>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

skoki - Obertdotrf [17-19 luty ] HS213m- FIS Team Tour -part3

Status
Zamknięty.
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Zagrany tripel w fortunie
Polska-Finlandia typ 1 ( kurs 1,35)
Tutaj nie ma co się oszukiwać nasza kadra jest zdecydowanie lepsza na chwilę obecną może to się szybko zmienić gdy wróci Larinto ale w dzisiejszych lotach nie widzę szans na pokonanie naszych &quot;orłów&quot;
Norwegia-Słowenia typ 1 ( 1,28)
Mocna ekipa Norwegii będzie walczyła o zwycięstwo w całym turnieju drużynowym mają dobrą pake lotników i spokojnie osiągną lepszy rezultat od ekipy Krancja.
Japonia-Czechy typ 1 ( kurs 1,42)
up.
AKO-2,45
 
G 33

green-black

Użytkownik
Japonia - Polska + Finlandia - Rosja + Norwegia (1-2m.) milenium ako:2.07 (po odliczeniu podatku)
Tak szybko: Japończycy w drużynówkach zawsze są mocni, mają solidnych Kasai i Tochimoto oraz rewelacyjnych Takeuchiego i Ito. U Nas oprócz Stocha reszta sobie radzi słabo w lotach. Nie widzę możliwości, żeby na dystansie 8 skoków Polacy nie zanotowali jakiejś wtopy, a przy solidności Japończyków to powinno wystarczyć.
Finowie co prawda w ogromnym kryzysie, ale mimo to powinni być lepsi od Rosjan. Rosjanie opierają się na chimerycznych Kornilovie i Vassilievie, którzy powinni być nieco lepsi od Koivuranty i Happonena,ale już w rywalizacji Sardykov + Kalinitschenko - Muotka +Hautamaeki zawodnicy z Rosji powinni dużo stracić. Obaj Rosjanie w swoich skokach na mamutach rzadko przekraczają 150metrów i to powinno zaważyć na wyniku rywalizacji. W kwalach do sobotniego konkursu lepsi byli Finowie, właśnie dzięki słabości dwójki Sardyko-Kalinitschenko.
Norwegia wczoraj skakała przeciętnie jak na swoje możliwości, ale bardzo równo. Dzisiaj powinno być lepiej, zresztą mają na ten moment chyba najbardziej wyrównaną &#39;4&#39; jeśli chodzi o loty narciarskie. Kto może im zagrozić w walce o 2 lokatę? Chyba tylko Słoweńcy, bo Niemcy skaczą w Oberstdorfie dość przeciętnie i norweska czwórka jest dla nich nieosiągalna. A u Słoweńców jest dziura w postaci Tepesa i tu powinni dużo stracić. pozdRaWiam!
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Ja dzisiaj zrobiłem sobie spacerek do STS gdzie są najlepsze kursy, bo u netowych już wszystko pospadało.
Dubelek
Polska-Finlandia 1,45
Japonia-Czechy 1,55
ako 1,98
Stoch wiadomo swoje skoczy do tego Żyła, Miętus nie najgorzej i słaby Kot. Wczoraj żaden Fin nie znalazł się w finałowej 30 tak że nasze orły powinny ogarnąć chociaż różnie to z nimi może być. Betsafe dla porównania płaci na to zdarzenie 1,2.
Japonia wiadomo, wyrównany skład z będącym w bardzo dobrej formie Ito.Daiki to mój cichy faworyt zbliżających się mistrzostw świata. Takeuchi wczoraj też dwa dobre skoki, Kasai i Tochimoto również nie powinni spartolić roboty. Czesi mają Koudelke i Hlave którzy to pokazali się wczoraj z bardzo dobrej strony jednak Janda to już nie jest ten sam skoczek co kilka lat temu, może sie mu przytrafić bardzo słaby skok. Reasumując samurajowie posiadają solidniejszą ekipę i powinni się znaleśc przed Czechami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
No i powróciła znów szopka w wykonaniu panów Tepesa i Hoffera zwana PŚ.Po pięknych i odbywających się w sprawiedliwych warunkach konkursach w Willingen,dziś znów narażali zawodników na utratę zdrowia,kombinowali z belką ża aż człowieka coś strzelało przed tv. Po skoku Żyły na taką odległość i upadku zawody powinny być przerwane,bo jego skok pokazał że na tej skoczni dziś było wszystko możliwe.A już puszczenie Prevca z takiej wysokiej belki to skrajna głupota,chłopak w szpitalu w tej chwili..Jestem przekonany na 99% że gdyby w całym Team Tour Austriacy nie byli na pierwszym miejscu po 1 serii dziś,to właśnie oglądalibyśmy przeprowadzaną na siłę 2 serię.

Mój dubel podawany wcześniej zepsuli Norwegowie,a w sumie Velta.No ale dziś to była loteria,dobrze że nie zainwestowałem w to większej gotówki.Słoweńcy mimo upadku Prevca wygrali,czyli zasłużone zwyciestwo.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Jaja jak nie wiem. Zmienianie belki tak często to głupota straszna imo...
Wyjątkowo niesprawiedliwe zawody, ale cieszę się z wygranej Słoweńców (nie Słowaków :p). Dobrze, że nie Austriacy (chociaż w klasyfikacji team touru i tak są nr 1). Szkoda, że Velta zepsuł swój skok, bo mój kupon poszedł precz. Szkoda też Tochimoto, bo zaprzepaścił szanse Japończyków - przykro się zawsze patrzy na takie skoki. Polacy i tak lepiej niż myślałem (Miętus i Żyła), więc jestem zadowolony. Stoch trafił na słabe warunki, ale jak na nie, to skoczył dobrze.
Z niecierpliwością czekam na mistrzostwa w lotach w Vikersund.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
No jaj były dobre, nie wiem jak ale Expekt wycofał swoje zakłady na skoki 2-3 minuty wcześniej niż powinien i dzięki temu nie wtopiłem. A gdy zobaczyłem byłem przekonany, że będzie tylko 1 seria i ciekawiło mnie czy bym wtopił czy nie. No i nie ma co tu dużo mówić, dziś byłyby wtopy bo Nowegia - Słowenia 2 i Japonia - Czechy 2, także oba typy z których miałem coś wybrać byłaby wtopa.
Co do panów H. i T. to oni istne cyrki robią od kilku lat i dziwi mnie, że tam nikt nie domaga się w końcu zmiany. Przecież ich miejsca spokojnie mógłby ktoś objąć nawet ze starej gwardii skoczków i za pewne całkiem inne skoki byśmy zobaczyli. Ale nic się na to nie zanosi i szopkę tych dwóch nieudolnych panów będzie pewnie oglądać jeszcze kilka sezonów.
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Tepes pewnie mocno zależało na takim układzie. przecież Prevc wylądował w szpitalu i kto miałby za niego skakać? Słoweńcy na pewno stracili by to miejsce. Jedyny typ który zagrałem na dwóch kuponach dzisiaj to Norwegia przed Słowenia :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom