>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka plażowa 2017

Status
Zamknięty.
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Makhno/Makhno vs Lunde/Ulveseth 1 @ 1.85 Dafabet lub @ 1.82 Bet at home ✅ 2-0


Piękny kurs prosto z Cypru. Siostry z Ukrainy w ostatnim czasie grają bardzo skutecznie. Młode dziewczyny, które rozwijają się i prezentują coraz wyższy poziom. Świetna zagrywka, ułożona gra. Solidne przyjęcie i ostatnie medale tylko pokazują, że potencjał spory. Mają pojęcie o grze. Wystarczy obejrzeć kilka ich pojedynków. Rywalki słabe. Para z Norwegii bez przyjęcia. Słabo zorganizowane w obronie. Popełniają dużo więcej błędów. Lunde potrafi seryjnie popełniać błędy w ataku. Nic tylko brać i grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Makhno/Makhno vs Lunde/Ulveseth 1 @ 1.85 Dafabet lub @ 1.82 Bet at home


Piękny kurs prosto z Cypru. Siostry z Ukrainy w ostatnim czasie grają bardzo skutecznie. Młode dziewczyny, które rozwijają się i prezentują coraz wyższy poziom. Świetna zagrywka, ułożona gra. Solidne przyjęcie i ostatnie medale tylko pokazują, że potencjał spory. Mają pojęcie o grze. Wystarczy obejrzeć kilka ich pojedynków. Rywalki słabe. Para z Norwegii bez przyjęcia. Słabo zorganizowane w obronie. Popełniają dużo więcej błędów. Lunde potrafi seryjnie popełniać błędy w ataku. Nic tylko brać i grać.
STS @1,27
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
FIVB World Championship. Women.
Walkenhorst/Ludwig - Fendrick/Ross
Zwycięzca meczu: Walkenhorst/Ludwig @ 1.465 ✅ 19-21 21-13 15-9
Correct Score: 2-0 @ 2.22 ⛔
1xbet

O ile w meczu o brąz może pójść na noże to finał wydaje mi się będzie miał tylko jednego faworyta. Amerykanki w półfinale z Kanadyjkami miały trochę szczęścia że rywalki po pierwszym wygranym secie zarzuciły taktykę izolowania Ross i grania przez Fendrick i nie bardzo wiadomo dlaczego, bo to przynosiło efekty. Potem dały się rozegrać doświadczonej Ross, dołączyła do niej koleżanka i momentum odpłynęło w siną dal. Obawiam się, że Obawiam się, że mistrzynie olimpijskie z Rio nie popełnią tego błędu. Fendrick to zdecydowanie słabsze ogniwo duetu amerykańskiego i trzeba z tego korzystać. Niemki dużo bardziej wyrównane, do tego złapały w Wiedniu świetną formę, Walkenhorst ściana na bloku i modne ataki, Ludwig w swoim stylu czaruje w obronie, jak w półfinale gdzie z obronami potrafiła zdobyć 3 punkty, plus oczywiście kątowe ataki. Niemki wolno wchodziły w ten sezon, ale najwyższą formę mają wtedy kiedy trzeba. Nie widzę wielkich szans by Amerykanki stanęły im na drodze do złota.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Kanadyjki bez medalu. Najpierw przegrany półfinał w dziwny sposób i teraz mecz o brąz mimo prowadzenia 5-0 w TB. Już myślałem, że Larissa z Talitą znowu zrobią powtórkę z Rio gdzie najpierw dostały baty od Laury i Kiry, a potem od stanu 1-0 w setach przegrały mecz o brąz z Walsh/Ross. Jednak mają medal i brawo, bo ostatnie wielkie imprezy bardzo im nie wychodziły.

Liamin/Krasilnikov vs Dalhausser/Lucena 1 @ 2.80 Dafabet ✅ 2-0

W turnieju męskim wyniki jak z kosmosu. Tutaj również nie wykluczam niespodzianki. Już kiedyś pisałem, że Rosjanie to mój czarny koń imprezy. Para, która jest bardzo groźna. Liamin miał słaby mecz w fazie pucharowej przeciwko młodszym rodakom, ale na przestrzeni całego turnieju robi dobre wrażenie. Jako były środkowy z hali potrafi świetnie blokować i warto to mieć na uwadze. Krasilnikov to wszechstronny gracz nie mający widocznych słabych punktów. Amerykanie faworyci każdego turnieju, ale czy tutaj zachwycają? W mojej ocenie absolutnie nie. Wczoraj wyrwali mecz z kangurami po ciężkiej walce w TB. Kursy wskazują na spokojne zwycięstwo Amerykanów, ale można się spodziewać równej gry. Jeżeli Liamin utrzyma poziom w ataku. Będzie w stanie sam grać skutecznie blokiem mecz może ułożyć się korzystnie dla Rosjan. Turniej obfituje w niespodzianki i można na spokojnie jej tutaj poszukać.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ktos sledzi losy turniejow satelickich kobiet? Siostry Makhno graja z para Driessen/Mertens.
Kurs na Ukrainki to 1.16, wiec logicznym wydaje sie tutaj under 77,5 skoro kurs wskazuje, ze dzisiejsze kolezanki nie potrafia odbijac na druga strone. Cos mnie moze zaskoczyc?
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa
Godz: 11:00
Spotkanie: Wiaczesław Krasilnikow/Nikita Lamin - Alexander Horst/Clemens Doppler
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: 1xbet
Wielu ekspertów i osób znających się na siatkówce plażowej polecało ten bet. Choć dyscyplina ta wydaje się nieco losowa i nieprzewidywalna, to jednak przy odpowiedniej selekcji typów udaje się wyjść na plus.
W trakcie mistrzostw świata rozgrywanych w Austrii w jednym z dwóch półfinałów spotkają się reprezentanci gospodarzy para Alexander Horst/Clemens Doppler, którzy staną naprzeciwko rosyjskiemu duetowi Wiaczesław Krasilnikow/Nikita Lamin. Austriacy w drodze do półfinału rozegrali sześć spotkań, z których przegrali jedno. Jedna porażka nie przekreśliła ich szans na dalszy udział, gdyż zapewnili sobie dalszy awans z drugiego miejsca w grupie. W ostatnim meczu Horst/Doppler pokonali polską parę Losiak/Kantor dopiero po tie-breaku mimo porażki w pierwszym secie grając na przewagi aż do stanu 31:33. Dalszy udział tej pary w MŚ znawca siatkówki plażowej na forum rogerfeder opisał jako austriackim sen. Nie trudno się z tym zgodzić, gdyż w półfinale czeka ich zdecydowanie wymagający rywal jakim jest duet Krasilnikow/Lamin. Rosjanie do tej pory wygrali wszystkie mecze w MŚ tracą przy tym jedynie jednego seta w meczu z Stoyanovskiy O. / Yarzutkin A.
Obie pary miały okazję spotkać się, w tym roku dwukrotnie w czerwcu. Za pierwszym razem 2 czerwca w Moskwie lepsi byli gospodarze, z kolei 26 czerwca na turnieju w Baden triumfowali... również gospodarze. Idąc tym tokiem myślenia to ponownie Austriacy powinni wygrać ze względu na przewagę swojego terenu. Ja jednak nie idę tym tropem, w większości kieruję się sportowymi umiejętności, stąd mój typ na Krasilnikowa i Lamina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Beach Volleyball. Results.
World Championship 2017. Winner
Who Will Win: Vyacheslav Krasilnikov/Nikita Lamin - Yes @ 4.00 ⛔ bardzo słaby półfinał Rosjan, Austriacy nie za wiele musieli robić
1xbet
Nie wiem czemu buki tak nisko cenią Rosjan, jeszcze wczroaj dawali im najmniejsze szanse z wszystkich półfinalistów, a moim zdaniem to oni są głównym faworytem do tytułu, po prostu prezentują w playoffach wręcz kosmiczną formę, bez żadnych skaz, czego nie można powiedzieć o pozostałych duetach. Nie przegrali meczu w mundialu, tylko ze swoimi rodakami mieli problemy Stoyanovskiy/Yarzutkin, ale potem to już tylko ich koncert. Nie dali zadnych szans Pedlowowi i Schachterowi, i to samo zrobili wczoraj z Dalhausserami, w obu przypadkach 2 krótkie sety, w których nawet nie byli przez moment zagrożeni. Liamin ściana na bloku plus zagrywka, a Krasilnikow to wręcz jakiś MVP ostatnich dni a może i turnieju. Wyciąga wszystko w obronie, do tego świetna skuteczność na kontrach i tradycyjnie skuteczny w zagrywce. Rosjanie spiknęli się w tym sezonie rozbijając 2 pary które świetnie grałi w Rio (4. i 5 miejsce), ale widać że to była idealna formuła, bo teraz grają jak mistrzowie. Austriacy to jedyna para wśród półfinalistów która gra ze sobą dłużej niż sezon, ale też to już weterani (36 i 34 lata), do tego mają w nogach morderczy ćwierćfinał z Kantorami (trzysetówka w tym pierwszy set jak 2 sety 33-31). Do tego mieli mniej czasu na regenerację bo grali jako ostatni. Myślę, że Rosjanie nie mogli trafić lepiej. W pierwszym półfinale Holendrzy będą się ciąć z Brazolami, pewnie na 2 setach się nie skończy, a potem będą mieć na widelcu wyczerpanych weteranów, którym nawet publika nie pomoże. To Rosjanie są najbardziej regularni z całej czwórki, Evandro/Andre to ofensywa, zagrywka ale też przestoje, Holendrzy z kolei mają wyraźne problemy z zamykaniem setów, już kilka wtopili prowadząc w końcówkach, czemu w sumie się trudno dziwić skoro van Garderen dopiero od 3 miesiecy gra na piasku (i tak szacun za wynik!). Rosjanie takich problemów nie mają dlatego to oni są dla mnie głównymi faworytami do złota dzisiaj.
 
F 2

forven

Użytkownik
Widzę, że kolejny raz ci głupi bukowie pomylili się z wystawianiem kursu i faworyci do złota kolejny raz zawiedli &quot;jak przy każdym turnieju w siatkówce plażowej&quot;
 
B 19

bernabeusz

Użytkownik
Po raz koleny dalem sie nabrac Rosjanom ktorzy lubią walkowac ,ale zeby w pólfinale nic nie grali , to istna zenada.Rosjanie jednak powinni powalczyc o brąz , jesli dadzą kurs ponad 2 to biore z pocalowaniem ręki. Co do finalu Alexander Horst/Clemens Doppler na moje nie maja najmniejszych szans i biore z pocalowaniem ręki kurs na przeciwników . Zagram tez dokladny wynik 2-0 dla Oliveira E. G./Loyola Stein A.✅ bo rywale nie beda mieli czego szukac w finale .Czekamy na kurs z niecierpliwoscia !
Edit :1,66 na Finał biore z pocałowaniem ręki ???? ✅

1,53 na mecz o 3 miejsce ...mało✅
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Po raz koleny dalem sie nabrac Rosjanom ktorzy lubią walkowac ,ale zeby w pólfinale nic nie grali , to istna zenada.Rosjanie jednak powinni powalczyc o brąz , jesli dadzą kurs ponad 2 to biore z pocalowaniem ręki. Co do finalu Alexander Horst/Clemens Doppler na moje nie maja najmniejszych szans i biore z pocalowaniem ręki kurs na przeciwników . Zagram tez dokladny wynik 2-0 dla Oliveira E. G./Loyola Stein A. bo rywale nie beda mieli czego szukac w finale .Czekamy na kurs z niecierpliwoscia !
Dla mnie duże rozczarowanie. Ja rozumiem, że własna publika daje 1-2 punkty extra w każdym secie deprymując rywali, ale nawet mimo to. Ruski w kazdym secie 2 razy doganiali wynik ze sporej straty, by za chwilę puścić serw rywali. Myślę też że diametralna zmiana pogody, z upałów +30stopni przez cały tydzien na dzisiejszy deszcz i ochłodzenie też bardziej sprzyjało Austriakom, bo gorzej sie broni w takiej pogodzie i mokrym piasku. Tak czy siak, wtopa na całej linii dzisiaj.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Dopler/Horst vs Evandro/Stein 1 @ 2.10 iforbet godzina 15:00
No i nadszedł czas na finał...gdzie zobaczymy jedną z moich ulubionych par, Austriaków oraz Brazylijczyków. Finał dość sensacyjny, ale u mężczyzn nie jest to nic nadzwyczajnego, bo poziom jest bardzo wyrównany. Dla mnie Doler/Horst to para dużo bardziej zbilansowana. Za blok opowiada Dopler, natomiast obrona to domena, Horsta, który posiada również ciekawą zagrywkę. Bardzo lubię ogldać w akcji duet gospodarzy, którym doping służy jak nikomu innemu. Stają przed historyczną szansą na bycie mistrzem świata, raczej ostatnią w karierze. Na pewno zrobią wszytsko i jeszcze wiecej, aby osiągnąć swój cel i to jeszcze na własnej ziemi. Naprzeciwko staną młodzi Brazylijczycy o imponujących warunkach fizycznych, odpowiednio 210 oraz 201 cm wzrostu. Po tym widać, że jets to potęga w ataku oraz bloku. Dużo gorzej wygląda przyjęcie, a przede wszystkim obrona. Również dużym atutem jest zagrywka Evandro, który potrafi zdobywać punkty seriami. Jednak mimo wszystko dla mnie jest mega sensacją, że ta para jest w finale. Powinni już odpaść z Hiszpaniami, którzy prowadząc 19-15 w pierwszym secie oddali im go w prezencie oraz wczoraj z Kanadyjczykami, którym zabrakło zimnej krwi. Zatem do 3 razy sztuka ;)
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Ittlinger/Arnholdt vs Matei/Vaida 1 @ 1,80 iforbet godzina 14:00
Spotkanie, które wyłoni półfinalistki i przyszłe przeciwniczki dla Abalakina/Dabizha. Nowo powstały duet prezentuje się bardzo dobrze w Larnace i w moim odczuciu wygrają ten pojedynek o 1/2. Niemki są zawodniczkami bardziej ogranymi, na pewno zagrały więcej spotkan o stawkę, są lepsze technicznie i na pewno mają chłodniejszą głowę. Dla mnie ten kurs na pewno zachęcający.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Też widzę spore szanse dla Austriaków. Mają oni jeden atut, który może im przynieść ogromne korzyści właśnie z taką parą jak Brazylijczycy. Zagrywka. Jeżeli ten element będzie siedział to kanarki którzy w przyjęciu są bardzo niestabilni mogą pływać. Brazylijczycy grają tutaj lepiej niż przez cały sezon, ale również jest to siatkówka rwana, obarczona sporą ilością błędów.

Trybuny pomogą. Też widzę szansę dla Austriaków.


Doppler/Horst @ 2.10 Dafabet ⛔⛔

Evandro w kapitalny sposób wyciągnął zagrywką pierwszego seta. To był decydujący moment.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Mistrzostwa Europy w siatkówce plażowej
Jurmala 16-20 sierpnia




Już jutro ruszają kolejne mistrzostwa Europy. Turniej odbędzie się w łotewskiej Jurmali. Tytułu będą bronić wśród kobiet Niemki Ludwig/Walkenhorst u mężczyzn Włosi Nicolai/Lupo. Na starcie 5 par z Polski.


Strona turnieju: http://www.cev.lu/BeachVolley-Area/BeachVolley_3BOX.aspx?ID=1008&amp;amp;mID=2047&amp;amp;sID=0&amp;amp;pID=0&amp;amp;chID=0&amp;amp;phaseID=0&amp;amp;champID=0&amp;amp;Mod=



Tam znajdziemy wyniki, składy grup i całą potrzebną rozpiskę.


Warto dodać, że turniej w decydującej fazie będzie można śledzić na sportowych antenach Polsatu.

Wszystkie mecze od ćwierćfinału kobiet i mężczyzn w tv.

Na pewno ciekawy turniej. Tuż po MŚ i tuż przed finałami World Touru w Hamburgu. Mimo wszystko bardzo ważna impreza dla zawodników i też nieźle płatna, więc gry na poważnie nie powinno zabraknąć.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
18:00
Heidrich J./Verge-Depre A. @ 2.05 forbet ✅ 0:2
Podrzucę również jeden typ z dzisiaj który zagrałem wcześniej, ale nie podałem go przed dodaniem adnotacji odnośnie aktualnie rozgrywanego terminu.
Gram tutaj na Szwajcarki, i to nie tylko ze względu że jest to jedna z moich ulubionych par żeńskich lecz jest to też poniekąd typ przeciwko parze niemieckiej która miała autostradę do zdobycia złotego medalu w Jurmali.
Wyżej wspomniany turniej Niemki skończyły na 3 miejscu (Szwajcarki odpadły w meczu o top8) po tym jak Polki przegrały 2 set na przewagi, a w trzecim się posypało wszystko po stronie Kołosińskiej i Gruszczyńskiej. Dodając do tego podróż i krótki czas na odpoczynek między turniejami większy handicap mają Szwajcarki, które moim zdaniem mają przewagę nad rywalkami zarówno na siatce jak i w polu serwisowym agresywną zagrywką obu pań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Lekki dubelek na dzisiejsze mecze , w pozostałych meczach zbytnio nie widzę sensu grania, jak w ofercie będą kursy na popołudniowo-wieczorną sesję to powinno udać się też coś skleić.
11:00, 12:00
Heidrich J./Verge-Depre A. + Fendrick L./Ross A. @ 1.976 forbet
⛔
// czyżby set przegrany na przewagi aż tak podziałał na Szwajcarki ?
Tak jak przypuszczałem, Heidrich porobiła Niemki na bloku konkretnie, a i Anouk podbija sporo piłek w obronie czego efektem były wygrane sety do 15 i 16 w meczu otwarcia tej grupy. Teraz na drodze po kolejne zwycięstwo w World Tour Finals stanie czeska para Kolocova/Kvapilova która dość niespodziewanie zdobyła srebro w niedzielnym finale w Jurmali. Co prawda miały one dzień dłużej przerwy od grania od pary Laboureur/Sude, jednakże, moim zdaniem jest to bardzo przeciętna para której bardzo ciężko przychodzą punkty zdobywane blokiem lub wyprowadzania kontr. Bardzo długo grają one punkt za punkt, ale potrafią też szybko stracić kilku punktową przewagę co przy takich rywalkach powinno być skrzętnie wykorzystane.
Drugi mecz to doświadczenie drugiej pary niedawno zakończonego mundialu we Wiedniu kontra ciekawa szwajcarska para która dobre wyniki przeplata wpadkami.
Lauren i April Ross, mimo iż grają wspólnie dopiero od tego sezonu to doświadczenie zdobyte przez lata gry na piasku stawia je w bardzo dobrym położeniu przed tym meczem. Tanja i Nina drugi sezon wspólnie, największy sukces to 3 miejsce w tegorocznym turnieju w Porecu, jednakże jest to bardzo nierównie grająca para co pokazują wyniki z tego sezonu gdzie dobre, w miarę wysokie jak na nie lokaty przeplatają dwoma kiepskimi turniejami. W skutek niedokładności na linii obrona/atak po drugiej stronie siatki w moim założeniu powinien być skrzętnie wykorzystany. Jak będzie, zobaczymy podczas meczu.
Tak na marginesie, na pewno trzeba się przyjrzeć notabene #1 czeskiego beachvolley&#39;a parze Hermannova/Slukova. Nie wiem w jakich okolicznościach odpuściły one Jurmale, ale warto mieć to na uwadze i ten pierwszy mecz Czeszek w spokoju sobie śledzić/obejrzeć
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Hermannova/Slukova jeżeli chodzi o te dziewczyny to nic im nie jest. Żadna kontuzja, żadna choroba itp. Po MŚ zrobiły sobie przerwę, aby odpocząć i dobrze przygotować się do finałów.




Liamin/Krasilnikov vs Evandro/Andre 1 @ 2.10 Dafabet ⛔ 0-2



Kurs to chyba wystawiony na podstawie wyników z Wiednia. Brazylijczycy są mistrzami świata, ale to nie zmienia faktu, że ich gra w dalszym ciągu ma wiele słabych punktów. Jak zwykle regulamin finałów wymyślony przez idiotów, więc w grupie można sobie dwa mecze przegrać, a potem cztery wygrać i zwyciężyć w całym turnieju. Evandro i Andre może sobie przypomną grę z mundialu, ale może w fazie play-off. Wczoraj grali fatalnie. Przegrali z parą Brunner/Patterson i w zasadzie to wszystko wyglądało tak jak przez cały sezon omijając MŚ. Wiele błędów, słabe wystawy, problemy w przyjęciu itd. Zaangażowanie nikłe, gramy na zasadzie wyjdzie to super, nie to dramatu nie ma. Typowa postawa tej pary. Tym bardziej, że poprzez regulamin mogą sobie na to pozwolić. Motywacja po stronie Rosjan. Obrona i cała gra defenswyna również, bo Krasny tutaj rządzi. Blok bardzo mocny po obu stronach, ale kontrola czy wyczucie na siatce Liamin ma doskonałe. Kanarków może ratować serwis Evandro, ale też chyba szczyt w tym elemencie miał w Wiedniu. Wczoraj już popełnił sporo błędów. Brazylijczycy mogą sobie ten mecz lekko olać, u nich to bardzo prawdopodobne. Inna sprawa, że po takim sukcesie może być spore rozluźnienie i po prostu słabsza postawa. Rosjanie w formie są równej, grają solidnie i taka postawa powinna wystarczyć na rywali, którzy w mojej ocenie takiej dyspozycji jak w MŚ nie będą w stanie tutaj zaprezentować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom