>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SimonS

simons 646

simons

Forum VIP
moto3 niedziela

Fenati win @ 26 bwin/gb/pb 0.5/5
Fenati top 3 @ 5 bwin/gb/pg 0.5/5

W moto3 Fenati juz tryumfował w Jerez, a w Qatarze był drugi (kolejno 2 i 1 wyścig sezonu). Nie udało mu się tego powtórzyć, później maksymalnie był 7 a ostatnio w deszczu nawet 24. Będzie padać to bet nie ma sensu, ale jak będzie dobra pogoda, to wydaje mi się, że młody Włoch ma ogromny potencjał na tym torze a kurs jest wart próby. Co charakteryzuje wyścigi w których zajął wysokie miejsca - znał te tory z &quot;młodzieżówki&quot; ... patrząc na Jego kariere w mistrzostwach włoch 125 chociażby i na rozkład jazdy tego &quot;turnieju&quot; to Mugello pojawia się nie raz. Będąc Mugello jedynym włoskim torem pod moto GP zakładam, że nie zna tego toru dobrze, ale doskonale. Reasumując, moim zdaniem ma On talent, a brak kontynuacji sukcesow jest wynikiem nieznajomosci torow, ten tor powinien znac bardzo dobrze wiec top3 wydaje sie b.dobra opcja a kurs na win kuszacy
 
simons 646

simons

Forum VIP
Crutchlow - Dovi 2 @ 1.65 betsson 1/5 ✅
Spies - Dovizioso 2 @ 1.80 betsson 1/5 ✅

Lipne limity to taka stawka. Normalnie to warte 1.4-1.5
 
simons 646

simons

Forum VIP
moto3 niedziela

Fenati win @ 26 bwin/gb/pb 0.5/5 ⛔
Fenati top 3 @ 5 bwin/gb/pg 0.5/5
✅
Zeby była jasność, 2 miejsce +0.02 od pierwszego ... jak to nie jest pech to już nie wiem ...
Oby poszło &quot;normalnie&quot; w moto GP
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
simons 646

simons

Forum VIP
Dovizioso - Crutchlow 1 @ ~1.5 1/5 ✅
praiwe w kazdym buku jest, najwyzej zdaje mi sie widzialem w SB po 1.61 ale limity 250 pln wiec lipa. reszta - pinek, bwin, b365, betsson etc etc kolo 1.5
Bikes - USA Grand Prix - Moto GP - Race Best of Group 2 (Spies, Crutch, Hayden, Rossi)
Spies @ 2.35 RSG-Lotto 1/5
⛔ (gleba)
lub 1.80 PP
Spies ma zdecydowanie lepszy rytm. Crutchlow stanowi dosc realne zagrozenie ... Hayden i Rossi wydaja mi sie nie na miejscu w tym zestawieniu (zrozumialbym Dovizioso, albo nawet chociaz Bautista). Ogolnie jest to warte prawie all-in
z tym ze Spies dziwnie jezdzi w tym sezonie, czasem piekne QP i wyscig dojezdza w koncowce, czasem na odwrot ... jakby to ujac ciezko wyczuc wiec stawka standard.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Kwale dziś:
Rossi - Hayden 2 @ 1.60 bettopsport 3/5 ✅
1.50 bwin/gb/pb
Rossi traci od LE mans do Haydena w kwalach od 0.2 do 2 sec. NIe zapowiadaja sie zadne poprawki jezeli chodzi o to w FP nadal Hayden lepszy i tak powinno byc i w kwalach.
propozycja bo stawka mała (max 29E)
Lorenzo poza top 3 @ 4.83 188bet ⛔
Lorenzo wykazuje pewne problemy w FP, nie przepada za tym torem, a do walki o top3 zapowiada sie 2 dodatkowych kierowcow procz standardowych Stoner i PEdrosa, to Spies i Dovizioso.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Pare typow co wejda xD
Pedrosa - Lorenzo 1 @ 1.61 Sportingbet 2/5 ✅
Dovizioso - Crutchlow 1 @ 1.46 Betsson 4/5 ✅

Wybaczcie lecz mam mocnego kaca xD taka analiza starczy ... dzis xD
 
simons 646

simons

Forum VIP
Cortese - Salom 1 @ 1.45 [Moto3] ✅
Hayden - Barbera 1 @ 1.25 [Moto GP] ✅
AKO: 1.81 bwin/gb/pb 2/5 ✅

Na podstawie czasów z QP.
Cortese pole, czas o 0,65s lepszy od Saloma ... to już nie byle co. Ważna jest pozycja startowa bo przed pierwszym zakrętem wąsko i istotna jest tu pozycja, żeby dorbze zacząć. Do tego Cortese ma rytm wyścigowy, powinno być ok bez gleby.
Hayden nic specjalnego, ale Barbera w tarapatach prze całe QP, o ile pamiętam to nigdy nie był przed Haydenem ... a jak był to w sytuacji kiedy zmienił opony szybciej od niego. Traci 0,6s i sporo co do rytmu, tu też bez gleby powinno być ok.
 
simons 646

simons

Forum VIP
KWALE
Massa - Rosberg 1 @ 1.85 bwin 0.5/5 (2.06 marathon) ✅
Alonso jak i Massa sa bardzo zadowoleni z F138. Mówili, że dobrze się sprawuje na mokrym i na suchym, co w Malezji jest istotne bo do końca nigdy nie wiadomo jaka pogoda. Kolejna sprawa Massa wygląda dosyć w formie, zresztą sam mówi, że ten bolid jest zdecydowanie lepszy, jeżeli chodzi o jego styl prowadzenia. Fernando mówi, że spokojnie powalczy o top3, więc zakładam, że i Massa pokaże coś więcej.
EDIT:
Słów nie rzucają na wiatr :p Massa 2, Alonso 3
 
simons 646

simons

Forum VIP
Sutil - Button 1 @ 2.10 bwin/pb/gb/bettop 1/5 i pewnie sporo innych (marathon 2.25) ⛔
Sutil i Button czasy z kwali blisko siebie, no i w sumie będą startowali obok siebie. Różnice dla mnie zrobią bolidy, Force India zdecydowanie lepiej radzi sobie z zużyciem opon niż McLaren, co się odbije w wyścigu (a czego oczywiście nie było tak widać w QP). No i Button rok temu też najlepiej nie skończył ...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Lepszą opcją jest Force India - McLaren 1 po tym samym kursie (bwin,sbobet). Di Resta niby startuje z niższej pozycji, ale nie skreślałbym jego szans. Oprócz mniejszego zjadania opon dochodzi tu jeszcze jeden komplet zachowanych opon więcej na korzyść FI no i przede wszystkim dużo lepsza dyspozycja FI podczas tego weekendu, ale... jest jedno ale ! Force India jest nastawione zdecydowanie na suchy wyścig :
&quot;Robert Fernley, zastępca szefa zespołu: Po dzisiejszych kwalifikacjach czuję się trochę rozczarowany. Podczas treningów byliśmy konkurencyjni na suchej nawierzchni i Adrian to udowodnił w Q1, kiedy to wykręcił najlepszy czas. W drugim segmencie czasówki pogodna nas zaskoczyła, ponieważ spodziewaliśmy się deszczu trochę później, co było bardzo kosztowne dla Paula, który nie uzyskał żadnego czasu na suchym torze. Adrian awansował do Q3, ale miał problemy w mokrych warunkach i nie czuł się komfortowo na przejściowych oponach. Gdyby było sucho, to uważam, iż bylibyśmy znacznie wyżej w tabeli.&quot;

Jeśli będzie sucho, to już mam przygotowany pewien typ h2h, ale to jeśli będzie sucho przynajmniej na początku, bo jak wiadomo, tam w każdej chwili może trochę pokropić...
dlatego też parę FI - McL pogram dopiero jutro przed wyścigiem, jeśli start nie będzie się odbywał na mokrej nawierzchni ;)
Takie małe dopowiedzenie ode mnie dla tych chcących skorzystać ;) poczekajcie do jutra no i mimo wszystko lepiej chyba teamy pograć ???? jutro do wywalenia, ale niech do wyścigu wisi ten post tu
 
simons 646

simons

Forum VIP
Crutchlow - Smith 1 @ 1.25 WH/ 1.20 PP 5/5 ( z tego co widze na samym Wh jest limit 2.2k E nie sprawdze tego, bo trzeba do listopada czekac na rozliczenie, szkoda mi &quot;mrozić&quot;)
Obaj maja ten sam motor z tym ze Smith trafil tu w tym roku z moto2, a Crutchlow juz ma sezon w moto GP za soba. W testach miedzy nimi z 5-10 pozycji roznicy. Crutchlowa juz widzialem w dobrej formie w minionym sezonie teraz tylko zapowiedzial lepsza kondycje. Ogolnie Crutchlow to lajtowo pozycja 4-7 a niebylo wielkim zaskoczeniem dla mnie jakby skonczyl nawet w top3. Smith to ... 9-13, wiec zaklad sprowadza sie do tego - czy Crutchlow zlapie mocna (wykluczenie na dlugi czas) kontuzje lub czesto bedzie sie wywalal + lekkie kontuzje (zakaldaja ze Smith w tym czasie bedzie zdrowiutki i dojedzie zawsze).
Co do kursu, warty dla mnie no te 1.01, biorąc pod uwagę ryzyko gleb i ewentualnej kontuzji to z 1.05 ... pytanie ile kto chce mrozic pieniedzy dla 25%.
Za pare dni wrzuce to na otwarte forum, to kto chce niech gra teraz ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Moto2
Pol Espargaro win @ 1.53 b365 5/5 (limit 4k) bwin/gb/pb 1.6 maja inni w ofercie betsafe, betsson
Tu juz lepszy kurs troche.
Po lEspargaro rok temu ladnie walczyl z Marquezem, ktory teraz jest w Moto Gp i neizle sobie radzi. Motor jest dobry, rok temu skonczyl +75 pkt od Luthiego (3 miejsce) takze w tym sezonie nie widze kto by mogl realnie mu zagrozic ... chyab ze jakas wielka niespodzianka. Bez Marqueza, powinno byc duzo pierwszych miejsc i dosc spokojne zwyciestwo. Kurs 1.5 do gry mniej juz nie ma co, ale dlugoterminowki maja na ogol spore limity i tez duzo bukow to ma wiec mozna &quot;mrozic&quot; w sumie, mysle kto ile chce.

Za pare dni wrzuce to na otwarte forum, kto chce niech gra teraz ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Kwale - dziś 20:35
Pedrosa - Marquez 2 @ 1.75 1/5 gb/pb/bwin ⛔ (bez 140, z dokładką 500+)
Po prostu gram pod słabe wyniki Pedrosy w ciagu tych treningów. Nie wykręcił nic specjalnego, a ten tor nie należy do jego ulubionych jeżeli chodzi o pojedyńcze okrążenie. Marquez w każdym FP przed nim, a nie spodziewam się żeby Pedrosa się nawet przybliżyl do top3.
Kwale - dziś 20:35
Rossi - Crutchlow 2 @ 1.85 bwin/gb/pb 2/5 ✅(130 singiel, 500+ z dokładką)
Rossi poprawił wyniki w stosunku do zeszłego roku, ale Crutchlow też. Rok temu już było widać, ze jest dobry w kręceniu czasu na QP i póki co tylko to potwierdza. Biorąc pod uwagę wyniki testów w Jerez i treningów w Losail to dla mnie nie jest to 50-50 jak uważa bwin.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Pedrosa - Crutchlow 2 @ 2.15 fortuna ✅

Bez stawki bo warte z 1.5/5 ale nie ma co przesadzac z betami przeciwko Pedrosie. Bardzo dobry kurs, mozna dołożyć, albo zagrać zamiast tego 1.5 , ale ja nie bede tego liczył do bilansu, za dużo jednostek poszło przeciwko Pedrosie z mojej strony zeby jeszcze dokladac, ale bet dobry wiec daje.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Kwale Moto2 16:55
Redding - Rabat 2 @ 2.30 unibet 1/5 ⛔ duza roznica
Rabat lepszy czas w FP2 i to całkiem sporo - 0.4s . Nie wiem skąd kurs ale zdecydowanie czasy pokazują, że Rabat kręci lepiej ... Moto2, pierwszy wyścig, kwale = stawka minimalna
 
simons 646

simons

Forum VIP
Moto3 17:00
Oliveira - Antonelli 1 @ 1.68 2/5 bwin/gb/pb (bez ze 140, z dokładką 500+) ✅
Moto2 18:20
Terol - De Angelis 1 @ 1.62 2/5 bwin/gb/pb (bez ze 140, z dokładką 500+) ⛔

Dwa bety, które dla mnie są warte może z 1.3 ... nie rozumiem ogólnie tych par. W obu przypadkach moim zdaniem lepsi zawodnicy, lepszy rytm, lepsze czasy ... cos mi tu nie gra, ja bym tego w ogole nie wystawił

Zachęcam oczywiście do dokładek, nawet na nie zlimitowanych kontach, bo tak nie obniżacie kursów innym ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
mix motogp, 2,3 oferta do 17:00
Lorenzo win wyścig
Nakagami-Aegerter 1
Salom - Marquez 1 ✅
@2.50 fortuna 1/5
✅
Lorenzo win co do tego dosyc przekonany jestem, wszystko za tym przemawia. Reszta dokładki zeby podbic kurs bo podatek.
 
simons 646

simons

Forum VIP
KWALE MotoGP w sobote, oferte pewnie zmienia w piatek

Bradl - Bautista 1 @ 1.50 bwin/gb/pb/bettop 1/5 ✅
Texas, nowy tor, ale Bradl miał tam testy, więc wstepne ustawienie i znajomość toru jest. W kwalach sobie radzi, więc znając tor myślę sobie poradzi.
EDIT:
Lajtowo
 
Do góry Bottom