• Witamy na bukmacherskie.com


 • Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że niedługo ruszy nowa wersja forum. Będzie wiązało się to z wieloma nowymi możliwościami i funkcjonalnościami. Forum zyska także nowy, odświeżony wygląd, który z pewnością przypadnie Wam do gustu. Co równie ważne, nowa wersja będzie bezpieczniejsza, ale także szybsza od poprzedniej, co w ostatnich czasach bywało problematyczne. Inauguracją nowej wersji strony będzie 1. kwietnia. Każdy użytkownik otrzyma na swój e-mail informacje i instrukcje jak aktywować swoje konto. Koniecznie upewnijcie się, że Wasz adres mailowy ustawiony w profilu jest aktualny. Jeśli macie pytania dotyczące przejścia forum na nową wersję, możecie śmiało zadawać je w TYM dziale.


  1. Betrally

  Sklep google play nie działa

  Temat na forum 'Komputery, Internet' rozpoczęty przez Madman01, Sierpień 26, 2017.

  Więcej tematów od Madman01
  1. Madman01 Dobrze znany użytkownik

   Madman01
   Dołączył:
   Paź 2009
   Posty:
   1322
   Polubienia:
   153
   Reputacje:
   918
   Gdy wchodze w sklep google play, na androidzie wyskakuje napis"niestety aplikacja sklep google play została zatrzymana" po czym się wyłacza, probowalem te triki co sa na necie czysczenie pamieci i danych, ale nic to nie pomaga, wersja androida 6.0.1, jest jakis spec od smartfonow ktory to ogarnia?
    
  2. Heros123 Dobrze znany użytkownik

   Heros123
   Dołączył:
   Paź 2014
   Posty:
   398
   Polubienia:
   10
   Reputacje:
   995
   Wejdź w aplikacje, wyszukaj sklep google play i spróbuj odinstalować aktualizacje
    
  3. Madman01 Dobrze znany użytkownik

   OP
   OP
   Madman01
   Dołączył:
   Paź 2009
   Posty:
   1322
   Polubienia:
   153
   Reputacje:
   918
   Chyba wiem co było powodem, zbyt mało pamięci dostepnej, (i dlatego sklep google się nie włączał) wyczyscilem pamieć podręczną połowy aplikacji, zwolniłem tym samym miejsce i sklep google działa)
    

  Poleć forum