>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2016/2017 - Raw Air (10.03 - 19.03.2017)

Status
Zamknięty.
lukas88 279,1K

lukas88

Forum VIP
Słowenia TOP 3
Kurs: 1,65
Efortuna
Stawka 7j


Jak dla mnie bet dnia jeśli chodzi o skoki, Słowńcy to urodzeni lotnicy, owszem mają chimerycznych zawodników, którzy mogą spierniczyć konkurs, ale która drużyna ich nie ma. U nas Kubacki, i Żyłka, który ostatnio przplata świetne skoki słabymi, u Niemców Geiger niewiadoma i chimer Freitag, u Austriaków Fettner, który lotnikiem nigdy nie był i niepewny Gregor. U norwegów to poza Stjernenem w tym momencie nie ma równego zawodnika, bo i Tande, Fanemel i Forfang skaczą bardzo w kratkę.

Jak będzie tylko trochę wiatru pod narty to Słowńcy są w stanie wygrac te zawody, dwóch Prevców powinno odlecieć, Tepes jest niebliczalny, może sypnąć 250 albo i 150, taki jego urok i stabilny Lanisek.

Drobniej wchodzę w:
Słowenia TOP 2@ 2,6 5/10
Słoweniw WIN @ 6 2/10


Poza tym jest kilka fajnych par:
Fettner- Tepes 2 @ 2,06
Haybeck- Żyła 1 @ 1,45
Prevc- Kot 1 @ 1,6
Welinger- Stoch 2 @ 1,98
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Norwegia- Niemcy 1 kurs 1,65 betsson✅✅✅
Sumada opisał dość zgrabnie i na temat Niemców tu kurs przesadzony Bo o Forfanga i Stjernena jestem spokojny Johansson radzi sobie dobrze na mamutach I zostaje nieobliczalny Tande ale jak jeden skok zepsuje to w drugim odda petarde taki ma cały praktycznie sezon. Spokojnie Norwegowie będą dziś przed reprezentacją Niemiec kurs dla mnie powinien być max 1,4

I jeszcze jeden kupon pograny w betssonie Norwegia Win po kursie 2,35 ✅✅✅
Moim zdaniem Vikingowie stoczą bój z Austrią i Słowenią
jakbym miał obstawić dziś podium to 1.Norwegia 2.Austria 3.Słowenia lub Polska 5.Niemcy
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Szwajcaria - Czechy 1 @1.65
Żyła - Geiger 1 @1.35
Eisenbichler - Kot 1 @1.4
AKO: 3.12 Milenium

Na dzisiaj gram taki tripelek. Czesi bardzo słabo jak do tej pory w Vikersund i nie zapowiada się, że nagle coś się zmieni. O ile Karlen i Peier jakoś strasznie nie zawalą to spokojnie powinni łyknąć Czechów. Druga para to chyba wystawiona tylko i wyłącznie na podstawie prologu. Według mnie w ogóle taka para nie powinna się pojawić. Żyła miał jedną wpadkę, ale w drużynówkach zawsze dawał dużo reprezentacji. Spokojnie powienien odstawić młodego Niemca. Ostatnia para, i tu cenię bardziej Marcusa który dobrą formę z dużych skoczni przekłada na mamucie. W tym momencie wyżej go cenię niż Maćka, szczególnie że to na jego barkach i Wellingera będzie miejsce dzisiejsze niemieckiej drużynówki, bo wcześniej ktoś z dwójki Geiger, Freitag możliwe że zawali. Maciek skacze swoje, natomiast to na mocnego Niemca nie powinno wystarczyć, chociaż czuję że różnica nie będzie jakaś kolosalna.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Panowie ważna informacja kto grał wczoraj w BETSSONIE!!!!!!! Wywalczylem ZWROT!!! za wczorajszy postawiony kupon na konkurs.

Napisałem im że nie można uznać że konkurs a prolog to to samo i po paru wysłanych mailach wkoncu zweryfikowali a więc 355zł wywalczone.
Panowie walczcie o swoje i wysylajcie do nich maile.

Podaje komunikat jaki od nich otrzymałem w załączniku.

Musimy zdobyć aktualizacji.

Nasz zespół odpowiedzialny sprawdziła to teraz i twój kupon w wysokości 355 zł została unieważniona, a pieniądze są teraz z powrotem na swoim koncie. Dziękujemy za skontaktowanie się z nami w sprawie tego produktu. Jeśli zastanawiasz się, czy chcesz zadać jakieś pytania to są oczywiście mile widziane, aby skontaktować się z nami ponownie.

Życzę miłego dnia.

Z poważaniem,
Wiktor
Betsson Obsługi Klienta.

Warto czasem powalczyć o swoje.

Druga strona medalu zachowali się FAIR
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Niestety, nic z tego, co za k...
Neil: I have been advised that the event was moved to a later time, so the bets were settled correctly, please refer to the following link:
http://www.fis-ski.com/ski-jumping/events-and-places/results/?season=2017&amp;amp;discipline=&amp;amp;gender=all&amp;amp;race_id=4739§or=JP
Neil: I am very sorry, but the team are still advising that the bets have been settled appropriately.
Neil: From their end everything has been finalised as it should have been.
Nawet im z tego linka wkleiłem, że przecież jest cancelled jak byk napisane. Niestety jak grochem o ścianę, upierają się, że zawody zostały przeniesione na późniejszą godzinę ehh.
Pozazdrościć tylko toku myślenia, który ociera się o debilizm. Planowo to wczoraj miał odbyć się jednoseryjny konkurs zaliczany do PŚ aż w końcu został odwołany, a to co się odbyło, to tylko kwalifikacje, które z racji zaliczania punktów do row air były nieco ważniejsze dla pierwszej dziesiątki niż zwykle, ale w zasadzie na maxa to skaczą tylko ci, którzy liczą się w walce o podium tego turnieju. A jak traktują je inni, dali przykład Austriacy w poprzednim &quot;prologu&quot;, w ogóle do nich nie przystępując, mowa o Hayboecku i Fettnerze.
Wracając do głównego wątku tematu. To dziś w naszym interesie jest aby Norwegia i Słowenia pokonała Austrię i Niemcy, bo zwłaszcza ci pierwsi, mocno zbliżyli się do nas w pucharze narodów. Będzie przykro, jak na ostatniej prostej nas przeskoczą. My na mamutach mocnej drużyny nie mamy. Parabola lotu Kubackiego zwyczajnie nie pasuje do tego typu skoczni, wychodzi wysoko i potem nie ma tego noszenia na dole. Jak trafi Dawid na dobre warunki to swoje minimum zrobi, ale jak będzie z wiatrem, zobaczymy. No i Piotrek coś zawodzi w ostatnich skokach, a przecież latać to on potrafi i lubi, więcej mobilizacji i skupienia Żyła:cool:.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Norwegia - Niemcy @ 1 @ 1,41 ✅
Austria - Polska @ 1 @ 1,45 ⛔
AKO: 2,08 Expekt
Norwegia wygra @ 2,50 Bet365
✅
Niemcy z Geigerem w składzie co już na starcie mocno dołuje ich szanse w starciu bezpośrednim z Norwegami.
Poza tym Freitag to nie lotnik mimo, że 200 - 215 metrowych skoków możemy od niego oczekiwać. Norwegowie u siebie mocni. Lotnik Stjernen, mocny Forfang oraz Johansson który wypalił na tym turnieju jak Filip z konopi. Tande skacze w kratkę ale w konkursach raczej powtarzalnie i z mocnymi przebłyskami. Na pewno jest mocniejszy niż Geiger w Niemczech
Austriacy z piekielnie mocnym Kraftem, solidnym Haybockiem i Fettnerem, Schlieri na mamutach w obecnej formie powinien skakać to co Kubacki, Myślę jednak, że przy Kocie i Dawidzie którzy lotnikami nie są Austriacy nam niestety odjadą.
Norwegowie dla mnie number one do wygranej. Na papierze wyglądają najsolidniej i spodziewam się spokojnej wygranej. Słowenia może i ma lotników ale sezon jest tak tragiczny, że sam Peter i Tepes tego nie pociągną.
 
lukas88 279,1K

lukas88

Forum VIP
Jeszcze taki tripel mi się stworzył podczas analizy skoków:

Polska - Słowenia 2 @ 1,63
Austria- Niemcy 1 @ 1,65
Czechy- Finlandia 1 @ 1,8
AKO 4,84 (Efortuna)


O Słoweńcach już pisałem, Polacy końcówka sezonu słabo, jedynie Kamil łapie wiatr w żagle.

Austriacy z liderem PŚ Kraftem, i w miarę równy zespół, Niemcy z Ryśkiem i Gaigerem co jest zagadka.

Czesi większe doświadczenie, Finowie mają dwóch debiutantów na mamucie z rekordami zyciowymi 142 i 167 m. Czesi z kolei mają trzech zawodników którzy mogą skoczyc ok 200 m.​
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Szwajcaria - Czechy 2 1,98
Niemcy - Slowenia 2 1,98
Polska - Japonia 1 1,12
Milenium - ako 3,86 po podatku

Nie wierze w Szwajcariw, 3 tykajace bomby, 6 szans na bule co na mamucie cholernie trudne do odrobienia. Czesi bez blysku, ale dwa najslabsze punkty czyli Vancura i Matura lubia loty i nie powinni ladowac przed 160m, a Szwajcarzy na pewno ze 2 razy wyladuja blizej.
Miejsce Slowenii zalezy w duzej mierze od Domena. Zdziwilo mnie ze on, a nie Peter na ostatniej zmianie, ale to moze oznaczac, ze czuje sie mocny. Niemcy dwa slabe punkty: Geiger i Freitag, ktory nie jest super lotnikiem. Slowenia atakuje dzis podium.
Naszych dorzucilem na zniwelowanie podatku, Nori i Ito mocni, ale nie odrobia tego co straca na dwoch pozostalych zmianach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Jakie pary lepiej zagrać? Już sam nie wiem.
W Totolotku jest:
Czechy v Finlandia @1,70
albo
Szwajcaria v Finlandia @1,65
Czesi z mojego punktu wyglądają trochę pewniej. Ale tak patrzeć na Szwajcarów wydaję się, że mają bardziej doświadczonych skoczków i są lepszymi lotnikami? Jak to widzicie?
 
modul 118

modul

Użytkownik
Nousiainen E. - Colloredo S. @ 2.35 STS ✅

Jak dla mnie gigantyczne nieporozumienie, i ogromna szansa na wyciągnięcie kasy z tego betu. Włoch, którego promuję nie jest co prawda w równej formie, i przeplata swoje równe skoki fatalnymi, ale jego rywal dopiero zaczyna przygodę z mamutami i to zdecydowanie przemawia na korzyść Colloredo. W prologu zajęli po swoich skokach odpowiednio 63 i 64 miejsce, skacząc pół metra różnicy w zgoła odmiennych warunkach. Za Colloredo przemawia także fakt że za trenera ma Kruczka, który wg mnie kształtował na obiektach mamucich chociażby Piotrka Żyłę. Szanse oceniam mniej więcej 30% do 70% na stronę Włocha.

edit: pkt 74.1 vs 99.8
 
P 64

popeye.

Użytkownik
Nie był, ale teraz jest w formie i raczej nie spodziewałbym się krótkich skoków. W tym sezonie już taka śpiewka była przed PŚ w Obersdorfie. Jak się później okazało dwa razy na podium, dlatego raczej bym odradzał takiego grania. Niemiec będzie walczył do ostatniego skoku o zwycięstwo w całym cyklu i wcale nie jest powiedziane, że nie sięgnie po trofeum.

Swoją drogą gdyby sprawiedliwie pomierzyli stroje Niemców i Norwegów okazałoby się, że żadnego by nie było w TOP8 podczas konkursów PŚ. Przecież tą różnicę widać nawet w TV.
Dopóki inne ekipy będą siedziały cicho to nic nie będzie w tej kwestii zrobione, niestety... To samo jeśli chodzi o noty przecież niektórzy zawodnicy to punkt dostają za samą narodowość czy nazwisko.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Witam, skoki grane w piatek w fortunie licza jako jutrzejszy konkurs?
Dzieki
W piątek miał być osobny konkurs (za odwołane zawody w Lillehammer) ale jako, że wiatr znowu storpedował zawody zostały one odwołane. Z tego też powodu zakłady powinny być anulowane bo zapewne tyczyły się właśnie tamtego konkursu. ;)
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Wellinger wygra Raw Air 2.50 Bet365
Typ na czutke. W Vikersund warunki strasznie loteryjne, raz wiatr pod narty, raz w plecy, dzisiaj wg prognoz ma być podobnie jak wczoraj, a nawet jeszcze gorzej, więc konkurs stoi pod dużym znakiem zapytania. Jeśli odwołają to cykl skandynawski wygra Wellinger, który po wczorajszych zawodach ma 6 pkt przewagi nad Kraftem. Wellinger nigdy wybitnym lotnikiem nie był, ale od początku roku trafił z formą, nie schodzi ostatnio z podium i skacze nawet na mamutach na top3. Wiadomo, Kraft większe doświadczenie na mamutach od rywala, potrafi odskoczyć rywalom jednym skokiem na kilkanaście pkt, ale z warunkami pogodowymi nie wygrasz. Ma być dzisiaj loteria, więc Niemiec nie jest na straconej pozycji, a kurs bardzo fajny.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Z fortuny wybrałem takie trzy pary kurs 2,11 ✅✅✅

Ameryki nie odkryje wiec i kursy małe ale dość te pary sensowne się wydają.

Stjernen - Eisenbischler 1 kurs 1,42 ✅✅izzy
No i z tym kursem się zgodzę jeżeli wczoraj Norweg był lepszy to na mamucie tym bardziej powinien nawet jednym skokiem zrobić różnice nawet 10m przewagi mnie nie zdziwi

Forfang - Fannemel 1 kurs 1,3 ✅✅izzy
Forfang złapał formę pod koniec sezonu i walczy o jak najlepszą lokatę w Raw Air a Fannemel no niestety odstaje od kolegów i dziś mimo że stać go na dalekie loty to z taką formą Forfangowi nie dorówna aczkolwiek może znaleść się w pierwszej 10-tce

Prevc P - Freitag 1 kurs 1,3✅✅izzy
Sloweniec wczoraj fajnie poskakał a teraz sobie fajnie polata ???? i mimo że Freitag jest w lepszej dyspozycji to na mamucie będzie ciężko dorównać Prevcowi

To jest kupon zagrany w piątek na konkurs jednoseryjny piątkowy który się nie odbył i został według różnych paragrafów fortuny podczepiony pod dzisiejszy. Oczywiście i kursy aktualnie się różnią.


A jeszcze pograłem dubelka w betssonie można łączyć pary.

Stoch - Wellinger 1 kurs 1,9 ✅✅ brawo Kamil :cool:
Stoch jak i Wellinger mają swoje priorytety. Nasz Kamil niespodziewanie walczy o podium Raw Air! Wczoraj potwierdził wysoką dyspozycję i jestem o to spokojny że dziś ją utrzyma. Natomiast Niemiec jest w fenomenalnej formie I świetnie radzi sobie na mamucie w Vikersund i toczy niesamowity bój z Kraftem o 1 miejsce Raw Air.
To jest na ten moment typowa para 50/50.


Stjernen -Johansson 1 kurs 1,65 ✅✅
To co wczoraj zaprezentował Johansson ten pierwszy skok to pewnie nie jeden widz się przeraził gdzie on leci i czy go nie połamie ale dał radę wylądować ????
Jak dla mnie to para 55/45 ze wskazaniem na Stjernena, który wytrzymał presję ostatniego skoku i te zmiany belek i poleciał daleko dając Norwegom 1 miejsce.
Dziś walczy z Kamilem o podium Raw Air i napewno będzie mocno skoncentrowany przy własnej publiczności i odda dwa dalekie loty. .

Kupon bardziej zagrany dla fanu ażeby podrasować emocje na konkurs ???? nic pewnego i dlatego też stawka mniejsza niż zwykle. .

Podczas konkursu ma powiewać ponad 2m/s więc oby wiatr dziś odegrał drugoplanową rolę.

Pozdrawiam

Co za konkurs! !! Ale Horror! !
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Simon Ammann - Anze Lanisek 1,85 Betsson ✅
Simon pod koniec sezonu pokazuje się z dobrej strony. Skoki oddaje coraz dłuższe i coraz częściej go widać w obu seriach konkursowych. W ten weekend także lepiej skacze od Słoweńca oddając skoki ponad 200m. Doświadczenie, którym dysponuje pozwala mu walczyć o dobre odległości na mamucie. Wczoraj w drużynówce uzyskał 220m i 223m. Takie odległości nie zdarzają się Laniskowi. Jego poziom to okolice punktu K. Moim zdaniem Simon swym doświadczeniem i formą przewyższa Słoweńca dlatego kieruję się w jego stronę.
Michael Hayboeck - Manuel Fettner 1,75 bwin ✅
Pojedynek Austriaków, którzy wczoraj walczyli w drużynie Austrii. Lepiej spisał się pierwszy z nich skacząc 239m i 202.5m w bardzo ciężkich warunkach. Kwalifikacje także po stronie Hayboecka dlatego nie rozumiem czemu taka para. Fettner gdy trafi podobne warunki w tej parze nie ma szans ze swym kolegą. Nie kojarzę żeby Manuel był dobrym lotnikiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
dx2 217K

dx2

Użytkownik
Wellinger-Stoch 1 @1,85
A to ja od razu daje na Wellingera. Powiedzmy sobie szczerze, ze ten jeden skok daleki Stocha w prologu, zamazuje troche obraz. Przeciez tam warunki byly tak zmienne. Za caloksztalt to Wellinger skakl lepiej od dobrych kilku tygodni i sadze, ze skok Stocha byl takim pojedynczym wystrzalem i dzis wroci to do normy. Stoch skacze dobrze, ale Wellinger jest w wyzszej formie i tyle. Niemiec od polowy tego sezonu skacze wysmienicie. Na mamucich skoczniach tez bylo w tym roku swietnie. Wellinger niejednokrotnie byl jedynym zawodnikiem, ktory potrafil na mamutach rywalizowac z Kraftem. On nieraz skakal tez najdalej niz Kraft na tych mamutach, ale w tamtej czesci sezonu Kraft mial jedna duza przewage. Wellinger byl wtedy w klasyfikacji generalnej w okolicach 10-15 miejsca, wiec zanim docierali do Krafta to przynajmniej raz skracano belke i Kraftowi tez to pomagalo wygrywac. Niemiec walczy o zwyciestwo w tym &quot;podkonkursie Raw Air&quot;. Celu nadrzednego jakim jest Puchar Swiata juz nie zdobedzie, wiec na pewno cieszylby sie z takiego mini sukcesu, a wydaje mis ze na to zasluguje. Wellinger skacze obecnie lepiej i jeden skok Stocha w loteryjnych warunkach w prologu nie czyni Polaka faworytem w tej rywalizacji, moim zdaniem, wiec pobieram wybieram typ w strone Niemca i sadze, ze znowu ta do podobny zysk jak w poprzednich zawodach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom