>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Singapur (temat zbiorczy)

gmark 765

gmark

Użytkownik
Witam !
orientuje sie ktos gdzie znajdę informacje, odnośnie daty na kiedy został przeniesiony mecz Etoile FC v Young Lions z ligi Singapurskiej ? Który miał odbyć się wczoraj o godzinie 13:30.
Pytam bo mam zamrożoną sporą sumkę, a chciałbym to jeszcze przegrać w ten weekend ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam !
orientuje sie ktos gdzie znajdę informacje, odnośnie daty na kiedy został przeniesiony mecz Etoile FC v Young Lions z ligi Singapurskiej ? Który miał odbyć się wczoraj o godzinie 13:30.
Pytam bo mam zamrożoną sporą sumkę, a chciałbym to jeszcze przegrać w ten weekend ;)
Data nie została jeszcze podana przeszukałem paręnaście serwisów i znalazłem tylko info że dopiero podają datę spotkania.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Albirex Niigata-Woodlands OVER 3,5 @ 2,75 5-0
Drużyna z Niigaty dobrze radzi sobie w tegorocznej S-League. W ostatnim meczu pokonali na własnym boisku byłego hegemona rozgrywek Singarore Armed Forces 6-3. Co prawda SAFFC straciła przed rokiem najlepszego zawodnika Durica ale to jednak dalej bardzo dobry zespół. A jednak wysoko uległ satelickiemu klubowi Albirexu. A zespół Woodlands w starciu z tym samym SAFFC przegrał 0-5. Nie znam szczegółowych składów drużyn ale myślę że drużyna złożona z Japończyków kolejny raz wysoko ogra drużynę przyjezdną i strzelą przynajmniej 4 bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 0

twixxer

Użytkownik
witam!!!!
nie wiem czy trafiłem do odpowiedniego działu ale chodzi mi o mecz z dnia 09.05.2011 Geylang-Young Lions 3;3 . Miałem ten mecz na kuponie toto-mixa i zagrałem na liczbę bramek over 2,5. Mam do odebrania 325 zł ale cały czas wskakuje mi ,że jeszcze nie ma wyniku tego spotkania. Ten mecz został przerwany czy coś w tym stylu??? Ile będzie trzeba czekać na wypłatę pieniędzy??
 
l0k0 751

l0k0

Użytkownik
Belestier - Etoile
Dziś, jak zazwyczaj, mecz ligi singapurskiej o godz. 13:30. Spotkanie dziś wg mnie strasznie przeszacowane przez buki. Na Etoile kurs wynosi w graniach 1.30. Nie mogę do końca zrozumieć dlaczego. Możliwe, że decydują o tym jakieś czynniki, o których nie wiem, a o info z tej ligi niezmiernie ciężko.
Ogólnie rzecz biorąc kurs na Etoile wydaje mi się dość śmieszny. Dlaczego? Etoile są o 2 miejsca przed gospodarzami dzisiejszego meczu. Goście grają nieźle wyjazdy, co możemy wyczytać z tabeli (4-1-1) ale 3 z nich grali ze słabymi drużynami.
Balestier nie zachwyca, ale coś tam szarpie. Ostatnio dostali niezły łomot ale od 1 i 2 drużyny. Oba mecze na wyjazdach. Myślę, że czas na mobilizację i przełamanie. A nawet jeśli nie, to porażkę nieznaczną, dlatego +2 po 1.50 zaryzykuję.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie jutrzejszego meczu pomiędzy drużynami Yong Lions a Woodlands W. czy typ over 2,5 ma tu szanse powodzenia? Warto zagrać taki typ na większe pieniądze?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Tampines - Woodlands over 3,5 @ 2,00 bwin 5-0 i hattrick Alexa Duricia
Mecz lidera ligi drużyny Tampines Rovers i ostatniej drużyny Woodlands Wellington. Po 15 kolejkach drużyny te dzieli 31 punktów w ligowej tabeli: gospodarze mają ich 36 a goście tylko 5. Tampines może nie strzelają bardzo dużo goli, bo mają ich na razie 33 ale różnica w poziomie jaka dzieli te zespoły jest tak duża że 4 bramki strzelone gościom są bardzo prawdopodobne. W pierwszym meczu tych ekip rozegranym 2 miesiące temu Tampines na wyjeździe pokonali rywali 3-1, a więc u siebie chyba nie będą mieli kłopotów w powtórzeniu podobnego rezultatu. Co więcej po ewentualnym zwycięstwie odskoczą drugiemu Home United na 4 punkty, co da im pewną swobodę w następnych meczach.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Singapur 1
Tampines - Hougang
1
1.53
Sportingbet


Dzisiaj o godzinie 14:00 rozpocznie się jeden z dwóch meczy jakie zostaną rozegrane w pierwszej lidze singapurskiej. Zmierzy się ze sobą Tampines (2 pozycja w ligowej tabeli) i Hougang (7 miejsce w lidze). Gospodarze zgromadzili na swoim koncie 48 punktów; goście zdobyli do tej pory 26 punktów.

Stawiam na Tampines z kilku powodów. Jednym z nich jest to, że gospodarze walczą o mistrzostwo kraju. Tracą do lidera 5 punktów ale mają 1 mecz mniej. Jeśli dzisiaj wygrają będą mieli już tylko 2 oczka mniej niż Home United. Drugim argumentem przemawiającym za gospodarzami jest fakt, że w dotychczasowej historii pomiędzy tymi zespołami zdecydowanie górą jest Tampines. Na 18 meczy Head to Head prezentuje się następująco: 15 wygranych Tampines, 2 remisy i jedno zwycięstwo Hougang. W tym sezonie obie ekipy spotkały się dwa razy. Pierwszy mecz wygrało Tampines, drugi mecz co ciekawe zakończył się właśnie tym jedynym zwycięstwem Hougang. Mogę jeszcze dodać, że Tampines u siebie w tym sezonie ma następujący bilans: 7W, 2D, 2L. Goście na wyjazdach: 5W, 0D, 6L.

Stawiam w tym meczu na zwycięstwo Tampines bo: są zdecydowanie lepszą drużyną w tym sezonie od Hougang, walczą o mistrzostwo kraju, historia spotkań między tymi ekipami jest korzystniejsza dla dzisiejszych gospodarzy (15:two:1), Tampines ma w składzie super strzelca: A. Durić (18 goli w 22 meczach). Typuję 3:1 dla gospodarzy. ////:cool:
------------
Wynik: 3:1
✅✅✅
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Singapur 1
Etoile - Albirex N.
1 połowa dokładna suma goli: 2 gole
4.00
Bet365


Dzisiaj o godzinie 13:30 zostanie rozegrany mecz w lidze singapurskiej w ramach 24 kolejki spotkań. Zmierzy się ze sobą Etoile (5 miejsce w ligowej tabeli) i Albirex (4 pozycja w lidze). Obydwa zespoły dzieli różnica 6 punktów.
Stawiam na dokładną sumę goli w pierwszej połowie (2 gole) ponieważ Etoile większość swoich bramek zdobywa w pierwszych 45 minutach meczu. Albirex to z kolei jedna najbardziej overowych drużyn w lidze. Ich średnia na mecz to 3.35 gola. Są w stanie strzelić bramkę już w pierwszej połowie. Zwłaszcza, że Etoile jest zmęczone po niedzielnym meczy. Do tego dochodzi kilka osłabień. Moim zdaniem dzisiaj będzie to dosyć wyrównany mecz z lekkim wskazaniem na drużynę gości. Stawiam na wynik 1:1 do przerwy i 1:2 wynik końcowy dla Albirex Niigata.
 
gats 12,9K

gats

Użytkownik
Moje 2 pierwsze typy na forum, mam nadzieje ze beda trafne :&gt;
Poniedzialek 12.09
Etoile 13 : 30 Hougang United (3:1)

BTS: @ 1,57 ✅
Over 2,5: @ 1,50
✅
Bukmacher : bet365
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Singapur Puchar
Home - Etoile
Over 4.5
4.34
Betsafe


Dzisiaj o godzinie 13:30 zostanie rozegrany jeden z dwóch półfinałowych meczy w pucharze Singapuru. W pierwszym spotkaniu zmierzy się ze sobą Home United i Etoile. Gospodarze w poprzedniej rundzie wyeliminowali Tampines, a goście uporali się z Gombak United. Dzisiaj faworytem spotkania są gospodarze, którzy w lidze walczą o mistrzostwo kraju (2 miejsce, strata jednego punktu do lidera). Dzisiaj stawiam na over 4.5 gola. Moim zdaniem Home United już w pierwszym meczu będzie chciało uzyskać przewagę bramkową nad Etoile i w dzisiejszym meczu uzyska znaczne prowadzenie. Goście również mogą coś ustrzelić w końcu w ligowych meczach zdobyli na 24 mecze 42 gole. Moim zdaniem tacy zawodnicy jak Mendy i Q.Li poprowadzą Home United do zwycięstwa. W druzynie gości gra równiez bramkostrzelny zawodnik (Toto) dlatego będzie ciekawie. Dzisiaj kibice zgromadzeni na stadionie Home United zobaczą kilka bramek. Stawiam 3:2 dla gospodarzy.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Singapur 1
Etoile - Geylang
Drużyna gospodarzy over 3.5 gola: TAK
4.00
Bet365


Dzisiaj o godzinie 13:30 zostanie rozegrany interesujący mecz w egzotycznej lidze singapurskiej. Zmierzy się ze sobą drużyna Etoile (5 miejsce w ligowej tabeli) i Geylang (8 pozycja w lidze). Obydwa zespoły dzieli różnica 14 punktów. Gospodarze rozegrali do tej pory 26 spotkań, a goście o jeden mecz więcej. Sprawa wygląda następująco: gospodarze jeśli chcą włączyć się w walkę o mistrz muszą ten mecz wygrać i to zdecydowanie, a jeśli chodzi o gości to oni już nie mają szans ani na awans wyżej, a ani nie spadną (11 punktów przewagi nad ekipą bezpośrednio za nimi). Można powiedzieć, że Geylang gra do końca sezonu o pietruszkę. Świadczy o tym chociażby ostatni mecz a Albirex (6:1). Dzisiaj może być podobnie. Dla Etoile to mecz o być albo nie być. Dla Geylang to mecz bez dla przyjemności. Moim zdaniem Gospodarze dzisiaj rozniosą gości. Grają u siebie (bilans 9:eek:ne:3), a przed własną publicznością są bardzo skuteczni (ostatnie 2 mecze to wyniki 3:1 i 6:1). Ostatni mecz między tymi ekipami to 2:3 dla Etoile. Dzisiaj gospodarze strzelą Geylang co najmniej 4 gola. Stawiam 4:1.

-------------
wynik 3:2 ⛔
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Singapur 1
Belestier Khalsa - Albirex Niigata
Over 4.5 gola
4.00
Sportingbet


Dzisiaj o godzinie 13:30 zostanie rozegrany interesujący mecz w pierwszej lidze singapurskiej. Zmierzy się ze sobą Belestier Khalsa i Albirex Niigata. Dla gospodarzy jest to już 30 ligowy mecz, a dla gości dopiero 28 mecz w lidze. Gospodarze na finiszu rozgrywek zajmują 10 miejsce (w lidze jest 12 zespołów). Mają 9 punktów przewagi nad 11 ekipą w tabeli. Gospodarze z kolei na przeciwnym biegunie. Walczą o mistrzostwo kraju i muszą ten mecz zdecydowanie wygrać. Mają na chwilę obecną 56 punktów i 4 punkty do lidera. Moim zdaniem dzisiaj Albirex od początku meczu rzucą się do ataku co przełoży się na szybko zdobyte bramki. Jeśli chodzi o wynik over 4.5 gola to goście w tym sezonie mieli takich meczy aż 10 ! (na 27 spotkań). Gospodarze nie co mniej takich spotkań mieli bo o sześć mniej.
Gospodarze to jedna z najgorszych drużyn w lidze. Goście walczą o mistrza kraju i są bardzo skuteczni (zdobyli najwięcej goli w lidze - 72 bramki). Moim zdaniem Albirex dzisiaj rozniesie gospodarzy, a mecz zakończy się wynikiem 1:4 dla gości.
--------------
wynik 1:3 ⛔
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Singapur 1
Hougang - Albirex 1:1 ⛔
Over 3.5 gola
2.20
Bet365


Dzisiaj o godzinie 13:30 zostanie rozegrany interesujący mecz w pierwszej lidze singapurskiej. Zmierzy się ze sobą Hougang United i Albirex Niigata. Dla gospodarzy jest to mecz numer 31, a dla gości 30 mecz w sezonie. Hougang zajmuje w ligowej tabeli 8 miejsce i już nie walczą o nic w tym sezonie. Mają pewne utrzymanie, a o mistrzostwo mogą powalczyć ale w następnym sezonie. W obecnych rozgrywkach mogą jedynie bić się o miejsce numer 6 bo do pierwszej piątki w tabeli mają za dużą stratę. Jeśli chodzi o gole to: Hougang w lidze ma największą średnią bramek na mecz (zdobyte i stracone) jest to 3.67 gola na mecz. Na 30 spotkań mieli 20 razy over 3.5 gola ! Albirex ma w tym sezonie jeszcze realne szanse na mistrzostwo. Aby zbliżyć się do tego celu muszą dzisiaj pewnie wygrać z zdemotywowanym Hougang. Jeśli chodzi o bramki to są zaraz za Hougang (3.62 gola na mecz). Albirex w tym sezonie miał 19 razy over 3.5 gola (na 29 meczy). Moim zdaniem w tym meczu kibice zobaczą grad goli. Zagrają najbardziej overowe drużyny w lidze. Zapowiada się ciekawy mecz. Stawiam 2:4 dla gości i over 3.5 gola po dobrym kursie 2.20. Polecam.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Singapur 1
Armed Force - Etoile
Over 4.5 gola
4.50
Bet365

Dzisiaj o godzinie trzynastej trzydzieści zostanie rozegrany interesujący mecz w pierwszej lidze singapurskiej. Zmierzy się ze sobą Armed Force i Etoile. Jest to mecz w ramach 30 kolejki spotkań dla obydwu zespołów. Gospodarze po 29 meczach zajmują 4 miejsce w ligowej tabeli z szansami na wskoczenie na podium (tracą tylko 2 punkty do trzeciej ekipy). Goście są zaraz za Armed Force i tracą do nich 4 punkty. Stawiam w tym meczu na over 4.5 gola ponieważ liga singapurska słynie z wysokich wyników. Obie ekipy są dosyć overowe (Armed Force na 29 meczy 5 razy over 4.5 gola; Etolie również pięciokrotnie zaliczył wynik wyższy niż 4 gole). Dotychczas obie ekipy spotkały się ze sobą 5 razy i jeden raz padł wynik over 4.5 gola (3:2). Moim zdaniem dzisiaj mecz będzie ofensywny i kibice Armed Force zobaczą 4 lub więcej goli.
Wynik 4:1 ✅✅✅
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Tanjong Pagar Utd - Woodlands Wellington
Typ: Over 3.5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bwin
Rozgrywki w Singapurze powoli dobiegają końca dzisiaj zostanie rozegrane spotkanie o to która z drużyn Tanjong Pagar Utd czy Woodlands Wellington zakończy sezon na ostatnim a która na przedostatnim miejscu w lidze. Bliżej celu są Ci pierwsi, którzy mają punkt przewagi nad Woodlands i im do szczęścia wystarczy remis. Jednak jak zapowiedział trener Tanjong Pagar, drużyna na pewno nie zagra defensywnie i nie będzie bronić remisu, bo każdy błąd i można przegrać mecz, dlatego gospodarze będą dzisiaj nastawieni ofensywnie, goście natomiast również muszą atakować, bo dla nich będą się liczyły 3 punkty w tym spotkaniu.
Mimo, więc, że jest to spotkanie dwóch ostatnich zespołów emocji nie powinno zabraknąć.Ja zagram tutaj over 3.5 strzelonych bramek, bo jak wspomniałem wcześniej jest to mecz o przedostatnie miejsce w lidze, gdzie obie ekipą mają zamiar wygrać. Ponadto nie należy zapominać, że są to drużyny, które w S-League traciły do tej pory najwięcej goli. Tanjong Pagar Utd 73, a Woodlands Wellington 87, są to oczywiście dwa najgorsze rezultaty w lidze, które świadczą o bardzo słabych blokach defensywnych obu ekip. I mimo, że obie ekipy nie grzeszą skutecznością (po 19 goli strzelonych) to dzisiaj najodpowiedniejszą metodą wydaje się właśnie atak, by wykorzystać słabość rywala, którą niewątpliwie jest defensywa.
Trzeba też wspomnieć, że w ostatnich 5 kolejach obie ekipy zdobywały gole, Tanjong Pagar, aż 9 a jest to dość dobry wynik skoro we wcześniejszych 26 kolejkach zdobyli raptem 10, Woodlands natomiast 5. Wydaje się więc, że atak będzie najlepszym rozwiązanie dla obu ekip w tym spotkaniu dlatego warto zagrać tutaj over bramek.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Singapur 2012 Nnowy Sezon
⚽ Singapur 1
Home - Gombak
Over 4.5 gola
4.33
Sportingbet


Dzisiaj o godzinie 12:45 w lidze singapurskiej zostanie rozegrany mecz w ramach drugiej kolejki spotkań pomiędzy Home United, a Gombak United. Stawiam w tym meczu na over 4.5 gola. Pierwszy mecz w sezonie Home zremisowało 0:0, a Gombak przegrał 0:2. Moim zdaniem gospodarze, którzy od lat są w ścisłej czołówce dzisiaj pewnie wygrają z niżej notowanym rywalem. W drużynie gospodarzy gra młody Francuz Mendy, który w poprzednim sezonie regularnie strzelał dla ekipy Home United (21 goli). Moim zdaniem dzisiaj Mendy strzeli dla swojego zespołu pierwsze bramki w tym sezonie. Ekipa Gombak w poprzednim sezonie zaliczała bardzo wysokie wyniki: 2:4, 3:2, 1:5, 4:1. Grają ofensywnie co przekłada się na to, że zdobywają gole ale też sporo tracą. Moim zdaniem dzisiaj wygrają gospodarze. Stawiam 4:1 dla ekipy Home.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Singapur 1
Woodlands - Albirex
Over 4.5 gola
4.00
Sportingbet


Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy singapurskiej. Zmierzy się ze sobą Woodlands i Albirex. Zarówno gospodarze jak i goście rozegrali do tej pory po dwa mecze. Stawiam w tym spotkaniu na over 4.5 gola. Najważniejszym argumentem jest to, że drużyna goście w tym sezonie ma 100% meczy gdzie padało 5 goli lub więcej. Zaliczyli wyniki 4:1 i 3:2. Gospodarze z kolei mieli jeden wysoki wynik 3:1 i jeden niski under 1:0. Jak widać obie ekipy (zwłaszcza goście) od początku sezonie zdobywają i tracą sporo goli. Kolejnym argumentem przemawiającym za tym, że w tym meczu wpadnie kilka bramek jest fakt, że ostatnie mecze pomiędzy Woodlands, a Albirex kończyły się wynikami 5:1 i 0:5 w obu przypadkach padł over 4.5 gola. Moim zdaniem dzisiaj będzie podobnie. Stawiam na podział punktów i wysoki remis 3:3.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Singapur 1
Tampines - Tanjong Pagar
Over 4.5 gola
2.90
Sportingbet


Na dzisiaj wybrałem mecz z nie co egzotycznej ligi singapurskiej. Zmierzy się ze sobą Tampines o Tanjong Pagar. W lidze tej sezon dopiero się zaczyna i gospodarze rozegrali do tej pory trzy mecze, a goście o jeden miecz więcej czyli mają za sobą cztery mecze. W tabeli po tych kilku kolejkach gospodarze plasują się na 9 pozycji z 4 punktami, a gości na 11 pozycji z 1 punktem. Stawiam w tym meczu na bardzo pewne zwycięstwo gospodarzy. Mój typ na ten mecz to over 4.5 gola. Gospodarze w 3 meczach zdobyli zaledwie 4 punkty co jak na zespół regularnie walczący o mistrzostwo kraju jest słabym wynikiem. Dzisiaj zagrają przed własną publicznością i nie ma mowy aby stracili jakiekolwiek punkty. Moim zdaniem scenariusz na ten mecz będzie taki, że Tampines od pierwszej minuty ruszy na rywali co będzie owocować w zdobyte bramki. Moim zdaniem już do przerwy uzyskają bezpieczne prowadznie 2:0, a w drugiej połowie dokończą dzieła. Stawiam w tym meczu 4:1 dla gospodarzy i over 4.5 gola. Jeśli chodzi o statystyki to w tym sezonie gospodarze 2 razy byli bliscy osiągnięcia wyniku over 4.5 gola. W obu przypadkach zabrakło jeden bramki (4:0 i 2:2). Goście na 4 mecze mieli już 1 raz over 4.5 gola (4:1). Historia spotkań między tymi drużynami to 7 meczy i 2 z nich kończyły się wynikami 4:1 i 9:0.
 
Do góry Bottom