>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki Narciarskie 2016/2017 - Mistrzostwa Świata Lahti

G 0

giszta

Użytkownik
A ja wam zadam pytanie gdzie oglądacie skoki? Bo już nie mogę patrzeć tego na TVP. Płace abonament i dostaje Szczęsnego z Szaranowiczem najgorszy duet w historii.
Szczęsny ma tak denerwujący styl komentowania, A SZARANOWICZ to chyba skoki to ogląda z pociągu.
On nie ma zielonego pojęcia o tej dyscyplinie, dzisiaj jak wyskoczył z Mistrzostwami Świata z 1929 roku, nie zwykle udanymi dla Czechosłowacji to myślałem że Padnę.
On non stop wspomina co komentuje to wspomina skoczków sprzed dziesięcioleci. Nie ma pojęcia co się dzieje aktualnie. Cenie go za sposób budowania emocji, ale on rozdawał medale przed konkursem. A to jest brak profesjonalizmu.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
A ja wam zadam pytanie gdzie oglądacie skoki? Bo już nie mogę patrzeć tego na TVP. Płace abonament i dostaje Szczęsnego z Szaranowiczem najgorszy duet w historii.
Szczęsny ma tak denerwujący styl komentowania, A SZARANOWICZ to chyba skoki to ogląda z pociągu.
On nie ma zielonego pojęcia o tej dyscyplinie, dzisiaj jak wyskoczył z Mistrzostwami Świata z 1929 roku, nie zwykle udanymi dla Czechosłowacji to myślałem że Padnę.
On non stop wspomina co komentuje to wspomina skoczków sprzed dziesięcioleci. Nie ma pojęcia co się dzieje aktualnie. Cenie go za sposób budowania emocji, ale on rozdawał medale przed konkursem. A to jest brak profesjonalizmu.
Eurosport

Bwin wystawił kursy na drużynówkę. 1,80 na Polskę to całkiem niezły kurs, patrząc na to co działo się we wczorajszym konkursie. Jedyną drużyną, która jest nam w stanie zagrozić wydają się Norwegowie, którzy jednak nie skaczą tak równo, Tande bez błysku ostatnio kończy zawody nawet poza 10, jedynie Stjernen pokazuje się tutaj z dobrej strony. Ogólnie tak wyglądają nieoficjalne wyniki konkursy drużynowego po wczoraj:

1. Polska ....... 1072,2 pkt
2. Norwegia .. 1066,2 pkt
3. Niemcy ..... 1018,9 pkt
4. Austria ...... 1009,5 pkt

Zapowiada się więc walka o złoto z Norwegami, z której powinniśmy wyjść zwycięsko.
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Eurosport
Bwin wystawił kursy na drużynówkę. 1,80 na Polskę to całkiem niezły kurs, patrząc na to co działo się we wczorajszym konkursie. Jedyną drużyną, która jest nam w stanie zagrozić wydają się Norwegowie, którzy jednak nie skaczą tak równo, Tande bez błysku ostatnio kończy zawody nawet poza 10, jedynie Stjernen pokazuje się tutaj z dobrej strony. Ogólnie tak wyglądają nieoficjalne wyniki konkursy drużynowego po wczoraj:
1. Polska ....... 1072,2 pkt
2. Norwegia .. 1066,2 pkt
3. Niemcy ..... 1018,9 pkt
4. Austria ...... 1009,5 pkt
Zapowiada się więc walka o złoto z Norwegami, z której powinniśmy wyjść zwycięsko.
Właśnie sprawdzałem na bwin i miałem pisać o kursach jakie wystawione. Uprzedziłeś mnie. ;)
Trochę się zawiodłem na kursie na Polaków, myślałem, że będzie co najmniej 2,00. Stawka wyrównana. Bardziej tutaj obawiałbym się Niemców niżeli Norwegów.
Nas na pewno stać na wygraną. Skaczemy równo, a to zapewne będzie kluczowe. Oczywiście nie pomijając warunków i tych punktów za wiatr.
Pomimo, że kurs trochę nie adekwatny w moim odczuciu, ja jednak idę w stronę naszych skoczków.
POLSKA WIN @1,80 bwin ✅
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Najgrożniejszym rywalem będą Niemcy ... Wellingera ( 2 miejsce ) Eisenbichler ( 13 miejsce ) Leysche ( 16 miejsce ) , Fraitag ( 19 miejsce ). Problem w tym że jest w wyśmienitej formie Adreas reszta to zawodnicy którzy na tej skoczni prezentują się przeciętnie.

Austria ma Krafta i Hayboecka którzy prezentują dobry poziom kolejni to Fettner, Schiffner obydwoje spisują się na tym obiekcie słabo więc tej reprezentacji będzie ciężko o wywalczenie jakiekolwiek medalu.

Norwegia - po wynika w wczorajszym konkursie powinniśmy się ich bać ale mają tak niestablinych zawodników że jestem niemalże pewny że któryś z nich zwali totalnie skok. Tande (10) , Stjernen (4), Fannemel (5), Forfang (12). Każdy z nich może zanotować odległość poniżej 100 metrów i nikt nie będzie zdziwiony.!

Powiedzmy sobie szczerze tylko kataklizm odbierze nam złoty medal po prostu każdy z naszych zawodników jest w tak dobrej dyspozycji że niema innej opcji jak zwycięstwo!
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
1,80 na Polskę to całkiem niezły kurs, patrząc na to co działo się we wczorajszym konkursie. Jedyną drużyną, która jest nam w stanie zagrozić wydają się Norwegowie
myślałem, że będzie co najmniej 2,00. Stawka wyrównana. Pomimo, że kurs trochę nie adekwatny w moim odczuciu, ja jednak idę w stronę naszych skoczków. POLSKA WIN @1,80 Bwin
Wy piszecie dla samego pisania, czy stawiacie na to kasę ??

Przecież 1.80 to brak jakiejkolwiek logiki, żeby to grać !!!
Jeśli gracie realnie dam Wam więcej na betferze...
e; 2
 
G 0

giszta

Użytkownik
Polska WIN @1.80 Bwin +
W sobotę zostanie Rozegrany ostatni akt na MŚ w Lahti. Skoczkowie będą walczyć w drużynówce. Prosta sprawa widzę czwórkę do złota. Polska, Austria, Norwegia, Niemcy
nikt inny się liczył nie będzie.
Norwegia moim zdaniem jest w świetnej formie, widać, że łapią formę i skaczą na dużej świeżości. Forfang, Stjernen, Fanemell i Tande
Poza tym ostatnim każdy ma zwyżkę formy. Stjernen przerżnął wczoraj medal w drugim skoku, ale podczas każdego wcześniejszego na dużej skoczni był bardzo wysoko. Forfang czołówka, to samo Fanemell a jak się zepnie to i Tande ciagle jeden z najbardziej utytułowanych zawodników tego sezonu dokoptuje punkty.
Niemcy, Fraitag nieźle skacze, ale to nie ta dyspozycja jak z konkursów w Wilingen, Welinger najlepsza forma obok Krafta. Do tego Leyhe skoczek na poziomie drugiej dziesiątki i Eisenbichler który chyba lepiej czuł się na małej skoczni ale trzeba na niego uważać, Jak im wyjdą skoki mogą być bardzo groźni jak nie myślę że spokojnie do pokonania.
Austria. Najsłabsza moim zdaniem z tej czwórki. Shifner to nie jest skoczek który może być wzmocnieniem dla tej drużyna raczej będzie balastem. Haybeck jak to on, zdarza mu się konkurs marzeń kiedy jest trudny do pokonania, a zdarza mu się , że nie jest w stanie przebić się do dziesiątki. Kraft wiadomo, 2 x MŚ ale wygrywa już z coraz mniejszą przewagą nie sądze, że będzie dorzucał aż tak wiele punktów I zostaje się Fetner, równy ale bez szału, słaby konkus wczoraj.
I moim zdaniem Faworyt Polska
ŻYŁA STOCH KUBACKI KOT
Żyła podbudowany 3 miejscem będzie skakał dobrze. to jest prosty chłopak tam nie ma co się zepsuć, jak idzie to idzie i jutro będzie liderem naszej kadry. Kot chociaż te MŚ nieudane i znając go płacze po kątach w pokoju to jutro pokaże że jest ambitny i będzie daleko skakał.
Kubacki niesamowicie się odbudował, jest w tej chwili skoczkiem który w obu konkursach oddaje jeden bardzo dobry skok i drugi przyzwoity. Miejsca na poziomie 8-10 są naprawde świetne.
I stoch bez medalu, pewnie z frustrowany bez formy, nie trafiający na progu. Wcale nie widzę, go jako lidera , ale wiem, że tak jak 2 lata temu w Falun kiedy też nie miał formy tak i teraz w drużynówce nie zawiedzie. Bo to jest wielki profesjonalista
Chłopaki mają o co walczyć, bo przed nimi być może jedyna taka szansa w życiu. Skocznia im leży , przeciwnicy nie są tak mocni jak w poprzednich latach
Złoto musi być nasze. A w dodatku każdy z chłopaków jest w stanie wygrac indywidualną rywalizację z każdym innym wymienionym tutaj przezemnie zawodnikiem.
Z każdym! Nawet z Kraftem bo jak pokazał wczorajszy konkurs Żyła skoczyl od niego dalej. I gdyby nie przeliczniki za wiatr ???? byłby złotym medalista MŚ w skokach.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Norwegia top 3 kurs 1,5✅✅✅ betsson a napewno spadnie wiec jak ktoś chce do dubla to ok ja gram w singlu później analiza brak czasu. ..

O widzę że nr69 zgrabnie wszystko opisał to i ja dodam coś od siebie.

No właśnie co do formy Norwegów✅ jestem pod ogromnym wrażeniem Alexander Stöckl w stoickim spokoju przygotował formę na MŚ bo tak naprawdę czołówce dotrzymywał kroku albo nartę:razz: Tande a tu wyskoczyli:
Stjernen -czyli progres x3
Forfang - czyli progres x2
Fannemel - czyli progres x1,5
Tande i tu wielka niewiadoma albo wiadoma jeden skok przeciętny a drugi świetny potrafi oddać albo na odwrót ????
Śmiem twierdzić że Norwegowie powalczą o zwycięstwo i ja bym wystawił Tandego w pierwszej grupie żeby nie był obciążony psychicznie.

Austria -Kraft Kraft Kraft a później Hayboeck który raz oddaje średni skok po czym drugi oddaje jak w tamtym roku czyli daleko
Fettner -regres -1 trochę forma ulatuje
i nie wiem kto będzie czwarty zobaczymy po dzisiejszym treningu.

Niemcy - Wellinger! ! Mega i stabilna forma i powtarzalność jak u Krafta lider drużyny no i tu też nie będzie kolorowo. .

Eisenbischler niby forma jest ale tak mi się wydaje ze w czwartek trochę za bardzo lightowo podszedł do zawodów a może szykuje siły na drużynówkę? To tu stawiam mały znak? ?

Stephan Leyhe -regres -x1 trochę brakuje powera na koniec sezonu i niby możliwości są i potencjał ale to nie są skoki na top 10...

Freitag? ?? Gaśnie w oczach i może za niego wskoczy Karl Geiger ?? Zobaczymy

POLSKA - Niech każdy sobie dopowie ja nie będę zapeszał... Po prostu jestem dobrej myśli ???? :grin:

Słowenia - No właśnie prawie zawsze potrafią zaskoczyć w konkursach drużynowych ale nie jutro oj nie nie nie. ..
Prevc -Gladiator trzyma poziom od kilku sezonów ten jest słabszy ale szacun bo walczy z przeciwnościami.

Jernej? Pod formą. .. Tepes słabo to wygląda.. Anze może jeden skok powyżej 120m i nic więcej. ..
Dobrze sztab szkoleniowy zrobił ze odesłał Domena do domu niech dzieciak odpocznie bo i tak zrobił wielką robotę a to że się pogubił to inna sprawa ...

Ja jutro bym widział takie podium:
1.POLSKA !!!!!! BRAWO POLACY! !!!
2.NORWEGIA
3.AUSTRIA..

4.NIEMCY
5.SŁOWENIA albo JAPONIA

PS. No nawet pierwszą piątkę wytypowalem ????


Giszta chłopie Ty jeden wczoraj ciśnienie to niejednemu podniosłeś. . Ehhh Jak można napisać o mistrzu olimpijskim i dużo by wymieniać. . co się z nim porobiło? To jest tylko człowiek nie maszyna .. a co z Hayboeckiem, Freitagiem, Ammanem? ? Nie wiem czy uprawiasz chociażby amatorsko jakąś dyscyplinę ale Ci ludzie trenują 300 dni w ciągu roku i nawet jak to bardzo lubią to musi przyjść słabszy moment a Kamil osiągnął w tym sezonie bardzo dużo Wygrana TCS i jest liderem klasyfikacji generalnej i masz śmiałość i powiem Ci odwagę napisać co się z nim porobiło? ?? To cud że bana na conajmniej dwa tygodnie nie dostałeś! !!
Fakt Kamil nie jest w formie olimpijskiej i sam mówi że spóźnia skoki ale i tak skacze daleko i chwała mu za to...

Giszta trochę pokory bo My przy Kamilu to możemy mu buty zapinać :grin: i narty smarować i to byłby zaszczyt :grin:

Pozdrawiam. ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Norwegia TOP 3 @ 1.50 Betsson Norwegia wygra @ 5.00 Betsson
Moim zdaniem duże value na Norwegów, którzy mają najbardziej wyrównaną czwórkę i powalczą pewnie z Polakami o zwycięstwo.
1. Polska - 1072,2 pkt
2. Norwegia -1066,2 pkt
3. Niemcy - 1018,9 pkt
4. Austria - 1009,5 pkt
Tak wczoraj punktowali w indywidualnej. Jak widać duża przewaga Polaków i Norwegów nad Niemcami i Austrią. W Austrii nie ma czwartego zawodnika i jest to duże osłabienie, bo Krafta nie nadrobi tylu punktów, żeby zniwelować słabszy występ Schiffnera. Niemcy zapewne zdobędą brązowe krążki, choć nie są to najlepsze wyniki na dużej skoczni, są one równe. Jak dla mnie value zdecydowane na zwycięstwo Norwegów, a TOP3 to świetny typ po takim kursie. Polecam
 
M 0

marko895

Użytkownik
W zasadzie wszystko zostało już napisane co do drużynówki. Ja widzę to w ten sposób jutro:
Walka o miejsce:
1. Polska vs Norwegia
3. Niemcy vs Austra
5. Słowenia vs Japonia
7. Czechy vs Finlandia
Reszta powinna odpaść, ale oczywiście jak to w sporcie zadecyduje dyspozycja dnia i może dojść do małych przetasowań. Kto zostanie bez medalu? Myślę, że Austria, choć może w drużynówce zobaczymy Schlieriego, który sobie trochę odpocząl i zaskoczy jakimś super skokiem?
 
darter 134

darter

Użytkownik
Ja proponuje nie sugerować się tylko jednym konkursem... jednemu skok wyszedł, drugiemu nie i podium może być zupełnie inne. Dla przykładu policzyłem jak by wyglądała sytuacja przy skakaniu na skoczni średniej:
Niemcy 1027,6
Polska 1009,3
Austria 998,5
Norwegia 981
Co by nie mówić - Norwegom wyszedł konkurs na dużej skoczni, która ewidentnie im leży. Nie sądzę jednak by skakali aż tak dobrze w drużynówce jak indywidualnie i stawianie na ich zwycięstwo to dla mnie mega ryzykowny typ. Dla mnie na &quot;130&quot; trochę w konkursie poniżej oczekiwań Niemcy i to w ich stronę bym przyatakował:
Dla mnie na pewno do zagrania:
Austria - Niemcy @1.97 Marathonbet
oraz trochę drobniej i do dubelka:
Polska - Norwegia @1.40 iforbet
Niemcy win @7.00 Maratonbet za grosze
Niemcy na pewno równiejsza kadra. Mimo średnich skoków na sto-trzydziestce w ogólnym podsumowaniu i tak lepsi od Austriaków. Na małej skoczni skakali jeszcze lepiej i jak policzyłem w generalce wygrali by i z Polakami. Dużo zależy od Freitaga, któremu ostatnio na dużej nie wyszło (ani w konkursie ani w kwalach) aczkolwiek potrafi skoczyć i zmotywować się na konkurs. Leyhe z Wellingerem forma dość stała a Eisenbichler nie powinien spartolić jak ostatnio indywidualnie. Austriakom brakuje trochę czwartego - skakał będzie Szliri jednak jemu jeszcze potrzeba czasu. Kraft też już powoli słabiej - wygrywa w zasadzie dzięki notom (3x 19.5?) i nie wiem czy powoli nie wychodzi zmęczenie, Hayboeck zaskakująco dobrze, 6 miejsca z średniej raczej nie powtórzy, Fettner nierówno.
Dla mnie równiejsi Niemcy i to ich typowałbym do walki z Polakami o najwyższy stopień podium.
Jak już pisałem Norwegom konkurs po prostu wyszedł a co za tym idzie wcale nie musi aż tak dobrze wyjść w drużynówce. Nie zdziwie się nawet jak wylądują bez medalu. Polska w miarę równo czy na średniej czy dużej - dla mnie bezproblemowo wygrają z Norwegami.
 
W 0

wiko

Użytkownik
Finlandia - Czechy 1 kurs 2.25 Unibet Czesi kompletnie bez formy nq tych mistrzostwach, tylko Janda i Polasek zakwalifikowali się do 2 serii, ba nawet tylko oni do konkursu. Finowie skaczą u siebie, wszyscy są mniej więcej na równym, niezłym poziomie. 3 z nich zakwalifikowalo się do 2 serii a 4 był 31,skocznia im sprzyja i spokojnie powinni walczyć nawet z Japonia o 6 miejsce
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Finlandia - Czechy 1 kurs 2.25 Unibet Czesi kompletnie bez formy nq tych mistrzostwach, tylko Janda i Polasek zakwalifikowali się do 2 serii, ba nawet tylko oni do konkursu. Finowie skaczą u siebie, wszyscy są mniej więcej na równym, niezłym poziomie. 3 z nich zakwalifikowalo się do 2 serii a 4 był 31,skocznia im sprzyja i spokojnie powinni walczyć nawet z Japonia o 6 miejsce
To ja Ci tylko podpowiem żebyś sobie spojrzał na wszystkie skoki Romana Kodudelki. Któremu nie wyszedł tylko i wyłącznie jeden skok w kwalifikacjach, przez co nie było go w zawodach. Dzisiaj będzie i skoczy na swoim poziomie, a co za tym idzie zrobi wyraźną różnice. Finlandia powalczy z Japonia, zejdź na ziemie.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Norwegia-Niemcy 2 @2.2
Przede wszystkim to sceptyczny jestem co do Norwegii. Powiedzmy sobie szczerze, ze jakiekolwiek kursy na ten konkurs oparte sa na podstawie wynikow konkursu indywidualnego z duzej skoczni. Norwegia mimo wszystko nie gwarantuje stabilnosci. Im po prostu konkurs na duzej skoczni wyszedl. Rowno skacze Stjernen i Forfang, ale Tande i Fannemel to jest znak zapytania. Nawet wydaje mi sie, ze Fannemel nie skoczy dwa razy dobrze, bo 4/4 dalekie skoki (wliczajac konkurs indywidualny) to mi sie jakos nie widzi.
Wellinger objedzie tego Tandego w ostatniej grupie, a jak jeszcze beda skakac z nizszej belki to tutaj sie zrobi kilka ladnych metrow na korzysc Wellingera. Tutaj duzo bedzie zalezec od Eisenbichlera. On ma juz dwa medale z tych MS, ostatni konkurs slaby, ale mam wrazenie, ze bedzie duzo lepiej. Stjernen swoje skoczy. No i zostaja Leyhe, Freitag po jednej stronie i Forfang i Fannemel po drugiej.
Forfang skoczy swoje, ale tez nie sadze, zeby to byl skok jak najlepsi, a Fannemel to potencjalna &quot;mina&quot;. Leyhe jest niedoceniany. On potrafi skoczyc bardzo dobrze i tutaj gdy odda jeden dobry skok, a w drugim utrzyma poziom to tez bedzie plus. Freitag nie popsuje i moze skoczyc przyzwoicie.
Wydaje mi sie, ze ze warto na tych Niemcow sprobowac niz nagle &quot;oszalec&quot; na punkcie Norwegii po jednym konkursie indywidualnym, poniewaz mam sporo watpliwosci, ze oni powtorza tyle dobrych skokow, co w konkursie indywidualnym.
 
B 91

blacky777

Użytkownik
Finlandia - Rosja 1 1.72 bet 365 pierwsza seria ✅
Finowie zdecydowenie lepsi biorac pod uwage konkurs jak i kwale .
Value patrzac chociazby na kursy wystawione przez buki naziemne.
Obserwator wystawisz to obiecane 2 w bf na Polakow?
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, Lahti, Finlandia
Typ: Norwegia będzie prowadzić po I serii
Kurs: 4,00
Data i godzina: 04.03.2017 16:15
Bukmacher: bet365
Analiza:

Zapraszam na konkurs drużynowy Mistrzostw Świata w skokach narciarskich mężczyzn, w fińskim Lahti, który zostanie rozegrany na Salpausselkä (HS130). Przed nami ostatni konkurs na skoczni w Finlandii. Niewątpliwie możemy być zawiedzeni wynikami naszych rodaków na tych mistrzostwach, bowiem oczekiwania były znacznie wyższe a wyszło jak wyszło. Aczkolwiek trzeba pochwalić Piotrka Żyłę za życiowy sukces i trzecie miejsce. Co do dzisiejszego konkursu o podium będą walczyć przede wszystkim cztery nacje Polska, Niemcy, Austria oraz Norwegia, po słabszych występach z grupy faworytów wypadła Słowenia. Jak dla mnie o złoto powalczą nasi rodacy z Norwegami, którzy nota bene po zmianie kombinezonów na nowe zaczęli skakać znacznie lepiej. Cała sytuacja z tymi kombinezonami budzi sporo kontrowersji. Niegdyś świetny trener z Finlandii Mika Kojonkoski a teraz przewodniczący Komitetu Skoków Narciarskich FIS jest mocno zaniepokojony walką na kombinezony, gdyż jak twierdzi stroje coraz bardziej balansują na granicy przepisów, niejednokrotnie ją przekraczając. Czyżby Norwegowie mieli jakiś trik ze strojami, którego nie zauważyli kontrolerzy? Całkiem możliwe bo od tak zaczęli skakać zdecydowanie lepiej. Wracając do konkursu o ile o złoto powalczą Polacy z Norwegami to o trzecie miejsce będą bić się Niemcy z Austriakami, a to wszystko dlatego, iż nie mają tak równej czwórki skoczków jak nasi rodacy czy Skandynawowie. Sercem wiadomo będę za Polakami, jednakże Norwegowie mogą tu namieszać, dlatego też stawiam, że to oni nieznacznie będą prowadzić po pierwszej serii, jednakże w ostatecznym rozrachunku Polacy powinni odnieść zwycięstwo. Konkurs rozpocznie się o godzinie 16:15.
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Niemcy - Austria; Niemcy @ 1.72 Bet365⛔
Statystyki
mała skocznia
1.Niemcy 1027,6
2. Polska 1009,3
3. Austria 998,5
4. Norwegia 981
średnia skocznia
1. Polska 1072,2
2. Norwegia 1066,2
3. Niemcy 1018,9
4. Austria 1009,5

Poza statystykami. Problemem Austriaków jest brak czwartego równie skaczącego zawodnika. O ile trzeba przyznać, że pary Kraft-Wellinger czy Hayboeck- Eisenbichler można uznać za dość wyrównane o tyle różnicę mogą tu zrobić dwie następne pary. Wyniki zawodników wskazują, że Leyhe i Freitag są dużo stabilniejsi od Fettnera i Schiffnera/Schlierenzauera. Szansa &quot;spalenia&quot; szans jednym skokiem szansy na medal u Austriaków jest większa.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
04 Mar 15:15 Winter Sports. Ski Jumping. World Championship. Lahti. Large Hill. Men. Team Competition. Top 3 : Germany - Yes. Odds: 1.44 ⛔ - peszek...

04 Mar 15:15 Winter Sports. Ski Jumping. World Championship. Lahti. Large Hill. Men. Team Competition. Match-Up : Poland - Norway : Poland. Odds: 1.44 ✅

marathonbet
Ode mnie taki dubelek na dzisiejsze zawody. Niemcy TOP3, bija chyba wszystkie kraje na glowe jesli chodzi o mobilizacje na najwazniejsze imprezy w roku, i odziwo zawsze osiagaja sukces. Osobiscie uwazam, ze jest to pewniejszy bet niz Norwegia Top3, Moze nie maja jakiejes super formy teraz, ale Niemcow bez medalu dzisiaj w ogole nie widze.
Polska lepsza od Norwegii, ok Norwegowie pokazali ladne, rowne skoki w czwartek, ale jakos mnie nie przekonuja, i jakos w nich nie wierze, jest tam tyle niepewnych skoczkow, ze jak dla mnie ktorys cos wywinie, Polska to solidna ekipa, faworyt bukmacherow i wiekszosci z nas, osobiscie widze ich spokojnie w TOP1-2, Norwegowie beda walczyc o miejsca 3-5.
powodzenia! ????
 
vde 119

vde

Użytkownik
Skoki Narciarskie, Lahti K116, konkurs drużynowy
Polska wygra | 1,65 | ForBet ✅
Nie jestem zazwyczaj przesadnym optymistą. Jednak scenariusz w którym Polska wygrywa drużynowe MŚ, jest jak najbardziej realny. Co więcej, jest to wg mnie, (ale także i bukmacherów) scenariusz najbardziej prawdopodobny. Polska długo zmagała się z brakiem czwartego zawodnika, który skakał by stabilnie i dość przyzwoicie. Na początku sezonu był Kubacki, który nie oddawał dwóch skoków na poziomie, przez co turniej często się komplikował. Na MŚ tego problemu nie ma. Gdyby Kubacki był w takiej dyspozycji w Zakopanem, to Polska wygrałaby w tym sezonie każdy konkurs drużynowy w Pucharze Świata. W konkursie indywidualnym w TOP-8 znaleźli się wszyscy polscy reprezentanci, w tym Żyła który zdobył brązowy medal i wyraźnie poprawił swoją dyspozycję w stosunku do poprzednich zawodów jak i treningów. Problem z czwartym skoczkiem mają nie Polacy, a Austriacy. Nikt nie dorównuje poziomem Kraftowi, a sam drużynowego nie wygra. U Niemców Eisenbichler i Freitag wyraźnie spuścili z tonu, Norwedzy mają problem z Tande, który nie skacze jak na lidera przystało, więc do złota zabraknie właśnie bardzo wysokiej formy tegoż zawodnika. Polska nie dość, że ma równo skaczących zawodników, to jeszcze na bardzo wysokim poziomie. Pamiętajmy, że jeszcze w Stochu jest duży potencjał, którego w przeciwieństwie do Tande, odpalenie jest dużo bardziej prawdopodobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom