>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2018/2019 - Zakopane (18.01 - 20.01.2019)

M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Da sie w ogole cos z tym zrobic? Czy sie pogodzic i tyle?
Odnosnie jeszcze tej fazy ze skokami mi odpisali ze nie rozliczają zakładów bo to jest zakład na turniej a nie na konkurs to juz tego w ogole nie czaje ale to wyjasnia sprawe ze zakłady z dzisiaj rozliczone po kursie 2,5 a wczorajsze po 1,45 ale nie zmiena to faktu ze zachowali sie jak ostatnie prostaki i chamy.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Mozecie mnie oswiecic czego dotyczyl zaklad, ktory pogralem wczoraj? Do tej pory nie rozliczony. Cos mi sie wydaje, ze te zlodzieje chca zrobic taki wal ze niby ten bet to jest na narodowosc zwyciezcy dzisiejszego konkursu a nie na druzynowke wczoraj :]
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Mozecie mnie oswiecic czego dotyczyl zaklad, ktory pogralem wczoraj? Do tej pory nie rozliczony. Cos mi sie wydaje, ze te zlodzieje chca zrobic taki wal ze niby ten bet to jest na narodowosc zwyciezcy dzisiejszego konkursu a nie na druzynowke wczoraj :]
Szczerze to Nie zdziwi mnie to , bo odpisali. Ze zaklad rozlicza dzis ok. 18.00 po Zawodach. Jesli kubacki wygra to Rozlicza na minus. Tylko ze nie bylo napisane ktora narodowosc wygra tylko bylo napisane zawody zakopane i kraje wymienione
Skoro beda. Sie. Upierac ze dali nagle na narodowosc czyli na kubackiego wystawili 1.50 a na japonie czyli ryoyu wystawili kosmiczny kurs. To nie trzyma sie kupy
 
C 8

cr7realos

Użytkownik
Witajcie
Postanowiłem się pierwszy raz podzielić z wami moimi typami bo od dawna obserwuje to forum i czesto wasze typy sa dla mnie niezrozumiałe. I chociaz nie jestem najlepszym typerem to jeśli chodzi o skoki narciarskie idzie mi zupełnie dobrze. Przeglądając dzisiaj kursy na konkurs indywidualny przecieralem oczy ze zdumienia ile ciekawych propozycji sie pojawiło. Myślę ze po wczorajszym konkursie bukmacherzy powinni mieć dość spora wiedze na temat obecnej dyspozycji skoczków a z tego co widzę to sugerują sie całym sezonem. Piotr żyła będący tutaj w fatalnej dyspozycji jest praktycznie w każdej parze stawiany jako faworyt lub na równi z zawodnikami którzy wczoraj regularnie skakali powyżej 130 a nawet 135 metrów co jest tylko okazja na zarobienie ładnych pieniędzy bo nie wierze ze w jeden dzień nagle zacznie dobrze skakać. Ale do konkretów. To moje typy na dzisiejszy konkurs. Wszystkie dotyczą h2h na cały konkurs:
Freitag - Żyła 1.83 ⛔
????Eisenbichler - leyhe 1.5⛔
Hoerl- schiffner 1.4✅
Forfang - zajc 1.75✅
Ako. 6.72 po podatku 5.91
Wszystkie kursy z fortuny
Analiza:
Jeśli chodzi o Piotra powiedziałem chyba juz wszystko. Dlaczego wybrałem parę z freitagiem bo on lubi tutaj skakać i mysle ze osiągnie tutaj dobry wynik. Zakładam tez ze dziś będzie belka ustawiona niżej co spowoduje ze Piotrek moze wylądować bardzo blisko. Wczoraj skacząc z 19 belki Piotrek leciał tak nisko ze przy niższej belce może sie to skończyć dla niego źle.
Stawiam na eisenbichlera bo uważam ze może stanąć tutaj na podium . Wczoraj oddał w sumie 2 najdłuższe skoki w całym konkursie, widać ze jest w niesamowitym gazie i tylko przez słabe noty jego ogólny wynik nie byłby tak okazały jak chociażby krafta.leyhe skacze tutaj dobrze Ale nie aż tak i nie wiem czy jest w stanie oddać 2 super skoki
Hoerl w parze z schiffnerem uważam ze pewniaka. Hoerl wczoraj 2 skoki powyżej 133 metrów a schifner jest przeciętnym zawodnikiem i sam awans do 30 będzie dla niego dużym sukcesem.
Co do ostatniej pary mam największe wątpliwości. Wczoraj forfang zdysjwqkifikowany nie wiem jak na to zareaguje. Jest tutaj w świetnej firmie wygrał kwalifikacje i tylko psychika moze przegrać ta pare. Ale myślę ze będzie dobrze bo w tym sezonie w podobnej sytuacji byki Johansson i eisenbichker gdzie też byli zdyskwalifikowani a następnego dnia plasowali sie bardzo wysoko.
Z reguły gram singlami ale dzisiejsze typy uważam za tyle pewne ze postanowiłem zagrać w ako. Pozdrawiam wszystkich typerow
 
chamberlain 442,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Kamil Stoch - Stephan Leyhe @ 1.94 STS (w forBecie 2.06) ✅
Kamil Stoch - Robert Johansson @ 2.22 STS ✅
Nie lubię grać przeciwko Kamilowi, chociaż jak gram na niego, to zawsze zawodzi. Tu jednak sam Kamil stwierdza, że nie przywiózł do Zakopanego dobrej formy i to widać, podczas całego weekendu oddał tylko jeden skok ponad oczekiwania, w pierwszej serii konkursu drużynowego lecąc na 136 metr, tyle, że zawodników, którzy oddawali dalsze skoki, albo w okolicy 136 metrów była wczoraj masa. Leyhe chociaż zdarza mu się zepsuć skok, to zdarza się to bardzo rzadko, od początku sezonu jest bardzo równy, podobnie jak w Zakopanem. Już od pierwszego treningu prezentuje się o wiele lepiej od Stocha, tam uzyskał notę 86.5 pkt przy 77.4 pkt Kamila, drugi trening Leyhe 64.4 pkt, Stoch 58.5 pkt, kwalifikacje 115.1 pkt Stephana i 107 pkt Kamila. Nawet w drużynówce Leyhe osiągnął bardzo dobre, bo indywidualnie 4 miejsce w zawodach, przy 12 miejscu Kamila, a przewaga wyniosła 13.6 pkt. Kamil trochę opadł z sił i ten kryzys się powiększył, może być mu tu trudno walczyć nawet o pierwszą dziesiątkę, bo rywale naprawdę mocni. Wydaje mi się, że Stoch już trochę przed skokami próbuje się usprawiedliwiać za swoje skoki, ale skoro sam zawodnik mówi o słabej formie to musi coś leżeć na rzeczy, Leyhe mimo wszystko powinien być tu wyżej.
W drugiej parze jest wystawiony z Johanssonem i tu jest podobna sytuacja, chociaż Robert nie taka równa forma jak Leyhe od początku sezonu, to jednak w Zakopanem skacze mu się bardzo dobrze, w treningach czy kwalifikacjach był lepszy od Stocha odpowiednio o 10.2 pkt, 13.4 pkt oraz 16.9 pkt, nawet w konkursie drużynowym wąsacz okazał się być lepszy o 8.7 pkt, chociaż widać, że w drugim skoku nie dawał z siebie wszystkiego, był trochę zrezygnowany, bo chwilę przed zdyskwalifikowano Forfanga i to na co pracowała cała drużyna przez cały konkurs nagle pękło jak bańka, mimo to w tym w skoku poleciał na 136.5 metr, tu jak nie odwali niczego, to również będzie wyżej od Kamila, któremu życzę jak najlepiej, ale nie widzę go w tym konkursie.
Ryoyu Kobayashi Top 3 @ 2.50 forBet ⛔
Oj nie wiem czy można mówić o wypaleniu Kobayashiego, może nie skacze już jak jakiś kosmita, ale dalej jest bardzo groźny, treningi 7 i 2 miejsce, w kwalifikacjach coś złego stało się z warunkami, sam Kobayashi zajął dopiero 31 miejsce, ale nie można zapominać też o skokach naszej trójki przed nim. W konkursie drużynowym indywidualnie 7 miejsce, ale nie wyglądało jakby dawał z siebie wszystko, Japonia i tak nie miała za dużo do ugrania w tym konkursie i wyglądało trochę jakby Ryoyu się oszczędzał. Idę tu w jego podium, bo kurs zdecydowanie przesadzony, nie zapominajmy, że Ryoyu debiutował w PŚ właśnie w Zakopanem i zajął wtedy 7 miejsce, a więc skocznia jak najbardziej mu pasuje i dzisiaj może być naprawdę groźny.
EDIT:
Viktor Polasek - Antti Aalto @ 2.01 STS ✅
Dorzucam jeszcze jeden typ, bo nie zauważyłem wcześniej. Ależ się zdziwiłem tym kursem, to prawda Polasek bardzo dobrze skacze w Zakopanem, ale, żeby stawiać go w roli faworyta w parze z Aalto? To według mnie trochę przesada, Antti od początku sezonu skacze bardzo dobrze i równo, zakwalifikował się do każdego konkursu, tylko w 4 nie awansował do drugiej serii, a jego najwyższe miejsce w sezonie to 6 w Niżnym-Tagile, a nawet 7 w Wiśle. Z drugiej strony mamy Polaska, który raz nie zdołał zakwalifikować się do konkursu, oraz najczęściej kończy konkurs po pierwszej serii, tylko 4 razy awansował do 2 serii. W Zakopanem jak już mówiłem radzi sobie bardzo dobrze, ale z Aalto skacze co by nie powiedzieć w miarę równo. Pierwszy trening Polasek lepszy od 3.7 pkt, drugi trening Polasek lepszy o 2.5 pkt, w kwalifikacjach Aalto lepszy aż o 28.8 pkt. W konkursie można porównać jedynie pierwsze skoki, bo Finlandia nie awansowała do drugiej serii, obaj skoczyli po 131 metrów, z tej samej belki, Aalto został oceniony słabiej o 2.5 pkt, oraz miał lepszy wiatr, dodano mu 9.0 pkt, zaś Polaskowi 12.5, to wszystko zdecydowało, że Viktor był lepszy od Antti o 6 pkt. Ja wyżej jednak widzę Aalto, jest zdecydowanie bardziej równiejszy i nie zdarzają mu się takie wpadki jak Polaskowi.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP


Kamil Stoch TOP3 4,00 STS ⛔

Nie będę ukrywał, że typ jest ryzykowny lecz moim zdaniem warty gry, tym bardziej, że skoki odbywają się w Zakopanem. Publiczność, zabawa i oczekiwanie zwycięstwa przez fanów skakania tym bardziej może zachęcić naszego mistrza do walki. Już wcześniej przypominano, że Kamil w tym miejscu co drugi rok staje na podium. Rok temu w konkursie drużynowym pobił rekord skoczni, a w niedzielę nie udało mu się przebrnąć pierwszej serii. Jak sam wspominał w piątek nie czuł się najlepiej na skoczni co potwierdzają wyniki z tego dnia. Wczoraj widać było progres, skok z serii próbnej, a przede wszystkim w pierwszej serii konkursu drużynowego był bardzo dobry. Podczas próby w drugiej serii pojawił się błąd przez co skok skrócony i niskie noty za styl. Pamiętajmy jednak, że podobnie Kamil czuł się we Włoszech przed tygodniem. Także popełniał błędy, a mimo to stał dwa razy na podium. Stoch potrafi w fenomenalny sposób skupiać się na próbach w zawodach, co było widać tydzień temu. Do tego dochodzi skocznia na której się wychował, nauczył skakać. Mimo, że dwa poprzednie dni były poświęcone na poszukiwania odpowiedniej dyspozycji sądzę, że dziś Kamil będzie jednym z faworytów.
 
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Hejka , na dzis proponuje mocny dubel, Zyla - Freitag 2 , Sato - Ammann 1, Piotrek zupelnie bez formy slabe próby wczoraj i w piątek , Rysiu za to, w treningach i kwalkach bardzo dobre skoki. Sato za kazdym razem lepszy w treningach , kwalkach ,wczoraj w konkursie rowniez od Simona lepszy, ten japoniec potrafi bardzoo duzo. Na papierze ten dubel wyglada na prawde solidnie , ale co bedzie zobaczymy , powodzenia !
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Kraft - Stoch 1 1.50 Betsson.
Na fortunie aby 1.22 już. Moim zdaniem opłacalne. Stoch nie ma tego błysku co wcześniej, udają mu się pojedyńcze skoki. Kraft ciągle powtarzalny i ciągle w czołówce czego nie można powiedzieć o Polaku. Niby skaczę u siebie ale wczoraj w konkursie przegrał o 20 pkt z Austriakiem. Nie róbmy sobie jaj. Bukmacherzy przeceniają Polaka już bardzo długo, na TDS można było zarobić fortunę grając przeciwko Kamilowi. Ja dalej w to idę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
T 13

talesz

Użytkownik
Cztery pary z oferty STS, które w moim przekonaniu warte są zagrania:
Klimov E. - Stjernen A. - 2⛔
1.85
Zastanawiałem się czy lepiej zagrać Norwega z Klimovem czy rodakiem Forfangiem, uznałem, że odrobinę większe szanse Stjernen powinien mieć na pokonanie Rosjanina. Uważam że forma Stjernena idzie ciągle w górę i bardzo solidnie wygląda on na tej skoczni. Wczoraj w pierwszej serii miał mocny wiatr w plecy stąd krótszy skok. Dziś myślę, że będzie wyżej od Klimova.
Zajc T. - Peier K. - 1✅
1.70
Młody Słoweniec może imponować, skacze coraz lepiej. Na wielkiej krokwi wszystkie skoki bardzo dobre.
Co prawda Peier też skacze tutaj świetnie jednak ja widzę zdecydowanie większe szanse na wyższą lokatę u Zajca.
Koudelka R. - Johansson R. - 2✅
2.38
Kurs wystawiony w tej parze nie odzwierciedla chyba prawidłowo jakie szanse mają poszczególni zawodnicy. Trzeba korzystać. Koudelka oczywiście bardzo dobrze skacze i powinien być wysoko jednak wydaję mi się, że Johansson lepiej się tutaj prezentuje co w połączeniu z takim kursem daje solidne podstawy aby próbować Norwega.
Sato Y. - Prevc D. - 1.57✅
Na dokładkę jeszcze młody Japończyk, który w moim przekonaniu nie powinien mięć większych problemów z pokonaniem będącego pod formą Domena.
Można spróbować na jednym kuponie
AKO 10.34 netto
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pinio1111 81,5K

pinio1111

Użytkownik
Ja dziś gram zwycięstwo Dawida, a oprócz tego konsekwentnie na Rysia. Ma on coś do udowodnienia trenerowi i myślę, że dziś da z siebie wszystko żeby być wysoko w końcowej klasyfikacji. Przed treningami polecałem grać parę Siegel-Freitag, niestety z wiadomych przyczyn jest to dziś nierealne. Davidowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia, natomiast zamierzam zagrać, w moim mniemaniu, jeszcze łatwiejszą parę z Piotrkiem Żyłą. Wewiór trochę pogubiony, bez tego błysku jak na początku sezonu. Wczoraj najsłabsze ogniwo naszej kadry w konkursie drużynowym. Obym się mylił, ale nie sądzę by nagle dziś się odrodził, dlatego:
P. Zyła - R.Freitag 1,96 fortuna
 
Do góry Bottom