>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka plażowa 2018

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Pisco/Zuliani - Shekunov/Veretiuk @ 2.49
Świeżo upieczeni mistrzostwie europy u20, gdzie rozbili w pył najgroźniejszych rywali. Trzeba pamiętać, że oni mają 16 i 17 lat więc skala talentu musi być bardzo duża, skoro ogrywali z taką łatwością starszych o rok czy dwa rywali.
Brazylijczycy wcale na papierze nie wyglądają tutaj na faworytów. Ich pary są na streaku dwóch wygranych z rzędu (2014 i 2016). Tylko tamte ekipy to byli zawodnicy, którzy zjadali resztę stawki umiejętnościami. Tutaj mam wątpliwości. Zulianiego znalazłem tylko w jednym występie, w lutym w Chille na południowoamerykańskim tourze, gdzie w parze z niejakim Nicholasem dostali trzy razy po 0-2, a większość setów przegrywali różnicą ok. 10 pkt. Pisco wygląda znacznie lepiej, ale też nie jest to zawodnik, o którym można powiedzieć, że za 3-4 lata będzie występował chociażby w nisko rankingowych turniejach w world tourze.

Mahmoud/Farahat - Jiang/Yuan @ 1.375
Najlepsza chyba para gospodarzy Chinczyków kontra no name&#39;owi Egipcjanie. Będzie tragedia dla miejscowych, jak oni sobie z taką słabą parą nie poradzą, bo Egipcjanie powinni być zdecydowanie najsłabszym rywalem w tej grupie.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dzisiaj rozstrzygnięcia w Mistrzostwach Europy 2018, wczoraj medale rozdane dla kobiet, dzisiaj czas na mężczyzn, najpierw półfinały.
K.Semenov/I.Leshukov vs J.Smedins/A.Samoilovs
Sety - zakłady z handicapem: K.Semenov/I.Leshukov (+1.5) @ 1.615 ⛔ 0-2 (15-21 15-21) do 14:14 w 1 secie było ok..
Wygrana w meczu: K.Semenov/I.Leshukov @ 2.65 ⛔
Moim zdaniem Rosjanie bardzo niedoceniani przez buki, a może bardziej Łotysze przeceniani, za zasługi w poprzednich latach. Ja rozumiem, doświadczenie gry na najwyższym poziomie, dziesiątki występów w final4, ale bez przesady. Ten sezon, a nawet turniej jest dość przeciętny w ich wykonaniu. Przede wszystkim wczorajszy ćwierćfinał z Brouwerem i Meeuwsenem: pierwszy set na gładko wtopiony do 14, ale potem Holendrom się coś stało, nie wiem, presja ze strony własnych kibiców zadziałała?, bo przestali kompletnie grać, chyba 11 własnych błędów w 2 secie, a i tak grali na przewagi, tiebreak tez masa błędów gospodarzy i Łotysze się przecisnęli. Rosjanie na razie grają turniej życia, wszystkie mecze wygrane bez straty seta, a rywali mieli może nawet lepszych niż Łotysze. Forma naprawdę wysoka, jeśli się nie spalą psychicznie to są w stanie pójść po swoje. W każdym razie kursy powinny być bardziej wyrównane.
P.Herrera/A.Collado vs A.Mol/C.Sorum
Wygrana w meczu: A.Mol/C.Sorum @ 1.58 ✅ 0-2 (19-21 16-21)
W drugim półfinale chyba Norwegowie. Złapali świetną formę, tydzień temu w cuglach wygrali Gstaad, gdzie właśnie rozbili Herrerę i Gavirę w finale, tutaj też bez problemów. Zresztą w tym sezonie z Hiszpanami nie przegrali nawet seta, co oczywiście nie przeszkadza w typowaniu na młodych Skandynawów. Generalnie idzie młode, szkoda że Kantory się w to nie wpisali w tym turnieju, ale zdaje się były jakieś urazy co wyszły w ćwierćfinale.
Kursy z Marathonu
 
A 28

andrusek

Użytkownik
Dzisiaj rozstrzygnięcia w Mistrzostwach Europy 2018, wczoraj medale rozdane dla kobiet, dzisiaj czas na mężczyzn, najpierw półfinały.
K.Semenov/I.Leshukov vs J.Smedins/A.Samoilovs
Sety - zakłady z handicapem: K.Semenov/I.Leshukov (+1.5) @ 1.615
Wygrana w meczu: K.Semenov/I.Leshukov @ 2.65
Moim zdaniem Rosjanie bardzo niedoceniani przez buki, a może bardziej Łotysze przeceniani, za zasługi w poprzednich latach. Ja rozumiem, doświadczenie gry na najwyższym poziomie, dziesiątki występów w final4, ale bez przesady. Ten sezon, a nawet turniej jest dość przeciętny w ich wykonaniu. Przede wszystkim wczorajszy ćwierćfinał z Brouwerem i Meeuwsenem: pierwszy set na gładko wtopiony do 14, ale potem Holendrom się coś stało, nie wiem, presja ze strony własnych kibiców zadziałała?, bo przestali kompletnie grać, chyba 11 własnych błędów w 2 secie, a i tak grali na przewagi, tiebreak tez masa błędów gospodarzy i Łotysze się przecisnęli. Rosjanie na razie grają turniej życia, wszystkie mecze wygrane bez straty seta, a rywali mieli może nawet lepszych niż Łotysze. Forma naprawdę wysoka, jeśli się nie spalą psychicznie to są w stanie pójść po swoje. W każdym razie kursy powinny być bardziej wyrównane.
P.Herrera/A.Collado vs A.Mol/C.Sorum
Wygrana w meczu: A.Mol/C.Sorum @ 1.58
W drugim półfinale chyba Norwegowie. Złapali świetną formę, tydzień temu w cuglach wygrali Gstaad, gdzie właśnie rozbili Herrerę i Gavirę w finale, tutaj też bez problemów. Zresztą w tym sezonie z Hiszpanami nie przegrali nawet seta, co oczywiście nie przeszkadza w typowaniu na młodych Skandynawów. Generalnie idzie młode, szkoda że Kantory się w to nie wpisali w tym turnieju, ale zdaje się były jakieś urazy co wyszły w ćwierćfinale.
Kursy z Marathonu
Na Mol/Sorum STS śpi i wisi 1.75 albo 3.25 na 2:0
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Na Mol/Sorum STS śpi i wisi 1.75 albo 3.25 na 2:0
Z podatkiem na czysty win to szału nie ma, chyba że do jakiegoś dubla. Za to na 2-0 czasem faktycznie mają bardzo dobre kursy w stosunku do wyjsciowego kursu na win, nawet z podatkiem się opyla. Tylko że rzadko dają te dodatkowe typy, zwykle tylko win.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
L.Fendrick/S.Sponcil vs A.Ross/A.Klineman
Punkty - zakłady z handicapem: L.Fendrick/S.Sponcil (+6.5) @ 1.95 ⛔ 0-2 (12-21 12-21) siatkarska demolka, niestety...
Wygrana w meczu: L.Fendrick/S.Sponcil @ 3.52 ⛔
Marathon
Przesadzony kurs i to sporo, przynajmniej w oparciu o to co obie amerykańskie pary prezentują obecnie. Fendrick z Sponcil w Wiedniu przebijały się przez eliminacje, potem trafiły do mocnej grupy z 3 najlepszymi niemieckimi parami, a mimo to w cuglach wygrały tę grupę i od razu są w 2 rundzie playoff, czyli mają o 1 mecz mniej w nogach od rywalek, które wczoraj musiały walczyć w 1 rundzie. Moim zdaniem forma wskazuje że to może być życiowy wynik w tym turnieju. Do tego wydaje się że rywalki są w ich zasięgu, bo bardziej doświadczone na tym poziomie Ross i Klineman nie są w Wiedniu w najwyższej formie: w grupie przegrały z Kołosińską i Kociołek i męczyły się na pełnym dystansie z Broder o Pischke, a to nie są - eufemistycznie mówiąc - najmocniejsze duety w stawce. Po takim kursie trzeba stawiać na Fendrick i Sponcil, bo szanse dużo większe niż wskazują kursy.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Podobnie zapatruje się na chociażby seta Makroguzova / Kholomina @ 1.66 ✅ 1xbet
Młode Rosjanki w tym roku wchodzą mocno w światowy beach volleyball. Świeżo upieczone mistrzynie Europy do lat 22, gdzie nie przegrały nawet seta, meldują się w 1/8 finału po odprawieniu kanadyjskich gwiazd, najpierw Barnsley/Wilkerson oraz później Humana-Paredes/Pavan. Oglądałem oba mecze, mało błędów w przyjęciu i świetne zachowanie Makroguzovej przy siatce. Dość powiedzieć, że odprawiły topowe rywalki, to w obu meczach było po 2-0. Pięknie zatem zatarły trochę gorsze wrażenie z pierwszego meczu w turnieju we Wiedniu (porażka 0-2 z Huberli/Betschart). Brazylijska para Salgado/Antonelli, z którą przyjdzie się zmierzyć traci co najmniej seta w każdym z dotychczasowych gier tutaj, ale też w poprzednim turnieju jakim brały udział w Gstaad oraz w Espinho, bardzo często im się to zdarzało (łącznie 6/9 takich przypadków), często źle wchodząc w mecz. Miały łącznie cztery finały w tym roku, wszystkie przegrały. Wygląda na to, że Rosjanki przywiozły tu lepszą formę niż na turniej ME seniorek i stracony set przez faworytki nie będzie niespodzianką.
Z innych aż miło grać na: Meppelink/Keizer (martwi tylko H2H) @1.65 ✅ , Tijan/Younousse +1.5 seta @ 1.536 ✅ , Loyola Stein/Cerutti @ 1.675 ✅ . Dodatkowo Larsen/Stockman ✅ i Ross/Hughes ✅ do przemyśleń (odpowiednio 1.81 oraz 1.75). Na panów połapane kursy wczoraj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
A.Mol/A.Sorum vs A.Brouwer/R.Meeuwsen
Sety - zakłady z handicapem: A.Mol/A.Sorum (+1.5) @ 1.42 ✅ 2-0 (21-18 21-18)
Wygrana w meczu: A.Mol/A.Sorum @ 2.00 ✅
Marathon
Nie wiem czemu kursy na Mola i Soruma nieco wzrosły, ale warto z tego skorzystać. Norwegowie od paru tygodni są najlepszą parą na świecie, zwłaszcza wobec sporej obniżki formy Brazylijczyków, Amerykanów czy numeru jeden rankingu Łosiaka i Kantora. Dotyczy to również numeru , czyli właśnie Brouwera i Meeuwsena, którzy co najwyżej grają w kratkę. Tymczasem młodzi Norwegowie od Gstaad złapali życiową formę, wygrali turniej w cuglach, później to samo zrobili w Mistrzostwach Europy, a teraz kolejny finał. Moim zdaniem jedynym argumentem za Holendrami jest ich h2h, wygrali wszystkie 4 mecze w tym sezonie z Molem i Sorumem, ale też wszystkie były bardzo wyrównane a 3 z nich na pełnym dystansie. Ważna uwaga: wszystkie te mecze były przed szczytem formy Norwegów, teraz ich poziom wyrasta ponad nawet najlepsze pary, przecież nawet świetnym zespołom robią demolkę. Naprawdę świetnie się ich ogląda, Mol ściana na bloku, a Sorum uwija się w obronie dobijając rywali z kontry. Stawiam na gości w formie przeciw szukającym topowej formy Holendrom. To najlepsza okazja żeby przełamać ten niekorzystny bilans bezpośredni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Witam . Czy nie sadzicie ze kursy na Elize/Marie @5 to nie jest jakies przegięcie ? patrząc na ostatnie mecze i biorac ze to 1 mecz w grupie kurs miodzio . Ja tam sproboje w dbl z Day/Flint @10 widziałem je ostatnio i ladnie pogrywają :&gt;
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
craab/gibb -1.5 @1.83 sa zdecydowanie lepsza para , jeśli nie odpuszcza / forma dnia , to powinno być gładkie 2-0 z Niemcami
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Witam. Zaciekawił mnie spory kurs na Amerykanów z Katarczykami. @1.9 gdy oglądałem obie pary w 1 spotkaniach . Amerykanie perfekcja a przeciwnicy męczyli się z Turkami i wygrali dopiero po Tb. Także gram Amerykanów @1.9 .
 
R 0

rakieta474

Użytkownik
Witam. Zaciekawił mnie spory kurs na Amerykanów z Katarczykami. @1.9 gdy oglądałem obie pary w 1 spotkaniach . Amerykanie perfekcja a przeciwnicy męczyli się z Turkami i wygrali dopiero po Tb. Także gram Amerykanów @1.9 .
Wystarczylo spojrzec w bezposrednie, tydzien temu grali przeciwko sobie w Wiedniu. Katarczycy wygrali do 11 i 18. W czerwcu w Warszawie tez 2-0 dla Karczykow. Pozdrawiam
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Marta Menegatti miała taki problem przez dwa lata, że po prostu nie mogła grać z Wiki. Ta para przez 4 lata osiągała naprawdę dobre wyniki, miały swój świetny czas przede wszystkim w latach 2015-2016. Wszystko wskazywało, że w Rio na IO uda się osiągnąć sukces. Wtedy jednak wpadka dopingowa Wiki, wykryto w jej organizmie clostebol, steryd anaboliczny. Dyskwalifikacja
na dwa lata i Marta od igrzysk musiała kombinować z słabymi partnerkami typu drewnianej Perry czy równie słabej Giombini. Marta to świetna zawodniczka , Wiki solidna dziewczyna i jeżeli wszystko się ułoży to następny sezon może być niesamowicie mocny w wykonaniu tej pary.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Stoyanovskyi/Velichko @1.60
,,Katarczyki&quot; na dużej intensywności ostatnio. Do samego końca w majorze, teraz tutaj też długie mecze wygrywane po tiebrejkach. Ich gra opiera się głównie na siła razy ramię. Robią to bardzo fajnie, przyspieszenie mają niesamowite, ale tutaj myślę że kilka razy mogą się nadziać na blok olbrzyma Stoyanovskiego. Wczoraj właśnie seriami potrafił tak zdobywać punkty. Do tego dochodzi jakiś tam czynnik grania u siebie. Myślę że ostatnia rosyjska męska para zamelduje się w półfinale.
Połapane 2.75 na parę z Kataru i to już taki kurs, że warto się nim zainteresować. To, że wygrywają po tie-breakach, po długich meczach, że jest ich więcej to nie może być przedstawiane jako ich minus. Ewidentnie są na gazie z formą, a ostatni przegrany mecz z polską parą w Wiedniu w półfinale był efektem nerwowości, jaka trafiła im się w pierwszym secie + funkcjonujący blok Bryla. Całkowicie wybił ich z rytmu, w drugim poszli już za pierwszym i w efekcie nie ugrali nawet seta. Nie ugięli się jednak i w meczu o 3 miejsce z faworyzowaną parą Brouwer/Meeuwsen wygrali po tie-breaku. Omijali łapy Stoyanovskiego kilkanaście dni temu, teraz na ich terenie zadanie chyba jeszcze cięższe, ale nie jest niewykonalne.
Kholomina/Makroguzova @3.00
Tutaj myślę value. Niemki ostatnio w kratkę. Potrafią zagrać super, jak wczoraj z Humana/Pavan, albo beznadziejnie jak w kilku ostatnich meczach. Ruskie coraz groźniejsze. Grają u siebie, sądzę że seta raczej urwą a to już wystarczy żeby po takim kursie spróbować.
Zgadzam się w pełni. Lecą kursy na Laboureur/Sude a ta para już przegrywać potrafiła z bardzo słabymi parami w tourze. Chyba szczyt był przegrać z włoską parą Menegatti/Giombini ale, że w plażówce miesiąc to prawie jak kwartał w kopanej to można przytoczyć nawet porażkę na otwarcie z parą Maia/Salgado, przez co Niemki musiały walczyć przez Playoffy. Ruskie mają idealną szansę by stworzyć tu wielką historię i zameldować się w półfinałach, jest forma, jest waleczność, jest publika za nimi, są wyniki i jakiś pierwiastek szczęścia się przyda. Gramy!
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
FIVB World Tour. Hamburg
Bartosz Losiak/Piotr Kantor - Igor Velichko/Oleg Stoyanovskiy
Handicap: Igor Velichko/Oleg Stoyanovskiy +6.5 @ 1.65
Winner: Igor Velichko/Oleg Stoyanovskiy @ 2.78
1xbet
Przesadzone kursy na Rosjan. Kantor z Łosiakiem od Warszawy mocno spuścili z tonu i już dawno nie grają jak numer 1 rankingu. W Wiedniu szybki wylot po 2 wtopach w meczach grupowych. W Moskwie ich nie było, a tam właśnie, na własnych śmieciach błysnęli Velichko ze Stojanowskim. Doszli do final4, minimalnie przegrali półfinał i wygrali mecz o 3 miejsce. Na rozkładzie sporo topowych par, ale przede wszystkim imponowali formą i kondycją co pozawalało im wygrywać w tiebreakach. Tegoroczny bilans z Polakami na plus 2-1, wobec wyraźnej obniżki formy Kantorów nie widzę powodu by aż tak ich faworyzować.
 
V 0

veder

Użytkownik
Witam panowie! Bardzo fajne typy i analizy. Macie może jakieś streamy free by obejrzeć ten finałowy turniej?! Z góry dziękuję.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Brouwer/Meeuwsen
po porażce w 1 spotkaniu z POLSKA para &quot;wypadaloby&quot; takie spotkanie wygrac i ja to pobieram @1.72 do tego Ross/Hughes która sa w dobrej formie i mamy @3.78 i ja tak proboje ????
 
uzytkownik-102873 25

uzytkownik-102873

Użytkownik
Widzał ktoś mecz Łotyszy z Włochami? Co tam się stało w drugim secie?Czyżby Nicolai kopał zagrywką i Lupo zaczął grać w ataku? Kusi mnie pograć na Łotyszy bo mają patent na naszą parę (Kantor/Łosiak) 2H2 7:2 dla Łotyszy...Samoilovs/Smedins kurs 1.90 STS ⛔ Brawo za typ Gunner???? Samoilovs dzisiaj dno w ataku... Plasy to ja nawet lepsze mam :-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom