>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Siatkówka plażowa 2018

Status
Zamknięty.
uzytkownik-102873 25

uzytkownik-102873

Użytkownik
Gram na odukcie się na Holendrów i Brazylijki.Oranje myślę że wstrzelą się zagrywką w tym meczu i wtedy wyższy z Holendrów stłamsi blokiem niższych Hiszpanów którzy w meczu z z Łotyszami się nie podpisali... A Brazylijski wiadomo jeśli chcą się liczyć w tym turnieju to jak pisał wcześniej kolega Gunner takie mecze muszą wygrywać... Brouwer/Meeuwsen 1.52 STS ✅i Agatha/Duda 1.45 STS ✅
 
M 68

msemul

Użytkownik
Witam wszystkich!
Na wstępnie chciałem pogratulować fajnych typków na pierwszy dzień turnieju finałowego :highhive: Trochę na tym forum się nasiedziałem i naczytałem czas teraz się trochę uaktywnić.
Tak jak napisałem w typach dnia raczej nie gram pre gdyż nie gram kursów poniżej 3 jeśli wybitnie nie są tego warte lub nie uważam meczu 50/50 bo po co skoro moja para może zaliczyć gorszy start i przegrać seta a wtedy zamiast 1,7 kurs leci na 3,5 lub wyższy dlatego jeśli ktoś będzie ze mną grał nie może oczekiwać wysokiej skuteczności ale jeśli już wpada to konkret (ale to głównie live więc nie tutaj)
A tutaj na jutro proponuję

1. (jak w typach dnia) Bryl/Fijałek-Herrera/Gavira 3.0 Bet365 (sorki w takim gram i wszystkie kursy jeśli nie wymaga tego forum będą z tego buka każdy może poszukać polskiego odpowiednika jakiegokolwiek używa, jeśli ciągle uzna że warto grać to zagra ;)) Analiza w typach dnia.

2. Agatha/Duda-Humana Paredes/Pavan 2.0 Nooo komuś troszkę chyba sierpniowe słońce przygrzało albo został zatrzymany w czasie 2 miesiące wstecz bo wtedy takie kursy były by jak najbardziej rozsądne a nawet skłaniałbym się ku Kanadyjkom ale teraz to miodzio taki kurs. Kanadyjki niczym nie przypominają pary sprzed paru tygodni popełniają masę błędów zwłaszcza w ataku i często same oddają mecze rywalkom, a Brazylijki to przecież TOP5 kobiecego beach volleya (kolega Gunner 1906 już zasugerował ten typ wcześniej).

3. Thole/Wickler-Samoilovs/Smedins 2.75 Ten typ tylko i wyłącznie dlatego że uważam iż ma szansę wejść daję w tym meczu 40-60% szans więc ten kurs jest na skraju value. Ja osobiście NIE gram ale jeśli ktoś szuka doga z szansami na jutro to poza Polakami wydaje się to właśnie ten mecz ale zagrałbym to tylko gdyby dali w okolicy 3,5 wzwyż
Pozdrawiam i Powodzenia wszystkim
 
uzytkownik-102873 25

uzytkownik-102873

Użytkownik
Bryl/Fijałek-Herrera/Gavira 1 - 2.35 sts
Nasi wystrzelili z formą... Wkońcu w tej parze zaczyna wszystko funkcjonować jak należy. W meczu z Holendrami zagrali kapitalnie.Mocna pewna zagrywką to napewno spory atut w tym turnieju.Fijałek jeśli dostanie dobrą wystawę jest w stanie uprzykrzyć życie broniącym...Hiszpanie nie mogą dobrze wejść w ten turniej... W 1 meczu według mnie jednak sensacyjna przegrana z Łotyszami Plavins/Tocs. Potem wyglądało to lepiej ale na będących w dobrej dyspozycji Fijałka i Bryła to nie wystarczy.
Nicolai/Lupo-Wickler/Thole 1 - 1.45 sts
Ja tutaj nie widzę zwycięstwa pary gospodarzy... Owszem Lupo potrafi przegrać swojemu partnerowi każdy mecz, ale ma gość to czucie w obronie i naprawdę ogromny wachlarz zagrań technicznych w ataku... Coś jak kiedyś Todd Rogers :) Włosi przyjechali walczyć tu o podium i ten mecz wygrają...
Samoilovs/Smedins-Stojanovski/Veliczko 1-1.45 sts
Jak nie teraz to kiedy? Łotysze pod ścianą... Z dwiema najlepszymi drużynami w grupie przegrane... Jeśli chcą zająć chociaż to 3 miejsce w grupie premiowane awansem do dalszych gier pora zacząć wygrywać z tymi słabszymi drużynami... Samoilovs dzisiaj wkoncu się przebudzi... Stawiam na Łotwę.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ps. Proszę kogoś kompetentnego o informację na jakiej zasadzie w tym turnieju będą ustalane miejsca w tabeli w przypadku równej ilości punktów. W wielu turniejach przy takich sytuacjach nie mogłem pojąć czemu jedna para jest przed drugą ( miała gorszy bilans setów jak i bezpośredni pojedynek)
No właśnie jest problem z tym, w oficjalnym dokumencie turnieju piszą tylko ogólniki, http://www.fivb.org/EN/BeachVolleyball/Competitions/WorldTour/2018/Regulations/HAM18_BVB-06_Events_Regulations.pdf
a po szczegóły odsyłają do ogólnych reguł FIVB i podają link do nich, który nie działa.
Ale znalazłem reguły beachvolleya 2017 http://www.afecavol.org/media/561934/4-fivb-sports-regulations-bvb-2017-classification-system.pdf
i wg nich przy równej ilości punktów 2 zespołów o wyższym miejscu decyduje ratio małych punktów we wszystkich meczach, a jeśli tam remis to wtedy wyższy ranking.
Przy 3 zespołach decyduje najpierw ratio małych punktów między tymi zespołami, potem ratio we wszystkich meczach, a potem ranking.
Moim zdaniem debilizm jak to w FIVB. Mogli od razu dać ranking jako decydujący i byłoby po problemie, w końcu to są finały World Tour i każdy się tu znalazł właśnie dzięki rankingowi zbieranemu przez cały sezon i byłoby to nawet sprawiedliwe.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Drugi dzień zmagań, kursy od wczorajszego wieczoru na rosyjskim uległy zmianom i mam nauczkę, że po pierwszej aktualizacji porannej marże są jeszcze mniejsze. Podaje aktualne (1xbet):
Barnsley/Wilkerson +1.5 seta - Antonelli/Salgado @ 1.51 ✅

Kanadyjki zrobiły wczoraj pierwszy krok do odzyskania formy i wygrały bez straty seta z parą Keizer/Meppelink. W pierwszym musiały odrabiać, w drugim raczej kontrolowały wynik. To była niewiadoma z jakiej strony się pokażą, bo jedna z najlepszych zawodniczek w tourze Barnsley wraz z partnerką nie grały w turnieju w Moskwie a ten we Wiedniu 5-gwiazdkowy zakończyły w grupie po szybkich 0-2 z niżej rozstawionymi rywalkami. Przecież też z ich profilów na IG formy odczytać się nie da. Ale tak jak pisałem, wczoraj stanęły na wysokości zadania. Dzisiejsze ich rywalki bardziej wymagające ale nie zawsze zaczynające mecz z pełną koncentracją, często przydarza im się gubić seta. W maju między tymi parami był tie-break i w szczycie formy Barnsley/Wilkerson to one były górą. Stawiam na co najmniej seta.
Bednarczuk/Duda +1.5 seta - Humana Paredes/Pawan @ 1.44 ✅
Samoilovs/Smedins - Velichko/Stoyanovskiy @ 1.575 ⛔
Sorum/Mol - Pļaviņš/Tocs @ 1.22 ✅
Te wyżej typy pojawiły się już w temacie i uważam je za bardzo dobre. Tak samo jak wcześniej złapany kurs w okolicach 3 (obecnie w 1xbet to już tylko 2.02) bądź na win bądź +1.5 seta pary Fijalek/Bryl. Humana Paredes/Pawan przestały grać po turnieju w Gstaad, za to Bednarczuk i Duda grały przed chwilą finał w Moskwie, wczoraj także rozpoczęły turniej. Samoilovs/Smedins zaraz wylecą z turnieju jeśli nie zaczną grać a trafili chyba w dobrym czasie na parę rosyjską. Mol/Sorum nie wymaga komentarza, absolutnie mistrzowski poziom siatkówki. Wczoraj nawet nie grali na 70% a ograli gładko 2-0.
 
M 68

msemul

Użytkownik
Na szybko choć to nie typy live ale może ktoś skorzysta.
Samoilovs/Smedins-Stoyanovskiy-Velichko po przegranym pierwszym secie 3.0 na zwycięstwo w meczu
Myślę że warto
Szkoda choć zdecydowanie nie zasłużyli, ale zrobili rollercoaster w tie-breaku i najpierw 7:2 w plecy żeby wyjść na 9:10 a później najbardziej szkoda przy stanie po 11 Smedins przyjął aut, akcja przegrana no i jeszcze 13:14 kontra atak udany ale dotknięcie taśmy i cóż jednym słowem ⛔
 
V 0

veder

Użytkownik
Nie rozumiem naszej pary po dzisiejszym meczu. Zagrać fantastyczny mecz z vice mistrzami Europy, ograć Ruskich, a przegrać ze słabymi Włochami i to na własne życzenie... Masa zepsutych zagrywek, Piotrek ucieka od bloku w najważniejszych momentach, a Bartek gra jak Andrzej Stojanow w obronie, Nicolai wbił się ładnie serwem w TB gdzie odskoczyli na 3 pkt i po grze. Szkoda bardzo, mogli gładko wygrać :/
 
V 0

veder

Użytkownik
Czeszki zagrały dobrze, dobra zagrywka, jednak kilka drobnych błędów, które Kanadyjki wykorzystały, o dziwo ładnie chodziły dziś w obronie i w bloku tak już mniej więcej na swoim poziomie, Czeszki w 2 secie miały 4 pkt przewagi pod koniec seta, jednak wszystko Kanadyjki odrobiły zagrywką i po meczu.
 
M 68

msemul

Użytkownik
286nfarna Moim zdaniem nie warto a już na pewno nie po takim kursie, chociaż oczywiście Brazylijki są faworytkami to myślę że łatwej przeprawy mieć nie będą więc warto poszukać czegoś na live.
@Gunner1906 Czeszki zagrały swoje jak już kolega wyżej napisał, ale o dziwo Kanadyjki zagrały całkiem dobry mecz i przede wszystkim nie oddawały wielu punktów za darmo co im się zdarzało w ostatnich meczach. No i Czeszki dały ciała przy prowadzeniu 16:13 straciły 5pkt z rzędu i było pozamiatane. Swoją drogą gratulacje za typ na Holendrów też nad nimi myślałem ale kurcze seria 22 wygranych z rzędu mnie przeraziła a tymczasem jednak dziś się zakończyła.
Można coś skromnie nawet bardzo ale dla emocja zaatakować w Holenderki teraz kurs 5.0 po przegranym secie. Wyglądają dość słabo ale za chwilę wszystko się może odwrócić o 180&#39; także ja próbuję
 
M 68

msemul

Użytkownik
Można coś skromnie nawet bardzo ale dla emocja zaatakować w Holenderki teraz kurs 5.0 po przegranym secie. Wyglądają dość słabo ale za chwilę wszystko się może odwrócić o 180&#39; także ja próbuję
⛔ Szkoda, wygrały gładko drugiego seta, a w tie-breaku szło równo aż do stanu 7:7 a potem miazga przegrały 8:1 i cały set 15:8 no cóż może następnym razem
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
No i będziemy mieć na pewno polska parę w wielkim finale w Hamburgu. Jutro Kantor/Losiak zagrają z parą Fijalek/Brył. Ale byłoby pięknie gdyby któreś z nich w finale udało się ograć fenomenalnych ostatnio Norwegów!
 
C 18

crisardo

Użytkownik
No i będziemy mieć na pewno polska parę w wielkim finale w Hamburgu. Jutro Kantor/Losiak zagrają z parą Fijalek/Brył. Ale byłoby pięknie gdyby któreś z nich w finale udało się ograć fenomenalnych ostatnio Norwegów!
A kto powiedział że akurat Norwegowie będą w finale. To jest sport i wszystko się może zdarzyć. Niech Niemcy z dziką kartą wbija do finału tego im życzę.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Clemens Wickler/Julius Thole - Anders Berntsen Mol/Christian Sandle/Sorum
Mol/Sorum @ 1.28 ✅
Mol/Sorum -1.5 seta @ 1.83 ⛔

I bardzo dobrze, że pękł balonik. Poobijali rywali, powygrywali wszystko co się da, wykręcili sumkę ponad 20 zwycięstw z rzędu. Z psychologicznego punktu widzenia najlepiej się stało, że już na nich taka seria nie ciąży. Norwegowie i tak mieli 4 piłki meczowe we wczorajszym meczu i prawie wrócili do meczu z 2-8 w tie-breaku? (mogę się mylić co do 2-8 ale +5 punktów przewagi mieli Holendrzy). Generalnie ta porażka niczego nie zmieniała w układzie sił tabeli, meldują się z pierwszego miejsca w grupie. Siłą dysponują ogromną, wystrzelili formą, Wickler i Thole są w fazie medalowej z dzikiej karty, fani dostali super grę z ich strony ale by pokonać Norwegów trzeba być jak oni sami?
I krócej, Ross/Hughes @ 1.625 ✅ - na pewno Meppelink/Keizer bez szans na grę w ćwierćfinałach, a Ross/Hughes ratuje tylko zwycięstwo i modlitwa o porażkę ... Sude/Laboureur? Jeżeli tak się stanie, zrównują się punktami, Niemki będą miały lepszy bilans setów więc i małych punktów też, ale w meczu bezpośrednim wygrały z nimi. Wczoraj Brouwer/Meeuwsen nie awansowali a mieli korzystniejszy bilans setów niż Łotysze, jednak z nimi przegrali bezpośredni mecz. Proszę o weryfikację takiego rozstrzygania kolejności w tabeli. Tak czy inaczej, złote dziewczyny z Moskwy zrobią tutaj swoją robotę i dowiozą drugie zwyciestwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Proszę o weryfikację takiego rozstrzygania kolejności w tabeli. Tak czy inaczej, złote dziewczyny z Moskwy zrobią tutaj swoją robotę i dowiozą drugie zwyciestwo.
Bilans setów czy bezpośrednie mecze nie mają żadnego znaczenia. O awansie decyduje ratio małych punktów, a dopiero jesli tu by się zdarzył remis (co umówmy się jest bardzo mało realne), to wtedy decyduje ranking. Na poprzedniej stronie tematu już to roztrząsaliśmy:
No właśnie jest problem z tym, w oficjalnym dokumencie turnieju piszą tylko ogólniki, http://www.fivb.org/EN/BeachVolleyb...gulations/HAM18_BVB-06_Events_Regulations.pdf
a po szczegóły odsyłają do ogólnych reguł FIVB i podają link do nich, który nie działa.
Ale znalazłem reguły beachvolleya 2017 http://www.afecavol.org/media/561934/4-fivb-sports-regulations-bvb-2017-classification-system.pdf
i wg nich przy równej ilości punktów 2 zespołów o wyższym miejscu decyduje ratio małych punktów we wszystkich meczach, a jeśli tam remis to wtedy wyższy ranking.
Przy 3 zespołach decyduje najpierw ratio małych punktów między tymi zespołami, potem ratio we wszystkich meczach, a potem ranking.
Moim zdaniem debilizm jak to w FIVB. Mogli od razu dać ranking jako decydujący i byłoby po problemie, w końcu to są finały World Tour i każdy się tu znalazł właśnie dzięki rankingowi zbieranemu przez cały sezon i byłoby to nawet sprawiedliwe.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Już po przemyśleniach odnośnie półfinałów i zdecydowałem co z nimi robię. A mianowicie: NIC!. Już po pierwszym dniu obstawiałem finał Kantory-Mole, i dalej temu przyklaskuję. Lecz uważam że kursy nie są adekwatne do ryzyka jakie musimy podjąć. Mało wczoraj meczów oglądałem, ale mimo mocnego narzekania narzeczonej musiałem włączyć sobie TB meczu Niemców z Łotyszami gdyż gra toczyła się dla mnie o wysoką stawkę. No i to co wyprawiał w obronie jeden z gospodarzy(wstyd się przyznać ale nie wiem który to który), to aż przecierałem oczy ze zdumienia. Fruwał z tyłu jakby wciągnął cały koks Maradony, odbijał niesamowite piłki, zbierał się i kończył atak. Pewnie to nie starczy na Norwegów, ale boję się atakować kursu 1.25-1.30 gdzie naprzeciwko będą gospodarze turnieju niesieni dopingiem swoich kibiców nie mając nic do stracenia, bo półfinał to dla nich i tak spore osiągnięcie.
Ten niższy co się uwija w obronie to Wickler ????
Też mi się wydaje za bardzo faworyzują Norwegów. Jednak własna publika, zwłaszcza jak jesteś w formie, a Niemcy są, zawsze dodaje ci ekstra 1-2pkt na set. To i tak może być mało, ale jakoś nie widzi mi się tutaj blowout do 13 w setach. Dlatego +7.5pkt @1.95 bym delikatnie spróbował, albo over 78.5pkt. Norwegowie wczoraj w meczu bez stawki zakończyli swoją serię wygranych, więc to też trochę może grać na ich korzyść, niepotrzebna presja odchodzi. Zdaje się zresztą że prze Holendrami to właśnie Thole z Wicklerem byli ostatnimi ktorzy pokonali Norwegów jeszcze w lipcu, więc tu żadnego kompleksu nie powinno być. A dobra na tym turnieju, wlasna publika powinny wyrównać poziomy trochę bardziej niż wskazują linie i kursy.
J.Thole/C.Wickler vs A.Mol/C.Sorum
Punkty - zakłady z handicapem: J.Thole/C.Wickler (+7.5) @ 1.95 ✅ 1-2 (16-21 21-16 9-15)
Łącznie punktów: Powyżej 78.5 @ 2.00 ✅
Marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Na ćwierćfinały u pań Wilkerson/Bansley @ 1.825 ⛔
W lipcu panie grały ze sobą i było 1.60, generalnie też dobre h2h.
Teraz większy kurs mimo, że Wilkerson i Bansley są faworytkami do złota.
Przegrały brzydko z Sude/Laboureur ale to był maksimum co mogły przegrać na tym turnieju bez zagrożenia. Najwidoczniej jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz. Pierwsze trzy mecze już buczek nie pamięta, że wzięły 2-0, 2-0 i 2-1. Myślę o tym co dobrego pokazały Czeszki na tym turnieju i po 2-1 z &quot;najsłabszymi w grupie&quot;. Powinno się to skończyć w dwóch setach.
 
V 0

veder

Użytkownik
Nie wierzę, że tak się to potoczyło..... odrobić seta by zagrać TB i dostać w dupkę za przeproszeniem i to sromotnie... no cóż chyba plażówka nie dla mnie bo co od was zagram chłopaki lub sam pomyśle to ---
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
co do typu na młodych Niemców - w zupełności się zgadzam.
Ale zastanawiam się, czy finał nie skończy się 2:0 dla Norwegów. Co do Fijałka, to jestem przekonany, że swoje zagra, ale Bryl nie jest jeszcze doświadczony na tym najwyższym poziomie siatkówki plażowej. Robi postępy i na pewno przyszły rok może być dla nich bardzo udany. Ale czy nie spali się w finale majora? ;)
Inna sprawa, że Norwegowie mogą to wziąć 2:0 niezależnie od gry naszych, jeśli sami zagrają swój top ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom