>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Skoki narciarskie 2016/2017 -Kuusamo (24.11 - 26.11.2016)

biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Kwalifikacje / Stoch - Kasai 1 @1,45 Milenium @EDIT: oj słabiutkie wejscie w sezon w tym roku w moim wykonaniu ;d
Szukając ciekawych kursów znalazłem coś takiego i myślę, że to fajna para. Dzisiaj ma trochę wiać, kombinatorzy przeprowadzili serie próbną i podobno była lekka loteria, dlatego szukałem czegoś pewnego. Jeśli chodzi o skoki to gdyby nie upadek Kamila byłby wyżej niż Kasai w konkursie.
Ja ten typ odniosę do sfery mentalnej. Kasai zawsze odpuszczał kwalifikacje, bo nie musiał w nich uczestniczyć. Teraz zajął 18 miejsce i takiego przywileju już nie ma. Czy się będzie zabijał o dobry skok? Raczej nie, skoczy tak aby zakwalifikować się do zawodów, ma już swoje lata i raczej będzie stawiał tu na wyrachowanie, aby nie zabrakło mu &quot;pary&quot; w konkursie. Natomiast Kamil ma coś do udowodnienia kibicom, ale przede wszystkim sobie. Dobrym skokiem w kwalifikacjach pokaże, że po upadku wszystko jest okej i wchodzi do konkursu po najwyższe miejsca. Mimo iż jest sporo młodszy od Japończyka to i tak bardzo doświadczony zawodnik, dlatego ten upadek nie powinien mieć na niego wpływu, co najwyżej może wyjść z niego sportowa złość i zmobilizować go do lepszych skoków.
Ja ten typ gram w ako z kopaną, może jeszcze jak coś mi przyjdzie do głowy ze skoków to dorzucę.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Robson, Pestka i wszyscy fani skokow witajcie w kolejnym sezonie ????
Nie wiem czy dzis pogoda pozwoli na sprawiedliwe zawody, ale pogral takiego dubla:
Fettner - Eisenbichler 1 1,8
Stoch - Kubacki 1 1,4
Ako 2,22 po odjeciu podatku (fortuna)
Fettner dobrze przepracowal lato, swietny wynik w mistrzostwach Austrii i na poczatku sezonu to on ma byc liderem w swojej kadrze. Niemiec bardzo nierowny, moze byc w 10 jak i nie wejsc do konkursu.
Polska para to zart....jak zawsze przeciwko Dawidowi i w przekroju calego sezonu to najpewniejsze typy ???? teraz w procji dali do pary Kamila- nic tylko brac!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Wczoraj 4/4, oby dziś było podobnie.
Stoch - Kubacki 1 ⛔
Fettner - Kofler 1 ✅
Tande - Eisenbichler 1 ✅
AKO: @3,07 (z podatkiem) ⛔
Kamila widzę w pierwszej dziesiątce, skacze daleko i jest regularny, mam nadzieję, że nie odczuwa specjalnie skutków wczorajszego upadku. Powinien spokojnie zdystansować Dawida.
Obaj Austriacy skaczą jak na razie powyżej oczekiwań, jednak forma Fettnera jest zdecydowanie wyższa. Myślę, że stać go na powtórzenie wczorajszego wyniku, a Andi zapewne zakręci się w końcówce pierwszej/początku drugiej dziesiątki.
Tande w gazie, treningi, kwalifikacje, wszystko to skoki ponad 140 metrowe. Wczorajszy konkurs niewypał, nie mam pojęcia dlaczego, jednak myślę, że jeżeli ogarnie głowę to powalczy dziś o czołowe lokaty.
Takie AKO gram grubiej, a 4fun puszczam mini tasiemka z wyższymi kursami. ;)
Forfang - Fannemel 1 ⛔
Geiger - Descombes 2 ✅
Hayboeck - Eisenbichler 1 ✅
D. Prevc - Tande 2 ✅
AKO: @18,73
Wszystko STS
e: Po 1 typie z obu nie weszło i potopione, skoków Stocha nawet nie komentuję.. szkoda też tego AKO 18. :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hristo 585

hristo

Użytkownik
Zdecydowanie Milenium. Najszersza oferta. I w porównaniu do zagranicznych buków można dużo łączyć ze sobą.
Potwierdzam....kursy moze ciut nizsze i podatek trza placic, ale wybor najszerszy zdecydowanie
 
P 276

pwlib

Użytkownik
Pan Freund to nieźle wszystkich w balona zrobił, niezła zasłona dymna: rzekomo słaba forma, 90 % typów to było przeciw niemu.
 
Do góry Bottom