>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki Narciarskie 2016/2017 - Mistrzostwa Świata Lahti

monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Podobnie jak przy indywidualnych dwa typy od mojej osobt

Niemcy top 3 @ 1.53 ⛔
Bet365

Niemcy top 2 @ 2.00⛔
Betgun

Brawo Polacy!

Krociutko
Austria w chwili obecnej nie ma rownej druzyny. Jest dwoch gosci w formie i dwojka bardzo nierowna. Moim zdaniem moze nie byc medalu.
Norwegia moze stanac na podium ale jesli juz to na najnizszym stopniu. Druzynie brakuje regularnosci i nie ma wyraznego lidera takiego jak maja Niemcy.
Wellinger idealnie trafil z forma, a reszra ponizej pewnego poziomu nie schodzi. Wszyscy wiemy jak Nuemcy potrafia swie zmotywowac na takie zawody.
Licze tez ze Polacy nas nie zawioda
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Pierwsza seria wczoraj w optymalnych warunkach i ładnie widać było, że mamy najlepszą czwórkę, druga seria już przy gorszym wietrze i całe szczęście, że żadnemu z naszych nie przytrafiła się wpadka. A za tydzień kolejne zmagania drużynowe ???? .
Mnie zastanawia jedno, jaki patent/trik zastosowali Norwegowie, bo nie wierzę że tak od ręki cała ekipa złapała formę.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Mnie zastanawia jedno, jaki patent/trik zastosowali Norwegowie, bo nie wierzę że tak od ręki cała ekipa złapała formę.
Mi też się nie chce wierzyć, że tak wyciągnęli nagle formę z szafy po normalnej skoczni. Moim zdaniem, jak to zwykle w skokach, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kombinezony. Stoeckl cały sezon marudził przy każdej możliwej okazji, że odstają strojami od czołówki. W trakcie mistrzostw już mówił, że jest OK ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Mi też się nie chce wierzyć, że tak wyciągnęli nagle formę z szafy po normalnej skoczni. Moim zdaniem, jak to zwykle w skokach, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kombinezony. Stoeck cały sezon marudził przy każdej możliwej okazji, że odstają strojami od czołówki. W trakcie mistrzostw już mówił, że jest OK ????
Dokładnie, z dużym prawdopodobieństwem coś wymyślili przy kombinezonach. Ale w odpowiednim dla siebie czasie, raz że mają medal w MŚ, dwa że już za tydzień startuje maraton norweski, z ich perspektywy bardzo prestiżowy i ważny, taki trochę ma z tego być konkurent turnieju 4 skoczni. Co z tego wyjdzie, zobaczymy. Ale z pewnością Norwedzy będą w czołówce.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Przed nami decydująca o kryształowej kuli część sezonu. Jak myślicie, Stoch utrzyma przewagę i wygra Puchar Świata? Wydaje się, że między nim i Kraftem rozegra się rywalizacja. Austriak jest w gazie, do tego ostatnie trzy konkursy to loty, a więc mały plusik po stronie Stefana. Czy może jednak Tande jest w stanie włączyć się jeszcze do rywalizacji?
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Przed nami decydująca o kryształowej kuli część sezonu. Jak myślicie, Stoch utrzyma przewagę i wygra Puchar Świata? Wydaje się, że między nim i Kraftem rozegra się rywalizacja. Austriak jest w gazie, do tego ostatnie trzy konkursy to loty, a więc mały plusik po stronie Stefana. Czy może jednak Tande jest w stanie włączyć się jeszcze do rywalizacji?
Ja niestety myślę, że Kraft wygra, i to dość zdecydowanie.
Stoch skończy na drugim, bo Tande też nie jest w równej, wysokiej formie, ale myślę, że z konkursu na konkurs jego przewaga nad Kraftem będzie maleć, i tak naprawdę już po następnym weekendzie może stracić pozycję lidera.

Niemniej trzymam kciuki za rodaka! ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja niestety myślę, że Kraft wygra, i to dość zdecydowanie.
Stoch skończy na drugim, bo Tande też nie jest w równej, wysokiej formie, ale myślę, że z konkursu na konkurs jego przewaga nad Kraftem będzie maleć, i tak naprawdę już po następnym weekendzie może stracić pozycję lidera.
Niemniej trzymam kciuki za rodaka! ????
Kraft jest w gazie, dodatkowo jeszcze zostały aż 3 konkursy na mamutach, gdzie handicap w stronę Austriaka będzie większe, więc rozum podpowiada, że to Stefan zgarnie PŚ.
A odnośnie Raw Air, to jak czytałem do klasyfikacji końcowej będą wliczane zarówno skoki w kwalifikacjach jak i indywidualne wyniki z konkursu drużynowego. Tak więc aby wygrać cały turniej trzeba cisnąć na 100% przy każdym skoku, zero dni odpoczynku. Nasuwa się pytanie, gdzie tutaj dobre uzupełnienie sezonu a gdzie przesyt formy nad treścią.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Sts daje 1.7 na Krafta, 2,25 Stoch, 10 Tande
1.7?
Psie pieniądze...
Po odjęciu podatku to w ogóle kpina, przecież, bądź co bądź, Stoch jest liderem i nóg mu nie urwało, skakać potrafi ... A Kraft niekoniecznie musi utrzymać formę do końca sezonu.

Niewarto.
 
G 0

giszta

Użytkownik
Brać 1.7 na krafta. Jest w gazie jest młodszy i mniej zmęczony to widać nie straci formy do samej Planicy. w kalendarzu mamy 2 mamuty Stoch na mamutach zawsze był cienki. Kraft zawsze dobry, nie ma szans, niestety nie ma szans, Musiało by się coś z kraftem stać niedobrego. Ale to jest jego sezon, jego czas. To tak jak z Anonem, Małyszem , Ammanem, Prevcem, Morgensternem kiedy mieli swoje sezony te takie naprawde najlepsze byli nie do pokonania.
Stoch powoli zbliża się do końca kariery skakać to on może i 10 lat ale wygrywać już nie będzie. Statystki jasno to dowodzą. Niewielu jest zawdoników w wieku 30 lat którym udało się w skokach wygrywac
 
A 1

aniaszkrot

Użytkownik
Brać 1.7 na krafta. Jest w gazie jest młodszy i mniej zmęczony to widać nie straci formy do samej Planicy. w kalendarzu mamy 2 mamuty Stoch na mamutach zawsze był cienki. Kraft zawsze dobry, nie ma szans, niestety nie ma szans, Musiało by się coś z kraftem stać niedobrego. Ale to jest jego sezon, jego czas. To tak jak z Anonem, Małyszem , Ammanem, Prevcem, Morgensternem kiedy mieli swoje sezony te takie naprawde najlepsze byli nie do pokonania.
Stoch powoli zbliża się do końca kariery skakać to on może i 10 lat ale wygrywać już nie będzie. Statystki jasno to dowodzą. Niewielu jest zawdoników w wieku 30 lat którym udało się w skokach wygrywac
nawet 3 mamuty na 6 konkursow, 2 w planicy a jeden w norwegii jeszcze przeciez
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Up
Też myślę ze Kraft ma moc i formę by wygrać cały PŚ, co nie zmienia faktu, ze 1,7 w STS (czyli realnie znacznie niższy kurs) jest nieopłacalny ???? .
 
Do góry Bottom