>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2017/2018 - Wisła (17.11 - 19.11.2017)

Status
Zamknięty.
hristo 585

hristo

Użytkownik
Stoch - J.Kobayashi 1 1,8 ⛔
Kubacki - Eisenbichler 1 ,3 ✅
Kot - D.Hubner 1 1,5 ⛔
Forfang - Freitag 1 1.65 ⛔
Ako po podatku 5.15 efortuna ⛔
Wiadomo jak wyglądają pierwsze konkursy, wiec stawka bez szaleństw.
W ogole nie interesują mnie wyniki z lata i absolutnie nie sugeruję sie nimi nigdy przy typowaniu.
Polacy po prostu osiągają u siebie zawsze wyniki przewyzszajace ich mozliwosci stąd takie, a nie inne pary. Życzę Dawidowi wysokiego miejsca, bo w kolejnych konkursach bedzie szansa zarobic stawiajac przeciwko niemu.
Do polskiego tripla Forfang przeciwko Ryskowi, na temat ktorego wylalem juz morze słów w poprzednich latach ???? . Zawsze stabilność w obstawianiu skokow bedzie bardziej cenna niz pojedyncze proby nawet te bardzo dobre.
 
T 48

t4mtynten

Użytkownik
Stoch - Kobayashi 1 1,8 ⛔
Fannemel - Koudelka 1 1,35 ✅
Wellinger - Freitag 2 2,7 ✅
Tak na szybko single lub jak kto woli AKO z tego zrobic.
Kobayashi z calym szacukiem pare polek nizej od Stocha i watpie ze Kamil pozowli sobie na porazke z Japonczykiem. Fannemel lepszy, pewniejszy od Czecha, praktycznie w kazdym skoku dotychczas (Tak wiem bylo ich pare ???? ), ide w strone norwega. Wllinger Fraitag moim zdaniem typowo 50/50, kursy na Wellingera mocno zanizone, mysle ze Freitag ma wielkie szanse na bycie przed swoim rodakiem a kurs 2,7 zachceca. POWO!
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Uwaga na tego Kobayashiego. Japończyk skacze równo cały weekend. U Kamila forma nie jest jeszcze ustabilizowana. Dobre skoki ma, ale zdarzają się i słabsze. Nie zdziwię się, jeśli obok Krafta, Japończyk znajdzie się na podium.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Żeby lepiej się oglądało to i ja puściłem taśmę. ???? ⛔
Moim zdaniem fajne zakłady dał sts na handicap na 1 serię.
Słoweniec Zajc skacze tutaj dobrze, ale i Poppinger przyzwoicie. Poppingera stać na skok blisko 120 metrów a to wystarczy do pokrycia handicapu. Schuler wczoraj skakał przyzwoicie, moim zdaniem to on powinien być faworytem w tej parze. Tak samo jak Hlava, który (poza skokiem w kwalifikacjach) skacze dalej od Colloredo. I na koniec Descombes bo Klimow skacze w zasięgu Francuza.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Pare typów ze skoków ode mnie.
#1
Kamil Stoch na podium @ 2,5 LVBET ✅✅✅
Kompletnie nie rozumiem tak wysokich kursów w stronę Polaka, który przed rokiem tutj wygywał dwukrotnie. Ja bym go stawiał tutaj w gronie ścisłych faworytów, obok Daniela Andre Tandego i Stefana Krafta. Może nie było wczoraj fajerwerków w skokach Kamila, ale też oprócz Norwegów, którzy mieli po prostu trochę szczęścia i zarówno Forfang jak i Fannemel wygrali Norwegom ten konkurs tym że trafili na dobre warunki (Forfang jako jedyny miał odejmowane punkty) nikt tych fajerwerków nie pokazał. Kraft również bardzo przeciętnie. Dzisiaj wiatr ma się odwrócić i ma powiać pod narty a to na pewno będzie sprzyjać Kamilowi, który potrafi odlecieć bardzo daleko jak sprzyjają warunki. Myślę że walka o zwycięstwo rozegra się między Stochem, Kraftem i Tande, a jeżeli warunki będą równe to raczej nikt niespodziewany na podium nie wskocz.
#2
Kamil Stoch lepszy niż Andreas Wellinger @ 1,85 LVBET ✅✅✅
Analiza wyżej. Wellinger moim zdaniem będzie długo wchodził w sezon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Pare typów ze skoków ode mnie.
#1
Kamil Stoch na podium @ 2,5 LVBET ✅✅✅
Kompletnie nie rozumiem tak wysokich kursów w stronę Polaka, który przed rokiem tutj wygywał dwukrotnie. Ja bym go stawiał tutaj w gronie ścisłych faworytów, obok Daniela Andre Tandego i Stefana Krafta. Może nie było wczoraj fajerwerków w skokach Kamila, ale też oprócz Norwegów, którzy mieli po prostu trochę szczęścia i zarówno Forfang jak i Fannemel wygrali Norwegom ten konkurs tym że trafili na dobre warunki (Forfang jako jedyny miał odejmowane punkty) nikt tych fajerwerków nie pokazał. Kraft również bardzo przeciętnie. Dzisiaj wiatr ma się odwrócić i ma powiać pod narty a to na pewno będzie sprzyjać Kamilowi, który potrafi odlecieć bardzo daleko jak sprzyjają warunki. Myślę że walka o zwycięstwo rozegra się między Stochem, Kraftem i Tande, a jeżeli warunki będą równe to raczej nikt niespodziewany na podium nie wskocz.
#2
Kamil Stoch lepszy niż Andreas Wellinger @ 1,85 LVBET ✅✅✅
Analiza wyżej. Wellinger moim zdaniem będzie długo wchodził w sezon.
Tak jak myślałem. Kamil od początku będzie w czołówce. Może to nie jeszcze szczyt jego formy, ale jest mocny. Gratulaje dla Junshiro i dla Japonii bo należało im się to zwycięstwo. Dobra sprawa dla dyscypliny, bo w Japonii malało zainteresowanie tą dyscypliną a wierzę że dzięki takim wynikom będziemy mieć więcej mocnych narodów w stawce.
Szkoda że nie zdążyłem podać więcej typów, ale nie zdążył bym opisać typów analizą i pewnie mój post by został usunięty. Osobiście grałem 7 typów z czego 6 weszło. Zawiódł mnie tylko Michael Hayboeck w parze z Peterem Prevcem, który de facto również bardzo słabo. Czekamy na następne konkursy z niecierpliwością ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom