>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2016/2017 - Sapporo (10.02 - 12.02.2017)

briko 11,9K

briko

Użytkownik
Zakład live

Kubacki - Domen Prevc 1 kurs 1,63 Betsson ✅

Domen nie radzi sobie najwidoczniej ze skocznią w Sapporo ja taki kurs pobieram choć było 1,7

Co do Kubackiego to skacze tutaj przyzwoicie

✅410✅
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Panowie mam pytanie: wie ktoś jak całoroczny rozlicza zwycięstwo w skokach w przypadku trafienia obu zawodników? :p na live pograłem 6 skoków przed końcem na win prevca, kota i wellingera za równo stawkę i teraz oczywiście wszystko mam zawieszone.
Zwrot stawki czy double win? Miał ktoś styczność z taką sytuacją?
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
W koncu sie doczekał, nalezalo mu sie jak mało komu ???? ciekawe jakie kursy beda na jutrzejszy konkurs na Kamila,bo drugi raz juz na pewno tak nie zawali kobkursu tym bardziej,ze tyły gonia i sa juz niedaleko.
 
J 0

janeksm

Użytkownik
Bede1991 po 1 serii w bet365 postawiłem na Kota i dostałem połowę wygranej więc ci pewnie też podzieli wygrane.
Polecam jeszcze szybko w betsson kursy na Maćka na mistrzostwach świata, które są nadal takie jak przed konkursem w Sapporo. 25 na średniej i 35 na dużej. Widać że Maciej wraca do formy i te kursy na pewno mocno spadną.
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Tak na dobrą sprawę, kto jutro wygra to jest dopiero wielka niewiadoma, bardziej chyba bym się skłonił do zagrania na kogoś h2h ewentualnie na top3, ale to trzeba będzie mieć sporo szczęścia ;)
Edit: widzę cenzurę niektóre posty znikają, oj nieładnie, nieładnie...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
(...) ???? ciekawe jakie kursy beda na jutrzejszy konkurs na Kamila,bo drugi raz juz na pewno tak nie zawali kobkursu tym bardziej,ze tyły gonia i sa juz niedaleko.
Dziś u Kamila ta 20. pozycja, to ewidentnie wypadek przy pracy. Natomiast obiektywnie patrząc, to jednak jego ostatnie skoki plasują go na miejscach 4-8. Skoki są dobre, ale nie świetne aby walczyć o wygranie konkursu. Sam Stoch raczej też zdaje sobie z tego sprawę, widać u niego lekką frustrację. I tak dzięki jego umiejętności widać jak wyciąga każdy skok o te parę metrów w ostatnie fazie, tuż przed lądowaniem, przez co traci na wartości sam styl lądowania i trochę sędziowie zabierają na notach. Szkoda że przed MŚ, nie ma czasu na mały oddech i reset, cóż trzeba liczyć, że uda się Kamilowi wrzucić wyższy bieg;). A i w PŚ czuć oddech na plecach, zwłaszcza Krafta, bo Tande też trochę spuścił z tonu:razz:.
I oczywiście brawa dla Maćka Kota, już w drugim konkursie w poprzedni weekend, było widać poprawę w jego skokach, dziś dwa świetne występy. Jeśli chodzi o drużynówkę w Lahti, to można zacierać ręce, Stoch, Kot i Żyła poziom odpowiedni utrzymają a dodatkowo bardzo dobrze i regularnie skacze Janek Ziobro, choć i na Dawida narzekać nie można, więc ekipa szykuję się świetna.
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, Japonia, Sapporo
Typ: Maciej Kot wygra
Kurs: 8,00
Data i godzina: 12.02.2017 02:00
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Zapraszam na drugi konkurs w ramach Pucharu Świata, w japońskim Sapporo, który zostanie rozegrany na legendarnej Okurayamie (HS134). Na samym wstępie powiem, że dzisiejszy typ będzie mocno ryzykowny, więc tylko dla odważnych. Tak jak przewidywałem sobotnie zawody wygrał Peter Prevc wprawdzie ex aequo z Maćkiem Kotem ale jednak zwycięstwo to zwycięstwo. Na niedzielny konkurs moim faworytem będzie właśnie Maciek, który znakomicie poradził sobie w tych bardzo trudnych warunkach, odnosząc swoje premierowe zwycięstwo w Pucharze Świata, chociaż trzeba przyznać, że odrobina szczęścia też mu dopisała. Nie dziwi mnie jednak jego wygrana a to dlatego, iż już w kwalifikacjach pokazał, że będzie walczył o top3, a na dobry rezultat utwierdził mnie w przekonaniu po serii próbnej przed konkursem gdzie miał trzeci wynik. W wywiadzie tuż po konkursie Maciek sam przyznał, że jedynym co mogło mu przeszkodzić w wygranej to złe warunki. Polak pod wodzą Stefana Horngachera wykonał ogromny progres w porównaniu do poprzednich lat. Poza tym widać, że Kot wyczuł Okurayamę, dodatkowo sobotnie zwycięstwo powinno mu dodać tylko pewności siebie bo mentalnie nie spala się już tak jak chociażby na początku sezonu (czyżby psycholog odwalał kupę roboty?), czy chociażby jak zrobił to dziś w drugim skoku Andreas Wellinger. Myślę, że w takiej dyspozycji Maciek spokojnie powalczy o top3 a co więcej może a nawet powinien pokusić się o wygraną na co właśnie liczę. Kto tu może oprócz niego powalczyć o podium? Jak dla mnie będzie to Stefan Kraft nie muszę tu zbytnio tego rozpisywać trzecie miejsce w pierwszym konkursie nie było z przypadku, oprócz niego groźni będą Andreas Wellinger o ile po raz kolejny nie spali się w drugim skoku oraz Kamil Stoch który przyznał, że w drugim skoku popełnił spory błąd w locie stąd krótki skok i odległa pozycja. A także Peter Prevc, który jednak przyznał, iż miał mnóstwo farta przy pierwszym sobotnim skoku, drugi był znacznie słabszy. Jak dla mnie to właśnie ta piątka rozdzieli między siebie podium, na pewno będzie bardzo ciasno, natomiast sporym rozczarowaniem jest Daniel Andre Tande, który na treningach spisywał się przyzwoicie a w konkursie już znacznie słabiej. Jak wiadomo Okurayama jest specyficzną skocznią i nie wybacza minimalnych błędów na progu (przykład Domena Prevca który kompletnie nie potrafi się odnaleźć na progu) czy to w powietrzu (sobotni błąd Kamila Stocha w locie). Podsumowując Maciek jak najbardziej może tu namieszać notując drugą wygraną w karierze, oby szczęście dalej mu dopisywało, liczę też na kolejne bardzo dobre występy pozostałych Polaków, oczywiście też rehabilitację Kamila po zepsutym skoku. Ogólnie rzecz biorąc świetne wyniki Polaków są bardzo dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Lahti, gdzie nasza drużyna przy takiej dyspozycji powinna spokojnie wygrać a i indywidualnie Polacy powinni powalczyć o medale. Konkurs rozpocznie się o godzinie 02:00 czasu polskiego, w Sapporo będzie to 9:00 rano, miejmy nadzieję, iż warunki nie będą zbyt loteryjne, chociaż prognozy nie są optymistyczne.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Kraft - Tande 1 kurs 1,65 betsson ✅✅

Patrząc na formę obydwóch skoczków to Kraft jest stabilniejszy i rzadko mu się zdarza popsuć skok i który to już raz gram przeciwko norwegowi a na okurayamie akurat austriak potwierdza świetną formę i skacze lepiej stylowo i dalej o Norwega który trzyma poziom ale nie są to skoki ażeby mu dały miejsce na podium a i o dwa równe dalekie skoki u Norwega zdarzają się w ostatnich zawodach rzadko.

Dodam jeszcze ze w ziemniakach mamy kursy na tą parę w okolicach 1,35 a i betsson niedługo tez opuści

Księgujemy ✅400✅:grin:
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Vincent Descombes Sevoie - Jewgenij Klimow 1,75 Bwin ✅
Descombes tu po prostu skacze lepiej. W obu treningach, w kwalifikacjach. W konkursie skoczył bardzo słabo w 1. serii i był dopiero 28. W drugiej odpalił przy sprzyjających warunkach i przesunął się na miejsce 15. Tuż za jego plecami znalazł się Rosjanin. Francuz wydawał się odpadać od czołówki miesiąc temu ale wrócił na swój dobry poziom, jaki prezentował od początku sezonu i walka o TOP10 jest w jego zasięgu. Dziś nawet z zawalonym pierwszym skokiem był przed Klimowem.
Roman Koudelka - Jan Ziobro 1,95 Unibet ⛔
Dziś Czech niespodziewanie zajął wysokie, 5. miejsce. Sensacja spora, bo jeszcze dwa tygodnie temu potrafił się nie zakwalifikować do 1. serii. W Obersdorfie nie był i trenował spokojnie. Tutaj w treningach i kwalifikacjach nieźle skakał ale nie aż tak. Czy jutro powtórzy dwa tak równe i dobre skoki? Nie wydaje mi się, bo w tym roku jest bardzo nierówny. Ziobro od czasu Mistrzostw Polski prezentuje się bardzo dobrze. Dzisiejsze 9. miejsce absolutnie nie jest żadnym zaskoczeniem, bo okolice 10. miejsca to jest poziom dla niego w takiej formie osiągalny. Myślę, że jutro również pokaże się z dobrej strony i przybliży się do zajęcia ostatniego wolnego miejsca w drużynie na MŚ.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Taśma na konkurs w Sapporo zagrany w Fortunie kurs ogólny 2,4✅✅✅✅✅

Kraft - Eisenbischler 1 kurs 1,20✅
Kraft jak wyżej opisywałem forma stabilna i dalekie skoki a niemiec potrafi oddać świetny skok a w następnej serii skoczyć krócej o 10m

Kot - Żyła 1 kurs 1,22✅
Maciek chyba notuje progres i widać ze czuje się bardzo dobrze na okurayamie Piotr skacze poprawnie ale o te parę pozycji będzie niżej

Wellinger - Koudelka 1 kurs 1,22 ✅
Andreas udowadnia ze jest w wysokiej formie i tu nie na wątpliwości że jutro będzie walczył o czołowe lokaty co do Romana to oddał dziś dwa równe i dalekie skoki i widać ze ta skocznia mu leży niegdyś notował to świetne wyniki i co do wybicia Koudelki powraca ta sprężystość i niewykluczone ze znowu zawita do pierwszej dziesiątki ale Wellingera nie przeskoczy

Stoch -Ziobro 1 kurs 1,22 ✅
Nasz mistrz dziś miał słaby dzień i pecha ale śmiem twierdzić że jutro zrehabilituje się i sam sobie udowodni ze to był wypadek przy pracy . Janek naprawdę imponuje i forma idzie w górę i czuje tę skocznię no i tu bym wystawił trochę wyższy kurs i postawie mały znak zapytania ale wierzę że Stoch jutro będzie walczył o czołowe lokaty

Janda -Vancura 1 kurs 1,25 ✅
No i standardowo Fortuna wystawia parę czeską i może się okazać że po kwalifikacjach będzie po sprawie. Janda zdecydowanie lepiej się prezentuje od swojego kolegi z kadry

Niby wszystko powinno wejść ale jest jedno ale o wszystkim jeszcze będzie decydował wiatr o ile w dzisiejszym konkursie nie był pierwszoplanową postacią to zobaczymy czy i tak będzie dzisiejszej nocy jeżeli warunki będą zbliżone do dzisiejszych to będzie to w miarę sprawiedliwy konkurs. .

A tak Panowie na marginesie to co się dzieje z Domenem? No nie pasuje mu ta skocznia najwyraźniej bo chyba aż tak by nie poleciał z formą trochę mi to przypomina kiedyś kiedyś sytuacje z Hanavaldem jak spadał z progu i chyba Peterka tez miał taki epizod. . No ciekawe co tam się teraz dzieje w głowie tego młodego zawodnika. ..

Pozdrawiam ;)

Księgujemy ✅600✅:grin:

No i jeszcze w pierwszej serii pogralem Wellingera z Tande oczywiście na Niemca :grin:✅277✅Księgujemy ????

Brawo Kamil brawo Maciek brawo Polacy! !!:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Kraft top 3 @1.6
Kraft przed 1-szym konkursem skakal nie najdalej, ale w serii probnej juz polecial najdalej.
Najdalszy byl tez w konkursie drugi skok, a ten skok generalnie jest czesto bardziej miarodajny niz pierwszy. Forma wciaz wysoka, na podium powinien sie zmiescic na moj gust.
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
skijumping poinformowało na fb,ze sypie i wieje... wiec pewnie dzisiaj bedzie ciezko o rozegranie konkursu..
Edit: wrzucili teraz zdjecie ze skoczni z wiatrem i jest idealnie,ale do konkursu jeszcze prawie 2 godziny..
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Dziś u Kamila ta 20. pozycja, to ewidentnie wypadek przy pracy. Natomiast obiektywnie patrząc, to jednak jego ostatnie skoki plasują go na miejscach 4-8. Skoki są dobre, ale nie świetne aby walczyć o wygranie konkursu. Sam Stoch raczej też zdaje sobie z tego sprawę, widać u niego lekką frustrację. I tak dzięki jego umiejętności widać jak wyciąga każdy skok o te parę metrów w ostatnie fazie, tuż przed lądowaniem, przez co traci na wartości sam styl lądowania i trochę sędziowie zabierają na notach. Szkoda że przed MŚ, nie ma czasu na mały oddech i reset, cóż trzeba liczyć, że uda się Kamilowi wrzucić wyższy bieg;). A i w PŚ czuć oddech na plecach, zwłaszcza Krafta, bo Tande też trochę spuścił z tonu:razz:.
I oczywiście brawa dla Maćka Kota, już w drugim konkursie w poprzedni weekend, było widać poprawę w jego skokach, dziś dwa świetne występy. Jeśli chodzi o drużynówkę w Lahti, to można zacierać ręce, Stoch, Kot i Żyła poziom odpowiedni utrzymają a dodatkowo bardzo dobrze i regularnie skacze Janek Ziobro, choć i na Dawida narzekać nie można, więc ekipa szykuję się świetna.
Przed chwila widziałem retransmisje, to wynikiem Kamil zripostowal mój post ???? . Świetne dwa skoki i zasłużona wygrana, brawo! Maciej Kot takze bardzo dobry występ, Żyła solidnia a resztę traktuje w ramach pecha.
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
Tak jak mówiłem warto było pograć w strone Kamila, bo ten sobotni konkurs to była wpadka i widac jak był wkurzony takim obrotem spraw i wiedziałem,że najlepszą odpowiedzią będzie miejsce na podium,a że wygrana to jeszcze lepiej. Teraz oby do środy ????
 
Do góry Bottom