>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2016/2017 - Willingen (27.01 - 29.01.2017)

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP


Program zawodów:

Piątek, 27.01.2017
11:00 - Odprawa techniczna
15:30 - Seria próbna
18:00 - Kwalifikacje
Sobota, 28.01.2017
15:00 - Seria próbna
16:05 - Pierwsza seria konkursu drużynowego
Niedziela, 29.01.2017
14:00 - Seria próbna
15:05 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego

Zapraszam do dyskusji​
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Polska wygra konkurs drużynowy 3,20 Betsson ✅
Propozycja warta pochylenia się nad nią. W Zakopanem tydzień temu na Polaków kurs wynosił 1,95. W stolicy Tatr zajęli 2. miejsce, za plecami Niemców. Zabrakło 5 pkt. Nie dużo, tym bardziej, że Stoch mocno spóźnił pierwszy skok i stracił dużo punktów. Gdyby skoczył na swoim poziomie, to byśmy się cieszyli z pierwszego miejsca.
Nie ma oczywiście co udawać, największym faworytem są oczywiście Niemcy, którzy w niedziele pokazali moc, do tego skaczą u siebie. Moim zdaniem jednak szykuje się wyrównany konkurs i Polacy powalczą z Niemcami o zwycięstwo. U nas trójka bardzo mocna + stabilny Kubacki. Podobnie jest u rywali: Eisenbichler, Freitag i Wellinger, a Leyhe czy Geiger trochę odstają. Freitag zawsze jednak w Polsce skakał bardzo daleko i tu zajmował wysokie miejsca. Nie wydaje mi się, żeby w Willingen zaprezentował się tak dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 1

waserwagen

Użytkownik
Polska wygra konkurs drużynowy 3,20 Betsson
Propozycja warta pochylenia się nad nią. W Zakopanem tydzień temu na Polaków kurs wynosił 1,95. W stolicy Tatr zajęli 2. miejsce, za plecami Niemców. Zabrakło 5 pkt. Nie dużo, tym bardziej, że Stoch mocno spóźnił pierwszy skok i stracił dużo punktów. Gdyby skoczył na swoim poziomie, to byśmy się cieszyli z pierwszego miejsca.
Nie ma oczywiście co udawać, największym faworytem są oczywiście Niemcy, którzy w niedziele pokazali moc, do tego skaczą u siebie. Moim zdaniem jednak szykuje się wyrównany konkurs i Polacy powalczą z Niemcami o zwycięstwo. U nas trójka bardzo mocna + stabilny Kubacki. Podobnie jest u rywali: Eisenbichler, Freitag i Wellinger, a Leyhe czy Geiger trochę odstają. Freitag zawsze jednak w Polsce skakał bardzo daleko i tu zajmował wysokie miejsca. Nie wydaje mi się, żeby w Willingen zaprezentował się tak dobrze.
4.5 Unibet
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Wśród skoczków którzy muszą się kwalifikować, Schlierenzauer zmiażdżył (choć nie lubię tego słowa) rywali w pierwszym treningu. Tymczasem w e-toto nadal można grać jest win w kwalifikacjach po kursie 12, 1-3 po 3,5 i 1-6 po 1,6. Jak dla mnie okazja
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Tak. Gregor póki co bardzo stabilnie jednak pamiętajmy, że skakał z wyższej belki (18) niż poprzednicy. Czołówka skakała z (16), natomiast Stoch na prośbę trenera z (13). Jednak fakt można coś takiego próbować, ja sam przed treningami w Fortunie pograłem Gregora w parze z Forfangiem, który w II treningu skoczył ledwo 110,5 m.
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Tak. Gregor póki co bardzo stabilnie jednak pamiętajmy, że skakał z wyższej belki (18) niż poprzednicy. Czołówka skakała z (16), natomiast Stoch na prośbę trenera z (13).
Nie skakał z 18, tylko z 16 jak wszyscy inni zawodnicy z którymi będzie walczył w kwalifikacjach. Z kolei w drugim treningu znowu był najlepszy z tej grupy (nie licząc top 10), a skakał z 14 belki, podczas gdy potem większość skakała z 16. Więc forma jest, zobaczymy jak ze stabilnością.
 
P 190

przemek62200

Użytkownik
Może granie przeciwko Kamilowi jest szalone, ale bukmacher betsafe wystawiając taką parę z takimi kursami zdecydowanie mnie skusił
Stoch - Kraft 2 @5.80
Wydaje mi się, że jest to typ na drużynówkę, aczkolwiek pewien nie jestem (ktoś może wyprowadzi mnie z błędu). Zresztą dla mnie to jest nieważne, bo niezależnie od tego czy to typ na jutrzejszy konkurs czy na niedzielny konkurs indywidualny to kurs jest zdecydowanie warty ryzyka. Żeby nie było nieporozumień - Kamil jest faworytem, zwłaszcza po tym co pokazał w kwalifikacjach, ale bez przesady kurs @1.10 na zwycięstwo H2H w parze z Kraftem? Kraftem, który wrócił po chorobie, po której nie widać śladów i pokazał w treningach, że jest piekielnie mocny, wygrywając dwie serie treningowe i odpuszczając treningowy skok kwalifikacyjny. Mało tego - przewaga nad resztą stawki w skokach treningowych była wyraźna (I trening - 4 pkt, II trening 5 pkt). Moim zdaniem grzechem byłoby nie spróbować.
edit: no właśnie Panowie tego nie rozumiem, bo data tego wydarzenia u bukmachera jest na jutro tj. 28 stycznia, a jutro przecież druzynowka
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Stefan Kraft top3 3.20 Betsson
Win Stefan Kraft 12.00 Betsson

To jest typ na niedzielny konkurs indywidualny i wisi na betssonie. Czasami można tam wyłapać niezwykle perełki i tak jest tym razem. Kraft odpuścił z powodu choroby ostatnie zawody w Zakopanen i może i dobrze się stało, bo jest w bardzo dobrej formie w ostatnim czasie i dorównuje skokami naszemu Kamilowi. Na treningach był najlepszy, i to wygrywał zdecydowanie, wiaterek dzisiaj trochę kręcił ale mimo tego jego skoki były znakomite i w niedziele jest jednym z faworytów do końcowego zwycięstwa. Jeśli warunki się nie pogarszą to czołowa trójka będzie u niego niezagrożona. Betsson jak zwykle trochę zaszalał bo do jutra się zorientują i kursy wrócą na odpowiedni poziom. Ze stawkami nie na co jednak szaleć, ale 3.20 na podium to istne value, a tym bardziej kurs na wygraną...
 
D 3

dzikimisio

Użytkownik
Przemek62200 - to jest typ na konkurs indywidualny, kurs zacny aczkolwiek z wiadomych powód nie życzę wygranej:) Kamil Kamil! A Tarki masz rację - perełka,trzeba próbować!
 
D 3

dzikimisio

Użytkownik
Może granie przeciwko Kamilowi jest szalone, ale bukmacher betsafe wystawiając taką parę z takimi kursami zdecydowanie mnie skusił

Stoch - Kraft 2 @5.80

Wydaje mi się, że jest to typ na drużynówkę, aczkolwiek pewien nie jestem (ktoś może wyprowadzi mnie z błędu). Zresztą dla mnie to jest nieważne, bo niezależnie od tego czy to typ na jutrzejszy konkurs czy na niedzielny konkurs indywidualny to kurs jest zdecydowanie warty ryzyka. Żeby nie było nieporozumień - Kamil jest faworytem, zwłaszcza po tym co pokazał w kwalifikacjach, ale bez przesady kurs @1.10 na zwycięstwo H2H w parze z Kraftem? Kraftem, który wrócił po chorobie, po której nie widać śladów i pokazał w treningach, że jest piekielnie mocny, wygrywając dwie serie treningowe i odpuszczając treningowy skok kwalifikacyjny. Mało tego - przewaga nad resztą stawki w skokach treningowych była wyraźna (I trening - 4 pkt, II trening 5 pkt). Moim zdaniem grzechem byłoby nie spróbować.

edit: no właśnie Panowie tego nie rozumiem, bo data tego wydarzenia u bukmachera jest na jutro tj. 28 stycznia, a jutro przecież druzynowka
Wszystkie typu są z jutrzejszą datą, bo po drużynówce będą zmieniane kursy.Ale to zdarzenie, które podałeś jest na na konkurs indywidualny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
briko 11,9K

briko

Użytkownik
To ja również podam coś z betssona choć kurs juz niższy ale do jakiegoś dubla w sam raz ???? ja osobiście gram w singlu
Konkurs drużynowy:
Słowenia - Norwegia 1 kurs 1,45 ✅
poniżej analiza:
Skoki narciarskie Willingen - Drużynówka
Słowenia - Norwegia 1 kurs 1,45 ✅
No to Betsson ładne kursiwo wystawił na slowenców z nierówno skaczącymi norwegami w treningu lepsi słoweńcy oraz około 40 pkt w kwalach nawet ten wiaterek 3m/s mnie nie przeraża. . Oczywiście trzeba brać pod uwagę ze to są skoki ale slowency prawie zawsze na konkursy drużynowe są dobrze zmotywowani a jutro myśle że stać nawet o walkę o podium. Co do norwegów nie prezentują oni równej formy (oprócz Tandego )wiec ciężko będzie dorównać do wielkiej czwórki która będzie walczyć o najwyższe stopnie podium. .
https://forum.bukmacherskie.com/f15/siatkarski-sezon-2016-2017-a-139140-11.html#post6289413
Pozdrawiam. .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Czechy - Japonia 2 kurs 2,1✅ bettson
Analiza poniżej:
Czechy - Japonia 2 kurs 2,1 ✅
A tu odwrotna sytuacja niż tydzień temu .W tamtym tygodniu zagrałem na reprezentację Czech po kursie 1.8 i weszlo gładko ale w tym momencie nie ma mocnego ogniwa jakim był w Zakopanem Pavlasek . Na Japonię mamy kurs 2.1 gdzie u innych bukow mamy 1.3 Marathon czy 1.35 Fortuna chciałem zagrać za 300 ale nie jest źle dali limit o 50 zł niższy. Polecam zagranie tego zdarzenia dla kursu ale nie tylko bo np. W treningu reprezentacja Japonii była minimalnie lepsza a w kwalifikacjach byli lepsi o kilkanaście pkt (17)
https://forum.bukmacherskie.com/f15/siatkarski-sezon-2016-2017-a-139140-11.html#post6289496
Podaje drugi kupon bez abalizy:https://forum.bukmacherskie.com/f15/siatkarski-sezon-2016-2017-a-139140-12.html#post6289515
3 pierwsze pozycje skoki - konkurs drużynowy
Czechy - Rosja 2 kurs 1.7✅ a pewnie jeszcze spadnie
Polska - Norwegia 1 kurs 1,25 ✅
Kraft - Freitag 1 kurs 1,2 ✅liczy się 1 seria
Biegi narciarskie:
Krogh F.H pozycje 1-10✅ kurs 1,15
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Ja dzisiaj gram doubla bardziej konkretnie, a mianowicie.

Polska na podium / 1.45 / Fortuna
Słowenia - Norwegia 1 / 1.33 / Fortuna

Wychodzi: 1.93
(minus podatek) ✅✅✅

Wydaje mi się, że stać Naszą reprezentację na wszystko. O wygraną może być ciężko dlatego tym razem odpuszczam i gram o wiele bezpieczniej. Niemcy u siebie są mocni, do tego w samym konkursie mogą skakać jeszcze lepiej niż w treningach czy kwalifikacjach - chcą pójść za ciosem i celują w zwycięstwo. Walka o pozostałe miejsca na podium będzie zacięta ale mamy duże szanse z Austryjakami czy Słoweńcami. Nie wiem jak pogoda i warunki wietrzne ale jeżeli będzie pod narty to ci ostatni mogą mieć lekką przewagę. W obozie Austrii nie wierzę w 2 dobre i równe skoki G. Schlierenzaura.
Reasumując - szansa jest bardzo duża, jestem pewny o trzon naszej kadry. Każdemu bardzo zależy a i Kubacki musi się mobilizować jeżeli chce być pewny startu w Lahti. Sama Muhlenkopsfchanze Naszym zazwyczaj odpowiada.

Jeżeli chodzi o drugi Bet - to tak jak wyżej mówiłem. Słoweńcy mogą być dzisiaj bardzo silni, szczególnie jeżeli warunki wietrzne sprzyjać będą lotnikom (w sumie to sam obiekt im sprzyja). Norwegów nie stać na to by oddać wszystkie równe skoki a dodatkowo brakuje drugiego lidera z prawdziwego zdarzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 77

koshinhoo

Użytkownik
Finlandia - Rosja 2 @1,75 ✅
Słowenia - Norwegia 1 @1,33 ✅
Japonia - Czechy 1 @1,30 ✅
Austria 1-3 @1,25 ✅
Polska 1-4 @1,15 ✅


AKO @4,75 z podatkiem, bo Fortunka ???? ✅
Takie AKO proponuje na skoki dziś. Co do 1 typu, Finowie jak Finowie, skaczą swoje, granice 3 dziesiątki w Willingen, nie powinni być zagrożeniem dla Rosjan, gdzie Kornilov z Vassilievem skaczą lepiej od Finów, Klimov swoje dołoży, stabilna dobra forma. Jedynie ten Hazedtinov może swoje 3 grosze dołożyć, ale moim zdaniem nawet przy słabszych jego skokach Rosja łyknie Finów ????
Drugi tym ide w Słoweńców, skaczą tu dobrze, ale bez szału, nie to co w Zakopanym, Norwedzy w cieniu tego, co prezentowali na początku sezonu, Tande w kratke, Stjernen tendencja spadkowa, Johansonowi jedno podium po bardzo loteryjnym konkursie, no i ten Fannemel (jeśli on odda dwa dobre równe skoki, będę pod wielkim wrażeniem:razz ????
O Japonii było pisane wyżej, nie będę się rozwodzić. Czesi tutaj dramat prócz Romana oscylują w granicach 4 dziesiątki, Samuraje swoje skoczą.
Dwa ostatnie typy takie na podbicie, Austriacy jak i Polacy faworyci jak dla mnie tutaj do wygrania, nie wierze dziś w Niemców. Kfaft widać po nieobecności w zakopanym skacze jak z nut, fettner odziwo tez dobrze, Hayboeck swoje no i Szliri też skaczący na odpowiednim poziomie, kurs bardzo bezpieczny. Polska w 4 znajdzie się na pewno, podium po kursie 1,45 tez do brania na spokojnie, te 2 ekipy wrac z Niemcami odstają na ten moment od rywali, jest taka mała przepaść miedzy nimi a Norwegiami, czy slowenia, chyba że prełce będą latac jak natchnieni ????
Co do innych sportów, wpadł mi typ z siatkówki włoskiej, dokładniej puchar Włoch:
Trentino - Modena +178,5 @1,51 Fortuna ✅
Mecz będzie wyrównany, przewiduje 4/5 setów, w dodatku jest to półfinał, jeden mecz, nie będzie tu odpuszczania z zadnej z ekip. Linia bardzo bezpieczna do pokrycia.
Powodzonka :cool:
Edit: Nie wiem co Słowenia zrobiła w 1 serii, bardziej Tepes tym skokiem na 100 metrów ???? A co do Rosji, znakomity występ Klimova w sumie uratował typ i też postawa Finów w 1 serii zaskoczyła, ale dobrze że zawodnicy mieli 2 skoki do oddania i w miarę to sie wyrównało ????
Co do siatkówki Włoch, jak pisałem bezpiecznie linia pokryta, zaobserwowałem to już jakiś czas temu, jeśli drużyny z czubu spotykają się na parkiecie, bardzo prawdopodobny jest over pktowy, a w tym przypadku tym bardziej, że to był puchar ???? No i co? I tak jak przewidywałem, sety na przewagi, tylko jeden set mniejszą przewagą ugrany jak 2 pkty na 5 setów ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A tu odwrotna sytuacja niż tydzień temu .W tamtym tygodniu zagrałem na reprezentację Czech po kursie 1.8 i weszlo gładko ale w tym momencie nie ma mocnego ogniwa jakim był w Zakopanem Pavlasek . Na Japonię mamy kurs 2.1 gdzie u innych bukow mamy 1.3 Marathon czy 1.35 Fortuna chciałem zagrać za 300 ale nie jest źle dali limit o 50 zł niższy. Polecam zagranie tego zdarzenia dla kursu ale nie tylko bo np. W treningu reprezentacja Japonii była minimalnie lepsza a w kwalifikacjach byli lepsi o kilkanaście pkt (17)
Typ bardzo dobry się wydaje.
Czesi faktycznie bez Polaska, ale Japończycy też bez Daiki Ito żeby wspomnieć dla równowagi.
Kasai = Koudelka mniej więcej bo dwaj liderzy.
Takeuchi, Sakuyama, R. Kobayashi kontra Hlava, Stursa i Matura.
Lekko szala przechyla się na korzyść Japonii. Więc kurs zasadny wg mnie, teraz już @1,72 więc spadło, ale po tym @2,1 to faktycznie warto było grać.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
ode mnie dziś jeden typ, bo ciężko z ofertą. 4 równe składy,potem Norwegia i kolejne 4 drużyny, gdzie każda ma swoje problemy i trudno wskazać kto zawali w konfiguracji japońsko-rosyjsko-czesko-fińskiej ;-)
milenium:
Polska będzie liderem po 1 serii - 5,50
kilka argumentów za typem:
- mamy Kamila, który zrobi różnice nad Domenem, Freitagiem, a nie skoczy gorzej niż Kraft
- Kubacki przesunięty na drugą zmianę, dla mniejszej presji (dodatkowo obstawiam tylko 1 serię, żeby zniwelować efekt kupy w kombinezonie w przypadku gdy będziemy się bić w 2 serii o wynik końcowy)
- Niemcy nie skaczą tu jakoś wybitnie (dla mnie na bank nie wygrają)
- Trochę za uszy wyciągnięty Cene do składu Składu żeby było w końcu 3 Prevców (co z tego, że w kwalach lepiej od Damjana? póki co Damjan jest lepszym skoczkiem i on powinien być w drużynie - lepiej dla nas), dodatkowo Tepes czyli &quot;czajnik&quot;.
- w Austrii niewiadomą jest Fettner, coś w Willingen DNS w 2 treningu i kwalach (aż taki kozak z niego czy jakieś przeciążenia?), Schlieri moze, ale nie musi skoczyć daleko, pod narty sobie radzi, ale jeszcze nie na tyle stabilny by w trudnych warunkach odlecieć.
Poza tym zakładam, że Niemcy na bank nie wygrają, to rozstrzygnie się miedzy naszymi i Austriakami. Wszelkiego rodzaju dodawanie punktów z kwali czy treningów i pisanie na podstawie kto jest w lepszej formie uważam delikatnie mówiąc za ...słabe ;-)
Potem komuś wyjdzie jak ostatnio, że Usa jest lepsze od Finlandii i to jeszcze pograne po śmiesznym kursie.
Widzę, że duzo osób gra w parach przeciwko Czechom, bo osiągali słabe wyniki w sesjach treningowych - byłbym tu bardzo ostrożny;-)
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Konkurs indywidualny Willingen

Wellinger - Hayboeck 1 kurs 1,45 ✅✅
Myślę że tutaj powinni wystawić kurs w okolicach 1,25-1,3
Dodatkowo uwaga wiaterek około 4m/s ale Wellinger radzi sobie na tej skoczni znakomicie oddaje równe i co najważniejsze dalekie skoki.. Co do Austryjaka darzę go wielkim szacunkiem ale nie jest w najwyższej formie choć oddaje równe skoki ale czegoś tam w wybiciu z progu brakuje i dwa razy się zastanowię żeby pograć przeciwko niemu ale jutro Niemiec będzie walczył o podium a Austryjak zakręci się między 5 a 10 miejscem. Tak sądzę.

Ja pogralem kupon złożony jeszcze z dwóch zdarzeń, który podaje w załączniku


PS. O milenium wystawił kursy na skoki i w parze Wellinger - Hayboeck kurs 1,17

Jeszcze jak ktoś ma konto w betssonie to polecam pary
Fettner - Freitag 1 kurs 1,38 ✅
Kraft - Tande 1 kurs 1,4 ✅

Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Wellinger top 3 @1.55
Złapał forme. Wczoraj dwa swietne skoki. Od jakiego czasu, forma zwyzkuje i chyba pora przelozyc to na wymierny wynik w konkursie indywidualnym. Powinien bic sie o wygrana.

Zyla-Kot 1 @1.5
Zyla chyba wczoraj najlepszy w &quot;druzynowce&quot;. Mozna byc zbudowanym tym co pokazal &quot;Elokwentny&quot;.
Kot dobrze, ale Zyla powinien skoczyc te 2-3-4 metry dalej.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Piotr Żyła - Manuel Fettner 1,72 Bwin ✅
Fettner tu skacze bardzo dobrze i moim zdaniem może dziś nawet powalczyć o podium. W treningach czy kwalifikacjach ostatnio często opuszcza swoje skoki, ale jeśli już skakał, to wyniki miał bardzo dobre. Wczoraj w drużynówce dwie bardzo dalekie próby, dalej niż Żyła, a akurat tak wypadło, że współczynniki wiatru w swoich próbach mieli podobne.
Piotrek w treningach zazwyczaj dość słabo i skupia się tylko na konkursach. Tu już jest w czołówce. Skacze ogólnie na bardzo wysokim poziomie i równo ale brakuje mu błysku, dzięki któremu mógłby wygrać któryś z konkursów.
 
Do góry Bottom