>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skoki narciarskie 2017/2018 - Willingen (02-04.02.2018)

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP

W weekend próba generalna przed najważniejszą imprezą czterolecia. Każdy z nas obserwuje kadrę pod kątem IO indywidualnie jak i drużynowo. Trener reprezentacji tak jak zapowiadał, zabiera wszystkich zawodników do Willingen. W innych reprezentacjach możemy spodziewać się natomiast rotacji w składach. Niektórzy będą chcieli wykorzystać tą ostatnią chwilę na doszlifowanie formy.
Gospodarze od lat starają się by zawody w Willingen nie były zwykłymi konkursami PŚ. W tym roku przygotowali turniej Willingen Five. W piątek odbędą się jedynek kwalifikacje tego weekendu na oba konkursy. Zawodnik który po pięciu skokach (kwalifikacyjnym + 4 konkursowych) zdobędzie najwięcej punktów wygra turniej oraz zainkasuje 25 tys. euro. Warto też zwrócić uwagę na rozpoczęcie konkursu w niedzielę - 10.20. to bardzo wcześnie jak na skocznie w Niemczech. Jest to z pewnością podyktowane zbliżającymi się IO i przymusem aklimatyzacji w innej części świata. Przecież skoki na skoczni olimpijskiej już od połowy przyszłego tygodnia!
Program Willingen:
Piątek, 02.02.2018
11:00 - Odprawa techniczna
15:30 - Oficjalny trening
18:00 - Kwalifikacje
Sobota, 03.02.2018
15:00 - Seria próbna
16:00 - Pierwsza seria konkursowa
Niedziela, 04.02.2018
9:30 - Seria próbna
10:20 - Pierwsza seria konkursowa​
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Witam. Wie ktoś jak tam pogoda dzisiaj na kwale? Wydaje mi się że można atakować Wellingera i Freitaga. Odpuszczania nie będzie bo format turnieju taki a nie inny :)
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Zgadzam się. Niemcy w tych konkursach będą silni. Oni swoje testy i treningi przeprowadzili w Zakopanem. Willingen to w mojej ocenie próba generalna. Tu musi im wszystko wyjść.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Wydaje mi się że tacy zawodnicy jak Wellinger czy Freitag jednak nie będą jakoś obsesyjnie tutaj walczyć czy ryzykować, za tydzień zaczynają się Igrzyska i tak trzeba będzie walczyć na 100%. Na pewno będą w czołówce, no bo kto miał przygotować formę na IO, musi być już to widać w Willingen. Po Andreasie widać było zwyżkę formy już w Zakopanem, Freitag cały czas w równej wysokiej formie. Jednak typowanie któregoś z nich na zwycięstwo czy podium raczej bym sobie odpuścił. Po za tym to jest tylko jeden skok, który może mniej udać się np Freitagowi a skok życia zaliczy taki Anze Semenic,nawiązując do Zakopanego.
 
A 118

asn

Użytkownik
Tande vs Wellinger 1,94 STS ⛔
Myślę podobnie jak kolega wyżej, że Niemiec okaże się lepszy w tej parze. Skacze u siebie, więc presja na wynik na pewno będzie większa. Do tego dochodzi turniej w którym do wygrania jest spora sumka pieniędzy, wiec nikt nie będzie odpuszczał kwalifikacji. Tande w zeszłym tygodniu przechodził przez grypę żołądkową przez co może być jeszcze lekko osłabiony. Wellinger w ostatnich konkursach pokazał, że przyszła lekko zwyżka formy po niezbyt udanych MŚwL.
Fannemel vs Hula 2,13 STS ✅
Co by nie mówić Hula jest w gazie. Pokazał to i w konkursie indywidualnym, jak i drużynowym, gdzie w obu seriach miał najlepszy wynik w swojej grupie. Fannemel skacze póki co jakoś tak nijako. Bywają konkursy i skoki w których mnie zachwyca, by parę dni później skakać beznadziejnie. Hula mimo wszystko jest regularny, ostatnio cały czas trzyma równy wysoki poziom. Norweg w przeciwieństwie do Stefana w Zakopane nie zachwycił i mam przeczucie, że tutaj może być podobnie.
Wolny vs Deschwanden 1,62 STS ✅
Przy okazji konkursu w Polsce pisałem o obniżce formy u Wolnego, ale pomimo wszystko jest to skoczek, który bez problemowo przechodzi przez sito kwalifikacyjne. Ciężko to ostatnio powiedzieć o Szwajcarze. Jego ostatnie miejsca w tych seriach to: 50, 53, 48, 48. Bezdyskusyjnie obecnie Kuba jest od niego lepszy. Jeśli nie zdarzy się jakiś cud to Polak powinien być przed nim o 10 lub więcej miejsc.

Dla lubiących ryzyko:
Semenić vs Granerud 2,52 STS ⛔
Zawodnicy na podobnym poziomie, a różnica w kursach bardzo duża. Semenić ostatnio wygrał w Zakopanem, ale moim zdaniem była to kwestia szczęścia. W drużynówce miał 2 bardzo przeciętne skoki, w kwalifikacjach też był 17, więc szansa na to, że Norweg się od niego okaże lepszy jest na pewno wyższa niż wskazuje na to kurs wystawiony przez STS. Największą przeszkodą może się okazać przedni wiatr przy którym Słoweńcy nagle stają się 2 razy lepsi, a właśnie takie obecnie wieje w Willingen.
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Kilka ciekawych typów na 1 konkurs w Willingen:
Hula s. - Prevc P.✅
1,70 STS
Dla mnie to prezent od buka. Nie będę się rozpisywał bo nie ma sensu. Stefan, jak już wiadomo od dawna, jest w tym sezonie w życiowej formie. Skacze bardzo powtarzalnie i bardzo dobrze. Ostatnio wydaje mi się, że jego dyspozycja cały czas rośnie i w Zakopanem o mały włos stanąłby na podium. Jestem pewien, że zniszczy Petera swoją regularnością o ile nie trafi w jakieś fatalne warunki, co wiadomo w skokach się zdarza. Peter wyglądał wczoraj mizernie. Tylko jego pierwszy treningowy skok był dość dobry i dzięki temu był minimalnie przed Stefanem. Drugi trening i kwalifikacje, to już dominacja Huli, który w kwalach był lepszy o 15pkt. Stefan każdy start traktuje jak nagrodę i cieszy się skokami, Peter natomiast cały czas szuka dobrej dyspozycji i dwa równe skoki zdarzają mu się bardzo rzadko . Prevc jest już chyba myślami na IO i nie powinien tutaj być zagrożeniem dla Stefanka.

Stoch K. - V⛔
2,75 STS
Tutaj też krótko i na temat. Kamil w swojej topowej dyspozycji. O ile tylko warunki zbyt nie przeszkadzają, skacze bardzo równo i daleko, nawet robiąc błędy na progu. Widać od pierwszego skoku, ze jest tu odpowiednio zmotywowany i nie będzie odpuszczał. Jestem pewien, że przy porównywalnych warunkach będzie lepszy od Ryśka i powinien dzisiaj odzyskać plastron lidera Pucharu Świata. Większym zagrożeniem dla niego będzie Tande i stąd mój kolejny typ.

Freitag R. - Tande D.A.✅
2,05 STS
Uważam, że Daniel jest w lepszej dyspozycji od Ryśka. Wskazywały na to wczorajsze skoki a skok w kwalifikacjach w wykonaniu Niemca i odjęte tylko 4,9 pkt. to dla mnie po raz kolejny faworyzowanie Freitaga. Może ktoś mnie nazwie twórcą teorii spiskowych, ale analizując ładnych kilka ostatnich konkursów, to Rysiek zawsze skacze w dużo gorszych warunkach od najgroźniejszych konkurentów, a w szczególności od Kamila. Śmieszy mnie to już i tym bardziej chwała Kamilowi, że mimo takich przeciwności radzi sobie doskonale. Jeżeli ktoś nie wierzy, niech sobie przeanalizuje ostatnie 10-15 konkursów, łącznie z MŚ w lotach, gdzie Freitag nagminnie miał dodawane więcej, lub odejmowane znacznie mniej punktów od Kamila. Tande powinien dzisiaj oddać dwa dobre skoki i być wyżej od Freitaga w klasyfikacji końcowej.

Freitag R. - Kubacki D.⛔
3,60 Fortuna
No jak ja mógłbym tego nie zagrać? Dawid jak to Dawid, na treningach bryluje, wczoraj 3 i 1!!! Widać że skocznia mu bardzo pasuje, a skok z kwalifikacji był oddany w fatalnych warunkach w stosunku do rywali i stąd taka słaba odległość Mam jednak nadzieję, ze dzisiaj w końcu przeniesie dobrą dyspozycje z treningów na konkurs i odda dwa bardzo dalekie skoki. Freitag nigdy nie skakał tutaj dobrze. Dużo bardziej pasuje mu skocznia w Zakopanem i myślę, że jest spora szansa na to żeby Kubacki go wyprzedził, bo kurs rewelacja.
Bez analizy (fortuna):

Wellinger - Kubacki 2,06✅
Wellinger - Damjan 2,15⛔
Damjan -Prevc P 1,6⛔
Layhe - Bartol 1,91✅
Żyła - Geiger 1,67✅
Kot - Geiger 1,67⛔
Źle nie było, choć szkoda Kamila, bo mogło być bardzo dobrze
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Daniel Andre Tande TOP3 Unibet 2,15 ✅
Parę słów na temat tego zawodnika powiedział pinio1111 . Norweg już na MŚ w lotach pokazał klasę. Kolejny tydzień z powodu choroby odpuścił. Mogło się wydawać, że są tego same minusy, bo zostanie wybity z rytmu konkursowego i straci do rywali w PŚ. Widać jednak, że wolne bardzo dobrze na niego podziałało i doszedł do bardzo wysokiej formy tuż przez IO. Wczoraj w kwalifikacjach podium, na drugim treningu uplasował się zaraz za Kubackim. W obu próbach oddane świetne skoki na odległości ponad 140m. Widać w tych skokach pewność siebie. O zwycięstwo będzie walczył z Freitagiem z którego moim zdaniem forma powoli ulatuje, Stochem, może włączą się dobrze skaczący wczoraj Johansson i mimo wszystko Kubacki. W Unibecie bardzo przyjemny kurs, zaś w polskich bukach wiele bardziej doceniają Tande wystawiając kurs o 0,5 mniejszy.
Anze Semenic - Stefan Hula 1,85 Marathonbet, 1,57 Fortuna ✅
Słoweńcy zaleczyli skakać i dobijać się do czołówki. Przed tygodniem dwóch stanęło na podium w Zakopanem, a i wczoraj wielu pokazało się z dobrej strony w Willingen. Anze bardzo dobry skok treningowy oraz ten kwalifikacyjny. To jest jednak specjalista od wiatrów i nie dam się nabrać na świetną formę. Wczoraj przy tych próbach miał wiatr niemal 1m/s po narty. W drugim skoku kwalifikacyjnym już tak nie wiało i odległością też nie powalił (wylądował metr przed punktem - K). Dziś niech tylko wiatr się odwróci i nie będziemy go widzieć w czołówce.
Stefan w najwyższej formie w swoim życiu. Przed tygodniem zabrakło minimalnie do podium (pierwszego w karierze). Ok, można mówić, że to były loteryjne warunki ale chyba nikt mi nie powie, że jego ostatnie wyniki niczym nie są podparte. Już wczoraj miał przyjemność lądować za 140 metrem. A nawet jeśli dziś wiać tak sprzyjająco nie będzie to Stefan nie jest tak podatny na wiatr tylni czy boczny jak Słoweniec.
Stefan Layhe - Stefan Hula 1,85 STS ✅
Wpadła mi w oko jeszcze jedna para z Polakiem, a mianowicie Hula - Layhe. Niemiec zepsuł ostatnie dwa konkursy drużynowe swojej kadrze. Wczoraj dostał prezent od natury w kwalifikacjach, wykorzystał i zajął dobre 7. miejsce. W treningach tak dobrze to nie wyglądało. To jest chłopak nieustabilizowany i jeśli ja widzę w polskim buku równe kursy w tej parze to pobieram i dziękuję. Layhe co prawda skacze u siebie ale moim zdaniem nawet to mu nie pomoże w dzisiejszym konkursie. W fortunie i Milenium za taką parę dają około 1.50 na Hulę.
Coś mi się wydaje, że wczoraj STS miał imprezę karnawałową. :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 212

bulek78

Użytkownik
A ja stawiam na Semenicia.
Anze Semenic 1-10 Fortuna 1,80
Kurs wg mnie jak najbardziej żeby postawić. Zdecydowałem się na Słoweńca, bo jest to specjalista od dalszych skoczni. Im większy punkt K czy HS, tym lepszy. Na mamutach jeden z najlepszych, skocznia w Willingen, która również do małych nie należy, jak najbardziej też mu pasuje, o czym udowodniły treningi i kwalifikacje. 2 trening wprawdzie słabszy, ale tym bym się nie sugerował. Skok na +140 m jak najbardziej jest w jego zasięgu jeśli wiatr mu na to pozwoli, a to powinno wystarczyć by pokryć ten zakład.
 
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
Ja dziś proponuję za spokojną stawkę takie AKO, skoki to skoki i nie ma co szaleć, co zresztą udowodnił konkurs indywidualny w niedzielę w Zakopanem.
Kamil Stoch- V @ 2,75
Kamil w wybornej formie przed ZIO, uważam że jeżeli skoczy na swoim poziomie, warunki będą wyrównane to poza Tande nie ma zawodnika, który może mu zagrozić. Poza tym Kamil lubi tą skocznię i wygrywał tu wielokrotnie. I jeszcze kwestia tragicznych warunków podczas skoku w Zakopcu, w naturze nic nie ginie, nie dopisały przed tygodniem, dopiszą dzisiaj.
Freitag- Tande- 2 @ 1,98
Niemiec mimo skakania na własnej ziemi mnie nie przekonuje, Tande od MŚwL prezentuje fajną formę, co prawda pierwszy trening zawalił, ale w drugim już był tuż za Kubackim (Freitag ponad 10 pkt mniej) no i w kwalifikacjach 3 miejsce (0,3 pkt za Niemcem, więc żadna różnica wystarczy jedna nota).
Wellinger- Kubacki- 2 @2,06
Do Dawida przyczepiła się łatka mistrza treningów i kwalifikacji, jednak wierzę w tego skoczka, który wczoraj na pierwszym treningu był 3 (Wellinger 37), wygrał drugi trening (Wellinger 13) i miał nieco pecha z warunkami w kwalifikacjach gdzie był 17 (Wellinger 12). Jednak nie rozumiem takiego kursu na niego w parze ze słabo skaczącym Wellingerem.
Semenic 1-10 @ 1,8
Anze złapał ostatnio niezłą formę i taki kurs na jego pozycję w TOP 10 biorę w ciemno. W 1 treningu był 4, w drugim nieco zepsuł skok i był 19, ale w kwalach znów pokazał klasę i był 6. Uważam że to jeden z pewniejszych typów dzisiejszego dnia.
Typy do zagranie w singlach, ja za skromną stawkę dałem AKO 20,19.
Kursy z Fortuny.​
 
A 118

asn

Użytkownik
Wolny vs Deschwanden 1,62 STS ✅
Przy okazji konkursu w Polsce pisałem o obniżce formy u Wolnego, ale pomimo wszystko jest to skoczek, który bez problemowo przechodzi przez sito kwalifikacyjne. Ciężko to ostatnio powiedzieć o Szwajcarze. Jego ostatnie miejsca w tych seriach to: 50, 53, 48, 48. Bezdyskusyjnie obecnie Kuba jest od niego lepszy. Jeśli nie zdarzy się jakiś cud to Polak powinien być przed nim o 10 lub więcej miejsc
Wolny vs Deschwanden 1,47 STS ✅
Na konkurs jest wystawiona ta sama para tylko z niższym kursem - 1,47, moim zdaniem dalej warta gry.
Damjan vs Semenić 1,70 STS ⛔
Semenić moim zdaniem jest trochę przeciony przez STS po zwycięstwie w Zakopanem. Nie mogę powiedzieć, że skacze słabo, bo ma tutaj dobre i bardzo dobre skoki, ale mimo wszystko trzeba pamiętać, że jest nieregularny i zdarzają mu się też bardzo przeciętnie skoki. Damjan z kolei póki co przez cały weekend bardzo regularnie i daleko 2,5 i 8 miejsce. Wydaję mi się, że tą regularnością powinien pokonać swojego młodszego kolegę.
Insam vs Bickner 1,70 STS ⛔
Jestem pod wrażeniem Włocha. Już nie raz słyszałem o tym jaki to jest talent, ale nigdy tego nie pokazywał w swoich skokach. A ten weekend ma nad wyraz dobry. Obsada konkursu może i nie jest jakaś świetna, ale 12 miejsce w treningu robi wrażenie. Widać, że skocznia mu leży i wybija się z przeciętności jaką obecnie są Włoskie skoki. Mówi się, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale tutaj mu zaufam.
Granerud vs Dezman 1,57 STS ✅
Norweg bardzo ładnie w treningach. Kręcił się zaraz za pierwszą &#39;10&#39; i wyprzedzał Słoweńca o ponad 10 pozycji. Jedynie Słoweniec w kwalifikacjach okazał się lepszy, ale też wygrał minimalną liczbą punktów. Do tego śledząc tegoroczne dokonania mogę powiedzieć, że w PK jego wyniki to lekka sinusoida. Czasem podium, czasem miejsca pod koniec 10, a czasem nawet brak awansu do 2 serii. Widać, że brakuje mu regularności, którą obecnie posiada Granerud.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Stefan Layhe - Stefan Hula 1,85 STS
Wpadła mi w oko jeszcze jedna para z Polakiem, a mianowicie Hula - Layhe. Niemiec zepsuł ostatnie dwa konkursy drużynowe swojej kadrze. Wczoraj dostał prezent od natury w kwalifikacjach, wykorzystał i zajął dobre 7. miejsce. W treningach tak dobrze to nie wyglądało. To jest chłopak nieustabilizowany i jeśli ja widzę w polskim buku równe kursy w tej parze to pobieram i dziękuję. Layhe co prawda skacze u siebie ale moim zdaniem nawet to mu nie pomoże w dzisiejszym konkursie. W fortunie i Milenium za taką parę dają około 1.50 na Hulę.
Coś mi się wydaje, że wczoraj STS miał imprezę karnawałową. :p
Leyhe zepsuł? W Zakopanem się nie zgodzę, bo jak na niego bardzo dobrze dwa skoki oddał.. jest to zawodnik strasznie średni i liczyłem, że skoczy po 125m to będzie dobrze a on 2x chyba 130m czyli jak na niego kozacko..a co do typów wszystkie luźno powinny wejść.. szkoda ze Polskie buki nie mają takich kursów na Pande ????
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Bartol - Zajc
Typ: Bartol z kursem 1,35

Pojedynek dwóch młodych Norwegów. Bartol w ostatnim czasie skacze nierówno, ale we wczorajszych skokach pokazywał się z dobrej strony. We wszystkich trzech skokach był lepszy aniżeli Zajc i myślę, że dzisiaj będzie podobnie.

Hula - Leyhe
Typ: Hula z kursem 1,50

Widać, że Niemiec czuje się dobrze na tej skoczni, bo wczoraj notował dobre wyniki. Jednak ja idę w stronę Huli, który jest mega stabilny i równy w tym sezonie. Myślę, że Polak wyląduje w okolicach 10 miejsca, z kolei Niemiecki skoczek znajdzie się w okolicach miejsca 15.

Tande - Forfang
Typ: Tande z kursem 1,45

Po tygodniowej przerwie Daniel wraca do rywalizacji. Widać, że nadal jest w dobrej dyspozycji i może powalczyć o podium w dzisiejszych zawodach. Niemal w każdym konkursie gram przeciwko Forfangowi i niemal zawsze typ wchodzi. Forfang to skocze, którego można porównać do Kubackiego. Na treningach świetnie, a w konkursie jeden skok dobry, a jeden średni lub nieudany.
AKO: 2,94

Fajne kursy są również na dwie pary:
Forfang - Johansson - kurs 2,32
Fannemel - Stjernen - kurs 2,03

Tak jak pisałem wyżej o Forfangu, tak samo można napisać o Fannemelu. Dodatkowo jeżeli wiatr jest z tyłu, Norweg się nie liczy. Stjernen może nie skacze na tej skoczni jakoś bardzo dobrze, ale kurs warty ryzyka. Jak dla mnie obie pary to 50:50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Przypominam, że jutro skoki po godzinie 10 wiec można stawiać do 9.30, bo wtedy zaczyna się seria próbna.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Daniel Andre Tande TOP3 1,65 Unibet ⛔
Na temat tego typu pisałem TU. Wiele nie trzeba dodawać. Tande skacze wyśmienicie co pokazał dziś wygrywając. Dwa skoki za punkt HS tylko to potwierdzają. Aż zdziwiłem się, że nadal można złapać tak przyjemny kurs. Jego poziom mogą utrzymać tylko Freitag i Stoch. Jeśli wiatr nie będzie rozdawał kart to zobaczymy ponownie Norwega na podium. Bronić on będzie jutro pierwszego miejsca w Willingen Five.
Dawid Kubacki - Daniel Andre Tande 1,50 Marathonbet✅
Dodatkowo gram jeszcze parę z Kubackim. Dziś Polak presję wytrzymał i tak naprawdę przez błąd Stocha załapał się na podium. Myślę, że Dawid może czuć się spełniony w ten weekend. Dobre występy podparte podium bardzo dobrze rokują przed IO. Nie sądzę, że w niedziele odpuści. Mimo dobrych skoków Kubackiego Tande wygląda jeszcze lepiej co pokazały dzisiejsze zawody ale także skoki z piątku.
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Na szybko bo trening zaraz:
Najlepszy Słoweniec: Bartol T⛔
3,00 fortuna

Gram to tylko dlatego, że kurs jest wart ryzyka. Tilen, na tej skoczni, ma tylko jednego groźnego rywala w swojej kadrze i jest nim Jernej Damjan, który wczoraj całkowicie zawalił konkurs. Myślę że dzisiaj skoczy już lepiej, ale i tak idę w stronę Bartola, który prezentuje się w Willingen bardzo dobrze. Tilen skacze tutaj bardzo równo i daleko. Cały czas kręci się w dziesiątce i myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Tak jak pisałem, najbardziej obawiam się Damjana, który oprócz konkursu skakał tutaj bardzo porównywalnie z Bartolem. Semenic i Prevc nie wyglądają tutaj zbyt dobrze, widać że brak im regularności. Moim zdaniem kurs powinien oscylować na poziomie 2,00, więc skoro mamy możliwość większego zarobku, to warto spróbować.
Fannemel - Damjan✅
2,22 STS
Nie wierzę w to że Jernej drugi dzień z rzędu tak zawali konkurs. Do momentu skoków konkursowych, skakał tutaj bardzo dobrze w przeciwieństwie do Andersa. Myślę, że dzisiaj już zaprezentuje się znacznie lepiej i wejdzie do pierwszej dziesiątki. Norweg natomiast skacze tutaj przeciętnie i przy słabszym wietrze kompletnie sobie nie radzi. Idę w stronę Damjana i myślę, że to dobry kierunek.
Wolny - Insam✅
2,01 STS
Włoch oprócz wczorajszej drugiej serii zawodów, za każdym razem był dużo lepszy od Jakuba. Widać, że skocznia mu bardzo pasuje. Wczoraj miał pecha i został puszczony w fatalnych warunkach, co spowodowało znaczny spadek w klasyfikacji. Jeżeli tyko będą mieli porównywalne warunki, to jestem pewien, że Insam będzie lepszy od Wolnego.
Bez analizy:
Kubacki - Wellinger 1,70 fortuna✅
Freitag - Tande 1,70 STS⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 118

asn

Użytkownik
Wolny - Insam✅
2,01 STS
Włoch oprócz wczorajszej drugiej serii zawodów, za każdym razem był dużo lepszy od Jakuba. Widać, że skocznia mu bardzo pasuje. Wczoraj miał pecha i został puszczony w fatalnych warunkach, co spowodowało znaczny spadek w klasyfikacji. Jeżeli tyko będą mieli porównywalne warunki, to jestem pewien, że Insam będzie lepszy od Wolnego.
Ale ma pecha ten Włoch. Wczoraj go jako jedynego długo trzymali na belce i jeszcze puścili w beznadziejnych warunkach.... i dzisiaj to samo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom