>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skok narciarskie 2016/2017 - Pjongczang (14.02 - 16.02.2017)

dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Johansson-Kubacki 1 @1.5 /anulowano co cieszy...swoja droga Johannson w sumie 7 metrow dalej, sumujac dwa skoki, a przegral !/
Niektore buki caly czas ostro ida w ta pare. Na treningach czy kwalifikacjach jeszcze skoki tej dwojki sa zblizone, ale jak przychodzi do zawodow to jednak Norweg wykazuje sie wyzszoscia. Kubacki z glownych zawodach dobrego poziomu raczej nie umie utrzymac, wiec w konkursie wydaje mi sie, ze lepszy bedzie Norweg.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Kamil Stoch Top3 1.53 Bet365
Nie ma się co rozpisywać, Kamil zepsuł wczoraj 1 skok, mimo tego potrafił wskoczyć na podium. Faworytem Kraft, myślę, że jest póki co poza zasięgiem Wellingera i Kamila, którzy powalczą o kolejne miejsca. Polak zwykle lepiej wypada w drugim konkursie, tak jak miało to miejsce w Sapporo. Spora przepaść między kolejnymi zawodnikami, bo wczoraj między 3, a 4 zawodnikiem było ponad 10 pkt i nie widzę jakoś przeciwników dla wyżej wymienionej trójki, może Prevc, jeśli wiatr będzie pod narty. Mimo tego Kamil po raz kolejny powinien zawitać na podium.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Ale jakie szczęście? Logiczne wydają się zwroty. Przecież stawialiśmy na konkurs na dużej skoczni, a nie na normalnej.
Fortuna pozostawia zakłady ważne, reszta daje zwroty.. ja tam dziś zamykam konto w Fortunie. Żegnam ich bez żalu.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Oficjalne stanowisko buka, jeszcze przed rozpoczęciem konkursu, jak tylko okazało się, że jest zmiana skoczni, napisałem do nich zapytanie czy zakłady są pozostają ważne, jednocześnie sugerując, że powinny zostać unieważnione. Dostałem odpowiedź, że wg regulaminu paragraf 28, punkt 4, podpunkt a) w takiej sytuacji nie ma zwrotu. Z tym, że ten podpunkt nie jest do końca jasny: mówi o zmianie zasad W TRAKCIE trwania zawodów, a tutaj zmiana nastąpiła PRZED zawodami (nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie). Zmiana rozmiaru skoczni, to nie jest skrócenie konkursu do 1 serii, tylko coś jak zmiana konkurencji, dla mnie logiczny byłby zwrot, co uczynił chociażby STS.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Millenium i Sts zwraca.
Fortuna i iforbet nie.
Iforbet tłumaczy, iż miejsce zawodów się nie zmieniło tylko skocznia.
Dla mnie to są dwie oddzielne konkurencje. W ogóle do mnie nie trafia argumentacja Fortuny. Co innego skrócić konkurs o jedną serię, a co innego zmienić rozmiar skoczni.
Ja z miejsca złożyłem wniosek o zamknięcie mojego konta w Fortunie. Straciłem 90 zł, więc psi grosz, ale nie chodzi o pieniądze, a o zwykłą przyzwoitość. Zresztą dlatego nie czekałem do końca zawodów i napisałem do nich jeszcze przed ich rozpoczęciem, stawiałem na konkurs na skoczni HS140, a nie HS109. W dodatku na początku przyjmowali zakłady live mając oznaczenie konkursu HS140, co nie było zgodne z prawdą.. zmienili to dopiero po mojej interwencji na czacie.
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
Dla mnie to są dwie oddzielne konkurencje. W ogóle do mnie nie trafia argumentacja Fortuny. Co innego skrócić konkurs o jedną serię, a co innego zmienić rozmiar skoczni.

Niestety tak robią w Fortunie od lat. Tak było choćby dwukrotnie w 2015 -w Kuopio w marcu i w Lillehammer w grudniu. Fortuna zrobiła wtedy to samo więc przynajmniej są konsekwentni w swoim działaniu.

Ja ich omijam od dawna.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
nie wiem o co kruszycie kopie, sprawa jest jasna, jeżeli bukmacher miał w zakładzie określony rozmiar skoczni to nie ma innego wyjścia jak zwrot, jeżeli podaje tylko samo miejsce rozgrywania to dlaczego mają być zwroty? to jakbyście grali mecz piłki nożnej rozgrywany na neutralnym terenie i chcieli zwroty za przeniesienie spotkania z boiska w Radomiu do Puław...
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
nie wiem o co kruszycie kopie, sprawa jest jasna, jeżeli bukmacher miał w zakładzie określony rozmiar skoczni to nie ma innego wyjścia jak zwrot, jeżeli podaje tylko samo miejsce rozgrywania to dlaczego mają być zwroty? to jakbyście grali mecz piłki nożnej rozgrywany na neutralnym terenie i chcieli zwroty za przeniesienie spotkania z boiska w Radomiu do Puław...
Twój przykład trochę niefortunny. Zmiana neutralnego miejsca odbycia zawodów nie wpływa tak istotnie na wynik zdarzenia jak zmiana rozmiaru skoczni w skokach narciarskich. Piszę bez napinki, gdyż teraz sam mam zwrot - ale przerabiałem to kiedyś z Fortuną. Co więcej jaki im udowodnisz rację złej interpretacji regulaminu to się zasłonią innym a na końcu i tak dostaniesz argument :&quot;Fortuna nie ma obowiązku udzielać Klientowi dodatkowych informacji o zdarzeniach na które oferuje zawarcie zakładów i nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość podanych dodatkowych informacji, które Klient jest obowiązany zweryfikować we własnym zakresie&quot;.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
ja pisze tylko jak ja to widzę, jeżeli był określony rozmiar skoczni to 200% zwrot, jeżeli było tylko napisane że skoki w Pjonczang to powinno być rozliczone normalnie, ja grałem w totolotku Kubackiego po @2,40 z Żyłą i pomimo iż wygrałem mam zwort, ale nie jestem pewny czy mieli określony rozmiar skoczni, nie zrobiłem screena, ale uważam się za pokrzywdzonego
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
POWSZECHNIE wiadome było, że konkurs odbywa się na skoczni HS140, więc typy były takie a nie inne. Normalne jest, że w momencie zmiany rozmiaru skoczni ludzie typowali by inaczej, bo predyspozycje zawodników są różne, a rozmiar skoczni ma niebagatelne znaczenie. Rozumiem jeszcze gdybym domagał się zwrotu po zakończonym konkursie, gdzie wyniki są już znane, ale ja zawczasu interweniowałem. Nawet jeśli nie był podany rozmiar skoczni, na co zresztą kompletnie nie zwróciłem uwagi, to tak jak już napisałem, w domyśle każdy obstawiał zdarzenia na skocznię HS140, a nie mniejszą HS109. Różnica jest niebagatelna, a porównanie do przeniesienia meczu na neutralnym gruncie z jednego miasta do drugiego jest zupełnie nietrafione. Co więcej, punkt regulaminu, na który powołuje się Fortuna nijak się ma do zaistniałej sytuacji.
Tak czy inaczej nie ma co kruszyć kopii, tak jak słusznie napisałeś. Ja zleciłem wypłatę środków, zleciłem zamknięcie konta i więcej moja noga w Fortunie nie postanie.. ZA CH**** podejście do klienta. A zaczynałem od Profesjonala 16 lat temu. Inna firma zyska nowego klienta. Swoją drogą buki netowe jak np. całoroczny potrafiły się zachować kilka razy po ludzku i mimo mojego błędu szły mi na rękę, choć nie musiały.
Koniec tych gorzkich żali, żyje się dalej, golimy dalej ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dokładnie, przykład ze zmianą stadionu neutralnego nietrafiony, bo to, co się tu stało, to bardziej pasuje przykład ze zmianą nawierzchni meczu tenisowego z hardu na clay np. i wiadomo, że dużo niższy na clayu byłby kurs choćby na Nadala niż na twardej nawierzchni. Mała skocznia jest zupełnie inna pod względem wymaganych atrybutów sportowych do osiągnięcia sukcesu. Wykorzystał to choćby pestka7, który połapał świetny kurs na żywo na zwycięstwo P. Prevca w pierwszej serii wiedząc, że świetnie sobie radzi na mniejszych skoczniach i wraca do formy:
https://forum.bukmacherskie.com/f537/typy-na-zywo-dyskusja-53-a-142744-274.html#post6314567
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Tak jak mówiliście , fortuna nie ma w tytule skoków napisane hs140 tylko pjongczang 2 dzień także nie jet to określone jak u innych buków i nie oddali zwrotów . Mi się jednak udało bo miałem też kupon na sts ktory zwrócili , a ten wygrany akurat był na fortunie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom