>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2016/2017 - Engelberg (16-18.12.2016)

Y 90

yrtyr

Użytkownik
Kraft - Tande @ 2 @ 1,40
Kot -Freund @ 1 @ 1,35
AKO: 1,89 iForBet


Gram troszkę mocniej jeszcze takiego dubla. Kraft skacze tutaj dobrze, ale Tande genialnie. Wczoraj rekord skoczni 1 i 2 miejsce na treningach ze znaczną przewagą nad Austriakiem. Dziś młody Norweg powinien spokojnie załapać się na podium. Freund spisuje się bardzo słabiutko. Na treningach odległe miejsca nie napawają optymizmem przed dzisiejszymi zawodami. Maciek w wysokiej formie, w każdych zawodach ląduje w czołówce a tydzień temu wskoczył nawet na podium. Na pewno na chwilę obecną jest mocniejszy od Severina.
Powinno wejść, ale moim zdaniem jak za grubszą kasę to trochę ryzykowne, bo akurat wybrałeś skoczków którzy potrafią mieć genialny dzień, pomimo gorszych treningów, szczególnie w tym sezonie tyczy się to Krafta. Dlatego nie obstawiałem Krafta, bo on jest okropnie nieobliczalny, a umiejętności ma spore. Freud wydaje się że nic wielkiego nie pokaże, ale gdzieś w nim jest ten wielki potencjał.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Co sądzicie o takim AKO :
Kofler : 1-6 wynik końcowy
Eisenblicher - Freund
Kraft - P.Prevc
Kurs : ~9 ✅✅✅
Najbardziej interesują mnie opinie na temat tego typu z Koflerem. Z góry dzięki za opinie.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Karl Gaiger - Stephan Leyhe @2.10 betcity / 24 (263.6) - 14 (274.8) ✅
Starszy z Niemców prezentuje się na przebudowanej skoczni w Engelbergu znacznie równiej od swojego kolegi z kadry.
I trening:
22. Leyhe, -0.77 (wiatr), +8.7 (rekompensata), 21 (belka), 126.5m, 71.2 pkt.
48. Geiger, -0.90, +10.2, 21, 120m, 61.2 pkt.
II trening:
17. Leyhe, -1.22, +13.7, 22, 130.5m, 83.6 pkt.
44. Geiger, -1.44, +16.3, 22, 122.5m, 71.8 pkt.
Kwalifikacje:
9. Geiger, -1.49, +16.9, 22, 54pkt (noty za styl), 128.5m, 137.2 pkt.
11. Leyhe, -1.45, +16.4, 22, 50.5 (problemy przy lądowaniu), 129.5m, 135.9 pkt.
&quot;Jadą&quot; obok siebie, więc w porównywalnych warunkach liczę na regularność Stephana, który ogólnie dobrze się czuje tutaj w Szwajcarii.
Kiedy startował w Engelbergu zajmował: 2014 - 13 oraz 22 miejsce (debiut w Pucharze Świata w całej karierze), 2015 - 23 oraz 15 miejsce (przed tamtym weekendem zajmował 25 miejsce w klasyfikacji generalnej). - wyniki ponad stan jego aktualnej w tamtych momentach formy.
Natomiast Geiger: 2012 - 29 oraz 35 miejsce (wtedy 21 miejsce w klasyfikacji generalnej), 2013 - 28 oraz 32 miejsce (a przed tamtym weekendem zajmował 16 miejsce). - wyniki poniżej aktualnej formy, którą w tamtych momentach prezentował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Skocznia przebudowana a kamera w jeszcze gorzej położona i nie da się tych skoków w Engelbergu oglądać!! Żenująca kamera nie pozwala na to. Bodaj latem w Courchevel jest podobnie... Czekam na TCS bo tam realizacja na najwyższym poziomie technicznym. Wczoraj kwalifikacje oglądałem tylko chwilę bo ta kamera mnie po prostu irytowala niemozliwie. Dlatego odpuszczam typowanie kolejnego weekendu. Życzę powodzenia wszystkim.

PS. Poprzednia kamera sprzed lat miała już znacznie lepsze ustawienie i się człowiek przyzwyczaił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
II konkurs

Stefan Kraft - Kamil Stoch
Typ: Stoch
Kurs: 2.00 buk: Bwin
✅

W tym pojedynku uważam że Kamil wyjdzie lepiej. Dzisiaj lepszy Kraft ale to dlatego że Kamil ciągle przeplata jeden skok dobry z drugim średnim. Patrząc na treningi to Kamil dobrze się tu czuje. We wczorajszych kwalifikacjach też niezły skok. Nawet patrząc na serię próbną i skok w pierwszej serii Kamil powinnien skoczyć te kilka metrów dalej niż Kraft. Kurs też trochę zawyżony jeśli coś to powinnien być odwrotny bo według mnie to Stoch jest faworytem w tym pojedynku.

Kamil Stoch - Maciek Kot
Typ: Stoch
Kurs: 1.42 buk: Betsson
✅

Kurs to może i nie powala na kolana ale innej opcji nie widzę jak wygrana Kamila w tej parze. Dziś grałem przeciwko Maćkowi i się nie zawiodłem, w niedzielnej ofercie już nikt nie wyskoczył aby wystawić Kota z Domenem, Tande czy Hayboeckiem. Ale Stoch uważam że jutro powalczy o 4 miejsce bo podium to jest raczej zaklepane. Dla Kota miejsce w 8 będzie sukcesem.

Stefan Kraft - Maciek Kot
Typ: Kraft
Kurs: 1.55 buk: Unibet
✅

I kolejny typ przeciwko Polakowi, nie wierzę że może on coś &quot;ugrać&quot; w Engelbergu. Kraft skacze równo dziś 6, Maciek 12. Uważam że jutro Kraft może pozostać na swoim miejscu albo poprawić minimalnie swoją pozycję, a Kot jak pisałem wyżej 8 miejsce to dla mnie max jutro dla Kota.

Zagrałbym coś jeszcze na Petera Prevca, bo widać że wraca do formy w najlepszym momencie czyli przed TCS, ale dzisiejszy upadek trochę mnie niepokoi.

Ale dla odważnych podam typ nie będę się rozpisywał typ z gatunku ostrożniejszych.

Peter Prevc - Andreas Kofler
Typ: Prevc
Kurs: 1.72 buk: Bwin
⛔
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Kofler vs Stoch 2 2,15 Dafabet
Freund vs Kraft 2 1.85 Dafabet
Wogole zerknijcie oferte Dafabet kursy sa kompletnie zle powystawiane
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Witam w dniu dzisiejszym, czy nie myślicie,że Kofler-Kubacki to źle wystawiona para? Koflerowi naprawdę tutaj idzie wczoraj podium, licze na jego 1-8 pozycję, po Kubackim spodziewam się 1 połowy drugiej dziesiątki. Kurs 1,75 na Koffiego
 
P 190

przemek62200

Użytkownik
Wybaczcie, wrzucę narazie tylko suche typy - później postaram się dopisać po kilka słów. Dwa duble w ónibecie i jeden singiel w betsyfach

Kofler - Eisenbichler 1 @1.75 ⛔
Descombes - Żyła 2 @1.90 ✅


Właściwie to dla Niemca wyszedł tutaj jeden skok, akurat w drugiej serii wczorajszych zawodów, który pozwolił na osiągnięcie dobrego końcowego wyniku. Trochę dziwne, bowiem Markus jest przecież w bardzo dobrej formie i jestem zaskoczony jego słabymi skokami tutaj, ale może skocznia po przebudowie mu nie odpowiada? Odnośnie Koflera to wszystko co istotne zostało już napisane przy okazji poprzedniego konkursu, w pełni się do tego przychylam. Widać, że lubi tę skocznię, dzisiaj życzę mu kolejnego dobrego występu.

Piotrek wczorajszym występem trochę mnie rozczarował, spodziewałem się po nim czegoś więcej i dzisiaj oczekuje poprawy. Francuz wczoraj o jedną pozycję przed Polakiem, aczkolwiek on tutaj po prostu tak skacze cały weekend. Bez błysku, przeciętnie, tak żeby się uplasować pod koniec drugiej dziesiątki. W moim odczuciu Piotrek jest na tej skoczni lepszy od Vincenta, dlatego po kursie @1.90 gram.

P. Prevc - Freund 1 @1.80 ⛔
Kubacki - Freitag 1 @1.65 ⛔


Tego dubla gram trochę ostrożniej. Pierwsza para - dwaj świetni skoczkowie, którzy są dalecy od swojej normalnej dyspozycji, ale to Peter wydaje się być w lepszej formie. W Engelbergu oddawał dobre skoki, wczoraj trochę pechowo upadek w drugiej serii, już drugi w tym sezonie. Coś jest nie tak z tym lądowaniem u Petera, a to dziwne, gdyż zawsze był nienaganny technicznie. Widać, że szuka formy i ja widzę pewne światełko w tunelu przed turniejem 4 skocznie, lekki wzrost formy dało się podczas tego weekendu zauważyć. Z kolei Niemiec nic specjalnego nie pokazuje. Jest klasowym zawodnikiem, bo pomimo, iż skacze słabo, to na konkurs jakoś się dodatkowo mobilizuje i osiąga wyniki ponad swoją formę. Jeśli ktoś z tej dwójki ma zaskoczyć na in plus to tylko i wyłącznie Prevc, po Severinie niczego wielkiego się nie spodziewam.

No i Dawid w parze z Richardem. Szczerze mówiąc nie rozumiem dzisiaj grania przeciwko Dawidowi i odradzam te kupony w których wskazujecie go na porażkę. Przecież on tutaj oddał 5 świetnych skoków spośród 6 oddanych. Bez przesady, taka powtarzalność świadczy o tym, że skocznia mu ewidentnie leży i to, że wczoraj zepsuł kompletnie drugi skok, wcale nie zmienia tego faktu. Najwidoczniej psychicznie nie wytrzymał, może się trochę podpalił, nie wiem. Forma ustabilizowana od początku sezonu, choćby nei wiem co się działo to Dawid w drugiej dziesiątce bedzie, a jeśli wszystko będzie dobrze to przewiduje mu walkę o TOP10. Bardzo chętnie zagrałbym typ na jego TOP3, ale kursy wysoce niezadowalające. A Freitag bez formy, aczkolwiek wczoraj bardzo dobry pierwszy skok. Ogólnie on lubił zawsze tę skocznię, teraz po przebudowie widać, że też mu odpowiada. Wyniki całkiem niezłe jak na obecną formę Richarda, ale pewnego poziomu dzisiaj raczej nei przeskoczy. Reasumując, Rysiek raczej w drugiej dziesiątce, a Dawidowi życzę walki o co najmniej TOP10. Podkreślam ten dubel grany lżej, bo i pary wyrównane.

Ito - Eisenbichler 1 @2.50 ⛔

O Markusie już pisałem wyżej, także nie dubluje. O dziwo Ito spisuje się tutaj bardzo dobrze. Wczoraj pomimo wiatru w plecy dobre skoki i wysokie 5 miejsce. Wcześniejsze skoki treningowe pokazują, że dobry występ w konkursie nie był przypadkiem i Daiki skacze tutaj dobrze cały weekend, dlatego spodziewam się, iż dzisiaj spokojnie powinien wyprzedzić Eisenbichlera, który osiągnął wczoraj wynik ponad stan. Moim zdaniem kurs wart ryzyka.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
D.Ito - D.Kubacki 1 2,00 ⛔ różnica 0,2pkt...???? expekt

Jak dla mnie taki kurs to nieporozumienie. Ito wygląda tu dobrze i ma powtarzalność skokow. Do tego doświadczenie. Kubacki tak jak wczoraj w konkursie pierwszy skok fajny a w drugim wszystko psuje. Jakoś nie wierzę w Dawida aby mógł tu powalczyć o pierwszą 10 a Japończyka takimi skokami na to stać.

Kamil Stoch - Domen Prevc 2 1,47 ✅

Kamil skacze dobrze ale brakuje tej stabilności i powtarzalności. Prevc nawet jak skoczył przeciętnie w 1 serii to w drugiej odpalił rakietę. Na chwilę obecną mocniejszy jest Domen.

Stefan Kraft - Maciej Kot 1 1,60 ✅

Maciek w Engelbergu wyglada przeciętnie. Brakuje tego czegoś co była tydzień czy dwa temu. Skocznia mu jakoś specjalnie nie lezy i do najlepszych traci po kilka metrów. Kraft nie jest w jakiejś wybornej formie ale skacze równo i powtarzalność skoków u niego widoczna. O wygraną nie powalczy ale miejsce w okolicach 5-8 myślę,że go stać a Maciek pewnie podobnie jak wczoraj.

Prevc + Kraft =2,35 expekt ✅
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Maciej Kot - Severin Freund 1,60 Fortuna ⛔
Freund słabo tu wygląda. Pisałem o nim przed pierwszym konkursem, więc nie będę się powtarzał &lt;KLIK&gt;. Wczoraj słaby skok w pierwszej serii, w drugiej trafił na moment lepszych warunków i je wykorzystał (podobnie jak Eisenbichler czy Kot) i przez to wszyscy awansowali w drugiej serii.
Kot wczoraj w pierwszym skoku nie poradził sobie z warunkami i był daleko. W drugim skoku już skoczył na swoim poziomie i miał 6. wynik II serii. Kot skacze lepiej niż Niemiec w ostatnim czasie. Wczoraj dużą rolę odgrywał mocny wiatr, dziś warunki mają być lepsze.
Jan Matura - Tomas Vancura 1,60 Fortuna ⛔
Typ, który może się rozstrzygnąć w kwalifikacjach. Matura tydzień temu dwa razy w kwalifikacjach był w okolicach 50. miejsca i konkurs oglądał jako widz. Vancura z kolei kwalifikacje przechodzi w okolicach 30 miejsca i taki jest jego potencjał, co pokazuje w konkursach. Wczoraj obaj byli w konkursie i obaj byli w ogonie stawki. Matura był na 46. pozycji i patrząc na jego ostatnie skoki to jest to wynik, który odzwierciedla jego formę. Vancura był ostatni po złym skoku i upadku. Vancura tutaj w treningach był dwa razy na piątym miejscu. Porównując potencjał obu na tą chwilę Vancura jest dla mnie faworytem w tej parze.
e/ Kontaktowałem się na czacie z Fortuną, czy jeśli jeden z nich odpadnie w kwalifikacjach, jak będzie rozliczony zakład. Pani Basia jednak nie wiedziała i kazała mi pisać do nich maila ale nie ma czasu, bo niedługo ruszają kwalifikacje. Typ ma to ryzyko, że jeśli jeden nie awansuje, to może być zwrot.
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
A gdzie są w ogóle skoki na dafabet? U mnie nie ma.
normalnie wchodzisz w sporty zimowe i są.

sumada90, na Betssonie takie zakłady zaliczają na korzyść, a jak robi to Fortuna to się dowiemy jakby co ????
Jak miałem pytania na czacie bet365 dotyczące skoków, to konsultata chyba nimi trochę zagiąłem, bo trochę czasu upłynęło, zanim skonsultował się z działem i mi odpowiedział ????

za drobne, rozrywkowo, bo jakoś żaden typ mnie zbytnio nie przekonuje:
Ito - Eisenbichler 1.45 Betsson ✅
wczoraj Ito 5 lokata, ale Eisenbichler wiele do niego nie tracił, bo był 7, poza tym konkursem to wszystkie pozostałe na korzyść dla Niemca.

Stoch 2.55 - Hayboeck - forbet ✅
może jeszcze gdzieś da się trafić korzystniejszy kurs. Obaj meldują się w tym sezonie w top10 tylko, że Austryjak częściej w dole, a Kamil częściej na miejscach 1-5. Pytanie tylko czy Hayboeck powtórzy bardzo dobry wczorajszy rezultat?
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Kot - Freund @ 1 @ 1,65
Tande - Kofler @ 1 @ 1,32
AKO: 2,17 forBet

Próbuję podobnego dubla do wczoraj. Niemiec naprawdę skacze tutaj słabo i jeżeli Maciek skoczy na swoim średnim poziomie to go tutaj weźmie o kilka dobrych punktów. Wczoraj minimalne różnice, ale trzeba uczciwie przyznać, że swój pierwszy skok Maciek spartoczył. Tande bardzo mocny. Gdyby nie luka powietrzna która wczoraj przyfarciła austriakowi, Andi dzisiaj nie byłby zestawiony z Danielem. A tak mamy ich w parze i jestem święcie przekonany, że dziś Norweg będzie nad Austriakiem. Resztę zostawiam sobie na live.
Tande podium ? Tak @ 1,95 betano
Przyjemny kurs i z wielką chęcią go pobieram. W treningach i kwalach w czołówce, wczoraj 4. Norweg jest w tak wysokiej formie, że spokojnie powinien uplasować się w TOP 5 z bardzo dużymi szansami na podium.
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Maciej Kot - Severin Freund 1,61 Bet365 ⛔⛔⛔

Maciek skaczę bardzo dobrze od początku sezonu niby skocznia w Engelbergu mu nie leży aż tak bardzo jak poprzednie ale od Niemca skacze dużo lepiej Severin oprócz dobrego początku sezonu skaczę w kratkę bardzo słabe skoki przeplata jedynie dobrymi ale nie wybitnymi tak jak było w poprzednim sezonie. Wczoraj Niemiec wygrał z Polakiem o 1,5 pkt ale trzeba pamiętać że Maciek w pierwszej serii miał bardzo słaby wiatr co na pewno mu nie pomogło. Dzisiaj liczę na dwa dobre skoki i top 6 dla Maćka a Freund pewnie za pierwszą dziesiątką.

Markus Eisenbichler - Richard Freitag @ 1,66 Bet365 ✅✅✅

Obaj Panowie wczoraj mieli jeden wybitny skok a drugi dużo słabszy ostatecznie Markus uplasował się przed Richardem, dzisiaj przy równych warunkach faworytem będzie Eisenbichler skacze lepiej nawet wyniki z tego sezonu pokazują kto utrzymuje lepsza formę od początku sezonu plasuję się w czołowej 10 skacząc bardzo równo natomiast Freitag nie może zaliczyć tego sezonu do udanego wynik z pierwszych zawodów w Szwajcarii jest jego najlepszym wynikiem w tym sezonie jak dla mnie pewniak dnia !!
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Zyla-Klimov [kwali]
2.37 [ Milenium ]
Klimov wczoraj zaprezentowal sie nieco lepiej od Piotrka, poza tym w kwalifikacjach zawsze skacze bardzo dobrze.
 
Do góry Bottom