>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2016/2017-Lillehammer (09-11.12.2016)

hristo 585

hristo

Użytkownik
milenium:
Żyła - Bickner 1 1,4
Freitag - Johannson 1 1,68
Hayboeck - Hula 1 1,37
po podatku - 2,83

Ja wiem, że Jankes skacze dobrze na treningach, dobry wynik w kwalach itd.....ale zawody to jednak co innego ...gdyby to było takie proste, że zawsze zawodnik, który miał lepsze wyniki w skokach treningowych był lepszy zawsze w zawodach to bylibyśmy milionerami i nie musielibyśmy udzielać się na forum ;-)
Piotrek potencjał ma, w miare stabilny ostatnio jest, doświadczenie również po jego stronie co może mieć znaczenie przy nierównych warunkach....Nawet jeśli Bickner skoczy daleko, to potem obniżą belkę i już każdy na starcie będzie miał sporo punktów dodanych....
Pestka ma Johannsona z Haurem i ten typ równiez popieram, ale w parze z Freitagiem daje większe szanse Niemcowi...Rysiek zawiódł mnie z Kubackim ostatnio, teraz dam szansę z Norwegiem, który skacze u siebie i na treningach niezle wyglada.
Konkurs to jednak konkurs, liczę jak w przypadku Piotrka na doswiadczenie Niemca, który zdecydowanie ma większe umiejętności.
Huli z Hayboeckiem nie będę komentować....Austriak nie za dobrze wystartował z sezonem, ale takie pary absolutnie trzeba wykorzystywać, bez przesady z tym hura optymizmem u Stefka;-)
Do tego do dorzuciłbym Domena na podium i Kamila (jeśli z noga będzie już dobrze to proponowałbym zaryzykować jego win)
D.Prevc 1-3 1,6
Stoch V 5,00
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Kot M. - Fannemel A. - 2 - 2.37 ⛔ :oops: - FORTUNA

Norweg na tej skoczni wygląda bardzo solidnie, może tu namieszać. W każdym treningu w czołówce, w kwalifikacjach bardzo dobrze. Maciej w dobrej formie, ale tu może być gorszy od Andersa. Kurs zachęca.

Hula S. - Żyła P. - 1 - 1.70 ⛔ - STS

Stefan od początku sezonu solidny, ale Piotrek i Dawid skakali jeszcze lepiej. Tu Stefan wygląda najlepiej z całej tej trójki. Dwa skoki powyżej 135 metrów, podczas gdy Piotrek 130 metra jeszcze w Lillehammer nie przekroczył. Zobaczymy jak będzie w konkursie.

Kraft S. miejsce 1-6 - 1.45 ✅ - FORTUNA

Austriak również od początku sezonu dobrze się prezentuje, zajmuje wysokie pozycję. Jest w formie, wiele wskazuje, że i w Lillehammer powinien zająć wysokie miejsce.

Eisenbichler M. miejsce 1-10 - 1.40 ✅ - FORTUNA

Markus może i nie powalczy o miejsce na podium, ale jest w dobrej dyspozycji i raczej też powinien być w czołówce. W treningach wyglądał bardzo dobrze.
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
II konkurs Lillehammer

Warunki z tego co patrzyłem w dniu jutrzejszym gorsze niż dziś wiatr ma wiać mocniej i będzie kręcił, ale jednak coś tam trzeba zaatakować.

Anders Fannemel - Andreas Kofler
Typ: Fannemel
Kurs: 1.85 buk: bwin ⛔

Dziś mnie Fannemel trochę oszukał przegrywając z Hulą, ale jutro też go wezmę niech zna moje dobre serce. Norweg dziś 21, natomiast Austriak dwie pozycję wyżej. Fannemel skacze świetnie na treningach w kwalifikacjach a już w konkursie nagle traci formę. Kofi skacze można powiedzieć na swoim poziomie.
Trzeba się kierować statystykami jak to dziś zrobił Pestka7 ;)
Norweg był lepszy w 5 z 6 skoków i to powinno jutro zaprocentować.

Kamil Stoch - Maciej Kot
Typ: Stoch
Kurs: 1.50 buk: Bwin
✅

Stawiam na Kamila który świetnie skacze na tej skoczni. Gdyby nie delikatne problemy zdrowotne Kamila możliwe że walczyłby z Domenem o zwycięstwo, chociaż po tym co robi Słoweniec to można wątpić że ktoś może się mu przeciwstawić.
Obaj zawodnicy dzisiaj obok siebie 4 i 5 miejsca. Jutro uważam że Maciek Kot może zająć tak jak dziś 5 miejsce, ale uważam również że Kamil wskoczy na podium spychając Krafta z podium.
Ogólnie rzecz biorąc to uważam że w jutrzejszym konkursie kolejność w pierwszej 5 się nie zmieni.

Maciek Kot - Severin Freund
Typ: Kot
Kurs: 1.70 buk:betsson
✅

Jak już wspomniałem wyżej Kot powinnien zachować miejsce w TOP 5, a Severin męczy się na skoczni, podobnie jak jego największy rywal w poprzednim sezonie Peter Prevc. Freund będzie walczył o Top 10, ale wyżej niż 8 miejsce mu nie daje. Kurs to kosmos w porównaniu z Milenium gdzie stoi 1.25.
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Ja również spróbuje Fannemela tyle, że w Betssonie w parze z R. Johanssonem. kurs 1.75. ✅ Jeśli Anders wreszcie skoczy na miarę oczekiwań to o wynik jestem spokojny. Robert pewnego poziomu nie przeskoczy myśle że top 15 to max. na co go stać w chwili obecnej.
 
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Tande-Kot 1 @1.41
Tande oprocz mlodszego z braci Prevc zdecydowanie najlepszy wczoraj. Kot scisla czolowka, ale po wczorajszym konkursie widac roznice i watpie, zeby Kot skoczyl tak jak ci dwaj-trzej najlepsi skoczkowie, a tam wlasnie powinien znalezc sie Tande.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Ktos tu pisal ze w stsie dyskwalifikacja=zwrot. Rozliczyli mi jak przegrana. Jak ktos kiedys mial podobna sytuacje to prosze priv bo wydaje mi sie to dziwne
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Ktos tu pisal ze w stsie dyskwalifikacja=zwrot. Rozliczyli mi jak przegrana. Jak ktos kiedys mial podobna sytuacje to prosze priv bo wydaje mi sie to dziwne

wystarczy zajrzeć do regulaminu:

cyt. &quot;13.20.7. Skoki narciarskie: wszyscy skoczkowie muszą wziąć udział przynajmniej w pierwszej serii
skoków, aby zakłady były ważne.
13.20.8. Zakłady na pojedynki par we wszystkich innych dyscyplinach sportów zimowych: Wszyscy
narciarze, drużyny, skoczkowie muszą opuścić linie startu, a przynajmniej jeden zawodnik
musi zakończyć konkurencję, aby zakład mógł być ważny.
13.20.9. Po przełożeniu zawodów na późniejszy czas (np. z powodu złej pogody) wszystkie zakłady są
ważne aż do rozegrania zawodów. Jeśli zawody zostaną przeniesione w inne miejsce to
wszystkie typowania dla tego wydarzenia są rozstrzygane z Kursem 1,00.&quot;

Zawodnik oddał skok, rozliczenie poprawne.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
No to pech zycia, Bickner skoczyl duzo dalej od Boyd Clowesa i dyskwalifikacja mi zwalila kupon. Swoja droga polecam
Boyd Clowes vs Bickner 2 1.90 Po wczorajszym nie zmienili kursu dla mnie to niepojete
 
P 190

przemek62200

Użytkownik
Dzisiaj pary wystawione raczej dobrze, jedyne co zauważyłem i postaram się to wykorzystać to niedoszacowanie Leyhe i Fannemela oraz przeszacowanie Stursy i Johannsona, z naciskiem na tego pierwszego, stąd też następujące typy.

Leyhe - Stursa 1 @1.93 ✅ betsyfy
Descombes - Stursa 1 @1.45 ⛔ ónibet -

e: kilka słów komentarza, bo uważam, że skrzywdzono Francuza. Dla Kamila w pierwszej serii puścili przedskoczka z uwagi na przerwę, a Francuz skakał od razu po przerwie, dodatkowo po zmianie belki, po zmianie warunków. A przed konkursem Maciek Kot mówił, że tory nie są dzisiaj dobrze przygotowane, więc taka przerwa, bez przedskoczka, który by przetarł te tory, była według mnie krzywdząca dla Francuza.

Młody Czech wczoraj świetny występ, najlepszy wynik w karierze i chwała mu za to, bo w moim odczuciu możemy na tym zarobić dzisiaj ;) Czech nie jest jeszcze klasowym skoczkiem, ciężko mu będzie powtórzyć wczorajsze skoki, tym bardziej dwa równe konkursowe. Rzeczywiście trzeba mu oddać, że złapał dobrą formę, ale to samo musimy powiedzieć o jego rywalach w parach. Francuz - świetny początek sezonu, poniżej pewnego poziomu nie schodzi, niezależnie od warunków atmosferycznych w jakich skacze. To samo Leyhe, tutaj w Norwegii bardzo dobrze, a wczorajszy konkurs trochę poniżej oczekiwań, aczkolwiek skoki równe, niezłe, dlatego też sądzę, że dzisiaj powinien poprawić swoją wczorajszą lokatę.
Do tego trzeba uwzglęnić zmieniający się kierunek wiatru. Jasne, Czech moze trafić znowu niezły wiatr i znowu ładnie skoczyć, ale przy niekorzystnych podmuchach nie jestem pewien czy sobie poradzi. W przeciwieństwie do jego rywali z par H2H, któzy są bardziej oskakani i już pokazali na tej skoczni, że nawet przy sporych punktach dodatnich za wiatr, potrafią sobie poradzić.
Reasumując po Stursie spodziewam się gorszego wyniku, o Francuza jestem spokojny, że powtórzy wczorajsze skoki, natomiast Leyhe powinien się lekko poprawić, co powinno w zupełności wystarczyć na pokonanie młodego Czecha.

Fannemel - Johannson 1 @1.75 ✅ betsyfy

O Fannemelu napisałem już w tym tygodniu wystarczająco dużo i wszystko podtrzymuje. Nie wiem o co wczoraj z nim chodziło, bo konkurs w mojej ocenie zupełnie nieudany. Dzisiaj oczekuje zdecydowanej poprawy i skoków na miarę tego co pokazywał w treningach i kwalifikacjach. Przy odrobinie szczęścia z wiatrem jest szansa na świetne skoki.
Co do Johannsona, pozytywnie tutaj zaskakuje. Bardzo równo, bardzo solidnie i bardzo... przewidywalnie. Tak jak wspomniał użytkownik @szewapxa, on tutaj nie przeskoczy pewnego poziomu i w pełni popieram to zdanie. Z kolei Fannemela z pewnością stać na poprawę wczorajszej pozycji i duuuużo lepsze skoki w Lillehammer, dlatego według mnie warto spróbować, bo kurs całkiem całkiem.

Freund - Hayboeck 2 @2.30 ✅ ónibet

I tutaj lekko spróbuje, przeciwko Freundowi po dobrym kursie. Wczorajsze skoki konkursowe to był najlepsze skoki tutaj i teoretycznie o to chodzi, żeby skakać dobrze wtedy kiedy trzeba. Ale taki brak powtarzalności zdecydowanie świadczy o braku formy, widać to w każdym skoku Freunda, gdy jego bezpośredni rywale skaczą w podobnych warunkach dużo dalej.
Hayboeck wczoraj dobry pierwszy skok, zepsuty drugi i końcowa pozycja 9. Spodziewałem się po nim trochę więcej, ale widocznie coś jest na rzeczy z kontuzją, o której pisali na poprzedniej stronie. Mimo wszystko, jeśli ktoś tu ma odpalić to prędzej Austriak, niż Niemiec, a przy normalnych skokach (bez błysku) szanse oceniam na 50/50 dlatego warto spróbować Austriaka.

Co do Freund warto było wczoraj pograć przeciwko niemu w parze z Maćkiem, ale wstrętny betsafe nie rozliczył mi do późna zakładów i z braku środków nie zagrałem, a dzisiaj po @1.60 ✅ już mniej się opłaca - tym bardziej, że trzeba by było załadować to singlem. Ale typ jak najbardziej prawdopodobny.
 
barto22 226

barto22

Użytkownik
Maciej Kot - Severin Freund 1 1.6 Betsson ✅ zgodnie z planem

Co tu dużo dodać, wszyscy wczoraj widzieliśmy w jakiej formie są obaj zawodnicy. Severin oddał dwa równe skoki na odległość 130m,które pozwoliły mu zająć 11 miejsce.Forma stabilna ale widać jeszcze brak błysku i pewne rozczarowanie zawodnika po oddanych skokach. Co do Maćka,to również dwa równe skoki jednak oddane kilka metrów dalej niż Niemiec. W wywiadach podkreśla spokój,dobrą atmosferę w drużynie i wie,że wyniki w końcu przyjdą. Nie obawiam się co do zmiennych warunków zapowiadanych na dzisiejszy konkurs, Maciek widać,że trafia w próg, wysoko się wybija, co na tej skoczni,nawet przy tylnym wietrze pozwala mu osiągnąć przyzwoitą odległość.
Nie podejrzewam,żeby od wczoraj cokolwiek miało się zmienić w formie obu skoczków.
Podsumowując, nie spodziewałem się,że Betsson zdecyduje się ponownie zestawić tych zawodników ale trzeba takie błędy bukmachera wykorzystywać.

Stefan Hula - Piotr Żyła 2 1.85 Betsson ⛔

Szkoda,że w Betssonie nie można łączyć zakładów na skoki narciarskie ale jako singiel polecam zestawienie polskich zawodników. Stefan powoli odzyskuje formę,już w Klingenthal w drugiej serii konkursu indywidualnego pokazał,że stać go na dobry skok, tylko niestety podkreślę, co najwyżej na jeden dobry skok, taki jaki został oddany w kwalifikacjach.Stefan potrzebuje nadal ustabilizowania formy, a zwłaszcza pracy nad opanowaniem stresu. Wczoraj w konkursie zawodnicy zajęli odpowiednio 18 i 16 pozycję, jednak różnica punktowa wyniosła blisko 8 pkt. Piotrek co prawda też nie jest ostoją spokoju, jednak widzę aktualnie w nim większy potencjał.Gdyby we wczorajszym konkursie w pierwszej serii minimalnie nie spóźnił skoku prawdopodobnie zakończyłby zawody około 10 miejsca. Moc w nogach jest, potrzeba tylko trafić na odpowiednie warunki. Podsumowując zestawioną parę i kurs uważam,że Piotrek wedrze się dzisiaj do pierwszej 15ki konkursu,Stefan zajmie podobną pozycję jak we wczorajszym konkursie. Minimalne value w typie na Żyłę. Polecam

Peter Prevc - Karl Geiger 2 (Kwalfikacje) 2.4, po podatku 2.11 Totolotek ⛔ szkoda,trochę przesadziałem z tą formą Prevca
Cholibka, nie zauważyłem pięknego kursu. Trzeba się spieszyć bo kwalifikacje już za pół godziny a tu takie piękne value. Peter Prevc kompletnie rozbity, ze skoku na skok zamiast poprawiać błędy to je tylko pogłębia. Potrzeba mu spokojnego treningu i odnalezienia tego co w nim drzemie. Z kolei Geiger pokazał się z bardzo dobrej strony, 2 równe skoki,12 miejsce w konkursie.Nie wyobrażam sobie aby zabrakło go dzisiaj a przewiduję,że może nawet wskoczyć na podium w kwalifikacjach. Żal nie pograć takiego kursu
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Nie wiem jakim cudem mi się to udało ale wczoraj normalnie postawiłem 3 zakłady H2H w Betssonie, dzisiaj już nie mogę? Jak to możliwe w ogóle,że mogłem takie coś zrobić? Sorry za oftop
 
P 190

przemek62200

Użytkownik
Nie wiem jakim cudem mi się to udało ale wczoraj normalnie postawiłem 3 zakłady H2H w Betssonie, dzisiaj już nie mogę? Jak to możliwe w ogóle,że mogłem takie coś zrobić? Sorry za oftop
Mi też się kojarzy, że miałem możliwość grania ako - na pewno w pierwszy weekend PŚ, w poprzednim sezonie również mogłem. Podbijam pytanie, ktoś potrafi to wyjaśnić?
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ode mnie na dzisiejszy konkurs:
Freund - Hayboeck typ: 2 @2,1 STS✅
Niemiec nie przekonuje mnie na tej skoczni. Wczoraj gorszy od Hayboecka który mimo że również nie skacze jakoś wyjątkowo to trafił w 2 skoku na troche gorsze warunki i dlatego nie skoczył tak jak w 1 serii. Typ typowo 50 na 50 dlatego wole pograć po lepszym kursie Austriaka.
Hula - Tepes typ: 1 @1,45 STS⛔ wiecej szczescia niz rozumu Tepesa
Stefan bardzo solidnie sobie radzi, nie oddaje bardzo słabych skoków, non stop na swoim niezłym poziomie. Tepes to loteryjny zawodnik, przy wietrze w plecy spisuje sie dużo słabiej niż przy wietrze pod narty. Myśle że Stefan w tej parze będzie lepszy.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Stefan Hula - Piotr Żyła 2 1.85 Betsson
Też wg mnie to dobry typ. Hula potrafił oddać bardzo dobry skok w kwalifikacjach, ale w konkursie skakał już na poziomie swoich możliwości, czyli w okolicach 20. miejsca. Nie wydaje mi się, by potrafił oddać w konkursie dwa tak dobre skoki. Żyła z kolei, mimo gorszego pierwszego skoku i tak był wyżej niż Stefan. Piotrek po prostu jest lepszy i taki kurs jest moim zdaniem znacząco przesadzony.
O Fannemelu napisałem już w tym tygodniu wystarczająco dużo i wszystko podtrzymuje. Nie wiem o co wczoraj z nim chodziło, bo konkurs w mojej ocenie zupełnie nieudany. Dzisiaj oczekuje zdecydowanej poprawy i skoków na miarę tego co pokazywał w treningach i kwalifikacjach. Przy odrobinie szczęścia z wiatrem jest szansa na świetne skoki.
Fannemel jest zależny od wiatru. Jeśli będzie wiać w plecy jak wczoraj, to raczej bym się nie spodziewał jakiejś poprawy jego wyników.
Kamil Stoch TOP4 1,70 Milenium ✅
Sytuacja w czołówce jest dla mnie dość jasna - o zwycięstwo walczyć będą podobnie jak wczoraj D.Prevc, D.A.Tande, S.Kraft i Kamil. Wysoko powinien być również Maciek Kot, ale wydaje mi się, że jeszcze chwilę będzie musiał poczekać na triumf. Wczoraj pierwsza trójka znacznie odskoczyła Polakom. Stoch w drugim skoku jakby lekko spóźnił, przez co stracił sporo i nie mógł powalczyć o podium. Potencjał ma taki, że tylko kwestią czasu jest wygrana konkursu. Dziś również powinien być w czołówce, a kurs moim zdaniem zachęca do gry.
 
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
I ja dodam coś od siebie, nie chce mi się pisać od nowa analizy więc przekopiuje z typów dnia ????

&quot;
Kto wygra: Domen Prevc - Inny kandytat
Kurs: 2.1 ✅ ✅ ✅
Przeglądając ofertę na niedziele znalazłem ciekawy typ na zwycięzcę w dzisiejszych zawodach. Mianowicie, na byle jakiego zwyciezce byle to nie był Domen Prevc. Typ dla mnie bardzo ciekawy i warty uwagi bo kurs zachęca. Wiadomo że Domen jest w formie i pokazuje to na każdym kroku ale ma dopiero 17 lat i jeszcze nie w pełni stabliną formę żeby być w stanie wygrywać każde zawody. Do formy wraca Stoch, dzisiaj tylko 4 miejsce ale myślę że nie pokazał wszystkiego na co go stać bo się trochę bał o swoją nogę i skakał z rezerwą. Kot od dłuższego czasu mija się z podium ale to wiecznie trwać nie będzie. Ma stabilną formę tylko brakuje mu troszkę szczęścia. Jest jeszcze Tande, Freund i starszy brat któremu brakuje jakby mocy ale w każdym momencie może odpalić. Myślę że ten typ to spory value patrząc na to że wystarczy minimalny błąd albo podmuch wiatru żeby zepsuć skok i nie mieć już szans na zwycięstwo. Podsumowując, skoki to nieprzewidywalny sport i mając do wyboru 49 zawodników którzy mogą zająć pierwsze miejsce po kursie 2.10 a jednego Domena po kursie 1.6 to mogę zaryzykować i postawić na któregoś z tych 49 Mam nadzieję że typ siądzie za sprawą któregoś z Polaków. Powodzenia&quot;
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Tande miejsce na podium? Tak
1.61
Bet365⛔⛔


Tande wczoraj pewne drugie miejsce. Dwa bardzo dobre skoki i tylko lepszy okazał się młodszy z braci Prevców.
Dziś powinno być podobnie. Tande spokojnie powinien znaleźć się na podium.
Daniel, jak do tej pory trzy razy znajdował się na podium i za każdym razem stawał na drugim miejscu. Widać, że jest forma.
Wiem, że krótko ale co tu można więcej napisać. Kraft może jedynie zagrozić. Freund widać, że po kontuzji nie wrócił do swojej formy.
Walka o zwycięstwo z pewnością będzie toczyć się pomiędzy Prevcem, Tande i Kraftem. Może Stoch podłączy się o walkę o podium? Wczorajszy drugi skok mniej pewny. W każdym bądź razie jest trzech faworytów.

Powodzenia!;)
 
Do góry Bottom