>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skoki narciarskie 2016/2017 - typy długoterminowe

oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Co moze byc powodem tego ze on tak rosnie? Przeciez wypowiedzi Malysza, Horgnachera i wogole swiadcza o tym ze Kot formy nie utrzymal, czyzby jakies przecieki?
Mogłbyś podać jakieś źródło? Jedyne co znalazłem z wypowiedzi Horgngachera na temat Maćka to: &quot;Maciek nie miał problemów z przejściem na śnieg. Nadal oddaje skoki na wysokim poziomie, ale teraz także Kamil zrobił duży postęp.&quot; (artykuł z wczoraj na skijumping.pl). A co do Małysza, to sam wstawiał filmik na facebooku ktory podpisał: &quot;A to coś dla wszystkich martwiących się o formę Maciej Kot. Tak przepięknie latał podczas treningów w Oberstdorfie&quot;
Kurs 1,40 wart gry. Też mimo wszystko w Maćka nie wierze, ale fajna by była w którymś buku para Kot - Stoch. Zważywszy ze Maciej jest faworyzowany przez buków to byłaby perełka.
Edit: Jest taka para w Stsie. Na Stocha 2,42 (2.13 po podatku). Moim zdaniem warto grać.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Kto jest teraz - pana zdaniem - liderem polskiej reprezentacji?
- Trudno wskazać jedno nazwisko. Na pewno każdy ma w sobie potencjał, by być najlepszym, ale gdybym miał postawić na jedną osobę, to chyba na Kamila Stocha. Bardzo dobrze wyglądają także Maciek Kot i Dawid Kubacki. Duże postępy widać u Piotrka Żyły, a są treningi, w których zaskakują mnie Stefan Hula i Klemens Murańka. Często zależy to od dnia. Nie mówiłbym zatem o liderze.
Zrodlo http://www.sport.pl/skoki/1,65074,21007043,ps-w-skokach-horngacher-powtorzyc-letnie-wyniki-bedzie-trudno.html
Horgnacher juz przyznaje ze Stoch jest lepszy , Kot pewnie stracil sporo z lata. Malysz powiedzial wprost ze Skoki Maćka nie wygladaja tak jaK latem
- Myślę, że mimo wszystko liderem jest Kamil. Teraz skacze bardzo dobrze. Maciek skacze nieźle, ale ostatnio nie wyglądał tak super, jak w ostatnich letnich konkursach, gdy totalnie dominował. Mowi Malysz
Malysz zawsze mowi na wyrost wiec jesli nawet on mowi ze skoki Maćka nie sa juz takie same to musi byc o kilka klas gorzej. Stawiam kota w trzeciej dziesiatce
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Piekna dlugoterminówka w STSie
D. A. Tande - Domen Prevc
Typ:1
Kurs: 1,50
Stefan Kraft - Michael Hayboeck
Typ:1
Kurs:1,57
Razem kurs 2,36 (2,08 po podatku)
Oba typy wydaja sie niemalże perełkami na tę chwilę. Tande od początku sezonu sezonu skacze równo i daleko. Jest głownym rywalem Stocha do zwycięstwa w całym cyklu. Domen w TCS przygasł i nie wydaje mi się żeby mógł jeszcze coś zwojować. Tande juz w Innsbrucku go wyprzedził, jednak po Bischofshofen gdzie norweg spalil drugi skok znów Prevc jest liderem (zaledwie o 9 pkt.) co daje nam ładną okazje do zarobku ????
Kraft zaraz obok Tande i Stocha jest najrówniej skaczącym skoczkiem nie schodzącym poniżej jakiegos poziomu. Na obecną chwilę Stefan ma ponad 100pkt(!) przewagi nad Hayboeckiem. Do tego dochodzi ból pleców na ktory skarży sie Michael - mówi sie że jedzie na świeżości. W ciągu całego sezonu myśle że nie dość, że nie odrobi przewagi, to będzie się ona stopniowo pogłębiać.
 
K 66

kanarek

Użytkownik
Co do typu na Tande pełna zgoda. Domen jest młody i nie dźwignie całego sezonu w pełnym wymiarze. Dodatkowo wiadomo, że Domen nie bedzie brany na mamuty, wiec kolejne punkty na korzyść Tande.
Co do typu na Krafta to radzę uważać. 100pkt to żadna przewaga a obaj skaczą dobrze. Ostatnio nawet lepiej Hayboeck.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Piekna dlugoterminówka w STSie

D. A. Tande - Domen Prevc
Typ:1
Kurs: 1,50

Stefan Kraft - Michael Hayboeck
Typ:1
Kurs:1,57

Razem kurs 2,36 (2,08 po podatku)
Oba typy wydaja sie niemalże perełkami na tę chwilę. Tande od początku sezonu sezonu skacze równo i daleko. Jest głownym rywalem Stocha do zwycięstwa w całym cyklu. Domen w TCS przygasł i nie wydaje mi się żeby mógł jeszcze coś zwojować. Tande juz w Innsbrucku go wyprzedził, jednak po Bischofshofen gdzie norweg spalil drugi skok znów Prevc jest liderem (zaledwie o 9 pkt.) co daje nam ładną okazje do zarobku ????

Kraft zaraz obok Tande i Stocha jest najrówniej skaczącym skoczkiem nie schodzącym poniżej jakiegos poziomu. Na obecną chwilę Stefan ma ponad 100pkt(!) przewagi nad Hayboeckiem. Do tego dochodzi ból pleców na ktory skarży sie Michael - mówi sie że jedzie na świeżości. W ciągu całego sezonu myśle że nie dość, że nie odrobi przewagi, to będzie się ona stopniowo pogłębiać.
Jakby coś masz 1,72 w Betssonie,że lepszy będzie Tande. Nie można z niczym łączyć ale już na singla się nadaje. Sam chyba zagram.
 
barto22 226

barto22

Użytkownik
Kto lepszy w sezonie 2016/2017
Severin Freund - Maciej Kot 2 1.87 Betsson
Do końca cyklu pucharowego pozostało 16 zawodów indywidulanych a różnica pomiędzy dwoma zawodnikami wynosi aktualnie 119 pkt. Nie wiem skąd takie zestawienie ale dla mnie po prostu grzech tego nie zagrać. Severin jest w dołku,z każdymi kolejnymi zawodami traci co raz więcej do czołówki i jak przyznaje trener reprzentacji Niemiec Schuster, Severinovi będzie trudno w tym sezonie do tej czołówki się przebić. Nie wierzę,że Niemiec będzie się bił o klasyfikację generalną. Śmiem twierdzić,że po słabych występach w zbliżającym się periodzie PŚ czyli Wisła - Willingen, Freund odpuści sobie zawody na mamucie w Oberstdorfie i dalekiej azji aby lepiej się przygotować do zbliżających się MŚ w Lahti, które mogą być chyba jedynym pozytywnym akcentem dla niego w tym sezonie. Maciek z kolei jest głodny wygrywania i jestem pewien,że formy tak szybko nie straci. Jak już wspomniałem aktualny handicap jest na korzyść Maćka (119pkt) a do tego wyraźnie lepsza forma. Maciek wie,że trudno będzie zdobyć indywidualny medal na MŚ także zapewne będzie chciał zgarnąć jak największą liczbę pkt w PŚ aby bić się o końcowe podium co by było jego życiowym sukcesem. Jedyną szansą na pokonanie Kota w tej parze jest chyba jego kontuzja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Polasek V. - WIN - 3,75 sts
Witam , co myślicie o tym typie na MŚ juniorów. Polasek w pucharze świata w zakopanem zajął 13 miejsce i w drużynie dwa równe dobre skoki.
 
Do góry Bottom