>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Skoki Narciarskie 2016/2017 - Mistrzostwa Świata Lahti

diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
@sareig
Po co karmisz trolla? Daj spokój, szkoda czasu. A co do skoków ostatniej dziesiątki to rzeczywiście podczas przerwy technicznej wzmógł się opad deszczu oraz zaczął mocno padać śnieg przez co zawodnicy tracili prędkość, bo tory nie były oczyszczane co powodowało niezbyt dalekie skoki poza Prevcem, ale tak jak pisałem wcześniej, na progu było widać kto czuje skocznie, a kto nie.
 
S 44

sareig

Użytkownik
no fakt niema sensu
ja niejestem typerem szukam tylko value
ale po 1 nieudanym skoku zeby tak skreslac Markusa hm

Eisenbichler top 3 kurs 7 dafabet
Eisenbichler - Tande 1 kurs 1,95 dafabet
 
darter 134

darter

Użytkownik
przecinak90 - dobry typ z Aalto - sam go cisnę ale w innej parze - Ahonen wydaje mi się nierówny i nieprzewidywalny.
Znalazłem natomiast Aalto - Polasek 2 @2.13 Betsson ✅ Łatwo i przyjemnie.
Typ jak najbardziej do zagrania. Kurs na Aalto (i będzie tak w każdej parze w której będą go konfrontować) zaniżony ze względu na wygrane przez niego kwale gdzie sieknął 128.5. Był to raczej jednorazowy wystrzał - podczas kwali mocno kręciło, niby wszyscy pod narty ale w trochę różnych kierunkach ale Aalto trafił na jedne z lepszych za co odjęli mu 9.1 pkt.
W parze wybrałem go z człowiekiem, który skacze bardzo równo i regularnie czyli Czechem Polaskiem. Zajął on 4 miejsce w kwalifikacjach - 119,5m przy -5.5 to niezły wynik. Wcześniej w treningach także bardzo równo i ZAWSZE lepiej od Aalto:
Seria próbna 1.03:
Polasek: 14 miejsce, 117.5 przy -5.6
Aalto: 26 miejsce 113.5 przy -4.0
28.02 w treningach Panowie nie skakali ale już 27.02 poskakali w 3 treningach gdzie zawsze lepszy był reprezentant Czech:
1 trening:
Polasek: 19 miejsce 121.5 -4.0
Aalto: 31 miejsce 118 -1.2
2 trening:
Polasek: 19 miejsce 118 +2.3
Aalto: 25 miejsce 116 +2.0
3 trening:
Polasek: 18 miejsce 121 -0.4
Aalto: 28 miejsce 116.5 -0.8

Dla mnie jeden skok w kwalifikacjach faworyta z Aalto nie robi i jeśli nie wydarzy się jakaś loteria powinno tu być dość gładkie zwycięstwo Czecha. Do tego to jeszcze młodziak, po kwalach na pewno o nim trochę głośno co na jego psychikę i koncentrację podczas konkursu dobrze raczej nie wpłynie.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam serdecznie ;)
Mało czasu dziś na pisanie wiec trzeba konkretnie.

Na dziś sklecilem takiego dubla i wydaje się to konkretna opcja.

Przechodząc do rzeczy tematowych para główna na dziś z betssona

Stjernen - Freitag 1 kurs 1,5 ✅✅ izzy

No i Norweg czym dalej w las tym lepiej. Widać że końcówka sezonu będzie zdecydowanie lepsza bo jeszcze przed nami turniej skandynawski i loty.
Co do dzisiejszego konkursu to taki czarny koń tych zawodów może się okazać. Czy to w treningach czy we wczorajszych kwalifikacjach odpala i odpali i dziś. Co fo Freitaga do którego mam wielki szacun trochę chłop przygasł i wydaje się że dziś o pierwszą dziesiątkę może być ciężko bo na większej skoczni Niemiec się po prostu męczy i tez nie jest w optymalnej formie to po drugie.
Stawiam na Andreasa który dziś zakonczy zawody w pierwszej dziesiątce.

Co do prognoz to tragedii tez nie będzie z wiatrem do 2m/s .

Dokładam jeszcze standardowo tasiemke z fortuny ;)

Pozdrawiam. ..

PS. Tasiemka z fortuny przegrana o 0,6pkt ⛔ ale to nic jest medal indywidualny!!
Brawo Piotrek ;) to wyjście z progu było niesamowite , idealne oby tak w konkursie drużynowym
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vde 119

vde

Użytkownik
Peter Prevc - Stefan Kraft 1 2,56 Forbet ⛔

Peter Prevc prawdopodobnie wraca do wysokiej dyspozycji. Rzadko udaje się na treningi a jeśli skacze to wygląda to naprawdę dobrze. Wygrana w serii próbnej i świetny skok w serii kwalifikacyjnej daje nadzieje, że Peter powalczy o coś więcej niż TOP6. Jasne, warunki w Lahti ostatnio są dość zmienne, jednak Kraft oddał dość dużo skoków a tak na dobrą sprawę tylko jeden był na miarę jego możliwości (Trening #3), jednak ten (131,5 m) był 3 m dłuższy od Żyły, który jest pod formą, więc nie przesadzałbym, że był to wybitny skok. Peter Prevc wydaje się być zawodnikiem, który może powalczyć z Kraftem. Kraft nawet w zwycięskim turnieju na K90 nie pokazał swoich możliwości, w 1. serii trafił na dużo lepsze warunki od pozostałych i skutecznie obronił handicap w serii finałowej. Kraft oddał dużo skoków na treningach, zupełnie jakby nie był pewny swojej dyspozycji na tej skoczni. Prevc w kwalifikacjach mimo trudnych warunków, spokojnie oddał dużo lepszy skok.
Czy Peter Prevc obecnie jest lepszy od Krafta? Nie wiem.
Czy dałbym ten typ do AKO? Na pewno nie.
Czy zagrałbym ten typ po kursie 1,50? Wątpię.
Jednak po kursie 2,56 w Forbet, spokojnie można puścić jako singiel.

Aalto - Polasek 2 1,90 betsson ✅
Słusznie panowie wyżej piszecie. Typ ewidentnie do grania. Nawet gdyby Aalto oddał taki skok jak w kwalifikacjach, w drugiej serii nie obroni się, bo jest po prostu słabszy od Polaska w przekroju kilku skoków. To samo było z Ahonenem na K90, kiedy buki oferowały godziwe kursy na przeciwnika którym był Forfang, który oddawał bardzo równe i fajne skoki. Finał tej rywalizacji był łatwy do przewidzenia.

Aalto - Peier | 2 | 1,90 | STS ⛔

Trening 1 DNS - 117,5 (20)
Trening 2 DNS - 105 (33)
Trening 3 DNS - 116 (16)
Próbna 113,5 (26) - 117 (24)
Kwal. 128,5 (1) - 116,5 (13)

Peier wg mnie jest faworytem. Ma wzwyżkę formy, oddaje bardzo dobre, jak na swoje możliwości skoki. Potwierdził to również na K90. Aalto oddał tylko jeden dobry skok, ten w kwalifikacjach. Jak dla mnie to nie potwierdził, że może być uważany jako faworyt w pojedynku z zawodnikiem, który prezentuje w miarę równą i ustabilizowaną formę.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Ze swojej strony proponuję taki dubelek z Unibeta. Ako 2.25:

Stjernen - Kubacki 1
Prevc - Eisenbichler 1

✅✅✅

Obaj skoczkowie, na których stawiam, prezentują się na dużym obiekcie bardzo dobrze i powinni sobie poradzić. Małą niewiadomą pozostaje eisenbichler, który oddał tutaj bardzo mało skoków. Prevc jednak jest w wysokiej formie i powinien wyjść zwycięsko z tej rywalizacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Stjernen - Fannemel : 1 + Kot - Tande : 1 @ ako: 2.39 efortuna ✅ ????
Warunki jakie panują w Lahti nie należą do stabilnych podobnie jak przeciwnicy moich faworytów w dubelku który pograłem i wrzucam tutaj.. Fannemela dawno nie widziałem w konkursie, a jak był to zazwyczaj totalnie partaczył skok. Stjernen natomiast równy przyzwoity sezon ponadto dobrze się czuję na tej skoczni co widać po skokach w seria próbnych. Kot niezwykle stabilny i gwarancja dwóch solidnych skoków. Tande natomiast nie przemawia do mnie ostatnio tak jakby zeszło z niego powietrze w ostatnim czasie i dobry skok przeplata słabszym. Wydaję mi się że Stjernen podobnie jak Kot poradzą sobie z przeciwnikami nie ważne w jakich warunkach by skaki.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Kamil jak zwykle był dobrze dysponowany na treningach. Nie odważę się zagrać jego zwycięstwa w dzisiejszym konkursie na HS-130, ale liczę na to, że Stoch po dwóch seriach skończy na podium. Całoroczny wystawił 1.80 na to zdarzenie i ja to pobieram.
Kamil Stoch na podium HS-130 @1.80 Bet365 ⛔ Masakra. ⛔
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Dzien dobry

Ze swojej strony przedstawie kilka typow na te mistrzostwa

A. Wellinger top 3 @ 2.10✅✅✅

Wellinger trafil z forma idealnie, podobnie jak kolega z kadry Marcus Eisenbichler. Juz w pierwszym konkursie medalowym pokazal moc. Stac go spokojnie na podium.

K.Stoch bez medalu @ 2.10✅✅✅

Bet365
Jak dla mnie Kamil z forma nie trafil. To znaczy nie skacze zle, ale brakuje tego czegos. Brakuje blysku z koncowki T4S czy z zawodow pozniejszych.

Wystarczy, choc kusilo jeszcze top 3 dladrugiego Niemca po kursie 4.00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 1K

horosz

Użytkownik
A ja dzisiaj bardzo krótko i bez rozpisywania się. Zaufam przeczuciu. Jak kiedyś pisałem, że Eisenbichler będzie niespodzianką na MŚ to ktoś mnie wyśmiewał, że jego czas minął po Turnieju 4 Skoczni. Pomijając wszystkie kontrowersje to Markus cieszy się z brązu.
Podobnie od połowy sezonu przeczuwam, że Peter zaskoczy na MŚ i to własnie na dużej skoczni. Argumentów jest wiele, rosnąca forma i myślę, że może być tylko lepiej. Może po serii niepowodzeń poczuje luz, który pozwoli mu sięgnąć po złoto ? Jest to zawodnik który potrafi wykorzystać dobre warunki.
Peter Prevc win @ 6.5 BET 365.
 
lukas88 299,9K

lukas88

Forum VIP
Eisenbichler- Kot
Typ: 1
Kurs: 1,90
Marathonbet
Stawka 6j


Idę dziś w kierunku Niemca, którego buki lekceważą po wczorajszym dniu i dwóch słabszych skokach, jak dla mnie to jeden z faworytów do podium. Wczoraj na skoczni królował wiatr więc biorę te skoki nieco z dystansem. Markus pokazał już na normalnej skoczni że jest mocny, poza tym odpuścił wtorkowe treningi, Maciek jakoś nie przekonuje mnie ostatnio, szczyt formy miał chyba w azjatyckich konkursach. Ja dziś zdecydowanie widzę Niemca w Top 6 co również polecam:

Eisenbicher - TOP 6 @ 1,87 Marathon 6/10


Co do Maćka to uważam że pierwsza dziesiątka to max na co go stać, a jak będzie zobaczymy.​
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Najlepszy Polski skoczek-Stoch @1.45 unibet⛔⛔⛔

Slaby kurs ale wydaje sie dosc pewny.Z polskiej ekipy z Kamilem moze powalczyc tylko Maciek.Stoch skacze tu daleko i co najwazniejsze rowno.Kotowi z kolei brak jest powtarzalnosci a takze metrow przy skokach.Matti Hautameaki mowi ze Kamil zajmie tu pierwsze miejsce.Za typem przemawia takze fakt ze Stoch potrafi skakac pod presja wielkich imprez a Mackowi tego brakuje.Polecam.

Dodatkowe dwa typy:
Tepes-Lanisek 1 @1.96 marathonbet ✅✅✅
Jurij zdecydowanie lepsze skoki tu oddal,za wyjatkiem wczorajszego dnia gdzie warunki pogodowe byly strasznie zmienne.
Amman-Kasai 2 @2.13 marathonbet ⛔⛔⛔
Duzy kurs i biore to bez wahania.Obaj bez formy,no ale ten telemark Simona na dwie nogi daje handicap punktowy w strone japonczyka,ktory wydaje mi sie ze metrow tez uzyska wiecej.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Oprócz typu na Stocha, na którego kurs spadł do 1.61 (365) dorzucę coś jeszcze. Mianowicie H2H między naszym rodakiem Kotem, a Peterem Prevcem. Zwyżka formy Słoweńca widoczna. Widać, że dobrze mu się skacze na tej dużej skoczni. Niektórzy nawet odważyli się zagrać na jego zwycięstwo, co przy takim kursie jest swego rodzaju value. Podzielam opinię innych, że Prevc może tu namieszać i stety-niestety Maciek raczej w tym wirtualnym pojedynku bezpośrednim z Peterem nie ma szans.
Maciej Kot vs Peter Prevc -&gt; Prevc @1.53 Bet365 ⛔ Szkoda, że jak już Maciek wygrał z Peterem, to nie zdobył medalu. Ten pierwszy skok zadecydował. ⛔
 
dx2 222,3K

dx2

Użytkownik
Kraft-Stoch 1 @1.65
Kraft skacze lepiej, co tu duzo mowic. U Stocha jest ok, ale wydaje mi sie, ze okres tej najlpeszej formy skonczyl sie jakies 3-4 tygodnie temu i niestety nie zostalo to dociagniete do mistrzostw swiata, tak przynajmniej sadze. Kraft bedzie wyzej w moim odczuciu.
 
G 0

giszta

Użytkownik
STOCH?! Co się porobiło z tym skoczkiem ?!
Rozumiem nie trafić z formą, rozumiem gdyby forma uleciała po TCS, ale litości..
wygrywać treningi i bić rekordy i tak spaprać w konkursie??
On wymiękł psychicznie jak niedoświadczony junior..
Gdyby dzisiaj zrobił to, co Kraft, to byłby prawie skoczkiem wszech czasów!!
O co chodzi z tą jego śpiewką o dobrej pracy?? Jakie książki on czyta, jaki coaching stosuje, czy to jakieś dziwne efekty pracy z psychologiem ?? Jakieś źle stosowane techniki rozwoju osobistego czy filozofii buddyjskiej.. O co kaman bo nie ogarniam??
Już wolałem załamanego i wkurzonego Stocha po pierwszym konkursie w Predazzo, gdzie widać było, że mu zależy i efekty były..było złoto na dużej skoczni... A teraz on próbuje udawać przed sobą / nami, że zawsze jest spokojny i zadowolony, że najważniejsza to dobra praca i dobra zabawa... nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Bardzo dobre i ciekawe zawody. A medal Żyły ???? ? Normalnie jestem pełen podziwu dla niego, obawiałem się że jego słaba postawa może nam utrudnić grę o złoto w drużynówce, a tym czasem tutaj taka postawa. No cóż, zacieram ręce na sobotni konkurs, szczerze mówiąc od początku właśnie ta rywalizacja budziła we mnie największe emocje. Jeśli nasi utrzymają formę z dziś, to złoto w zasięgu ręki. Oby tylko nie przeszkadzał wiatr.

STOCH?! Co się porobiło z tym skoczkiem ?!

Rozumiem nie trafić z formą, rozumiem gdyby forma uleciała po TCS, ale litości..
wygrywać treningi i bić rekordy i tak spaprać w konkursie??

On wymiękł psychicznie jak niedoświadczony junior..
Gdyby dzisiaj zrobił to, co Kraft, to byłby prawie skoczkiem wszech czasów!!

O co chodzi z tą jego śpiewką o dobrej pracy?? Jakie książki on czyta, jaki coaching stosuje, czy to jakieś dziwne efekty pracy z psychologiem ?? Jakieś źle stosowane techniki rozwoju osobistego czy filozofii buddyjskiej.. O co kaman bo nie ogarniam??

Już wolałem załamanego i wkurzonego Stocha po pierwszym konkursie w Predazzo, gdzie widać było, że mu zależy i efekty były..było złoto na dużej skoczni... A teraz on próbuje udawać przed sobą / nami, że zawsze jest spokojny i zadowolony, że najważniejsza to dobra praca i dobra zabawa... nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.
Twój poprzedni post chyba został usunięty, ale tak nawiązując, jeśli każdy miałby oczekiwać przeprosin za to, że miał przeciwne zdanie do twojego typu/analizy, to musieliby na forum stworzyć dodatkowy dział na &quot;wybacz, przepraszam&quot;.
A nie oczekuj od innych szacunku i merytorycznej dyskusji, skoro Twoje posty są, jak ten powyższy na poziomie co najwyżej samosia.pl
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Panowie, ktory bukmacher jako pierwszy wystawia ofertę na skoki? Chodzi mi o sobotni konkurs drużynowy. Mysle, ze każdy kurs w granicach 2.2 na naszych bedzie ogromnym value. Nasi skaczą równo na wysokim poziomie. Na bardzo wysoki wznosi sie jedynie Kraft z Wellingerem ktorzy jednak nie maja az tak stabilnej drużyny.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Panowie, ktory bukmacher jako pierwszy wystawia ofertę na skoki? Chodzi mi o sobotni konkurs drużynowy. Mysle, ze każdy kurs w granicach 2.2 na naszych bedzie ogromnym value. Nasi skaczą równo na wysokim poziomie. Na bardzo wysoki wznosi sie jedynie Kraft z Wellingerem ktorzy jednak nie maja az tak stabilnej drużyny.
Szukaj pomiędzy sts, bwin, unibet i forbet. Nigdzie szybciej się nie spodziewam.
 
Do góry Bottom