>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2017/2018 - Raw Air (09.03 - 18.03.2018)

Status
Zamknięty.
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Wczoraj warunki jednak pozwoliły na rozegranie konkursu, choć w serii próbnej wyglądało to fatalnie. Na szczęście później było lepiej i sprawiedliwie.

Dzisiaj kwale w Vikersund i znalazłem prawdziwą perełkę po fajnym kursie:
J. Kobayashi - G. Schlierenzauer
1,70
forBET
Chyba ktoś oszalał? Jak słabym lotnikiem jest Junshiro mieliśmy już okazję w tym roku zobaczyć kilkakrotnie. Do lotów trzeba mieć &quot;to coś&quot; ,a ten chłopak tego nie ma i koniec. W Bad Mittendorf i na MŚ w lotach lądował regularnie około 50m bliżej od najlepszych. Myślę że mówi to samo za siebie. Gregor natomiast lotnikiem jest wybitnym i powoli zaczyna wracać do swojej wysokiej dyspozycji. Ostatnia wpadka w prologu to raczej wypadek przy pracy i pewnie dziś będzie podwójne zmotywowany?! Ten kurs to dla mnie jakiś żart i prezent od buka!!! Brać, brać i jeszcze raz brać bo rozdają kasę ;)
 
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Gregor natomiast lotnikiem jest wybitnym
Nooo powiem ci, że jesteś &quot;obiektywny&quot; jak ja pier**** Dżunsziro w Bad Mittendorf dał dupy, to fakt, ale co tam pokazał Szliri, żebyś się tak podniecał jaki to z niego lotnik? Może to, że skoczył jeszcze 13 metrów bliżej od Japońca i też nie dostał się do drugiej serii? :p Jego forma zwyżkuje, ale bez przesady kolego, żeby tak w niestabilnego Austriaka ładować pieniądze...
Kwalifikacje to kwalifikacje, ale za drobne można coś tam można pograć.
Stoch win - 1.60 fortuna
Tande - Prevc - 2.06 fortuna
Johannson 1-3 2.00 fortuna

Typu na Stocha i Johannsona tłumaczyć nie trzeba. Kamil miażdży wszystkich i jako obrońca tytułu z Vikersund z zeszłego roku po raz kolejny pokaże wszystkim gdzie ich miejsce i jako zwycięzca kwalifikacji zakwalifikuje się do konkursu głównego. Johannson wybitny lotnik na spokojnie powinien powalczyć o pudło. Jeśli chodzi o Prevca, to widać, że jego forma idzie do góry, czego o Tande powiedzieć nie można i tutaj właśnie upatruję jego szansy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Wczoraj STS też wystawił perełkę: 1-sza seria konkursowa:Stjernen - R.Kobayashi 1.70.Wieczorem zadowolony wchodzę,żeby zlecić wypłatę,a tu niespodzianka: zwrot stawki!Bez podania powodu!::zoltakartka:
 
independent 94

independent

Użytkownik
STS wystawił już ofertę i tutaj 3 moje typy:
Ammann - Fannemel 1,70

Jak dla mnie zdecydowana przesada.Fannemel jest dobrym lotnikiem ale kompletnie posypał się mentalnie po igrzyskach,na których nie wystąpił. Zajmuje miejsca w okolicach 35-40 i skoki nie sprawiają mu żadnej przyjemności.On chce po prostu jakoś dokończyć sezon i całkowicie się zresetować. Ammann latać potrafi,w końcówce sezonu lekka obniżka formy ale loty to troszeczkę inna para kaloszy,w nich zawsze czuł się dobrze i nie wygląda na kogoś kto nawet w słabych warunkach zalicza bulę. Nie sądzę,by nawet w trudniejszych warunkach miał problemy z pokonaniem dwusetnego metra co może wystarczyć na pokonanie Andersa.
Kot - Junshiro Kobayashi 1,67 // 0,4 pkt

Tu typ bardziej przeciwko Junshiro niż faktyczna wiara w pobicie rekordu skoczni przez Maćka. Japończyk źle czuje się na mamutach,w jedynym takim konkursie w Bad Mittendorf zajął 31 miejsce cały weekend skacząc naprawdę przeciętnie,a warto dodać ze były to czasy gdy był w znacznie wyższej formie niż obecnie. Styl Kobayashiego po prostu nie pasuje na mamucie skocznie i zdziwie się jeśli w ten weekend choć raz przekroczy on 210m. Maciek jak to Maciek-potrafi on koncertowo zepsuć skok jednak szansa na to moim zdaniem jest niewspółmierna do wystawionego kursu.A Maciek,żeby przegrać z Junshiro,skok będzie musiał zepsuć.
Johansson - Forfang 1,30

Obaj skaczą równo i daleko.Stabilniejszym,będącym w lepszej formie i po prostu skaczącym dalej jest teraz Robert. Różnica nie powinna być kolosalna,ale raczej bezpieczna,myślę,że wąsacz powalczy o zwycięstwo,natomiast Forfangowi wróżę okolice 6 miejsca.
AKO : 3,67
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Nooo powiem ci, że jesteś &quot;obiektywny&quot; jak ja pier**** Dżunsziro w Bad Mittendorf dał dupy, to fakt, ale co tam pokazał Szliri, żebyś się tak podniecał jaki to z niego lotnik? Może to, że skoczył jeszcze 13 metrów bliżej od Japońca i też nie dostał się do drugiej serii? :p Jego forma zwyżkuje, ale bez przesady kolego, żeby tak w niestabilnego Austriaka ładować pieniądze...
Kwalifikacje to kwalifikacje, ale za drobne można coś tam można pograć.
Oczywiście że jestem bardzo obiektywny bo Gregor był w tragicznej formie w Bad Mittendorf. Teraz jest w zupełnie innej dyspozycji i trzeba być ignorantem żeby tego nie widzieć. Dla mnie to prezent i jestem pewien że dzisiaj to Szliri będzie latał dalej.

Co do twoich typów to granie przeciwko mistrzowi świata w lotach i to jeszcze na jego śmieciach jest dużym ryzykiem. Może teraz nie błyszczy ale loty to zupełnie inna bajka. Co do dwóch pozostałych typów to ok, tylko na Kamila dali trochę za mało moim zdaniem. Jak będzie, zobaczymy? Powodzonka!
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
Ja bym poszedl w strone Stoch - Reszta Świata po kursie 2.22 STS. Kwalifikacje. Po wczorajszym konkursie i lądowaniu na płaskim Kamil napewno odczuwa jakieś przeciążenia. Wiec bedzie uważać do konkursu głównego bedzie chciałbyc 100% zdrowy do tego jeszcze Planica w przyszłym tygodniu . a Raw air juz prawie napewno zdobyte. A jutrzejsze loty to nie MS..
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Austria nie będzie na miejscu 1-4 ▶ zwrot
@ 3 Fortuna
Jest to błąd, ale po przyjemnym kursie. Dodam tylko, że taki sam kurs jest na to, że... Austriacy zmieszczą się w czwórce ????
Co do typu, to samym Kraftem nie da się walczyć w drużynówce. Na ostatnich zawodach drużynowych Austriacy dość niespodziewanie znaleźli się na podium, wyprzedzając Niemców. Tylko że tam, oprócz Krafta, bardzo dobrze skakali Hayboeck, czy Schlierenzauer. Dzisiaj nie będzie Gregora, będzie za to Fettner, który sezon ma fatalny i Aschenwald, który całkiem dobrze się prezentuje, no ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Hayboeck dotychczas w Vikersund też prezentuje się marnie. Podopieczni Kuttina o 4 miejsce będą walczyć z Japonią i Słowenią, która, moim zdaniem, jest najsilniejsza z tej trójki. Prevc regularnie melduje się wysoko, wrócił Domen, który chyba na lotach czuje się najlepiej. Oprócz nich jest zawsze solidny Damjan i Bartol. Słoweńcy lubią latać, co pokazali na Mistrzostwach Świata w Lotach, zdobywając srebrne medale. Nie bez szans na walkę z Austrią mają też Japończycy. Kasai latać potrafi świetnie, do tego bracia Kobayashi, którzy może nie są wielkimi lotnikami, ale zapewniają solidność i Sato, który pomimo debiutu na mamucie, radzi sobie przyzwoicie.
Myślę, że znamy zwycięzców dzisiejszych zawodów. Norwegowie są poza konkurencją. O 2 miejsce powinni znowu zawalczyć Polacy z Niemcami. Być może o TOP 3 zawalczą również Słoweńcy. Te ekipy powinny zająć pierwsze 4 lokaty, więc dla Austriaków miejsca tam po prostu nie ma.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Austria nie będzie na miejscu 1-4
@ 3 Fortuna
Jest to błąd, ale po przyjemnym kursie. Dodam tylko, że taki sam kurs jest na to, że... Austriacy zmieszczą się w czwórce ????
Co do typu, to samym Kraftem nie da się walczyć w drużynówce. Na ostatnich zawodach drużynowych Austriacy dość niespodziewanie znaleźli się na podium, wyprzedzając Niemców. Tylko że tam, oprócz Krafta, bardzo dobrze skakali Hayboeck, czy Schlierenzauer. Dzisiaj nie będzie Gregora, będzie za to Fettner, który sezon ma fatalny i Aschenwald, który całkiem dobrze się prezentuje, no ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Hayboeck dotychczas w Vikersund też prezentuje się marnie. Podopieczni Kuttina o 4 miejsce będą walczyć z Japonią i Słowenią, która, moim zdaniem, jest najsilniejsza z tej trójki. Prevc regularnie melduje się wysoko, wrócił Domen, który chyba na lotach czuje się najlepiej. Oprócz nich jest zawsze solidny Damjan i Bartol. Słoweńcy lubią latać, co pokazali na Mistrzostwach Świata w Lotach, zdobywając srebrne medale. Nie bez szans na walkę z Austrią mają też Japończycy. Kasai latać potrafi świetnie, do tego bracia Kobayashi, którzy może nie są wielkimi lotnikami, ale zapewniają solidność i Sato, który pomimo debiutu na mamucie, radzi sobie przyzwoicie.
Myślę, że znamy zwycięzców dzisiejszych zawodów. Norwegowie są poza konkurencją. O 2 miejsce powinni znowu zawalczyć Polacy z Niemcami. Być może o TOP 3 zawalczą również Słoweńcy. Te ekipy powinny zająć pierwsze 4 lokaty, więc dla Austriaków miejsca tam po prostu nie ma.
Oczywiście nie ma tego w ofercie. Nawet jeśli zagrales to dostaniesz zwrot
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Austria - Japonia 1,76 Marathonbet, 1,83 forbet ⛔
Rano jeszcze udawało się łapać wyższe kursy na tą parę ale i teraz jeszcze do gry. Austria w eksperymentalnym składzie i ustawieniu. Na początku skaczą najlepsi, a więc Kraft i Hayboeck zaś na końcu Fettner i Aschenwald. Z tej czwórki tylko Kraft prezentuje wysoki i równy poziom. Reszta jest nieobliczalna. Hayboeck zawalił drugi skok treningowy podobnie jak Fettner. Obaj w kwalifikacjach się nie popisali. Ten drugi nigdy nie był uważany za dobrego lotnika. Na koniec młody, mało doświadczony Aschenwald, który wczoraj pobił rekord życiowy długości lotu. Czy wytrzyma presję stojąc na górze wśród najlepszych skoczków świata? Szczerze, mam wątpliwości.
W Japonii jedna zmiana w porównaniu z ostatnimi występami. Słabego Takeuchi zastępuje wyśmienity lotnik - Kasai. Czy można mieć uwagi do braci Kobayashi, którzy nie są uważani za dobrych lotników? Do tej pory nie radzili sobie najlepiej na skoczniach mamucich jednak ze skoku na skok ich próby wyglądają coraz lepiej. Bardzo dobrze spisuje się Sato, który za każdym razem lądował za punktem K.
Porównując obie kadry wiele wyżej stawiam Japończyków, którzy już nie raz pokazali, że walczą do ostatniego skoku o dobrą pozycję.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Pany,o skokach to jetsem typowy Janusz,ale nie sadzicie ze Slowenia top3 @ 2,50 w bet365 to bdb kurs? HS240,Slowency zawsze dobrze latali . . .
 
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Pany,o skokach to jetsem typowy Janusz,ale nie sadzicie ze Slowenia top3 @ 2,50 w bet365 to bdb kurs? HS240,Slowency zawsze dobrze latali . . .
Kiedyś może i tak.Teraz to są w przeciętnej formie. Co najwyżej mogą powalczyć o 4 miejsce. Podium jest zarezerwowane dla Polski Norwegii i Niemiec
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
Dzis lekka taśma po udanych dla mnie kwalifikacjach . ✅ z ako 5.20 .
Dzis ako 5.7 z Fortuny.

http://s6.ifotos.pl/mini/Screensho_qneehwq.png
1. Kazdy wie jakim lotnikiem jest Peter . Kasai lekka zwyzka formy ale w lotach bez szans . poprzedni mamut to tylko dobrze powiany wiatr pod narty Panu Noriakiemu
2. Stejner walczy o topke w R.A i obrone 1 miejsca lotnikow . Marcus lata jak mu zawieje jak nie ląduje szybko
3.Forfang typowy Lotnik . Gaiger bez formy pokazuja nam to kwalifikacje
4.Słowenia chce powalczyc o top 3 dziś wiec bracia Prevcovie potrzebuja mocnego wsparcia i takim bedzie i Damian ktory odleciał 12 metrow dalej od Hayboeck
5. Tak jak wspominalem D. Prevc nisko lata a na zeskoku go wynosi dzis ma na dole wiac wiec powinno go wynieść . A Piotruś jak to Piotruś nie obliczalny dwoch dobrych skokow mieć nie będzie
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
3.Forfang typowy Lotnik . Gaiger bez formy pokazuja nam to kwalifikacje
Typ może i logiczny, bo Forfang rzeczywiście jest lepszym lotnikiem od Geigera, ale po takim kursie nie wiem, czy wart ryzyka. Natomiast pisanie, że Geiger jest bez formy to po prostu bzdura. Niemiec w całym sezonie prezentuje się bardzo solidnie, a od Igrzysk Olimpijskich jego forma jest jeszcze lepsza. W Korei dwukrotnie indywidualnie plasował się w dziesiątce, był mocnym punktem konkursu drużynowego, a po powrocie do Pucharu Świata dalej skacze bardzo dobrze. Cały czas plasuje się w okolicach 10. miejsca. Piszesz, że kwalifikacje pokazują, że Karl jest bez formy. Zajął w nich 12 miejsce, co moim zdaniem jest dobrym wynikiem. Forfang był tylko 3 pozycje przed nim.
Życzę powodzenia, ale argumentacja typu mało przekonująca.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Austria nie będzie na miejscu 1-4
@ 3 Fortuna
Jest to błąd, ale po przyjemnym kursie. Dodam tylko, że taki sam kurs jest na to, że... Austriacy zmieszczą się w czwórce ????
Co do typu, to samym Kraftem nie da się walczyć w drużynówce. Na ostatnich zawodach drużynowych Austriacy dość niespodziewanie znaleźli się na podium, wyprzedzając Niemców. Tylko że tam, oprócz Krafta, bardzo dobrze skakali Hayboeck, czy Schlierenzauer. Dzisiaj nie będzie Gregora, będzie za to Fettner, który sezon ma fatalny i Aschenwald, który całkiem dobrze się prezentuje, no ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Hayboeck dotychczas w Vikersund też prezentuje się marnie. Podopieczni Kuttina o 4 miejsce będą walczyć z Japonią i Słowenią, która, moim zdaniem, jest najsilniejsza z tej trójki. Prevc regularnie melduje się wysoko, wrócił Domen, który chyba na lotach czuje się najlepiej. Oprócz nich jest zawsze solidny Damjan i Bartol. Słoweńcy lubią latać, co pokazali na Mistrzostwach Świata w Lotach, zdobywając srebrne medale. Nie bez szans na walkę z Austrią mają też Japończycy. Kasai latać potrafi świetnie, do tego bracia Kobayashi, którzy może nie są wielkimi lotnikami, ale zapewniają solidność i Sato, który pomimo debiutu na mamucie, radzi sobie przyzwoicie.
Myślę, że znamy zwycięzców dzisiejszych zawodów. Norwegowie są poza konkurencją. O 2 miejsce powinni znowu zawalczyć Polacy z Niemcami. Być może o TOP 3 zawalczą również Słoweńcy. Te ekipy powinny zająć pierwsze 4 lokaty, więc dla Austriaków miejsca tam po prostu nie ma.
Daj znać czy Ci rozliczyli jako wygrana
 
szczypior1983 182

szczypior1983

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie. Czy ktoś z was obstawiał pary na drużynówke w iforbet?
Czy te pary dotyczą tylko 1 serii bo z rozliczonego zakładu tak by wychodziło.
Z góry dzięki za odpowiedź
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom