>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2016/2017 - Planica (23.03 - 26.03.2017)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Norwegia wygra @ 3.75 Betsson ✅
No więc tak.
Norwegia:
- Johansson
- Forfang
- Fannemel
- Stjernen
Czwórka bardzo dobrych żeby nie powiedzieć świetnych lotników. Byłbym spokojniejszy gdyby nie Fannemel, który przy wietrze z tyłu nie odleci ale też nie spartoli skoku. Realnym zagrożeniem może być Polska ale i Kubacki i Żyła nie potrafią zbytnio tutaj odlecieć. No chyba, że Wiewiór wskoczy dziś na level hard wtedy może być ciekawie. W Austrii mamy Schiffnera i Fettnera, którzy lotnikami nie są i nawet przy obecnej formie Krafta zawalczą jedynie o brąz. Niemcy ze świetnym Wellingerem, mocnym Eisenbichlerem, który jednak miewa słabsze skoki oraz Geigerem i Freitagem, któzy nie ukrywjmy - wiele szumu nie narobią. Maks po 220 m. O dołożenie czegoś ekstra może być ciężko. Pozostają nieobliczalni Słoweńcy. Tutaj kwestia jak spiszą się bracia Prevc i Tepes. Wszyscy skaczą daleko ale bardzo nierówno. Niemniej jednak mogą być sporym zagrożeniem dla Norwegów. Ja stawiam jednak na stabilność Wikingów i powtórkę z ubiegłego weekendu kiedy to zamietli konkurencję pod dywan na lotach w Vikersund.
 
Otrzymane punkty reputacji: +102
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Michael Hayboeck - Markus Eisenbichler (więcej pkt w I serii)
Typ: Hayboeck
Kurs: 2.55 buk: unibet
✅

Ciekawa para, trzeba przyznać bardzo wyrównana ale nie można tak faworyzować Niemca po dzisiejszym konkursie. Owszem był lepszy od Austriaka ale na to złożył się pierwszy skok w którym Niemiec lądował 20.5 m dalej niż Hayboeck, druga seria to jak już wspominałem prawie taki sam poziom. W treningach lepszy Hayboeck, w serii próbnej również, uważam że dzisiejszy pierwszy skok trochę zepsuł i jutro nie zrobi tego samego błędu, pewnie dalej poleci Niemiec ale notami straci już kilka pkt, do tego dostanie wiatr pod narty i znowu minusy, Hayboeck skacząc na swoim poziomie powinnien wygrać w tej parze, kurs jest moim zdaniem sporo zawyżony dlatego gram.


Norwegia TOP 3
Kurs: 1.50 buk: bet365 ✅

Moim zdaniem główny faworyt do jutrzejszego triumfu w zawodach drużynowych, po analizę odsyłam do tematu pestka7 jutro bo wiem że przygotowuje analizę ;)
Ja od siebie dodam że reprezentacja Norwegii wydaje się być najrówniej skaczącą.
Johansson i Fannemel typowi lotnicy do tego dochodzą świetnie radzący sobie na mamutach Forfang i Stjernen i mamy ekipę na zwycięstwo. Jak już wspominali koledzy wyżej głównym przeciwnikiem Norwegów będą Słoweńcy którzy u siebie na mamucie zawsze skaczą dobrze. Austriacy pomimo tego że mają w swoim teamie niesamowitego Krafta i bardzo dobrego Hayboecka, mają dwóch innych gorszych lotników Fettnera i przede wszystkim Schiffnera. Niemcy z Wellingerem i Eisenbichlerem też nie mają o czym marzyć skoro Geiger i Freitag wszystko psują.
Dlatego podsumowując gram na Norwegię na podium bo typ wydaję się naprawdę pewny choć takich a szczególnie w skokach nie ma. Można też pograć na wygraną Norwegii ale Słowenia może zamieszać, więc top 3 jak najbardziej do grania.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Godzina: 10:00
Typ: Norwegia wygra
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Moim zdaniem to właśnie Norwegia jest faworytem do wygrania konkursu drużynowego. Cała 4-ka bardzo dobrze i równo skacząca. Zamiast Tande wchodzi Forfang moim zdaniem w dużo lepszej formie, dyskwalifikacja w kwalifikacjach po znakomitym skoku na 241 metrów. Do tego dochodzi były rekordzista świata Johansson, Fannemel i Stjernen, którzy skaczą daleko i równo.
Niemcy mają 2-óch kapitalnych skoczków ale także i 2-óch, którzy mogą zepsuć skoki. Po 2 nie wierzę, aby ta 2-ójka ponownie miała taką ogromną przewagę punktacji jak dzisiaj nad Norwegią.
Austria - Kraft, Hayboeck i .... Fettner i Schiffner, który nawet nie wszedł do konkursu. Tak samo 2-óch świetnych lotników i 2 przeciętnych.
Słowenia moim zdaniem czarny koń konkursu, bardzo duży kurs na nich. Dziś słabe skoki jutro pewnie każdy skoczek się poprawi ale czy to wystarczy do zwycięstwa ? Wątpię, Norwedzy dużo stabilniejsi.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
USA - Finlandia 2 @1,98 STS, może będzie gdzieś więcej

Sprawa jest dosyć prosta - Asikainen to dziurawe koło u wozu fińskiej reprezentacji. Larinto, Aalto i Jarkko &quot;Meta&quot; #Włodziu skaczą wyrównanie, w okolicach punktu K.

Larsson, Glasder, Rhoads i Bickner, to solidna czwórka jankesów, jednak o ile Casey zrobi różnicę w parze z Asikainenem, to już pozostała trójka skacze nieco gorzej aniżeli ich rywale ze Skandynawii.

Porównanie mamy dosyć proste - w konkursie piątkowym nie wystąpił ani jeden zawodnik zza oceanu, przynajmniej jeśli chodzi o reprezentantów USA, a rodaków Janne mieliśmy trzech. Widzę value.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Norwegia podium? Tak @ 1,40 ✅
Polska - Austria @ 1 @ 2,00 ✅
AKO: 2,80 Expekt

Norwegów już opisywałem, więc nie ma się sensu powtarzać. Dla mnie faworyci do wygranej. Co do pary Polska-Austria to zdecydowane value w Expekt na Polaków. W bet365 kursy odwrócone przykładowo i na Polaków w tej parze płacą tylko 1,72 za każdą postawioną złotówkę. Austria dwóch mocnych i dwóch nie lotów. W Polsce Stoch i Kot + mocny i zawsze mogący odpalić petardę Żyła. Kubacki też mniej niż 205m nie skoczy więc nad Schiffnerem przewagę powinien wypracować. Zdecydowanie tutaj idę w stronę biało-czerwonych, którzy mam nadzieję tym konkursem powiększą przewagę nad Austrią w Pucharze Narodów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Na ostatni konkurs indywidualny zagrałem oto takie pary w fortunie.

Wellinger - Eisenbischler 1 kurs 1,3 ✅✅
Wellinger widać że skacze już na luzie i cieszy się długimi lotami a forma nadal na tym samym poziomie i co ważne nie podłamał się po ostatnim skoku w Vikersund. Eisenbischler po próbnym skoku na 248m!! za bardzo chciał i powiedzmy szczerze jak na skocznie mamucią to dzis skakał na takim swoim poziomie bardzo poprawnie i nie sądzę żeby jutro okazał się lepszy od swojego młodszego kolegi z reprezentacji

Kasai - Kot 1 kurs 1,45 ✅✅
To jest coś niesamowitego końcówka sezonu a Samuraj mając na karku 45 lat i znosić nie łatwy dla niego sezon i jego trudy teraz złapał super formę no szok!! Sacunek wielki dla tego Pana ???? . Maciej powiedział że na dzisiejsze skoki kumuluje energię właśnie na konkurs drużynowy no i utwierdził nas dalekimi lotami bo to Maciek dał chłopakom znak że trzeba się przebudzić i gonić Austrię co się udało :grin: Myślę że jutro stać Kota ażeby zakręcić się koło 10 miejsca.. a Kasai ? Kto wie 4 może 5 miejsce?
Liczę na to...

Stjernen - Domen Prevc 1 kurs 1,4✅✅
Stjernen dziś przyzwoicie a ten drugi skok mocno kontrolowany bo śmiało mógł parę metrów dalej polecieć ale po co? Jutro jeszcze konkurs i trzeba zostawić ostatnie siły. Myślę że zakręci się między 6 a 10 miejscem. Natomiast Słoweńcy nie użyje tego słowa rozczarowali tylko pokazali formę z całego sezonu czyli mocno średnią myślałem że zaskoczą ale myliłem się. Brakuje im tego powera i cieszą się ze skoków 225metrowych bo czują że dalej nie idzie skakać. Wątpię żeby jutro Domen pokonał Norwega i to bardzo.

Stoch - Hayboeck 1 kurs 1,3✅✅
Kamil jutro jestem pewien podejdzie już na luzie do konkursu i będzie jutro ostra walka o zwycięstwo między Kraftem i Wellingerem i takie pudło bym obstawiał . Dziś z obniżonej belki 251,5!! Pięknie ???? oby równie dobrze było w jutrzejszym konkursie. Dla Hayboecka jak i Kasaiego sezon mógłby się rozpocząć :grin: Austriak świetnie skacze na letalnicy i to nie był przypadek że znalazł się na podium w ostatnim konkursie w Vikersund a teraz potwierdza świetną dyspozycję. Jednak myślę że na Kamila to będzie za mało.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Maciej Kot - Jurij Tepes 1,70 Betsson ⛔
Liczyłem, że dziś Słowenia w drużynie się ocknie i powalczy o podium. Okazało się, że maszyna rozjeżdżająca w poprzednich latach rywali w tym sezonie ledwo toczy się do finiszu sezonu. Jednym z gorszych skoczków w tej ekipie okazał się Tepes, dlatego decyduje się grać przeciw niemu. I w piątkowym konkursie i dziś Maciej pewnie wyprzedzał Słoweńca. Sądzę, że jutro będzie podobnie, bo dziś Maciek pokazał 240 metrowymi lotami, że potrafi daleko wylądować nie tracąc punktów za styl.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Chciałem pograć parę co zagrał Sumada i jestem jak najbardziej za ???? ale jest jedno ale mam na kuponie z fortuny Kasaiego z Kotem więc nie będę mieszać. .

Z betssona zagrałem parę:
Kasai - Eisenbischler 1 kurs 2,1 ✅✅✅????
Eisenbischler jest naprawdę w bardzo dobrej formie i skoki rzędu 227m i niezadowolenie z nich próbuje zrozumieć bo stać go na więcej i liczę na to że może dziś rozpamiętywać jak dla niego nie za bardzo udane loty i wtedy może zawalić skok . Jeszcze zdanie o Samuraju to jak on spokojnie kontroluje skok to majstersztyk więc i notami dużo zyskuje. Liczę na to że Kasai powtórzy wynik z piątku albo poprawi ????

Brawo jaszcze raz brawo nienaganny styl latania Noriakiego Kasai ???? i to zaważyło że jest na podium! !!:cool:

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Robert Johansson - Piotr Żyła
Typ: Johansson
Kurs: 1.55 buk: unibet
✅

Trochę przesadzili w unibecie wystawiając takiego przeciwnika Johanssonowi. Robert typowy lotnik ostatnio lata aż miło widać że go to daje mu radość. Piotrek na mamutach nie jest aż tak dobry żeby mógł powalczyć z Robertem. W piątek owszem Żyła był lepszy od Roberta ale nieznacznie 2 pkt czyli na mamucie żadna strata. Dziś Robert pokazał klasę 2 kapitalne równe skoki i 2 miejsce indywidualnie, jutro uważam że Robert pokaże się z takiej samej strony i będzie latał bardzo daleko. Nie wierzę w to że Piotrek jutro nie skoczy więcej niż 230 m a Robert 230 połyka spokojnie. Nie daję w tym pojedynku żadnych szans Piotrkowi, a Robert powalczy o podium stąd mój drugi typ.

Robert Johansson TOP6
Kurs: 1.50 buk:expekt
⛔

Robert jak już pisałem wyżej powinnien powalczyć o podium. Jednak konkurencja jest bardzo mocna. Kraft i Wellinger raczej pewni miejsca na podium, Kamil także będzie chciał zakończyć sezon na podium. Są jeszcze nieobliczalni Eisenbichler, Hayboeck czy stary ale jary Kasai. Jednak po tym co dziś prezentował Johansson uważam że miejsce w 6 to plan minimum dla Norwega, a nie zdziwię się jeśli powalczy o coś więcej.
 
C 35

constantine

Użytkownik
STS:
Jurij Tepes - Domen Prevc 1,80 8-17
W konkursie druzynowym Tepes zajal 17 miejsce (221,5 m 215,5m), Domen byl 19 ( 221,5m 223,5m). W konkursie Tepes 26 miejsce , Domen 20 miejsce. Wczesniej w seriach treningowych i kwalifikacjach z tego co pamietam Tepes raz byl wyzej od Prevca. Obaj nie skacza jakos wysmienicie ale uwazam ze Prevc jest bardziej regularny i tutaj bedzie wyzej od Prevca ktory skacze bardzo ponizej oczekiwan.
J.A Forfang - A. Fannemel 1,50 9-10
W druzynowce Forfang 9 miejsce (237m i 233m) Fannemel 14 miejsce (229,5m i 232m) W konkursie Forfanga nie bylo ,poniewaz po wygranych kwalifikacjach zostal zdyskwalifikowany. Fannemel zajal 9 miejsce . Na 3 serie treningowe i jak by polliczyc kwalifikacje i konkursy to wyszloby 4-2 dla Forfanga. Obaj norwedzy sa w formie ale mysle ze po ostatniej dyskwalifikacji Forfang bedzie chcial pokazac ze sie liczy tutaj w Planicy i bedzie wyzej od swojego kolegi..
 
T 97

teges86

Użytkownik
Postawiłem na live w STSie kupon po pierwszej serii. 2 seria została odwołana. Moja para h2h zdążyła skoczyć. I gdyby seria nie została odwołana to kupon by był przegrany. Ale skoro 2 seria jest anulowana czyli tak jakby jej nie było to powinien być chyba zwrot nie?
 
dipi9 0

dipi9

Użytkownik
Postawiłem na live w STSie kupon po pierwszej serii. 2 seria została odwołana. Moja para h2h zdążyła skoczyć. I gdyby seria nie została odwołana to kupon by był przegrany. Ale skoro 2 seria jest anulowana czyli tak jakby jej nie było to powinien być chyba zwrot nie?
Niestety, w STS-ie tak mają, że jeśli na obstawiasz na żywo i skoczkowie z pary już skoczyli to jest rozliczone, nawet jeśli seria została odwołana. Niezależnie czy zakład na plus czy na minus, jeśli live i skoczyli to kupon jest ważny.
Niestety, czasem to potrafi zaboleć, a reklamacje nic nie dadzą...
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Postawiłem na live w STSie kupon po pierwszej serii. 2 seria została odwołana. Moja para h2h zdążyła skoczyć. I gdyby seria nie została odwołana to kupon by był przegrany. Ale skoro 2 seria jest anulowana czyli tak jakby jej nie było to powinien być chyba zwrot nie?
a to ciekawe, miałem analogiczną sytuację w forbet i dostałem zwrot :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom