>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Skoki narciarskie 2018/2019 - Willingen (15.02 - 17.02.2019)

pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Wolny 1-15 1,85⛔(16)
A to dzisiaj w stronę Kuby. Jak na razie ten weekend dla niego to straszna sinusoida. W sobotę miał dzień konia i chyba oddał najlepsze skoki w karierze? Wczoraj natomiast totalna katastrofa. Już w serii próbnej oddał fatalny skok i powtórzył to w pierwszej serii konkursowej. Wg mnie radzi on sobie zdecydowanie lepiej gdy ma więcej powietrza pod nartami, jak to było w piątek. Wczoraj wiało cały czas w plecy i to chyba była przyczyna jego słabszych skoków? Dzisiaj warunki mogą być podobne do piątkowych, bo kierunek wiatru z boku, więc może być trochę loteria. Wierzę że dziś Wolny będzie znowu na górze sinusoidy i warunki będą dla niego ciut łaskawsze niż wczoraj. W Lahti również po dobrych kwalifikacjach w drużynówce skakał fatalnie, a w niedzielę oddał ponownie fajne skoki.Kurs zachęcający na to zdarzenie, więc.....
Granerud - Johansson 1,85✅
Widzę bardzo duże szanse powodzenia tego typu. Halvor ostatnimi czasy prezentuje się najlepiej z grupy wikingów. Wczoraj zawalił trochę pierwszy skok(26miejsce), ale fakt że i warunki mu przy nim nie sprzyjały. W drugiej serii już odpalił i osiągnął 144m. pozwoliło mu to na awans o 12 pozycji i wyprzedzenie min Johanssona. Co do Roberta, to wygląda on słabieńko na tej skoczni. Przypomina mi trochę Layhe z drużyny niemieckiej. Obaj skaczą dobrze, poprawnie ale bez błysku. Ten błysk natomiast ma Granerud i myślę, że da mu to dziś wyższą pozycję niż Johanssonowi.
Najlepszy zawodnik z danego kraju:
Norwegia - Granerud 2,55⛔
Tutaj jedynym zagrożeniem wydaje mi się Forfang, ale kurs jest na tyle atrakcyjny, że go pobieram. Jeżeli Halvor odda dwa takie skoki jak ten z drugiej serii, to jestem spokojny o ten typ. Wczoraj Johann zajął 10 miejsce i był lepszy o 4 pozycje od Graneruda, ale po pierwszej serii Forfang był również 10ty, natomiast jego kolega z drużyny zajmował 26 miejsce. W drużynówce Halvor, indywidualnie był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem spośród Norwegów, wiec uważam, że kurs wart jest ryzyka.
Stoch - Geiger 1,55⛔????dla Kamila
Tutaj kurs nie rozpieszcza, ale nie wierzę w ponowny tak wielki fart Karla jak wczoraj podczas drugiej serii. Owszem skacze on wyśmienicie na Mühlenkopfschanze, ale moim zdaniem to Kamil zajmie dzisiaj wyższą pozycję bo ma już mistrzowską formę.
Kursy z fortuny
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dawid Kubacki TOP 7 1,80 Milenium ✅ 5
Dawid w ten weekend nie odstępuje od najlepszych, moim zdaniem sam się do nich zalicza i dziś podium w jego wykonaniu jest prawdopodobne. We wcześniejszych analizach pojawiały się zdania, że ostatnio Dawid nie miał szczęścia do warunków podczas swoich prób. Zgadzam się, bo nie wyliczając skoków o których była mowa także w piątek trafił na słabe warunki w pierwszej serii konkursu drużynowego czy kwalifikacjach. Sobota jednak pokazała, że przy porównywalnych warunkach nie ma problemu walczyć o czołowe lokaty. W serii próbnej przed zawodami 4. miejsce, w konkursie 5 miejsce (4. w pierwszej serii i 7. w drugiej). Czy dziś jest aż tylu rywali, którzy by mogliby go pokonać? Mam szczere wątpliwości, bo w kadrze Niemiec, Austrii, a przede wszystkim Norwegii są zawodnicy skaczący w kratkę - wśród nich Kraft, Johansson, Forfang. Na tej skoczni też gorsze próby pojawiają się także u Kobayashiego. Po tygodniowym wolnym także skoki Eisenbichlera mi osobiście dają znak zapytania.
Po cichu liczę, że dziś będzie polski dzień na skoczni w Willingen, bo widać, że piątkowa wygrana w pięknym stylu nakręciła naszych zawodników, a wczorajszy dzień tylko to potwierdził.
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Eisenbichler M. - Kubacki D. - 2, kurs 1,96⛔
Niemiec skacze w ten weekend bardzo nierówno. W drużynówce słabo a następnie wygrywa kwalifikacje żeby następnego dnia w konkursie nie złapać się do 30. Moim zdaniem ciężko będzie wykonać mu dwa bardzo dobre skoki a przy bardzo dobrej, równej dyspozycji Dawida to on jest dla mnie faworytem i kursy powinny być odwrotne
Hula S. - Damjan J.- 1, kurs 1,65✅
W konkursie minimalnie lepszy Hula ale jeśli popatrzymy na serie próbną i kwalifikacje to tutaj zdecydowanie lepiej wypadał Stefan. W serii próbnej Hula był 17 natomiast Słoweniec 39, w kwalifikacjach 28 do 50. Moim zdaniem, przy takiej dyspozycji ogólnej obu skoczków, Hula jest zdecydowanym faworytem i powinien dzisiaj również być lepszy
 
A 0

alex_96

Użytkownik
Freitag R - Wolny J 1 kurs 1,50 STS
Myślę, że Rysiu podoła i pokona Kubę. Wczoraj dobrze mu się skakało i dzisiaj również powinno być lepiej od Polaka. Kuba mimo wspaniałej drużynówki nie skacze jeszcze równo i dzisiaj nie przeskoczy dobrze spisującego się u siebie Niemca.
 
chamberlain 423,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Timi Zajc Top 6 @ 3.25 Unibet ⛔ (znowu pechowo w drugim skoku, zabrakło niewiele)

Ostatni konkurs tego mini turnieju Willingen Five, przeglądając ofertę mocno zdziwiłem się, jak niedoceniany jest Timi Zajc, na jego miejsce w czołowej 6 Unibet daje kurs 3.25, wyżej ocenia szanse 8 zawodników, co według mnie jest przesadą. Timi bardzo dobrze radzi sobie w ostatnich tygodniach, 2 miejsce w Sapporo, wygrana w lotach w Oberstdorfie, Lahti sobie odpuścił, ale widać, że nie stracił swojej świetnej dyspozycji. Nie wiem więc skąd takie kursy, skoro w Willingen również prezentuje się świetnie, znacząco przyczynił się do zajęcia przez Słowenię 3 miejsca w drużynówce, indywidualnie zająłby miejsce 8 z niewielką, bo 1.6 pkt stratą do 6 Krafta. W kwalifikacjach ponownie bardzo daleki skok, 4 wynik kwalifikacji, chociaż równie dobrze mógłby być 2, Kraft przed nim miał tylko 0.3 pkt przewagi, a Żyła znajdujący się na drugim miejscu miał nad nim przewagę 0.4 pkt. We wczorajszym konkursie znowu osiągnął bardzo dobre 9 miejsce, choć po pierwszej serii był 7, nie poradził sobie w drugiej serii z warunkami, gdzie przed nim tylko Żyła i Kobayashi miał gorszy wiatr. Według kurs trochę za wysoki, Zajc oddaje tu naprawdę bardzo dobre skoki, a na dodatek jest równy, nie waha się tak z formą, jak co poniektórzy zawodnicy, moim zdaniem ma tu naprawdę dużą szansę na pierwszą 6.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dubel
Stoch 1-3 @1.5
Freitag 1-10 @1.45
@2.18
Kamila na pewno stać na miejsce na podium wczoraj wyglądał dobrze mam nadzieję, że dzisiaj sięgnie po złoto
Freitag wczoraj 2 równe skoki zajął 6 miejsce i dzisiaj również powinien znaleźć się w pierwszej 10 taki luźne rekreacyjne przemyślenia.
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Polak wygra dzisiejszy konkurs @ 2.46 sts

Dla porównania wygrana Stocha w iforbecie płacona jest po kursie 2.50 . Dochodzi do tego Żyła ktory walczy o klasyfikacje Willingen i dobrze skaczący Kubacki , a nóż Wolny ale to z tym ostatnim z przymróżeniem oka. Moim zdaniem mamy 3 strzały które mogą wygrać , a kurs jest na tyle atrakcyjny że go pograłem za grubo .
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Co sądzicie o typie: Przynajmniej 6 Polaków w top30 - NIE @1.45 STS
Chciałbym to dorzucić do AKO i zastanawiam się, czy to jest jakoś możliwe w zasadzie, żeby nie weszło? Mamy Kota, który regularnie nie wchodzi do drugiej serii, dodatkowo Hula, czy Wolny mimo wszystko też nie dają jakiejś pewności, a jeśli dobrze rozumiem to wystarczy, że jeden z naszych się nie zakwalifikuje do 2-giej serii?
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dzisiaj nieco mniej okazji, bukmacherzy się zreflektowali, ale są też perełki. Dalej wierzymy w przebudzenie Zajca, który przy dwóch dobrych skokach powinien się bić o podium. Kubacki na tej skoczni tak nie błyszczy i wczorajsze piąte miejsce to uważamy max na co go stać. W związku z tym typ na Zajca w parze z Kubackim na klasyfikacje Willingen5, w której Zajc obecnie jest przed Polakiem o prawie 5 punktów, uważamy za bardzo dobry. A kursy oscylują 2.00-2,20. Następny typ Hayboeck - Aschenwald 1. Aschenwaldowi wczoraj ewidentnie powiało. Z drugiej strony Hayboeck raczej spóźnił oba skoki. Jak dziś skoczy jak serii próbnej czy treningowej gdzie był w czołówce, z typem nie powinno być problemów. Kurs znowu bardzo okazyjny, bo 2,03. Geiger wczoraj zgodnie z typami brylował, dzisiaj jednak uważamy, że Stoch wypadnie lepiej od niego. Znacznie lepiej wypaść powinien Eisenbichler, na czym chcemy zarobić poprzez ekspozycje na parę Eisenbichler - Kraft.
 
Do góry Bottom