>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2017/2018 - Niżny Tagił (01.12 - 03.12.2017)

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP

Kolejnym punktem na mapie PŚ jest Rosja, a dokładniej miasto położone w azjatyckiej części tego kraju - Niżny Tagił. Ostatnio zawody na skoczni o punkcie konstrukcyjnym K-125 odbyły się w 2015 roku gdzie triumfowali Freund i Prevc. Zaskoczeniem może być brak podczas zawodów lidera pucharu świata Junshiro Kobayashiego. Decyzja o przyjeździe kadry B Japonii zapadła już dużo wcześniej i mimo dobrych wyników swego podopiecznego trener Tomoharu Yokokawa postanowił nie zmieniać planów. A więc jest bardzo duża szansa, że w weekend poznamy nowego lidera pucharu świata.
Nasi skoczkowie pojawią się w Rosji w podobnym składzie jak w Finlandii. Ostatni konkurs indywidualny nie był najlepszy w ich wykonaniu ale Ruka to nigdy nie był dla nas dobry obiekt. Miejmy nadzieję, że w najbliższy weekend nasi skoczkowie uplasują się na wysokich pozycjach.
Zachęcam do wypowiadania się, komentowania, analizowania.

Program PŚ w Niżnym Tagile


Piątek, 01.12.2017

11:00 - Odprawa techniczna
13:00 - Oficjalny trening
15:00 - Kwalifikacje
Sobota, 02.12.2017
15:15 - Seria próbna
16:15 - Pierwsza seria konkursowa
Niedziela, 03.12.2017
14:30 - Kwalifikacje
16:00 - Pierwsza seria konkursowa
Każda osoba podająca typy jest zobowiązana obowiązkowo podliczać swojej propozycje.
Chciałbym aby każdy nowy fan skoków tu zaglądający wyrabiał sobie zdanie nt. każdej osoby podającej typy z tej dyscypliny.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Johann Andre Forfang - Richard Freitag 2,24 MarathonBet ✅ 3-1
https://forum.bukmacherskie.com/aff/MarathonBet
Wczoraj podczas kwalifikacji i treningów niemal cisza na skoczni przez co ciężko dziś znaleźć jakikolwiek ciekawy typ. Jedyny który wpadł mi w oko na tą chwilę to pojedynek na szczycie pomiędzy Norwegiem i Niemcem. Obaj w bardzo dobrej formie. Norweg nawet przed tygodniem stanął na podium, zaś Rysiek cały czas w jego pobliżu - 4. w Wiśle, 6. w Kuusamo. We wczorajszych treningach i kwalifikacjach różnice były naprawdę minimalne dlatego dziwi mnie, że Freitag jest niżej oceniany od Forfanga. Niemiec skaczę daleko i bardzo ładnie technicznie (niemal w bezruchu w powietrzu) czym może nadrobić parę punktów. Sądzę, że podium w jego wykonaniu to tylko kwestia czasu. Jest najrówniejszy z całej kadry, bo Wellingerowi i Eisenbihlerowi zdarzają się gorsze próby. Moim zdaniem Freitag dziś powalczy o najwyższe lokaty. Dziś w Niżnym Tagile ma powiać mocniej i też liczę, że Norweg nie poradzi sobie z bocznym wiatrem, który zapowiadają.
Wspomniałem o kadrze Niemiec i znalazłem w forbecie typ na najlepszego Niemca w konkursie. Sądzę, że po takim kursie warto spróbować.
Najlepszy Niemiec - Richard Freitag 3,75 forbet ✅ 1
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Andreas Wellinger - Daniel Andre Tande 1 miejsca: 4-2
1.8 Fortuna
Rzeczywiście, ciężko dzisiaj wybrać jakąś parę, która byłaby w miarę pewna i po niezłym kursie. Wybieram zatem taką, gdyż u innych bukmacherów kursy na Niemca w parze z Tande są niższe (w granicach 1.6). Obaj zawodnicy to ścisły Top skoczków, bardzo dobry poprzedni sezon, w którym na początku lepszy był Tande, a w drugiej części z niesamowitą formą wyskoczył Wellinger. Wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie również będą walczyć o najwyższe cele. Po 2 konkursach jeszcze ciężko wypowiadać się o formie poszczególnych zawodników, ale tych dwóch panów prezentuje mniej więcej zbliżony poziom. Typ opieram głównie na wynikach z serii treningowych i kwalifikacji w Rosji. A w nich Wellinger był lepszy. We wszystkich 3 seriach plasował się wyżej od Norwega. Był w pierwszej 3 na obydwu treningach, w kwalifikacjach skoczył trochę słabiej, ale i tak wypadł lepiej niż Tande. Norweg w poprzednich konkursach plasował się tuż za podium. Wellinger był 3. tydzień temu, a w Wiśle był pod koniec pierwszej dziesiątki.
Uważam, że obaj panowie uplasują się w czołówce konkursu. Są w gronie zawodników, których typuje się na podium. Moim zdaniem, większe szanse na to ma Wellinger i widzę Niemca wyżej od Norwega w dzisiejszych zawodach.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Eisenbichler M.-Forfang J.A.
Typ: 1
@1.60
Milenium⛔

Idę w kierunku Niemca, ponieważ przekonuje mnie bardziej. Po treningach i kwalifikacjach widać, że skacze mu się tutaj dobrze i z pewnością będzie liczył się w walce o pudło.
Wygrane kwalifikacje, a na treningach miejsca 1 i 2. O czymś to musi świadczyć. Forma jest. W Wiśle nie poszło, ponieważ zajął dalekie 15 miejsce, ale Forfang również nie pokazał się w Wiśle z dobrej strony. Wczoraj w kwalifikacjach i na treningach 2,7 i 16. Po samych skokach można zauważyć, że Niemiec czuje się tutaj lepiej. W ogóle Niemiecka kadra bardzo fajne wygląda. I wydaje mi się, że to Niemcy mogą zająć dziś czołowe miejsca.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dziś stawiam na pary:
Kraft - Stoch 1 -1,45 fortuna ????
Kubacki - Kot 1 - 1,35 fortuna ????
Weszło zgodnie z oczekiwaniami

Obie pary jak na skoki są przewidywalne. Kraft zdecydowanie lepszy od Kamila, który z zawodów na zawody buduje formę. Kraftowi i Kamilowi nie wyszły pierwsze skoki w Kuusamo ale w drugim pokazał klasę Kraft i zdeklasował naszego Kamila. W Wiśle Kamil nieznacznie lepszy, ale Kraft w pierwszym skoku miał dużo gorsze warunki wietrzne. Druga para, Kubacki zdecydowanie lepszy jest od Maćka w tym sezonie. Regularnie w pierwszej dziesiątce lub okolicach, niestety Maciek jeszcze do tej klasy nie doskoczył. Jeśli nie będzie niespodzianek wietrznych te pary powinny wejść.
 
K 77

koshinhoo

Użytkownik
Również popieram typy wyżej Kubacki - Kot ✅ i Wellinger - Tande ⛔. Przed zawodami chciałem grać w ciemno win Krafta i złapać go po fajnym kursie, ale z przebiegu treningów i kwalifikacji nie jestem do końca tego pewien, skacze nierówno. Tym bardziej, że stawka jest wyrównana i pretendentów do wygrania zawodów jest wielu. Ja dorzucam do tych 2 pojedynków Stoch - Damjan @1,55. ✅ Nie mogę się przekonać co do Słoweńca, Kamila widzę dziś w top5, co prawda w treningach lepiej wypadał Damjan, kwalifikacje na korzyść Polaka, lecz róznice nie były zbyt duże. Osobiście nie gram Kot - Prevc @1,75, ✅ ponieważ gram Maćka z Dawidem. Peter lubi tą skocznie, forma nie ta sama co sprzed 2-3 sezonów ale swoje skacze, Maciek bez błysku. Peter skacze tu lepiej, zakład warty uwagi. Wszystkie typy z efortuna.pl
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Ja proponuje dzisiaj dubelek z udziałem biało czerwonych:
Huber-Hula 1 1.70 -
Kubacki-Fannemel 1 1.70 +
Ako: 2.89
Buk: STS

Pierwsza para wydaje mi się nawet ciut pewniejsza od drugiej. Huber tylko w kwalfikacjach okazał się lepszy od naszego Stefana. Na treningach przeskakiwał go o jakieś 5 metrów. Wydaje mi się, że Stefan zajmie dzisiaj miejsce w trzeciej dziesiątce, a Huber zakręci się w okolicach 15-20 miejsca. Zawodnicy będą skakać po sobie, więc myślę, że obaj będą mieli podobne warunki i już w pierwszej serii Austriak skoczy parę metrów więcej niż Polak.
Druga para to świetnie skaczący w tym sezonie Dawid Kubacki i Anders Fannemel. Tutaj widzę Polaka jako faworyta tej konfrontacji. Kubacki skacze równo, rzadko miewa słabsze skoki. Natomiast Fannemel jest dla mnie takim zawodnikiem który potrafi odpalić świetny skok, po czym drugi kompletnie popsuć. W kwalifikacjach obaj koło siebie : Kubacki na 5, Fannemel na 6 miejscu. Treningi z lekką przewagą Fannemela. Jednak myślę, że Dawid w konkursie dołoży kilka metrów więcej niż na treningach. Jedyne co mnie martwi przy stawianiu tej pary to, to że Fannemel skacze sporo przed polakiem, mogą mieć różne warunki. Choć w sumie póki co w Rosji warunki były stabilne.
 
A 332

adriano778

Użytkownik
Karciarz na iforbet masz 2.00 na Eisenbichlera w parze z forfangiem ^^
Ja osobiście postawiłem że Eisenbichler bd lepszy od Wellingera po 1,87 iforbet
Skusiłem się także na Typ Sumady90 ponieważ oceniam ze Freitag/Forfang 50/50 kurs 2.25 iforbet
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dziś ponawiam te pary, które grałem wczoraj, kursy w przypadku Krafta spadły. Jest on nieregularny, ale i tak deklasuje obecnie Kamila, dopóki to wchodzi polecam grać.
W przypadku Dawida i Macka potwierdza się to co napisałem wczoraj, Dawid okolice 10 miejsca, a Maciek daleko poza dziesiątką. Nic tu nie zmienił słabszy skok Dawida w pierwszej serii, gdzie mógł dostać podmuch i prawdopodobnie tak było. Jeśli wiatr nie będzie decydował o wynikach polecam te dwie pary do gry.
Kraft - Stoch 1 -1,40 fortuna ✅
Kubacki - Kot 1 - 1,45 fortuna ⛔
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Marcus Eisenbichler - Peter Prevc 2,30 Unibet ⛔ 4-40
Marcus wczoraj zajął dopiero 14. miejsce i pokazał kolejny raz, że może wymiatać w treningach i kwalifikacjach, a gdy przychodzi do konkursu to traci na jakości. Jak pokazał wczorajszy konkurs minusowe punkty wcale nie oznaczają wiatr pod narty i noszenie. Dziś zapowiadają jeszcze mocniejszy wiatr boczny niż wczoraj, a moim zdaniem Peter Prevc jest bardziej doświadczony by radzić sobie w takich warunkach. Słoweniec od początku sezonu może nie zachwyca ale skacze bardzo równo i powoli pnie się bliżej szczytu. Też miło wspomina tą skocznię bo już dwa razy stawał tu na podium. Niemiec za to ma spore problemy gdy skaczę z krótkiego najazdu gdy brakuje wiatru pod narty.
Gregor Deschwanden - Pius Paschke 1,95 Unibet ✅28-24
Szwajcar wczoraj zadziwił przede wszystkim w pierwszy skoku. 137m na tej skoczni robi spore wrażenie lecz odnotujmy też siłę wiatru podczas jego skoku - 1,41m i odjęte 14 punktów za wiatr. Gregor jest wysokim skoczkiem więc powierzchni nośnej ma sporo i świetnie to wykorzystał podczas pierwszej serii. W drugiej serii także los się uśmiechnął do Gregora i przy wietrze ponad 1m/s mógł utrzymać się w TOP10. Trzeba jednak wspomnieć, że we wcześniejszych PŚ w Wiśle się nie zakwalifikował, a w Kussamo nie dostał się do drugiej serii.
Paschke na tej skoczni spisuje się dobrze. 3. miejsce w piątkowych kwalifikacjach i w treningach skakał dużo lepiej od Deschwandena. Podczas wczorajszego konkursu tyle szczęścia do wiatru nie miał, a i tak zajął przyzwoite 17 miejsce. Po pierwszej serii był nawet 5. ale drugi skok słabszy i spory spadek w konkursie.
Moim zdaniem ta para to spora pomyłka bo Niemiec od początku sezonu mieście się w TOP20, zaś Szwajcar wczoraj dzięki dobrym wiatrom wyrównał swoje najlepsze osiągnięcie w PŚ.
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Najlepszy z trójki zawodników: Tande D.A.-Forfang J.A.-Eisenbichler M. ✅
Typ: Eisenbichler
Kurs: 3.10
Bukmacher: Milenium

Analiza: Gram na Eisenbichlera mimo tego, że wczoraj zajął najgorszą pozycję z tej trójki. Myślę, że wczoraj był za bardzo spięty. Spójrzmy na jego wyniki poza konkursem. Wygrał kwalifikacje, wygrał serie próbną, wygrał trening, a na drugim tylko Wellinger był od niego lepszy. Spójrzmy na jego rywali. Norweg Tande, któremu najlepiej wyszły skoki w konkursie. W kwalifikacjach, treningach i serii próbnej aż tak nie błyszczał. Forfang to samo, raz był drugi, bodajże w kwalifikacjach, reszta skoków też bez szału. Co prawda najważniejsze są skoki w konkursie, ale mam takiego &#39;&#39;czuja&#39;&#39; że Niemiec stanie dzisiaj na podium, a kto wie może i wygra. Poza tym trzeba też brać pod uwagę to, że wczoraj niektórym zawodnikom bardziej wiało pod narty (np. skok Deschwandena w 1 serii) , a innym mniej . Jeżeli dzisiaj nie będzie silnego wiatru pod narty, to Norwedzy nie będą już aż tak mocni. Eisenbichler jest zawodnikiem, który ma duży potencjał, w końcu musi to pokazać i myślę, że dzisiaj to zrobi. Sądzę, że obaj Norwegowie skończą dzisiaj poza podium. O zwycięstwo powalczą Eisenbichler, Freitag i może Wellinger czy Kraft.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom