>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skan dowodu - reguła czy przypadek?

M 0

maxolo

Użytkownik
Dołączył
10/2009
Posty
2
Witam. Od niedawna jestem uzytkownikiem Sportingbet. Jakos ze nie zawsze przepadalem za wysylaniem skanow dokumentow lub dokumentow w swiat mam do Was pare pytan.
Czy Sportingbet prosi przy pierwszej wyplacie kazdego o przeslanie skanu dowodu osobistego?
Czy wogole Sportingbet prosil kogos z Was o wyslanie skanu dowodu?
Czy moge zamazac zdjecie i numer seryjny(lub jego część)?
Czy oni ten skan sprawdzaja z jakas baza danych, tzn czy jesli cos podrobie(np. nazwisko w photoshopie) to czy jesli nie beda wystarczajaco sprytni i nie zauwaza tego, to czy sprawdzaja to z jakas baza danych po numerze seryjnym czy po czyms?(nie zebym chcial tak robic ale z ciekawosci to ostatnie pytanie ???? )
Pozdrawiam i dziekuje z gory za odpowiedzi
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Dołączył
02/2009
Posty
500
Miasto
Koszalin
Z bazą NASA chyba, ale do końca nie wiem. No jak konto jest na Józka Kowalskiego, a Ty zmienisz na Zenka Jabłecznika, a zdjęcie zamienisz na ufo to: zdjęcie sprawdzą w bazie NASA , a nazwiisko to już akurat w swojej bazie. no ich spryt nie zna granic.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Dołączył
03/2007
Posty
1499
1,2. Ode mnie nie wymagał, jednak depozyt składałem poprzez przelew.
3. Możesz zamazać zdjęcie lub same oczy. Co do numeru seryjnego, to po co go zamazywać? Możesz zamazać ostatnie cyfry lub cały numeru PESEL.
4. Póki co to tylko ze swoją bazą, ale niebawem może się to zmienić i tak jak kolega wyżej powiedział, mogą sprawdzać nawet z bazą danych NASA :jezora:
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Dołączył
08/2009
Posty
496
Co to za baza NASA ?? Generalnie wysylke skanow dokumentow u bukow uwazam za jedna wielka grande - skoro zalezy im tak na praworzadnosci to niech weryfikacja tozsamosci odbywa sie w momencie otweirania konta gracza, a nie tylko i wyłacznie tak jak jest teraz w chwili zlecenia WYPŁATY !!! Jezeli byliby uczciwu ,a skany mialy sluzyc weryfikacji graczy a nie szukaniu hakow zeby nie wyplacic srodkow !!!
 
I 2

inko

Użytkownik
Dołączył
05/2006
Posty
39
A co to za różnica czy wyślesz skan przy rejestracji, wpłacie pieniędzy czy wypłacie ?!
Szukanie haków? pewnie chodzi Ci o to, że nie masz 18-stu lat i nie chcą wypłacić Ci pieniędzy............
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Dołączył
08/2009
Posty
496
A co to za różnica czy wyślesz skan przy rejestracji, wpłacie pieniędzy czy wypłacie ?!

Szukanie haków? pewnie chodzi Ci o to, że nie masz 18-stu lat i nie chcą wypłacić Ci pieniędzy............

18 lat to skończyłem kilkanaście lat temu:-D A buki rządają skanów najcześciej przy wyplacie , wiec mozesz do nich wpłacac 15x i jakos im to nie przeszkadza, dopiero jak cos chcesz wyplacic to nagle im sie przypomina o weryfikacji !! Niech beda konsekwentne od poczatku - wysylasz skan &gt;18lat, dopiero mozesz zrobic depozyt i nie bac sie o wypłate
 
A 0

aleksei

Użytkownik
Dołączył
12/2009
Posty
12
Czy Sportingbet prosi przy pierwszej wyplacie kazdego o przeslanie skanu dowodu osobistego?
Czy wogole Sportingbet prosil kogos z Was o wyslanie skanu dowodu?
Czy moge zamazac zdjecie i numer seryjny(lub jego część)?
Czy oni ten skan sprawdzaja z jakas baza danych, tzn czy jesli cos podrobie(np. nazwisko w photoshopie) to czy jesli nie beda wystarczajaco sprytni i nie zauwaza tego, to czy sprawdzaja to z jakas baza danych po numerze seryjnym czy po czyms?(nie zebym chcial tak robic ale z ciekawosci to ostatnie pytanie ???? )
Tak, w ogóle SB prosi o wysłanie skanu, ale nie zawsze w chwili zlecenia pierwszej wypłaty. Jeżeli wypłata jest po jakiś czas po pierwszej wpłacie (miesiąc lub więcej), to może wypłacić i bez skanu dowodu. Nie wiem dokładnie, czy można coś zamazać, ale jest to dobry pomysł. Skany nie sprawdzają. Wiedziano o istnieniu ludzi którzy korzystali z ich bonusów i zakładali kilkadziesiąt kont. Przynajmniej wcześniej, kilka lat temu.