>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2016/2017-Lillehammer (09-11.12.2016)

kjero 31

kjero

Użytkownik
Maciej Kot -miejsce na podium - NIE @ 1.36 Bet365 ⛔ 2-msce
Dziś jak i wczoraj decyduję się na granie braku podium Maćka, kurs w porównaniu z dniem wczorajszym niższy, lecz mimo to mnie nie odstrasza. Maciek to zawodnik który powoli wchodzi do czołówki, ma predyspozycje do wygrywania lecz o tym mówi się już od dawien dawna. Potrafi oddawać dwa równe skoki w konkursie i być w czołowej dziesiątce. Jednak wydaję się, że na Domena Prevca nie ma silnych na tej skoczni a więc szansa na podium dla Maćka to drugie bądź trzecie miejsce, ja jednak widzę na tych miejscach kogoś z zawodników: Stoch, Kraft, Tande.
 
obc 119

obc

Użytkownik
Typy na konkurs indywidualny, Kursy z STS
Daniel Andre Tande miejsce 1-3 Tak, 2.00
Wczoraj bardzo dobry występ, tylko on próbował dorównać Domenowi, dzisiaj myślę że również może być 2 lub 3, jak na razie tylko on ciągnie reprezentację Norwegii.
Marcus Eisenbichler miejsce 1-6 Tak, 1.70
Troszkę nierówny, potrafi oddać dwa świetne skoki, ale czasem tylko jeden, tak jak to było wczoraj. Myślę, że dzisiaj wskoczy do pierwszej 6, wczoraj było blisko.
Stefan Kraft - Maciej Kot 1, 1.67
Do Maćka chyba przylgnęło 5 miejsce, dzisiaj również chyba nie ma co liczyć na lepszy wynik, Kraft ostatnio nie schodzi z podium, dzisiaj również powinien być lepszy od Maćka.
Kurs całkowity po odjęciu podatku: 4.99
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Również mam kilka propozycji:

Odnosząc się do ww. typów, popieram parę Kota z Freundem. Niemiec jakby trochę został w blokach po starcie w Ruce, a Maciuś nadal równy. Zachwycające jest to, że w końcu udało się (bo można już po tylu dobrych i powtarzalnych próbach Kota powiedzieć) przenieść dobrą formę z letniego sezonu na zimowy. Dobra zmiana w gnieździe trenerskim!
Tak więc Kot-Freund [email protected] betsson✅✅✅


Mackenzie Boyd-Clowes - E. Klimov 2 @2.08 betsson✅✅✅

Kanadyjczyk od początku sezonu przeplata skoki dobre, fatalne oraz te, których z jego udziałem byśmy się nie spodziewali, czyli nadzwyczaj dobre. Fakt jest taki, że Boyd oddał tylko jeden świetny skok w tych kwalifikacjach do sobotniego konkursu, gdzie nagle wiatr się odwrócił i zaczął wiać trzem zawodnikom mocno pod narty. Był również wysoko po pierwszej serii konkursu, ale potem, jak to ma w zwyczaju - zepsuł skok. Klimov natomaist w tym sezonie wyrósł na lidera reprezentacji Rosji. Oprócz niego coś tam próbuje skakać Korniłow, a Dima jakoś sporadycznie się pojawia.No i widać służy mu liderowanie, bo ma bardzo mało zepsutych skoków i oddaje swoje próby regularnie na daleką odległość. Liczę dzisiaj na wahanie formy u Mackenziego oraz regularność Klimova. Jeżeli obaj skoczą tak, jak ich optymalna forma wskazuje, to rosyjski zawodnik powinien spokojnie wyprzedzić Kanadyjczyka.

Co do Kanadyjczyka mam jeszcze jeden typ, który pograłem na STSie
Boyd Clowes M. - Bickner K. [email protected]⛔⛔⛔

Amerykanin również skacze bardzo dobrze i tylko wielki pech sprawił, że nie wyprzedził Clowesa wczoraj, bowiem został zdyskwalifikowany. Dzisiaj to nie ma prawa się zdarzyć, bo chyba wszyscy zwątpią w profesjonalizm amerykańskiej kadry. Szkoda byłoby, bo Bickner od początku zachwyca na Lillehammer.


Descombes V. - Kubacki D 1 @1.32 sts⛔⛔⛔

Ponadto daję taką parę, myślę, że każdy oglądający skoki widzi formę Francuza. Niezwykle fajnie patrzy się, jak cieszy się ze swoich udanych skoków. Przypomina to Neumayera. Prawda jest taka, że przyzwyczaja do bardzo dobrych występów, ma tego kopa na progu i myślę, że niewiele pozycji, ale wyższą zajmie od również regularnego Kubackiego. Ale u Polaka zawsze braknie trochę metrów.

Kofler A. - Fettner M. 1 @1.42 sts⛔⛔⛔

Fettner moim zdaniem się wypompował. Koffler nie, z uwagi na podejście do wczorajszego drugiego skoku, gdzie jak większość po pierwszej próbie wylądował w trzeciej dziesiątce. Zmotywował się i drugim razem klapy już nie zaliczył. Fettner natomiast świetny start w sezonie, ale teraz już co skok, to bardziej niemrawo. I spadnie z tego grona top10. Mówiłem już wcześniej, ze dla mnie nie bardzo pasuje tam obecność Geigera i właśnie Fettnera.

E://Dodatkowo bez analizy, bo w 15 minut wątpię, że ktoś zdąży pograć, nim skończę pisać:

Kraft S. - Kot M. [email protected]⛔⛔⛔
Eisenbichler M. - Freund S. [email protected]✅✅✅
 
P 190

przemek62200

Użytkownik
Wprawdzie typ na live w całorocznym, ale może ktoś będzie zainteresowany. Ja wchodzę mocniej.

1 skok P.Prevc będzie na podium - NIE @2.0 gruuuby ✅✅✅

e: w ogóle te zawody to była kopalnia pieniędzy na live, z uwagi na zmienne warunki

jeden skok nie sprawia dla mnie, że Peter jest faworytem do podium, absolutnie nie jest, nawet jeśli bedzie dobrze skakać to nadal jest szerokie grono rywali do pudła. Nie widzę tego po prostu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
barto22 226

barto22

Użytkownik
Brawo chłopcy,dla takich sportowych chwil się żyje.Czułem,że możliwe jest podium w wykonaniu któregoś z naszej dwójki, ale że aż dublet...jeszcze raz brawo.Co do typów to niestety dzisiaj już nie było tak dobrze,szkoda Piotrka Żyły,widać jeszcze brak odpowiedniego czucia na progu.Dzisiaj znowu oba skoki minimalnie spóźnione.
Teraz kilka dni odpoczynku i przed nami Engelberg.Już zacieram ręce na myśl o najbliższych zawodach.Skocznia Gross-Titlis-Schanze zawsze sprzyjała naszym zawodnikom,to tutaj przecież przed trzema laty doświadczyliśmy pierwszego dubletu w wykonaniu Polaków. Liczę w przyszłym tygodniu na trójkę Polaków w pierwszej 10 PŚ,zarówno w konkursie indywidualnym jak i klasyfikacji generalnej.
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
Stefan Hula - Piotr Żyła 1.85 1.85 Betsson
Stefan Hula - Piotr Żyła 2.90 1.30 sts
wychodzi ze to surebet ????
tak z ciekawości, jak rozliczyli Ci ten surebet, po dyskwalifikacji Żyły ???? ?
o ile to był surebet, bo nie sprawdzałem :p
 
Do góry Bottom