>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2016/2017 -Kuusamo (24.11 - 26.11.2016)

S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Pieknie polacy w kwalifikacjach, Kot wygrywa. Ale widac bylo ze pomimo bardzo dobrego skoku Stochowi ten skok nie do konca wyszedl. Mysle ze kurs w parze Stoch vs Kot moze jeszcze wzrosnac na Stocha a ja dalej stawiam na niego
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Typy z Betsson
Tande - Forfang 1 @1,55 ✅
Pewniaczek, Tande skacze tutaj znakomicie, główny faworyt do wygrania konkursu. Forfang każdy z trzech skoków słabiutki. Różnica conajmniej dwóch klas obecnie.
Kasai - Fannemel 1 1.80 ✅
Noriaki dwa skoki treningowe - dwie solidne próby, z przeciętnym wiatrem pod narty z niskiej belki (wielu zawodników nie radziło sobie w takich warunkach). Fannemel chimeryczny, w kwalach popsuty skok, w treningach bez rewelacji. Faworytem w tej parze jest Nori.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Tak jak sie spodziewamel duzo value.
Wellinger vs Stoch 2 2,03
Stoch gorszy od Wellingera tylko w 1 treningu gdzie byl to skok na rozpoznanie i w dodatku Kamil trafil na zle warunki, umiejetnosci zawodnikow tez nie ma co porownywac. Nie wiem skad ten kurs.
Forfang vs Tande 2 1,55
Tak jak kolega wyzej forma jest nieporownywalna
Fannemel vs Kasai 2 1,75
Nie wiem skad wzieli ten kurs, Kasai w obu skokach treningowych scisla czolowka, a Fannemel doły totalne.
Maciej Kot vs Severin Freund 1 1,80
Chyba tu tez kursy tylko za nazwisko. Pierwszy trening gdy mieli zblizone warunki kot lepszy, drugi trening obaj nie trafili z warunkami ale kot potrafil z tego wyciagnac duzo wiecej, skok kwalifikacyjny nie do porownania, Freund w dodatku po kontuzji, tu powinien byc kurs Z 1,30 na Kota.
Koudelka vs Domen Prevc 2 1,85
Kolejne value, Koudelce na 3 skoki udal sie jeden skok a i tak byl gorszy od Domena .
Prevc vs inny kandydat 2 1,47
Nie wierze ze 3 razy skoczyl slabo i to przypadek, to nie jest forma na wygrywanie.
Szkoda ze laczyc nie mozna w betssonie ale juz i tak wole to niz gre w zlodziejskich bukach gdzie nie ma czegos takiego jak value
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Chłopaki zarzucili już fajnymi typami dlatego ja dołożę coś takiego:

Expekt ⛔
Freund zaczął przygotowania do sezonu nieco później dlatego ta forma jest obecnie jaka jest. Wczoraj trzy mizerne próby jak na jego umiejętności i nic nie zapowiada aby ta forma miała iść obecnie w górę. @Pezio wspomniał już o tym co powiedział trener reprezentacji Niemiec Werner Schuster, że miejsca 10-20 Severina to i tak będzie sukces. A Hayboeck?
Rekin wczoraj w pierwszym skoku mizernie aczkolwiek skakał niemal w ciszy. Potem dwie petardy ponad 135 metrowe odsadzenie Niemca na dużym dystansie. Dziś nie powinno być inaczej.
Kraft w każdej próbie lepszy od Freitaga i tutaj liczę na tą powtarzalność. Austriak to topowa czołówka PŚ i ma umiejętności ma bez wątpienia wyższe aniżeli Niemiec.
I drugi dubel:
Koudelka - Tande @ 2 @ 1,40 ✅
Freund - D Prevc @ 2 @ 1,55 ✅
AKO: 2,17 ForBet

Freunda opisałem powyżej. Tande i Domen skaczą tutaj świetnie i dziś bez wątpienia trzeba ich zaliczyć do miana faworytów. Koudelka słabiutko w treningach, ale w kwalach odleciał. Zaznaczyć jednak trzeba, że miał tam huragan pod narty co miało bardzo duże znaczenie względem uzyskanej odległości.
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Wszystko co fajne chłopaki już rzucili, dlatego ja przyjrzałem się ofercie STS. Długo nie mogłem trafić na nic ciekawego i już miałem uznać, że nic nie jest warte gry, ale coś tam się udało wygrzebać. Przyjrzałem się parze Żyła - Kofler. Najpierw wyniki treningów i kwalifikacji, odpowiednio w pierwszej serii Żyła był 7, Kofler 18, w drugiej Kofler 1, Żyła 52, w kwalach Kofler 14, Żyła 15. Jak widać doświadczony Austriak sprawował się odrobinę lepiej, a STS wystawia na niego piękne @2,10. Zgadza się, dochodzi podatek, ale moim zdaniem i tak warto. Szczególnie, że widzę spore szanse, ze którys skok, niewkluczone że pierwszy, Piotrek spali. Kofler największe sukcesy ma raczej za sobą, ale myślę, że stać go na to, by skakać zdecydowanie regularniej od Piotrka i pokaże to w dzisiejszym konkursie.

Kofler - Żyła 1 @2,10 STS. ✅

Edit:
No to Fortuna zaprezentowała nam ciekawsze zestawienia, ja mocno wchodzę w poniższego tripla.

Kot - Kubacki 1 @1,30 ✅
Kraft - Forfang 1 @1,40 ✅
Stoch- Tande 2 @1,48 ✅
AKO: @2,69 (z podatkiem) ✅

Kubacki skacze tutaj dobrze i solidnie, jednak to Kot w tym momencie jest najlepszym z naszych reprezentatntów i w każdej próbie był lepszy od Kubackiego. Zestawienie Krafta z Forfanegiem jest w ogóle dość zabawne, Kraft w dwóch próbach na 3 solidnie, Forfang jak już wspomnieli koledzy wyżej totalnie pod formą, nie wiem czy awansuje do drugiej serii. Stoch skacze tutaj w miarę solidnie, jednak Tande wydaje się być poza zasięgiem Kamila, a kto wie czy nie wszystkich startujących, skacze tutaj fenomenalnie, kurs zachęca do pogrania.
 
A 7

arthur071

Użytkownik
w Dafabet zakłady przeciwko Freundowi: Koudelka(2.35), Domen Prevc(2.25!), Peter Prevc(1.35), Tande(1.6).
We wszystko warto ładować?
No nie wiem co mi ten Koudelka strzelił, bardziej oczywisty wydaje się Hayboeck za 1.85. Dzieki pestka za opinię.
 
D 12

denison

Użytkownik
Hej, co myslicie o takim trio, kursy z sts
Kraft - Seweryn 1,57
Stoch - Andreas W 1,42
Kubacki - Zyla 1,3
Kursy male ale w naziemnych lepszych par chyba nie ma.
Ciekawi mnie typ Prevc P - Tande 1,75 - 1,85 jak narazie w trzech probach chyba zawsze lepszy byl Tande.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
w Dafabet zakłady przeciwko Freundowi: Koudelka(2.35), Domen Prevc(2.25!), Peter Prevc(1.35), Tande(1.6).
We wszystko warto ładować?
Ja bym odpuścił Koudelke. Czech w kwalach odpalił ale też miał huragan pod narty. W obu sesjach treningowych to jednak Niemiec był lepszy więc tutaj granie na Romka lekko mija się z celem. Co do pozostałych typów to myślę, że warto w to wejść ????
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Ja to Wam radzę w ogóle odpuścić stawianie tego konkursu, bo srogo się zdziwicie.
p7 // Dlaczego? Jakieś informacje? Warunki dziś są ok więc nie widzę przyczyn pobocznych.
E/ bo myslicie, ze macie jakąś wiedzę po 3 skokach treningowych w jakiej formie są zawodnicy, a nie wiecie/wiemy tak naprawdę nic.
 
A 0

asus921

Użytkownik
Co myslicie o formie Freunda? Wraca po kontuzji i niby sam przyznaje, ze na wiele nie liczy.
Pogralem grubo h2h Kot - Freund po 1.5 bo kursy spadly ostro
Kot w miare dobre skoki, kwalifikacje wygrane. Powinien dac rade
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Mnie zastanawia wasza łatwość inwestowania w zakłady na Kota przecież ten chłopak od zawsze ma problemy z głowa i osobiście nawet 5 złoty bym nie dał na niego. Kwalifikacje udane ???? , ale konkurs rządzi się swoimi prawami i kolejny raz może głowa nie wytrzymać tym bardziej że jest brany &quot;chwilowo&quot; na lidera kadry pod względem dyspozycji.

-----

Osobiście dziś gram :

Stoch K. - Wellinger A. : Wellinger 2.70 :sts: 7/10 ✅✅✅

Po takim kursie wręcz trzeba skorzystać. Czytam o cudownym uzdrowieniu Stocha ale jego forma optymalna dyspozycja ma być w dalszej części sezonu . Wellinger to nie ogórek, skocznia mu leży i tutaj większe szasne daję mu.

Kraft S. - Forfang J.A. : 1
Kubacki D. - Eisenbichler M. : 2
Ako: 2.38
:efortuna: 5/10 ✅✅✅

Ciekawy dubelek który ma spore szanse na wejście. Niemiec zdecydowanie stabilniejszy aniżeli przeciętny Kubacki który ma tylko i wyłącznie czasowe przebłyski. Pierwsza parę ludzie wyżej opisali więc nie będę się powtarzać.
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
Po 8 miesiacach wraca w koncu Puchar Swiata! :) juz dzisiaj startuje karuzela i znalazłem pare ciekawych par na dzisiejszy konkurs, ciezko jest typowac poczatek sezonu,ale gramy :) analiza jedynie na podstawie treningów i ubiegłego sezonu, na lato nie patrze zbyt duzo... Kursy pochodza z STS.

Kot - D.Prevc 2 @2,35 ✅ na lajcie
No tutaj kursy z kosmosu..w kwalifikacjach fakt skok Macka dobry,ale i warunki zacne, natomiast Domen w kwali tracił tez nie duzo, na treningach lepszy Domen. Wiadomo jak na razie było po dobrym sezonie w lecie jak to sie przekładało na zime. Według mnie Domen okaze sie lepszy i powalczy o podium, natomiast jak Kot bedzie w top 10 to bedzie dobrze.

Kasai - Eisenbichler 2 @2,15 ✅ na lajcie
No powiem,ze jestem pod wrazeniem jak prezentuje sie na Ruce zawodnik z Niemiec,ktory wygrał PK Letni. Ale wiadomo jak to Kasai stary wyga, wiecznie młody i ciagle w formie. Tutaj skacza podobnie i zadecyduja &quot;detale :-D &quot; jednak ja ide w strone Niemca,ktory wyrasta na lidera swojej kadry po skokach i słowach swojego trenera.

A tutaj jeszcze bez analizy:
Kofler - Zyła 1 @2,02 ✅
P.Prevc - Tande 2 @1,80 ⛔
Kraft - Stoch 2 @1,70 ⛔
Ito - Takeuchi 1 @1,75 ⛔
Descombes - Leyhe 2 @1,70 ⛔

Edit: dziwny konkurs, wieksze kursy sie oplacalo grac. Zeskok slabo przygotowany to fakt
 
lukas88 284,2K

lukas88

Forum VIP
D. Kubacki- M. Eisenbichler ✅
Typ: 2
Kurs: 1,7


Jak dla nie jeden z ciekawszych typów na dzisiejszy konkurs. Kubacki może i miewa przebłyski, ale to nie jest zawodnik potrafiący oddać dwa równe skoki w konkursie, Niemiec moim zdaniem bardziej stabilny i widać po skokach treningowych że ta skoczniu mu &quot;leży&quot;.
1 Trening
Kubacki- 10 miejsce (133 m)
Eisenbichler- 5 miejsce (139 m)

2 Trening
Kubacki- 29 miejsce ()118 m)
Eisenbichler- 3 miejsce (143 m)

Kwalifikacje
Kubacki- 2 miejsce (138 m)
Eisenbichler- 7 miejsce (135 m)


K. Stoch- M. Kot ⛔ gdyby nie upadek Kamil by wyprzedzał Maćka po 1 serii i druga seria była sprawą otwartą, ale taki urok skoków....
Typ: 1
Kurs: 2,3


Wydaje mi się że buki przeceniają Maćka, owszem jest to utalentowany zawodnik jednak czy na tyle już ukształtowany aby wygrać z nieźle skaczącym Kamilem? Nie sądzę. W tym pojedynku może zadecydować dużo większe doświadczenie Kamila, u którego jest większa szansa na 2 równe skoki

1 Trening
Kot- 8 miejsce (134,5 m)
Stoch- 20 miejsce (122,5 m)

2 Trening
Kot- 23 miejsce (124,5 m)
Stoch- 5 miejsce (142 m)

Kwalifikacje
Kot- 1 miejsce (141,5 m)
Stoch- 5 miejsce (138 m)

AKO 3,91 (po odjęciu podatku 3,44)
Efortuna
Stawka 4/10
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
Tak po za tym to Freund zeby dostac slabe oceny za styl to musialby sie chyba przewrocic... chociaz i za to pewnie i 15 by dostal ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
K. Stoch- M. Kot gdyby nie upadek Kamil by wyprzedzał Maćka po 1 serii i druga seria była sprawą otwartą, ale taki urok skoków....
Typ: 1
Kurs: 2,3
Wydaje mi się że buki przeceniają Maćka, owszem jest to utalentowany zawodnik jednak czy na tyle już ukształtowany aby wygrać z nieźle skaczącym Kamilem? Nie sądzę. W tym pojedynku może zadecydować dużo większe doświadczenie Kamila, u którego jest większa szansa na 2 równe skoki
1 Trening
Kot- 8 miejsce (134,5 m)
Stoch- 20 miejsce (122,5 m)
2 Trening
Kot- 23 miejsce (124,5 m)
Stoch- 5 miejsce (142 m)
Kwalifikacje
Kot- 1 miejsce (141,5 m)
Stoch- 5 miejsce (138 m)
FIS World Cup HS142 (Ruka/FIN) sobota - 26.11.2016 15:00
Kot M. - Stoch K. @ 2,90 sts
Warto ponowić typ.Stoch miał dzisiaj pecha.Jeśli jutro konkurs się odbędzie i jeśli Kamil nie zbił sobie dupska za bardzo na tym lodzie,to jutro dla mnie ten typ jest 50/50, a kurs to value
P. Prevc-D. Prevc @1,55 bwin
Sytyuacja podobna jak z Kamilem,tylko Petr utrzymuje najwyższą formę z zeszłego sezonu.Gdyby nie pechowy upadek,to wygrał by pierwszy konkurs ze sporą przewagą.Jutro jeśli będą skakać,to myślę,że Peter pokaże braciszkowi,kto tu rządzi ;)
 
P 190

przemek62200

Użytkownik
Wczoraj super konkurs, dobre, równe warunki to i wyniki bez większych niespodzianek. Niestety nie miałem czasu wczoraj przysiąść, więc tylko pobrałem dubla od użytkownika @Pezio, ale dzisiaj się poprawiam i daję coś od siebie ;)

Stjernen - Siegel 1 @1.85 - óni ✅

Wczoraj super pierwszy skok Niemca na odległość 141,5 m. zadecydował o jego stosunkowo wysokiej pozycji. W czwartek nic szczególnego nie pokazywał na skoczni - 125 m., 129 m. w seriach próbnych oraz 121 m. (!) w kwalifikacjach co pozwoliło mu ledwo na awans do konkursu. Piątek to już inny dzień, wstał lepszą nogą i już w serii próbnej oddał niezły skok na odległość 132,5 m., a następnie ten świetny skok w pierwszej serii. W drugiej było już trochę gorzej, a w moim odczuciu - właśnie normalnie czyli odległość 129,5 m., co łącznie dało 19 miejsce dla młodego Niemca i uważam, że powinien to i tak traktować jako sukces. Taki skok jak w pierwszej serii wczorajszego konkursu raczej się nie powtórzy, a nie ma co ukrywać, że wczoraj jednym skokiem wypracował sobie końcową pozycję. Bardziej spodziewam się skoków pod 130 metr, co wcale nie musi oznaczać awansu do finałowej serii, pod warunkiem, że Siegel przebrnie kwalifikacje ???? Dużo o Niemcu, czas na Norwega. Faktem jest, że po nim też nie ma co się spodziewać jakichś znakomitych skoków, ale wczoraj całkiem równo skakał, wszystkie skoki powyżej 130 m. W czwartek bez fajerwerków, ale też warunki wietrzne miał różne. W moim odczuciu jest bardziej równy, ustabilizowany i pewniejszy niż młody Niemiec, poniżej pewnego poziomu nie powinien schodzić. Ónibet chyba mocno zasugerował sie wynikami wczorajszego konkursu, gdzie obydwaj panowie skończyli konkurs obok siebie, podczas gdy ten wynik jest wypaczony pierwszym świetnym skokiem Niemca. Reasumując, przy wyrównanych kursach i mając w perspektywie dwa skoki konkursowe stawiam na równość i solidność Norwega i w ten typ wchodzę trochę mocniej.

W STS-ie jest jeszcze Niemiec w parze z Dawidem Kubackim na kwalifikacje, gdzie na Polaka daja @1.70 ✅ co wydaje się również pewnym wydarzeniem, aczkolwiek sam kurs po odjęciu podatku nie powala, także zobaczę jeszcze czy coś do dubla, tripla uda się pozbierać i moze też zagram. Tutaj tylko zaznaczam, że to też dobra opcja dla kogoś kto lubi &quot;legalne granie&quot; ;)

Geiger - Descombes 2 @2.20 - óni ✅

Trzeba skorzystać z udanego konkursu Niemca i z przeszacowania jego możliwości przez bukmacherów ;) Wczoraj dla mnie osobiście był największą niespodzianką konkursu i szczerze mówiąc wątpie aby był w stanie dzisiaj powtórzyć wczorajsze skoki. Brak mu jeszcze regularności, o czym świadczą mieszane skoki w ciągu tego weekendu 119 m., 115,5 m., 108 m., przeplatane dobrymi skokami - 133 m. czy bardzo dobrymi - wczorajsze konkursowe. Jak dla mnie to bardzo duże value jest w tym kursie na Francuza, który jest dla mnie dużo pewniejszy, bardzo równy i do tego jego skoki są odległe. Od początku weekendu wszystkie skoki powyżej 130 m. , wczoraj gorszy od Niemca, ale odległościowo te skoki nie były dużo słabsze - 141 m. i 135 m. Francuza w porónaniu do 140,5 m. i 136 m. Niemca. Mając na względzie cały weekend i solidność obydwu zawodników bez wahania wchodzę w zwycięstwo Descombes w tej parze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Ja na dziś przygotowałem póki co dwa kupony.
#1
Stoch - Wellinger @ 1 @ 1,75 ⛔
Fettner - Kofler @ 1 @ 1,55 ✅
AKO: 2,71 Unibet

Gdyby nie upadek Kamila to mielibyśmy spokojnie pierwszą &quot;10&quot; Stocha. Dwie bardzo dobre odległości były powtórzeniem tego co Kamil prezentował wcześniej. Widać, że ta forma jest wysoka i dzisiaj powinien spokojnie nawet o TOP 6.
A Andi? Dobre skoki przeplata słabymi. Tuż po wyjściu z progu źle nakrywa narty na ciało co przy gorszych warunkach z tyłu skoczni szybko sprowadza go do ziemi.
Kamil jest stabilniejszy i co najważniejsze w wyższej formie i to on jest dla mnie faworytem tej pary. Koffi to Koffi- potrafi odlecieć a potrafi spaść na bulę. Teraz forma ustabilizowana z jasnymi przebłyskami jednak to Fettner czuje się tutaj jak ryba w wodzie. Wczorajsza lokata tylko to potwierdza i dziś liczę na powtórkę.
Dodatkowo:
#2
Geiger - Kraft @ 2 @ 1,70 iForBet ✅
Kraft jest dla mnie zdecydowanie lepszym zawodnikiem z lepszą techniką i tajmingiem na progu. Geiger raczej nie powtórzy wczorajszego sukcesu (6 miejsce) i podejrzewam, że skończy w drugiej &quot;10&quot;.
 
P 190

przemek62200

Użytkownik
Krzysztof Srogosz napisał na Tweeterze że mocno pada i wieje więc uważajcie ze stawkami
Słuszna uwaga, zapomnialem o tym wspomniec, ale oczywistym jest ze pomimo wczorajszych swietnych warunkow to nadal Kuusamo i to pierwsze konkursy, wiec ze stawkami spokojniej ;) też coś już słyszałem o warunkach dzisiaj przewidywanych, także zobaczymy jak się będa spisywać wiatrochrony ;)
 
Do góry Bottom