>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie - Planica [17-20 marca 2016] - zakończenie sezonu 15/16

Status
Zamknięty.
jakub.nied. 0

jakub.nied.

Użytkownik
Stoch - Ammann @ 1 @ 1,65
⛔Beznadziejny Stoch bez żadnej woli walki, wielki Ammann

Para w której mamy 6 złotych medali olimpijskich ;)

Ostatnie zawody (nie wliczam MP) Kamila, w których chorągiewką &quot;machać mu&quot; będzie Kruczek. Trener, który doprowadził go na sam szczyt, z którym wiąże go szczególna więź. Polak na pewno da z siebie wszystko, by godnie pożegnać Łukasza. Kamil skacze ze skoku na skok w Planicy lepiej, pewniej. W sobotnim zawodach drużynowych w nieoficjalnej klasyfikacji indywidualnej zajął 11 miejsce. Ammann nie skakał, Szwajcaria nie wystawiła swojej drużyny. W piątek 4-krotny mistrz olimpijski upadł w kwalifikacjach i zabrakło go w konkursie, ale nawet gdyby ten skok ustał, wątpliwe czy zmieściłby się w 30. kwalifikujących się. Szwajcar od zeszłorocznego upadku w Bischofsofen przestał praktycznie próbować lądować telemarkiem, dodatkowo jego styl lotu sprawia, że w Planicy podchodzi do lądowania z dużej wysokości. Wszystko to sprawia, że jego skoki w Słowenii wyglądają dość groźnie. Nie wiem jak z jego pewnością siebie po upadku w piątek, ale wątpię, że w niedziele będzie szarżował na skoczni. Raczej skupi się na spokojnym zakończeniu sezonu, o nic już nie walczy, w Planicy jest jego rodzina i widok ojca, który znowu ma wypadek nie jest rzeczą przyjemną. Noty po 16, 15,5 są dla Ammanna niemal pewne - Kamil dużo na tym zyska.

H2H Stocha i Ammanna w Planicy 2016 w (miejsce,metry i w nawiasie nota za skok):
Trening - Czwartek
Stoch 21. 210 m (137,2)
Ammann 25. 205,5 m (134,9)
Konkurs Indywidualny - Czwartek
Stoch 15. 208,5 m 212 m (362,6)
Ammann 16. 214,5 m 216 m (361,2)
Kwalifikacje - Piątek
Stoch 2. 215,5 m (164,3)
Ammann 42. 201 m (118,0)

Stoch wystartuje w niedzielę z numerem 12., a Ammann z 15 - nie będzie więc (mam nadzieję) dużej różnicy w warunkach dla obu zawodników.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Kranjec top3 ✅
2.0 @ Unibet
Daruję sobie banały, że Kranjec to lotnik, to rzecz oczywista. Gram podium Roberta, bo w sumie dlaczego nie? W czwartek trzeci, w piątek wygrał. Naturalnie kandydatów na pudło wielu - Norwegowie, Prevc, Kraft czy Hayboeck, Kubacki... (;)) dlatego nie jest to jakaś perełka, proszę nie stawiać domów, nerek czy matek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hristo 585

hristo

Użytkownik
U mnie płacz bo siedzę w delegacji i prawdopodobnie zobaczę tylko niedzielny konkurs.
hehe witaj w klubie ????
To ja od siebie dodam:
Gangnes - Freund 1 1,4
Tepes - Freitag 1 1,4
Hula - Matura 1 1,5
fortuna - ako 2,59 po podatku
Pierwszy typ z myślą, że Norweg walczy jeszcze o podium PŚ, Freund już wrzucił na luz, nie będzie się napinać tym bardziej, że forma nie daje mu szans na walkę o wygraną z Prevcem.
Tepes=loty=Planica, dotychczasowy weekend słaby jak na niego, liczę na przełamanie w ostatnim konkursie, Freitag żadnym lotnikiem nie jest, nie widzę go w TOP10, a Jurija stać tu nie tylko na podium, ale nawet na wygraną (oczywiście przy ciut słabszym skoku PP)
Na koniec coś na naszych...Stefek lotnikiem nie jest, ale coś tu skacze. Para ciekawa, jednak dla mnie Matura już skończył sezon i raczej będzie piknikować, kilku słabszych bądź młodszych skoczków będzie się napinać jeszcze na wyniki, ale doświadczonego Czecha w tym gronie nie widzę. Typ przeciwko Maturze, ale też za jakąś tam stabilizacją Stefka ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom