>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2017/2018 - Kuusamo (24.11 - 26.11.2017)

Status
Zamknięty.
I 0

icsofps

Użytkownik
Witam, mam pytanie, jesli zyla zostal zdyskwalifikowany w 1 serii to jak mialem zaklad Zyla - Takeuchi 1 to mam zaklad przegrany ? :/
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Konkurs indywidualny: Żyła - Ammann 1 ✅ miejsca: 11-19
Kurs: 2.00 Totolotek

Dzisiaj wziąłem pod uwagę taką parę. Piotrek we wczorajszym konkursie drużynowym został zdyskwalifikowany w 1 serii, przez co nie można do końca porównać jego wyniku w 2 serii do występu Szwajcara. Ammann wczoraj zaprezentował się bardzo dobrze, indywidualnie miał 10 notę. Ale, moim zdaniem, nie jest to powód, żeby lekko faworyzować go w starciu z Żyłą. We wcześniejszych skokach w Kuusamo, pomijając kwalifikacje, Piotrek wypadał lepiej. W kwalifikacjach skok mu nie wyszedł, ale miał ciężkie warunki (za to Szwajcar dostał silny wiatr pod narty).
Biorę także pod uwagę zawody inauguracyjne w Wiślę. A tam nasz zawodnik we wszystkich skokach, czy to próbnych, czy konkursowych, przewyższał Szwajcara. W takim moim indywidualnym rankingu Piotrek jest zawodnikiem, który kręci się gdzieś w okolicy 15 miejsca, natomiast Ammann jest gdzieś na pograniczu 2 i 3 dziesiątki. Myślę, że dzisiaj Piotr będzie chciał się zrehabilitować za wczorajszy nieudany występ i zaliczy 2 solidne skoki. Na tyle solidne, aby być przed 4-krotnym mistrzem olimpijskim ze Szwajcarii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Michael Hayboeck - Marcus Eisenbichler 1,62 Fortuna ⛔ 25-5
Typ bardziej przeciwko Niemcowi, bo Marcus tu skacze w kratkę, z przeważającą ilością słabych skoków. Wczoraj w konkursie pierwszy skok dobry, w drugim natomiast już słabo. Hayboeck z kolei odwrotnie ale sumując oba skoki byłby przed Eisenbichlerem. Austiak jednak tutaj, patrząc na kwalifikacje czy treningi, skacze lepiej niż Niemiec. Hayboeckowi konkurs indywidualny w Wiśle mocno nie wyszedł, ale patrząc na skoki w drużynowych konkursach czy kwalifikacjach forma nie jest tak zła, na co by wskazywał tamten wynik. Eisenbchlera obserwuje uważnie, bo myślałem, że początek sezonu będzie miał bardzo mocny. Wyniki jednak pokazują, że forma jest średnia i tylko pojedyncze skoki są naprawdę dobre.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Tande - Prevc P.
Typ: Tande
@1.47
fortuna✅✅

Po Tande widać, że jest w formie. Oddaje dobre daleki skoki i jest cały czas w czołówce. Na pewno należy zaliczyć go do faworytów dzisiejszego konkursu. Tande wczoraj w konkursie drużynowym w dwóch skokach okazywał się lepszy od P. Prevca. W Wiśle Tande również podkreślił swoją wyższość na Prevcem. Dziś powinno być podobnie. Tym bardziej, że Tande jest w formie, natomiast Prevc odzwyczaił nas od dalekiego skakania, jakie miało miejsce dwa sezony temu.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Z parą Tande- Prevc bym uważał, Prevc wraca do formy, wczoraj miał skoki gorsze ale nota była niższa za każdy skok w granicach 1pkt. to jest około 0,5 m. Na tą skocznie wydaje mi się, iż za duże ryzyko.
 
jf-sebastian 1,4K

jf-sebastian

Użytkownik
Zakłady specjalne , Puchar Świata - Niedziela 26.11.2017
@ 1.62
Bukmacher https://www.sts.pl/pl/oferta/zaklady-bukmacherskie/zaklady-sportowe/
Sześciu Polaków w TOP 30 (Ruka HS142) typ NIE⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
Jakub Wolny nie zakwalifikuję się do drugiej serii, bo skacze słabo.
Mój typ opieram, że w kwalifikacjach skoczył tylko 99 metrów, czyli ledwo co się zakwalifikował także dzisiaj nie wejdzie do 30 drugiej serii i tylko 5 polaków znajdzie się w TOP 30.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Ja w parze Amman - Żyłą idę w stronę Ammana. Dwa oceniane skoki w Kuusamo i oba w stronę Ammana. Wczoraj przy porównywalnym wietrze, Amman z niższej belki uzyskał dużo lepszy wynik. Fortuna 1.67 ⛔
 
jf-sebastian 1,4K

jf-sebastian

Użytkownik
Ciekawe kogo dzisiaj zdyskwalifikuje ten norweg od pomiaru krocza:p
godzina 14:00
Forfang J.A. - Tande D.A. typ 2⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
@ 2.25

Bukmacher: https://www.sts.pl/pl/oferta/zaklady-bukmacherskie/zaklady-sportowe/
Daniel Andre Tande zdecydowany lider norwegów skacze dobrze w zawodach i drużynowych i indywidualnie przeciwieństwo Forfanga, który spręża się tylko na zawody drużynowe a w zawodach indywidualnych zawodzi tak było przed tygodniem w Wiśle tak będzie dzisiaj.
Zresztą Forfang to jest zawodnik chimeryczny a blondasek Tande nie schodzi z pewnego wysokiego poziomu od paru sezonów.
Zauważyłem, że blondyn Tande skacze na pół gwizdka na treningach i kwalifikacjach do konkursów.:mad:
 
ewaelo88 15

ewaelo88

Użytkownik
Mam pytanie gra kto w uni i może wie lub ma jaka była oferta?
Postawiłam na żaden z wymienionym powyżej (1-3) i nie wiem czy w gronie tych zawodników był J. Damian oferta zniknęła live chat nie umie pomoc, a kupon ciągle oczekuje na rozliczenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom