chciało, ale właśnie czy im się będzie chciało? Brazylia to bez wątpienia zespół klasę lepszy od Turczynek i dla szans na złoto lepiej byłoby już w tej fazie IO pozbyć się jednego z trójki kandydatów do złota (zostanie tylko Rosja).
Brazylia może i nie zachwyca, ale to zespół który może w każdej chwili odpalić i będzie kłopot. Skoro jest więc okazja, by już teraz się ich pozbyć to czemu nie? Ja również pogram na Turcję. Stawiam na pięć setów.
---
P.S. Przypominam ostatnie ME w Austrii i naszych siatkarzy. Też wtedy wielu psioczyło, że na pewno się nasi nie podłożą Słowakom. Kto oglądał ten pamięta jak to wyglądało.
Nie chce sie wymadrzac po fakcie, ale teraz dla USA jest jeszcze lepiej, bo Rosjanki maja Brazil, wiec na pewno beda musialy sie bardziej napocic, anizeli przeciwko Turczynkom, ja licze na niespodzianke, z Brazylijek na pewno zeszlo to cale cisnienie, bo gdyby USA cos kombinowaly to teraz Brazylijki pakowalyby sie do domu, licze na slabe przyjecie zagrywki Rosjanek i czuje, ze Brazil powalcza i gram handi setowe ✅ na nie ????
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Spotkanie wewnątrz-azjatyckie (Japonia - Chiny) sobie odpuszczam. Według mnie Chinki awansują, ale kurs jest za mały, a handicapu &quot;za Chiny&quot; nie ruszę, bo Japonia gra na IO dużo lepiej niż wcześniej i jest w stanie postraszyć.

Włochy - Korea Południowa

W tym meczu faworytem są Włochy, ale kursy są zbyt małe by w nie coś zainwestować.
Korea była w bardzo trudnej grupie skazywana na pożarcie, a mimo to potrafiły wywalczyć awans co już na pewno jest sporym sukcesem. Mam nadzieję, że w ćwierćfinale zagrają na luzie, bo to na Włoszkach powinna ciążyć presja.
Włoszki też już zdążyłem opisać wcześniej (2 dni temu). Gra opiera się na środkowej Gioli, co jest dość ciekawym zjawiskiem w siatkówce. Jak mają odpowiednie przyjęcie to bardzo często Lo Bianco zagrywa piłkę do środkowej, co staje się jednak też czytelne. Przyjmujące doświadczone, ale już nie w takiej formie jak kiedyś, choć ciągle groźne. Zdarzają się Italii czasem dziwne przestoje.
Koreanki w takiej grupie nie przegrały w żadnym meczu 3-0 i to już coś znaczy. Jeśli nie dostaną jakiegoś paraliżu to są w stanie nawiązać realną walkę z rywalkami i może nawet sprawić niemałą niespodziankę. Ale tutaj musi się podłączyć cała drużyna, tak jak miało to miejsce z spotkaniu z Brazylią - samej Kim nie da rady.
Bardzo ważne, by Koreanki odrzuciły od siatki Włoszki, ich gra wtedy staje się przejrzysta, a na skrzydłach mają często problemy z kończeniem ataków i brakuje mi tam czasem liderki. Taką niewątpliwie ma ekipa z Azji i to może dać im małą przewagę. Spodziewam się zaciętego spotkania.
Zastanawiam się jeszcze czy grać lepiej +1.5 seta, czy handi punktowe, al póki co podaje obie opcje.
Moje propozycje:
Korea +2.5 --- 1.49 @ Betsafe ✅
Korea +1.5 --- 2.50 @ Bet365 ✅
Korea +12.5 --- 1.87 @ Betsafe
✅
Piękny wynik ???? 3-1 dla Koreanek ????
O ostatnim meczu może później...
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
USA - Dominikana
Ostatni mecz, który według mnie można delikatnie ruszyć. Oczywiście Amerykanki powinny przejść dalej na luzie, więc postaram się dość zwięźle.
Dominikanę jak już nie raz podkreślałem, trudno się typuje, bo to nieprzewidywalna drużyna. Tradycyjnie najgorzej jest z przyjęciem. Na szczęście nie grają tak tragicznie jak to było na World Grand Prix, w Panam Cup troszkę podreperowały nastroje i tutaj mają dłuższe fragmenty dobrej gry, mimo że w grupie wygrały tylko z outsiderami.
USA jest głównym kandydatem do złota i trudno się z tym nie zgodzić. Mają jednak swoje małe przestoje, gdzie tracą dziwne punkty.
Krótko. Nastawiam się na 3-0, ale kurs na to jest zbyt mały. Nie czuje tutaj jednak jakiegoś pogromu w każdym z secie. Handi na Dominikanę punktowe czy też over jest bardzo ciekawe i można lekko spróbować.
Swoją drogą długo zastanawiałem się czy grać handi punktowe czy over 128.5, bo jakby jakiegoś seta Dominikana wygrała 25-23, to zawsze strach, że potem dostaną mocne lanie w następnych. Ale decyduje się jednak na tą pierwszą opcję.
By zakład +22.5 wszedł potrzeba 53 punktów zdobytych przez Dominikanę (zakładając 3-setowy pojedynek), czyli sety do 17, 18, 18. Stawka mała.
Moje propozycje:
Dominikana +22.5 --- 1.87 @ Betsafe ✅
 
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
Spotkanie wewnątrz-azjatyckie (Japonia - Chiny) sobie odpuszczam. Według mnie Chinki awansują, ale kurs jest za mały, a handicapu &quot;za Chiny&quot; nie ruszę, bo Japonia gra na IO dużo lepiej niż wcześniej i jest w stanie postraszyć.
Właśnie ja zastanawiałem się nad puszczeniem handi Japonia + 1,5 . Z tego co pamiętam to ostatnio było 3:2 dla Chinek, dobrze mówię? Więc myśle, że znowu może być zacięty pojedynek - mam nadzieję, że się nie mylę - kurs na taki handi jest 2.30. (bet365)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lighter 165

lighter

Użytkownik
Rosja - Brazylia
Ten typ chodzi za mną już od wczoraj. Fakt, Brazylia nie pokazała zbyt wiele w fazie grupowej, ale Brazylia to jest jednak Brazylia, w każdej chwili może nastąpić przebudzenie tego zespołu, bo przecież skład nie różni się od składu z okresu najlepszej gry tej drużyny. Jeżeli Brazylijkom uda się skutecznie serwować i odrzucać Rosjanki od siatki, a samemu grać kombinacyjnie i szybko to widzę szanse dla nich na zwycięstwo i awans do półfinału. Rosja miała słabszą grupę, traciła sety w starciach z Japonią, Włochami czy nawet Dominikaną. Główną siłą Rosjanek jak zawsze są skrzydła, a tam Gamova i Goncharova, jednak dobry serwis i będzie można myśleć o zatrzymaniu rosyjskich armat. Rosjankom zawsze zdarzają się przestoje w grze, jeśli Brazylijki zagrają bardziej regularnie niż w poprzednich meczach na igrzyskach, a tak jak nas do tego wcześniej przyzwyczajały, mają szanse na zwycięstwo. Potencjał w tym zespole przecież, choć na razie uśpiony, tkwi ogromny. Dlatego po tym kursie wystawionym przez buki próbuję Brazylia win @2,40 Unibet ✅ Co za emocje, kontrowane na live na ruskie po kursie 8,00, ale podstawowy zakład wszedł, mam nadzieję, że ktoś skorzystał. Co ruskie, to ruskie ;)
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Rosja-Brazylia
Za chwilę początek spotkania.
Jak napisał kolega wyżej Brazylia w fazie grupowej nie prezentowała się zbyt dobrze ale teraz jest faza pucharowa i dziewczyny będą walczyły o każdą piłkę.
Natomiast Rosjanki dysponują kilkoma znakomitymi zawodniczkami na czel z Gamova.Wiadomo jeśli Brazylijki zatrzymają w ataku Gamova Rosjanki się pogubią i będzie im ciężko wygrać to spotkanie.
Ja gram trochę bardziej asekuracyjnie niż kolega wyżej.
Typ:Brazylia (+1.5 seta) Kurs:1.76 Buk:Betsafe ✅
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Rosja-Brazylia
Za chwilę początek spotkania.
Jak napisał kolega wyżej Brazylia w fazie grupowej nie prezentowała się zbyt dobrze ale teraz jest faza pucharowa i dziewczyny będą walczyły o każdą piłkę.​
Spotkanie zacznie się pewnie z godzinnym opóźnieniem ze względu na tie-breaka w meczu Chiny - Japonia. Co ciekawe, Japonia ograła Chiny ;)
Nie rozumiem takiego argumentowania. Faza pucharowa to będą walczyły o każdą piłkę? A co wcześniej odpuściły cokolwiek? Całą grupę Brazylijki grały ze 110% zaangażowaniem, a mimo to nie zawsze wychodziło. Mecz na szczycie, ale dla mnie zdecydowanie Rosja powinna wygrać.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dzień zakończony.
Oto pary półfinałowe:
Japonia - Brazylia
USA - Korea Południowa

Chyba nie ma osoby, która przewidziałaby, że w półfinale zobaczymy aż dwie drużyny z Azji, a już w ogóle, że nie będzie w tym gronie Chinek tylko Koreanki. 3 drużyny z grupy B, tylko jedna z grupy A i na pewno nikt nie spodziewał się, że nie Włoszki, nie Rosjanki, a tylko Japonki zawalczą stamtąd o medale, to pokazuje jak rozłożone były siły w grupach.
O ćwierćfinałach:
Chiny - Japonia - świetny i bardzo bardzo wyrównany mecz (wszystkie sety wygrywane najmniejszą różnicą 2 punktów). Nie obstawiałem, więc oglądałem trochę &quot;przez palce&quot;, ale świetnie zagrała Kimura i Ebata (po 33 punkty!). Ja twierdzę, że Chinki przegrały przez brak bloku. Przecież są one sporo wyższe (Japonia to chyba najniższa drużyna w całym turnieju), a mimo to w tym elemencie było 11-9 dla kraju Kwitnącej Wiśni. Niefajnie patrzyło się na łzy Yang czy innych Chinek, ale taki jest sport.
Brazylia - Rosja - tutaj dla mnie wielki zawód. Rosjanki przez pierwsze dwa sety grały, jakby miały po kilogramie w gaciach i tylko zasługa Brazylijek, że jedną z tych dwóch partii oddały. Już wtedy kołowała mi się w głowie myśl, że skoro Sokolova ciągnie zespół to nie może być dobrze. Gra Startsevej strasznie przewidywalna (chyba nie wie, że można też zagrać do środkowej), do tego świetna gra w obronie Brazylijek. Boli też brak reakcji trenera na panią środkową bloku - Borisenko. To świetna środkowa, ale zagrała tragiczny mecz, jeszcze atak można wybaczyć, bo od rozgrywającej po prostu nie dostawała piłek, ale kompletnie nie czuła bloku. 3 punkty (wszystkie z ataku) w 5 setach to żart i nie rozumiem kompletnie czemu nie było zmiany (!). Chyba 6 meczówek miała Rassija, ale paraliż w najważniejszych momentach, nie bronienie prostych piłek, a Brazylia jedna szansa i po meczu.
USA - Dominikana - tutaj sobie odpuściłem oglądanie, bo już naoglądałem się wystarczająco Amerykanek, wygrały planowo 3-0 i planowo nie było aż takiego pogromu, że udało się pokryć moje handi punktowe.
Włochy - Korea Południowa - 3-1 dla Korei i to jest epokowy sukces dla tej drużyny. Żałuje trochę, że poszedłem z ostrożnością i nie pograłem czystego winu, ale i tak niemały zysk padł z tego spotkania. Korea pierwszy set zagrała dość nieśmiało, ale potem się już rozszalały, kolejny genialny mecz Kim, która jest obecnie najlepszą siatkarką świata i nie mam co do tego wątpliwości. Dołączyła się Han, świetnie broniły i blokowały, do tego problemy z serwisem.

Ogółem kolejny dzień na plus. Co do półfinałów, to spodziewam się, że będzie ciężka oferta do obstawiania i nie wiem czy coś zagram. Ale najpierw siatkówka panów jutro ;)

I taki mały wybieg w przyszłość (o Italii)...
Włoszki zmarnowały szansę na medal i według mnie teraz będzie w tej reprezentacji mały problem. Lekko się rozpiszę o tym. Pierwszy skład tworzy obecnie 5 siatkarek które mają już +32 lata (!). Nie wiem jak to będzie, ale Igrzyska to zwykle impreza docelowa i możliwe, że większość z grupy Piccinini, Del Core, Gioli, Lo Bianco, Croce, Costagrande zakończy reprezentacyjną przygodę, zresztą trudno będzie im grać na takim poziomie jak kiedyś (to już widać tutaj). Musi więc dojść do zmian, a tutaj będzie trudno zastąpić niektóre siatkarki. Szczególnie trudno chyba znaleźć rozgrywającą na odpowiednim poziomie, bo po Bianco niby próbują, a to Rondon, a to Camery, a to Signorile, ale wygląda to przeciętnie. No ale wybiegam w przyszłość, trzeba czekać jak się rozwinie sytuacja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lothar 251

lothar

Użytkownik
Chciałem dodać kilka słów od siebie celem uzupełnienia wypowiedzi Marioka, bo nie sposób się nie zgodzić z tym co napisał. Miałem pograne wczoraj lekko win Japonii po kursie 5.0 i Rosje 1.50 ( pisałem w HP, że dla mnie to mecz 50:50, poza tym Chinki w fazie grupowej bardzo się męczyły, dwie 5-setówki, do tego h2h 4:0 dla Chin, a przecież żadna passa nie trwa wiecznie ???? . Mecz naprawdę stał na wysokim poziomie, dużo obron wybloków i ładnych szybkich akcji punktowych (charakterystyczne dla drużyn azjatyckich) . Liderkami zespołów tak jak już nas do tego przyzwyczaiły w Japonii - Saori i Ebata, w drużynie Chin - wracająca po kontuzji Wang i Hui. Japonki miały troszkę więcej szczęścia w moim mniemaniu i dlatego wygrały ten mecz, żadna drużyna nie miała znaczącej przewagi w którymś z elementów siatkarskiego rzemiosła, statystyki niemal identyczne.
Po meczu Japonia - Chiny przyszedł czas na teoretycznie łatwiejszy mecz Brazylia-Rosja. Po tym co w fazie grupowej prezentowały Brazylijki, Rosja była tutaj zdecydowanym faworytem, przed meczem o wynik byłem spokojny. Ale po tym co zobaczyłem już w pierwszym secie, zacząłem się lekko obawiać. Gra rozgrywającej Rosyjskiej - Starcewei beznadziejna... mając przyzwoite przyjęcie i takie armaty w ataku jak Gamowa, Gonczarowa i Sokolova, nie potrafiła wystawić piłki tak aby &quot;armaty&quot; mogły kończyć akcje na czystej siatce, mnóstwo piłek niedociągniętych, za niskich, na potrójny blok, albo wrzuconych w siatkę, co zmuszało atakujące Rosji do kiwek w środek, które bez problemu podbijały Brazylijki i wyprowadzały kontrataki. Inna sprawa, że Brazylijki zaprezentowały się wczoraj przywoicie, tak jak przyzwyczaiły nas do tego kilka lat temu. W przyjęciu dobrze Jaquline, na rozegraniu wprowadzona w 2 secie Dani Lins, kapitalny mecz środkowej Thaisy 24 punkty i atakującej Sheilli 27 puntków, szczególnie w tie breaku gdzie większość piłek szła właśnie do niej i Rosjanki nie mogły zablokować jej ataków nie mówiąc już o podbijaniu. Brazylia wygrała zasłużenie, na moje nieszczęście w 3 secie Sborna miała 14:10 nie potrafiła tego doprowadzić do końca, główną winą obarczam tutaj rozgrywającą Starcewą i trenera za brak reakcji na jej wyczyny.
Na koniec kilka słów o meczu Włochy-Korea, nie grałem tego meczu oglądałem z czystej przyjemności od początku 2 seta. Muszę przyznać, że ręce same składały się do oklasków na grę Koreanek, Włoszki były bezradne w każdym elemencie ( podejrzewam, że podobnie mógł wyglądać mecz Korea-Brazylia w grupie, który zakończył się zwycięstwem Koreanek 3:0 (niestety nie miałem okazji go obejrzeć). Mam wrażenie, że przy wyniku 2:1, ciągłym &quot;nakręcaniu się&quot; Koreanek i cudownej grze Kim ( ta dziewczyna robiła naprawdę wszystko we wczorajszym meczu, świetnie atakowała, broniła, blokowała i serwowała, wiem że brzmi to banalnie ale tak naprawdę było, kto nie oglądał polecam. Szkoda trochę, że Koreanki w półfinale trafiły na USA, bo tutaj szans na więcej niż 1 seta raczej nie będzie . Ale szanse na brąz jak najbardziej są, chociaż nie skreślajmy ich jeszcze zobaczymy jutro. Tyle ode mnie. Pozdro
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Brazylia-Japonia
Jutrzejsze spotkanie które według mnie ma zdecydowanego faworyta.
Brazylijki pokonały bardzo groźne Rosjanki a Japonki też niespodziewanie nieobliczalne Chinki.
Oba spotkania były pełne dramaturgii i kończyły się w tie-breaku.
Świetne spotkanie z Rosjankami zagrała środkowa Canarinhos Thaisa która zdobyła 24 pkt.
Bardzo dobrze zagrała Fabiana która ma bardzo nieprzyjemny serwis.
Libero Brazylijska podbijała bardzo wiele piłek a Sheilla zdobywała decydujące pkt w grze na przewagi w tie-break.
Jedynym moim zdaniem mankamentem w grze Brazylijek jest gra Fe Garay która atakuje ciągle po przekątnej które lecą w aut.
Atutem Japonek będzie oczywiście gra w Obronie wiadomo jak to Azjatki walczą do upadłego.
Typ:Brazylia Kurs:1.28 Buk: Pinnacle Sports ✅

 
M 101

marcinr

Użytkownik
BRAZYLIA - JAPONIA
Brazylia po słabym początku i awansie z czwartego miejsca w grupie pokonała mocną Rosję w dramatycznym TB. Japonia odprawiła Chinki również w pięciu setach. Obie drużyny po morderczych ćwierćfinałach... Zdecydowanym faworytem bukmacherów są Brazylijki lecz świetna gra Japonek w tym turnieju powoduje że wcale nie przekreślałbym ich szans w tym spotkaniu. Obserwuję tę drużynę od wielu lat, zawsze na równym poziomie, świetna defensywa, najbardziej kreatywna rozgrywająca świata IMO (szkoda że taka malutka ta Takeshita...), ekipa zawsze kapitalnie przygotowana fizycznie. Cóż z tego skoro Japonki zawsze trafiały w końcu na drużynę typu Rosja która blok niższych Azjatek omija górą.... Rosjanek już nie ma. Dzisiaj po drugiej strony Brazylia, zawsze mocna ale z niestabilną formą, zmęczona TB z Rosjankami. Japonki na pewno nie odpuszczą Brazylijkom żadnej piłki. Te, każdy punkt będą musiały wyrwać z parkietu. Zobaczymy najprawdopodobniej pokaz świetnej technicznej siatkówki z obu stron. Faworytkami na pewno Brazylijki, ale koszt spotkania z Rosją spowoduje że forma (podobnie ja w całym turnieju) może zafalować i powinny stracić seta. Japonia nawet jeśli przegrywa to nigdy wysoko, te dziewczyny walczą do ostatniej piłki i często wyciągają sety z nieprawdopodobnych sytuacji. Sety toczą się często na przewagi - to skłania mnie do podjęcia kursu powyżej 177,5 pkt. ⛔ Warunek: 4 sety, trzy z nich zakończone wynikiem 25:20, jeden 25:19. Można spróbować -2,5 (kurs na Sportingbet 1,45) ale chyba trochę za niski. Za drobne postawię coś na Japonki.
USA-Kim
Całym sercem jestem na każdej większej imprezie za Koreankami - chciałbym, aby ta genialna dziewczyna wróciła w końcu z medalem, ale dziś nie dadzą rady... W meczach z Turcją i Chinami gdzie pod koniec spotkań Kim ledwo stała na nogach ze zmęczenia rozgrywająca szukała innych rozwiązań, tylko że ich nie było... Dziś będzie podobnie, koreańska 10-tka niemalże sama wygrała mecz z Włoszkami. Ile wytrzyma jej organizm? A nie ma Kim - nie ma Korei. Siła ognia Amerykanek jest potworna, poparta małym zmęczeniem po spacerku z Dominikaną a defensywa Korei wbrew obiegowej opinii nie jest aż tak doskonała jak sąsiadek z Japonii. Kursy niskie około 1,08 jedynie expekt wrzucił 1,15 teraz systematycznie obniża, zagrałem grubo po 1,15 (10/10) ✅. Kurs relatywnie niski, lecz zagrany wysoko da jakiś tam zysk. Za kilka godzin okaże się czy miałem rację.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Olimpiada 2012 - Siatkówka - Kobiety
Korea Płd. - Kobiety v USA - Kobiety
(Suma punktów)
Typ: Powyżej 155.5 @ 2.00 bet365
(przed chwilą, już w trakcie pisania analizy bet365 obniżył linię typu i teraz jest Powyżej 150.5 @ 1.75, co oczywiście jest jeszcze bezpieczniejszym betem, ale ja podaję taki jaki zagrałem... co do istoty moich wypocin nie zmienia to nic, bo i tak potrzebny jest przynajmniej jeden wygrany set Koreanek, zakładając oczywiście, że to Amerykanki wygrają ten mecz)

Przed nami pierwszy ćwierćfinał turnieju siatkarek z sensacyjnym udziałem Koreanek. Sensacyjnym biorąc pod uwagę przedturniejowe oczekiwania, bo po tym co zobaczyliśmy w wykonaniu Koreanek na pewno nie jest to sensacja. Siatkarki z południa Półwyspu Koreańskiego grają w Londynie turniej życia, bez wątpienia widzimy w tej chwili najlepszą grę tej drużyny w historii tej reprezentacji. Co ciekawe lepsze wyniki zanotowały z teoretycznie najmocniejszymi teamami (3-0 z Brazylijkami, 3-1 z Włoszkami, 3-1 z Serbkami), a trudniej im się grało z drużynami mniej utalentowanymi ekipami (2-3 z Turczynkami, 2-3 z Chinkami). Kapitalna forma największej gwiazdy drużyny i już jednej z najlepszych siatkarek na planecie (zdecydowanie najlepiej punktująca turnieju olimpijskiego), czyli przyjmującej Kim Yeon-Koung, dzielnie wspieranej przez przyjmującą Han Song-Yi, ciekawe rozegranie Kim Sa-Nee plus zwyczajowa świetna gra w obronie… wszystko to zaprowadziło Koreanki do półfinału olimpijskiego i dało ogromną szansę na medal. Oczywiście Amerykanki to główne faworytki do tytułu, najlepsza drużyna w rankingu, w ostatnich latach zdecydowanie na topie i także w tym meczu są faworytkami i pewnie znajdą się w finale, ale nie sądzę, żeby to się stało suchą stopą. Wydaje mi się, że Koreanki stać na urwanie co najmniej seta w tym meczu, a to praktycznie spełniłoby warunki tego zakładu, bo trudno oczekiwać, żeby Amerykanki nie „urwały” żadnego. Zresztą obie drużyny już spotkały się w tym turnieju w pierwszym meczu fazy grupowej i tam Koreanki zdołały wygrać seta przegrywając ostatecznie 1-3 (19-25 17-25 25-20 21-25). Myślę, że w tej chwili Azjatki grają jeszcze lepiej i mają dużą szansę na wygranie chociaż jednego seta.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Tak jak myślałem, oferta na półfinały dla mnie jest niekorzystna. Spróbuję jednak coś zagrać, jednak zaznaczam, że ten typ niżej jest zagrany najniższą stawką spośród wszystkich z całego turu!
USA - Korea Południowa
Podejście numer dwa do tego meczu, bo już raz go typowałem (w 1 kolejce) i niestety jako jeden z nielicznych nie wszedł. Oby dziś poprawka była.
Trudno cokolwiek napisać odkrywczego. Korea z meczu na mecz się rozbujała i dotarła aż do półfinału. USA na razie straciło w przeciągu całego turnieju 2 sety, a grały przecież ze świetnymi rywalkami.
Amerykanki na pewno są bardziej doświadczone, ale jak Korea je przyciśnie to też potrafią się pogubić. Azjatki są świetnie zdyscyplinowane na boisku, ale dziś będzie im trudno coś ugrać.
Ogólnie trudno mi pisać o tym spotkaniu. USA to murowany faworyt i nie mam zielonego pojęcia czy stracą seta, dwa. Poratuje się w tym meczu handicapem punktowym, który myślę, że największe szansę na + ma przy wyniku 3-0, podobnie jak z Dominikaną.
Stawka malutka, bo trudno coś wygrzebać z oferty, miałem grać coś na Japonki, ale już mi się w głowie poprzestawiało i kompletnie nie wiem jak tamten mecz ruszyć. Dziś więc głównie kibicowsko z lekkim zakładem na Koreę.
Moje propozycje:
Korea +14.5 --- 1.85 @ Bwin, Betway ✅

@ down, jak dodawałem to nie było tego w Tobecie, ale oczywiście polecam ;) (post usunęli poniżej, Tobet miał linię +15.5 po takim kursie ;) )
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkowka Igrzyska Olimpijskie, 16:00, 9.08.2012
Korea Poludniowa - USA
typ: over 135,5 pts ✅
1,51
Betsafe
Analiza
Dzis w spotkaniu polfinalowym turnieju Olimpijskiego siatkarek, Koreanki z Poludnia spotkaja sie z Amerykankami. Zdecydowanym faworytem spotkania sa Amerykanki i ja tej tezy nie podwazam, jednak... Uwazam, ze Koreanki sa w stanie powalczyc dzis z Amerykankami. Obie reprezentacje spotkaly sie w fazie grupowej turnieju, wtedy gora byly Amerykanki wygrywajac 3:1. Dzis proponuje typ na powyzej 135,5 pkt. Typ moze wejsc, nawet w przypadku trzysetowego zwyciestwa ktorejs z reprezentacji, a przy conajmniej czterech setach typ wejdzie bez wiekszych problemow. Koreanki na pewno sa dzis w stanie ugrac conajmniej seta. Pokazaly to w spotkaniu grupowym. Koreanki zaskakuja pozytywnie w tym turnieju. W cwiercfinale ograly Wloszki, w fazie grupowej Brazylijki. Dlaczego, wiec niemoglyby nawiazac walki z Amerykankami? Nie maja juz nic do stracenia, wiele zyskaly. Na pewno nikt nie spodziewal sie po nich uczestnictwa w walce o medale. To Amerykanki &quot;musza&quot; dzis wygrac, Koreanki tylko moga. Licze na zaciete spotkanie, ktore nie zakonczy sie w trzech partiach.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Półfinały nie trwały długo, dlatego mecze o medale powinny być według mnie bardziej zacięte.
Japonia - Korea Południowa
Na początek spotkanie o 3 miejsce. Mecz o wczesnej porze, bo 12:30 naszego czasu. Zwykle nie lubię typować meczy, gdzie grają dwie drużyny z Azji, ale tutaj spróbuję. Obydwie ekipy to niemałe zaskoczenia turnieju i z brązu będzie duża większa radość, niż Brazylii/USA ze srebra.
Faworytem buków jest Korea i rzeczywiście one grają bardziej regularnie na tym turnieju. Jaką przewagę mają nad rywalkami? Przede wszystkim są wyższe od Japonek, powinna być widoczna przewaga na bloku.
Na korzyść Japonii na pewno pracuje doświadczenie, one grały już nie jeden bardzo ważny mecz w przeciwieństwie do Koreanek. Do tego oczywiście lepiej grają w obronie i mają regularniejszą rozgrywającą - Takeshita bardzo rzadko ma słabszy dzień, czego o Sa-Nee jeszcze nie mogę powiedzieć.
To co łączy zespoły oprócz ogólnej azjatyckiej siatkówki to podobny rozkład ataku. W Korei oprócz Kim wykorzystuje się przede wszystkim Han, natomiast Japonia opiera swój atak na duecie Kimura-Ebata.
Myślałem o graniu Korei przed wystawieniem kursów, ale liczyłem na coś powyżej 2.00. Mi nie pasuje obecny kurs i decyduje się poszukać tu overa (choć kołatała mi się w głowie też myśl o graniu Japonii, ogólnie mętlik mały był). H2H totalnie zdominowane przez Japonki.
Na pewno warto mecz obejrzeć, bo będzie niezliczona ilość obron i w poszczególnych setach powinny decydować końcówki. Myślę, że jest szansa na tie-break.
Moje propozycje:
Over 3.5 --- 1.45 @ Pinnaclesports ⛔
Over 182.5 --- 1.85 @ Expekt
⛔
Doświadczenie i niesamowita konsekwencja wygrały, Koreanki nie grały nigdy w mecz z taką stawką i dlatego tak wysoko przegrały.
O finale chyba też coś skrobnę, ale jak mi się coś naprawdę spodoba do zagrania ;)
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Igrzyska Olimpijskie, Finał, Kobiety, 19:30, 11.08.2012r Siatkówka
Brazylia - USA
typ: -1,5 seta Brazylia 3:1 ✅
6,00
Williamhill
Analiza
Dziś w finale turnieju siatkarek na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, obronczynie tytulu sprzed czterech lat, Brazylijki spotkaja sie z Amerykankami. Zdecydowanymi faworytkami bukmacherow wydaja sie byc Amerykanki, ja jednak nie bylbym tego taki pewny. Brazylijki to obronczynie tytulu z Pekinu. O maly wlos Canarinhos nie znalazlyby sie tutaj jednak nawet w cwiercfinale, byly bliskie odpadniecia w fazie grupowej, po porazkach z Korea i wlasnie Amerykankami. Udalo sie jednak awansowac, przejsc kolejne dwie rundy i znalezc sie przed szansa obronienia tytulu. Brazylia w fazie grupowej i w fazie pucharowej to zupelnie inny zespol. W fazie grupowej Brazylijki graly zenujaco slabo, w fazie grupowej z forma Brazylijek cos sie diametralnie zmienilo i Canarinhos graja naprawde bardzo dobrze. W cwiercfinale ograly po fantastycznym spotkaniu Rosjanki, a w polfinale rozbily reprezentację Japonii. Amerykanki nie przegraly jeszcze na tym turnieju nawet jednego meczu, ba stracily zaledwie dwa sety. Uwazam jednak, ze Brazylijki sa dzis je w stanie pokonac. Amerykanki wygraly w fazie grupowej z Brazylia 3:1, jednak w tym meczu Brazylijki nie byly jeszcze w takiej dyspozycji, w jakiej sa teraz. Amerykanki mialy latwa droge do finalu, w cwiercfinale ograly Dominikane, w polfinale Koreę 3:0, ogladalem tamto spotkanie i mimo, ze wynik na to nie wskazuje, to Koreanki w kazdym z setow mogly zwyciezyc, zabraklo im jedynie zimnej krwi. Brazylijki to klasowy zespol, ktory dzis chce obronic zlote medale, to Amerykanki sa dzis upatrywane w roli faworytek, na nich ciazyc bedzie presja, bylo to widac chocby w spotkaniu z Korea, gdzie przydarzaly im sie bledy i serie traconych punktow. Dzis sadze, ze utytulowane Brazylijki to wykorzystaja i zwycieza w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Tutaj było najgorsze myślenie w bukmacherce, czyli że Korei należy się 3. miejsce. Korea w ostatnich latach duży postęp, na tym turnieju grały świetnie, ale na medal to nie starczyło. Japonia to w końcu bardzo doświadczony zespół, o czym wspomniał mariok1992
Wiele osób było pewnie przeciwko Japonii po kwalifikacjach(link), bo takie zespoły, które mają dużo szczęścia i trochę kombinują najczęściej kończą na 4. miejscu
http://www.sportowefakty.pl/londyn2012/288593/kwal-do-io-mecz-japonia-serbia-byl-ustawiony
Ostatni pojedynek Japonii z Koreą to było bardzo łatwe zwycięstwo Korei, gdzie Japonia została całkiem rozbita.
 
Do góry Bottom