>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Siatkówka plażowa 2017

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
FIVB World Championship.
Ontiveros/Virgen - Quesada/Pina
Correct Score: 2-0 @ 1.9 ✅ 2-0 (26-24 21-19)

Santos Pereira/Younousse - Fluggen/Bockermann
Wygrana w meczu: Fluggen/Bockermann @ 1.61 ⛔ 2-0 (21-19 21-15)
1xbet

Jeśli ostatni przed MŚ turniej w Olsztynie ma być wyznacznikiem, kto trafił z formą to Meksykanie i Niemcy to właśnie dokonali, bo wyglądali świetnie. Obie pary pewnie dotarły do półfinałów, Ontiveros z Virgenem skończyli na 3 miejscu, a Fluggen/Bockermann niespodziewanie wygrali całą imprezę. Jeśli z tej formy nic nie uleciało to obie pary powinny mieć dobry start mundialu. Rywale albo nie z najwyższej półki (Santos Pereira/Younousse), albo w ogóle z obrzeży poważnych rozgrywek (Quesada/Pina). Katarczycy mają potencjał, fizyka świetna, gorzej z techniką, wciąż nieregularni, zwłaszcza w defensywie, od paru lat potrafią zrobią czasem jakąś niespodziankę ogrywając faworytów, ale nic za tym nie idzie. Co do Kubańczyków to nie można ich lekceważyć, ale też nie ma czego się bać. Na co dzień Quesada/Pina z powodzeniem grają w rozgrywkach karaibskich, wygrali parę miesięcy temu turniej na Kajmanach ogrywając drugi i trzeci garnitur Amerykanów czy Kanadyjczyków. Początek turnieju to zawsze wrażliwy moment dla faworytów, zwłaszcza jak nie znają często egzotycznych rywali, ale tutaj chyba różnica formy zbyt wyraźna, żeby mogły być jakieś niespodzianki.
 
C 326

carambula88

Użytkownik
FIVB World Championship.
Ontiveros/Virgen - Quesada/Pina
Correct Score: 2-0 @ 1.9

Santos Pereira/Younousse - Fluggen/Bockermann
Wygrana w meczu: Fluggen/Bockermann @ 1.61
1xbet

Jeśli ostatni przed MŚ turniej w Olsztynie ma być wyznacznikiem, kto trafił z formą to Meksykanie i Niemcy to właśnie dokonali, bo wyglądali świetnie. Obie pary pewnie dotarły do półfinałów, Ontiveros z Virgenem skończyli na 3 miejscu, a Fluggen/Bockermann niespodziewanie wygrali całą imprezę. Jeśli z tej formy nic nie uleciało to obie pary powinny mieć dobry start mundialu. Rywale albo nie z najwyższej półki (Santos Pereira/Younousse), albo w ogóle z obrzeży poważnych rozgrywek (Quesada/Pina). Katarczycy mają potencjał, fizyka świetna, gorzej z techniką, wciąż nieregularni, zwłaszcza w defensywie, od paru lat potrafią zrobią czasem jakąś niespodziankę ogrywając faworytów, ale nic za tym nie idzie. Co do Kubańczyków to nie można ich lekceważyć, ale też nie ma czego się bać. Na co dzień Quesada/Pina z powodzeniem grają w rozgrywkach karaibskich, wygrali parę miesięcy temu turniej na Kajmanach ogrywając drugi i trzeci garnitur Amerykanów czy Kanadyjczyków. Początek turnieju to zawsze wrażliwy moment dla faworytów, zwłaszcza jak nie znają często egzotycznych rywali, ale tutaj chyba różnica formy zbyt wyraźna, żeby mogły być jakieś niespodzianki.
Nie neguję typów ale na kwietniowym turnieju u siebie w Meksyku, Virgen i Ontiveros przegrali 1-2 z Quesada/Pina. Oczywiście teraz są w innej formie ale dla mnie typ niebezpieczny.
Jefferson/Cherif to para bardzo nieobliczalna, ograli chyba już każdego i z każdym przegrali. Mimo wszystko, powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Na pewno zawodów w Olsztynie nie można brać jako wyznacznik formy poszczególnych par. Nikt wprost nie powiedział, że tą imprezę odpuścił, ale większość najlepszych par po prostu nie grała z pełnym zaangażowaniem. Z resztą Alison/Bruno po wczesnej porażce wcale nie byli jakoś rozczarowani. Nawet powiedzieli, że dzięki temu mają więcej czasu na trening już w Wiedniu i samo przygotowanie się bezpośrednio przed mundialem. Wystarczy sobie popatrzeć kto był w fazie medalowej. Łotysze Plavins/Regza, którzy są w katastrofalnej dyspozycji weszli do czwórki. Sensacja. Tym bardziej, że w poważnej imprezie mistrzostw świata zapewne polecą w pierwszej fazie play-off. Zatem jak ktoś ma się sugerować zawodami w Olsztynie to radzę uważać, bo będzie można się przejechać.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nie przesadzacie trochę z deprecjonowaniem zawodów w Olsztynie? Ja rozumiem że Alisony czy Dalhaussery mają gdzieś taki turniej, bo mają tytulów na pęczki, ale serio reszta by miała odpuścić? Kantory np? Poza tym, jeśli mozna się zgodzić co do Regzy i Plavinsa ze mieli fuksa do wręcz nieprzyzwoicie idealnej drabinki (co zostało obnażone zresztą w fazie medalowej), to Meksykanie czy Niemcy po prostu grali dobrze i nawet najwięksi faworyci by mieli z nimi problemy. Tak że bez przesady. Analogia do tenisa i turniejów przed wielkimi szlemami adekwatna, ale nie w 100%.
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Hyden/Doherty - Prudel/Kujawiak

Hyden/Doherty -1,5s @ 1,97 2-0 (-14, -15) ✅

Dla mnie bet dnia. Na prawdę szkoda mi bylo Amerykanów po meczu z Dalhausserem i Luceną. Wyglądali świetnie na serwisie jak i przyjęciu i właściwie mogli to spotkanie wziąć, niewiele zabrakło bo tylko 14-16 w deciderze. Jest to drugie spotkanie grupowe, nasi rodacy łatwo ograli ogórków w pierwszym meczu a Amerykanie muszą dzisiaj po prostu wygrać aby liczyc przynajmniej na miejsce drugie, a jestem przekonany, że utrzymają dyspozycję z pierwszego spotkania i łatwo ograja Polaków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Łosiak/Kantor - Gibb/Crabb Taylor

Łosiak/Kantor @ 1,75

Krasilnikov/Liamin - Koekelkoren/van Walle

Koekelkoren/van Walle wygrają seta @ 1,68

Na jutro decyduję się na dwa spotkania.
W pierwszym z nich idę w chyba moją ulubioną parę - Bartosza i Piotra. Bez wątpienia będzie to ciekawy pojedynek, na przeciw staną Amerykanie. Doświadczeniem z pewnością może imponować Jake. Bardzo wszechstronny siatkarz, przede wszystkim na przyjęciu, którego nieźle uzupełnia Taylor. Polacy mają coś do udowodnienia, bo przecież na Chorwacji ulegli właśnie zawodnikom zza oceanu. Mają ku temu świetną okazję żeby się zrewanżować, impreza przecież dużo bardziej prestiżowa. Z formą wydawać się możę, że trafili. Ogólnie na przestrzeni ostatnich tygodni prezentują się bardzo przyzwoicie. Jedni jak i drudzy bez problemów wygrali oba spotkania bez straty setów. Nasi rodacy przeciez potrafili ogrywać w tym sezonie tak uznane pary jak Włochów, czyli Nicolai&#39;a i Lupo. Uważam, że staną na wysokości zadania, zagrają od początku do końca skoncentrowani i wywalczą pierwsze miejsce w swojej grupie.

Drugim spotkaniem będzie pojedynek, który również wyłoni parę, która wejdzie do play-off&#39;ów z pierwszego miejsca. Dla mnie Ruscy nie imponują ostatnimi czasy. Belgowie również nie czarują, ale przecież odprawili &quot;Liaminów&quot; w Gstaad w tym miesiącu w dwóch setach, więc dlaczego mieli by nie powalczyć na MŚ? Dla mnie sytuacja jest klarowna, spodziewam się wyrownanego pojedynku. Na papierze to Ruscy są faworytami, ale moim zdaniem na boisku zostanie to zupełnie w inny sposób zweryfikowane. Set dla Belgów jak najbardziej do gry.

Ako @ 2,94 jak by któś chciał do dubla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
W mojej ocenie oba powyższe typy to czyste 50/50. Polacy na pewno prezentują grę bardziej urozmaiconą, szybszą i bardziej kombinacyjną, ale zbyt często nie przekłada się to na wynik w danym spotkaniu. Jeżeli wyjdą skoncentrowani, zagrają na pełnym zaangażowaniu to pewnie wygrają. Tylko, że postawa naszych to jak zwykle ogromna zagadka. Dwie czapy i łby się gotują. Kto jak kto, ale Gibb to blokujący klasy światowej. Myślę, że jest to zdecydowanie jego najlepszy element i tutaj może mocno trzymać grę na siatce. Piszesz, że przyjęcie to jego mocny punkt. Tutaj się nie zgodzę, bo akurat agresywny flot często sprawia mu spore problemy i generalnie Jake do świetnie przyjmujących zawodników raczej nie należy. Papierowym faworytem Nasi, ale spokojnie wynik może pójść w dwie strony.

Drugi mecz również mocno loteryjny. Rosjanie to mój czarny koń tych mistrzostw i wróżę im dobry wynik. Liamin zrobił postęp ogromny. Świetny blok, bardziej pewna gra w ofensywie. Krasilnikov to postać bardzo wszechstronna, znakomicie zrównoważony zawodnik. To, że w Olsztynie dali ciała nic znaczy. W ogóle ten turniej nic nie znaczy. Z resztą wystarczy popatrzeć na zwycięzców z Olsztyna. Tam złoto, tutaj gra żenująca. Para z Belgii albo gra fatalnie albo zaskakuje i jest groźna. Jeśli Van Walle będzie miał dobry dzień, zagrywka będzie siedzieć są w stanie tutaj coś ugrać. Jednak oglądając grę Belgów na mundialu szału nie widzę. Te przestoje z meczu otwarcia mocno rzuciły się w oczy. Będę zdziwiony jeżeli Rosjanie tego spotkania nie wygrają. Jednak nie wykluczam wyniku 2-1 w setach.

Tak czy inaczej powodzenia.
 
uzytkownik-102873 25

uzytkownik-102873

Użytkownik
Co dzisiaj z plażówki polecacie? Gibb/Crabb i Lupo/Nicolai wyglądają okej.
Crabb/Gibb mam pogranych na kuponie,wyglądają dosyć pewnie...Nicolai jeśli wstrzeli się zagrywką z wyskoku to powinni dać spokojnie radę...mają ciekawe urozmaicone ataki...połączenie siły z techniką...
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Dla mnie warto coś zagrać przeciwko Kantorowi i Łosiakowi. Mają bilans z Meksykanami 0:3. To nie może być przypadek. Nie leżą Polakom ci rywale. Oczywiście to MŚ, więc może karta się odwróci. Ale to nie będzie łatwy mecz. Dlatego seta Virgen i Ontiveros powinni ugrać.
handicap: sety: Kantor/ Łosiak (-1,5) - Virgen/ Ontiveros 2 @ 1,60 STS
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Łosiak/Kantor - Virgen/Ontiveros

Virgen/Ontiveros wygrają seta @ 1,60 ✅
Virgen/Ontiveros @ 2,83 ⛔ (12-, -18, 9-)

Buki chyba sobie żartują wystawiając takie kursy. 1/16 MŚ a na tak doświadczoną parę jaką są Meksykanie 2,83 na czysty win. Dla mnie mecz 50/50, może nawet z niewielkim wskazaniem na Virgenów. Polacy potrafią się zagotować i seryjnie wyrzucać piłki. Wygranie seta wydaję się być oczywiste.

Nicolai/Lupo - Pedro/Schachter

Nicolai/Lupo -1,5s @ 1,75 ⛔ (-19, -19)

Włosi są jednymi z faworytów do tytułu tutaj. Na takie imprezy zawsze się spinają. W grupie jak burza, ogólnie ich gra wygląda bardzo dobrze. Ale żeby nie spróbować tego, że zamkną rywali, którzy są dwie klasy niżej było by grzechem.

Liamin/Krasilnikov - Stoyanovskiy/Yarzutkin

Suma punktów w pierwszym secie: poniżej 38,5 @ 1,62 ✅ 21-16

Na prawdę Liaminy mogą imponować. Grają z meczu na mecz co raz lepiej. Z Belgami zagrali świetnie, mocny serwis i bezbłędni w destrukcji. Lubią od początku dyktować swoje tempo, tak więc rywale mogą się pogubić i stracić parę punktów już na początku, które niezwykle ciężko będą mieli odrobić. Wystarczy 21-17, a kurs niezły.

Doppler/Horst - Brunner/Patterson

Doppler/Horst @ 1,70 ✅ (18-, -19, -10)
Doppler/Horst -1,5s @ 2,90 ⛔

Grzech nie spróbować. Amerykanie grają słabo, po prostu nie podoba mi się ich gra i dlatego gram przeciwko im. Doppler z Horstem grają u siebie a poza tym są w formie. Wyniki w ostatnich miesiącach dobre, kilka na prawdę świetnych spotkań w ich wykonaniu. Jeżeli tylko utrzymają zagrywkę i grę przy siatkę to wygrają. Nie wykluczam nawet dwóch setów po atrakcyjnym już kursie.

Powodzenia.
 
C 326

carambula88

Użytkownik
Plażowa to jest nieporozumienie
Browery 1,08 był kurs i w pałę
Dogadali się z rodakami
Nie gra się takich meczów dla podbicia...
Belgowie to nie jest byle jaka para. Nikt się z nikim nie dogaduje na MŚ w fazie pucharowej, gdzie przegrywając odpadasz. Widziałem wściekłość holendrów po porażce.
Dla przykładu dzisiejsze dogi:
Varenhorst/van Garderen - Alvaro/Saymon 5.70 - 1.14 2:0
Gibb/Crabb - McHugh/Schumann 1.25 - 3.75 0:2
Nicolai/Lupo - Pedlow/Schachter 1.20 - 4.550:2
Koekelkoren/van Walle - Brouwer/Meeuwsen 7.22 - 1.08 2:1
Ermacora/Pristauz-Telsnigg - Pedro/Guto 14.50 - 1.02 1:2 (tu było bardzo blisko 15:17 w tie-breaku)!!!!!
Coś więcej można dodać?
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Smedis/Samoilovs vs Evandro/Stein 1 @ 2.0 Dafabet godz 11:00 ⛔ 0-2
Jak dla mnie kursy powinny być odwrotne. Łotysze przygotowali fajną formę na te mistrzostwa, bo w poprzednich turniejach raczej rzadko błyszczeli. Wczoraj pokonali nawet duet Hyden/Doherty, który mógł tutaj być czarnym koniem i zajść naprawdę daleko. Łotysze są ze soba zgrani jak nikt inny, oboje to dość ofensywni zawodnicy, jednak w obronie też na pewno nie odstają od pewnego poziomu. Natomiast Brazylijczyków można określić jednym słowem, ofensywa. Obrona tragiczna, przyjęcie średnie. Dzisiaj to zaważy i przegrają.

Herrera/Gavira vs Pedro/Guto 1 @ 2.1 Dafabet godz 14:00 ✅ 2-1

Kolejny typ przeciwko Brazylijczykom. Dla mnie na tym turnieju lepiej wyglądają Hiszpanie. Grają pewnie, wszystkie elementy na wysokim poziomi. Super zrozumienie i zgranie. Duet, który ma bardzo mało słabych stron. Po drugiej stronie kandydacie do medali (według bukmacherów). Według mnie dzisiaj mogą odpaść z rywalizacji. Hiszpanie lubia grać z takimi dueatami. Mają najczściej problemy, gdzie po drugiej stronie siatki mają jakiegoś wysokiego przeciwnika, grubo powyzej 200 cm. Tutaj takowego nie ma. Bedą pewnie 3 sety, ale szczęsliwe dla Hiszpanów.
Dodatkowo:
Doppler/Horst @ 1,4 Dafabet godzina 16:15 ✅ 2-0
Humana-Paredes @ 1,55 Dafabet godzina 13:00 ✅ 2-0
Ako: 2,17 ✅✅
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Nie gra się takich meczów dla podbicia...
Belgowie to nie jest byle jaka para. Nikt się z nikim nie dogaduje na MŚ w fazie pucharowej, gdzie przegrywając odpadasz. Widziałem wściekłość holendrów po porażce.
Dla przykładu dzisiejsze dogi:
Varenhorst/van Garderen - Alvaro/Saymon 5.70 - 1.14 2:0
Gibb/Crabb - McHugh/Schumann 1.25 - 3.75 0:2
Nicolai/Lupo - Pedlow/Schachter 1.20 - 4.550:2
Koekelkoren/van Walle - Brouwer/Meeuwsen 7.22 - 1.08 2:1
Ermacora/Pristauz-Telsnigg - Pedro/Guto 14.50 - 1.02 1:2 (tu było bardzo blisko 15:17 w tie-breaku)!!!!!
Coś więcej można dodać?
To że kręcą lody.
Neymar przywozi w walizce 222 000 000 euro żeby zerwać kontrakt, a oni zarabiają jakieś grosze, więc trzeba dorobić.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
FIVB World Championship.
Bruno Schmidt/Alison - Saxton/Schalk
Handicap: Saxton/Schalk (+9.5) @ 2.575 ✅ 19-21 21-19 13-15 i po Alisonach... turniej się otwiera
1xbet
Nie wiem skąd taka linia i tak wysoki kurs. W obu przypadkach wyższe wartości niż w przypadku overa punktowego, zwłaszcza kurs dziwi. W 5 ostatnich bezpośrednich meczach Kanadyjczycy ogarniali taką linię spokojnie, wiadomo, że Alisony inaczej grają w MŚ (lepiej), a inaczej w tourze (różnie), ale i tak taki kurs warto spróbować.
 
F 2

forven

Użytkownik
Smedis/Samoilovs vs Evandro/Stein 1 @ 2.0 Dafabet godz 11:00

Jak dla mnie kursy powinny być odwrotne. Łotysze przygotowali fajną formę na te mistrzostwa, bo w poprzednich turniejach raczej rzadko błyszczeli. Wczoraj pokonali nawet duet Hyden/Doherty, który mógł tutaj być czarnym koniem i zajść naprawdę daleko. Łotysze są ze soba zgrani jak nikt inny, oboje to dość ofensywni zawodnicy, jednak w obronie też na pewno nie odstają od pewnego poziomu. Natomiast Brazylijczyków można określić jednym słowem, ofensywa. Obrona tragiczna, przyjęcie średnie. Dzisiaj to zaważy i przegrają.
No jednak dobrze były wystawione ⛔⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom