>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill a Trustly

A 861

amigo007

Użytkownik
To zależy od banku. Ja mam konto min. w raiffeisen polbank, i wypłata po zatwierdzeniu w kasynie (na razie testowałem w betsafe/betsson) jest po zatwierdzeniu przeważnie w kilka minut.
 
A 205

amindada

Użytkownik
2607646832 takie coś miałem w przelewie , zmieniłem parę cyferek. Jako nadawca jest trustly group ab Szwecja. Czy jest bezpieczne? - w banku jest ślad wiec zawsze jest możliwość ze do tego dojdą. Wystarczy ze nabiorą podejrzeń i wwezwa cie jako świadka i zapytaja czy brał pan udział w zagranicznych grach.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
2607646832 takie coś miałem w przelewie , zmieniłem parę cyferek. Jako nadawca jest trustly group ab Szwecja. Czy jest bezpieczne? - w banku jest ślad wiec zawsze jest możliwość ze do tego dojdą. Wystarczy ze nabiorą podejrzeń i wwezwa cie jako świadka i zapytaja czy brał pan udział w zagranicznych grach.
Jak dobrze pamiętasz sprawę Bet-at-home to wiesz, że przelew to nie jest wystarczający dowód na uczestnictwo w zagranicznych grach i to z terytorium RP.
Przecież sąd by się uśmiał, gdyby Urząd Celny jako (jedyny) dowód pokazał potwierdzenie przelewu z pośrednika Trustly.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
A drugi raz by się sąd uśmiał jakby delikwent się z miejsca przyznał do gry, jak to robiły niektóre barany podczas sprawy bah ????
 
A 205

amindada

Użytkownik
Wszystko zależy w jakim charakterze bylbys wezwany. Jeżeli oskarzony czy podejrzany to faktycznie mógłbyś iść w zaparte, kłamać. Jeżeli jako świadek to masz pod przysięga obowiązek mówić prawdę, kara za fałszywe zeznania to 8 lat ( to nie zart ostatnio zeznawałem sędzia mnie poucza ze 2 albo 3 lata, a za chwile mówi o przepraszam teraz po zmianach 8 lat ). I co robisz w takiej sytuacji jak wiesz ze grales?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
I co jako świadek sam się wkopiesz? Coś w stylu:
&#39;Ja świadek zksstal, poświadczam że user zksstal gra w nielegalne gry&#39; ? ????
Przecież jako świadek nie musisz odpowiadać na pytania które mogą ciebie obciążyć, czy jakoś tak to leci. ;)
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
I co jako świadek sam się wkopiesz? Coś w stylu:
&#39;Ja świadek zksstal, poświadczam że user zksstal gra w nielegalne gry&#39; ? ????
Przecież jako świadek nie musisz odpowiadać na pytania które mogą ciebie obciążyć, czy jakoś tak to leci. ;)
Zgłaszam to do prokuratury!
 
A 205

amindada

Użytkownik
I co jako świadek sam się wkopiesz? Coś w stylu:
&#39;Ja świadek zksstal, poświadczam że user zksstal gra w nielegalne gry&#39; ? ????
Przecież jako świadek nie musisz odpowiadać na pytania które mogą ciebie obciążyć, czy jakoś tak to leci. ;)
Jako świadek musisz odpowiadać zgodnie z prawdą , możesz powiedzieć , że nie grałeś, ale jak znajdą inne dowody to masz wtedy paragraf za składanie fałszywych zeznań, a nie wiesz co mają w zanadrzu, albo jak zinterpretują materiały. Sąd ma dowolność w interpretacji dowodów żebyś pamiętał.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Jako świadek musisz odpowiadać zgodnie z prawdą , możesz powiedzieć , że nie grałeś, ale jak znajdą inne dowody to masz wtedy paragraf za składanie fałszywych zeznań, a nie wiesz co mają w zanadrzu, albo jak zinterpretują materiały. Sąd ma dowolność w interpretacji dowodów żebyś pamiętał.
I na podstawie przelewu od pośrednika 2 miliony osób nagle idzie do więzienia?
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
I na podstawie przelewu od pośrednika 2 miliony osób nagle idzie do więzienia?
Dlatego chciałem ustalić, co widnieje na tym przelewie. Admin ma rację, że dotychczasowe orzecznictwo w zakresie &quot;winy&quot; było skomplikowane. Kto szedł w zaparte, ten zmuszał sąd do udowodnienia, że delikwent zawarł zakład wzajemny z terytorium RP w firmie bez licencji. A tu nawet dowód wpłaty nie był kluczowym argumentem (bo &quot;wpłaciłem, żeby sobie oglądac meczyki&quot;). Podobnie z dowodem wypłaty. Należało jeszcze zaangażować operatora netu i wykazać, że delikwent logował się i zawierał zakład nr XX o godz. YY dnia ZZ.
Żmudne to, ale nie do takich rzeczy można dojść. Pytanie, czy warto ryzykować. Tyle tylko, że alternatywy brak. Że w Juroszkach grać nie ma sensu, to bezsprzeczne.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Jako świadek musisz odpowiadać zgodnie z prawdą , możesz powiedzieć , że nie grałeś, ale jak znajdą inne dowody to masz wtedy paragraf za składanie fałszywych zeznań, a nie wiesz co mają w zanadrzu, albo jak zinterpretują materiały.
Totalna bzdura, możesz sobie kłamać i wymyślać co sobie zapragniesz bez żadnych konsekwencji. To Twoja linia obrony i masz takie prawo - nawet jako świadek w swojej sprawie.
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Dlatego chciałem ustalić, co widnieje na tym przelewie. Admin ma rację, że dotychczasowe orzecznictwo w zakresie &quot;winy&quot; było skomplikowane. Kto szedł w zaparte, ten zmuszał sąd do udowodnienia, że delikwent zawarł zakład wzajemny z terytorium RP w firmie bez licencji. A tu nawet dowód wpłaty nie był kluczowym argumentem (bo &quot;wpłaciłem, żeby sobie oglądac meczyki&quot;). Podobnie z dowodem wypłaty. Należało jeszcze zaangażować operatora netu i wykazać, że delikwent logował się i zawierał zakład nr XX o godz. YY dnia ZZ.
Żmudne to, ale nie do takich rzeczy można dojść. Pytanie, czy warto ryzykować. Tyle tylko, że alternatywy brak. Że w Juroszkach grać nie ma sensu, to bezsprzeczne.
Tak na upartego to jest cos takiego jak &quot;domniemanie niewinnosci&quot; jak sie nie myle i dopiero jak OSKARŻYCIEL przedstawi KONKRETNY jednoznaczny dowód na twoją winę to musisz przedstawiać jakies wyjasnienia czy alibi.
Dowody transakcji od bukmacherów nie są dowodem uczestniczenia w nielegalnych zakładach z terenu kaczogrodu, nawet jak udowodnili by że tego dnia co był zlecony przelew byłes w kraju to jest udowodnienie tylko i wyłacznie transakcji a nie GRY z TERENU RP
Jak isć w zaparte to zawsze można powiedzieć że sie nie pamięta kiedy co i jak i że jak udowodnią ze te zakłądy jednak były bo wypłat było by dużo wiecej jak wpłat to robiłes zakłady ZAWSZE jak byłes za granicą i nie musisz przedstawiac żadnych DOWODÓW na ten pobyt bo przecież teraz nie ma zadnych pieczatek w paszporcie itd to skąd miałes wiedzieć że jakis dowód pobytu będzie kiedy ci kiedys potrzebny.
To oskarżyciel musi CI udowodnić że BYŁEŚ w kraju a nie ty masz udowadniać że nie byłes.
Na dobrą sprawę to można by nawet wytłumaczyć sie jakby ONI mieli wyciąg od buka z datami konkretnych zakładów i wykaz logowania Twojego kompa od operatora albo historię kompa:
-po piersze nie TY musiałe w tym czasie grać tylko może kto z rodziny a ze to dawno było to nie pamiętasz
-po drugie ktos mógł za twoją zgodą obstawiać te zakłady i czy pamiętasz czy nie to i tak robił to w TWOIM imieniu na TWOIM koncie a ty byłes za granicą więc poza RP wiec ci moga naskoczyc ale to juz moga sie czepiac wspólników
-a po trzecie najpewniejsze mogłes byc w tym momencie za granicą i zeby sie nie podawac haseł na obcych kompach po swiecie wchodzisz sobie na swojego kompa z każdego miejsca na swiecie przez Teamviewer albo inny wirtualny pulpit.
Ja tak robię naprawdę w realu - fakt nie dlatego że jestem i jak jestem za granicą -ale temu że mam konta na kilka różnych osób pozakładane i zamiast ciągać te wszystkie urządzenia - każdy użytkownik inna maszyna , łacze do netu IP itd zabieram jeden Laptop - odpalam sprzęt zdalnie albo stoi właczony non stop i wchodzę na pulpit każdego użytkownika przez TeamViewer z jednego kompa,
Buki nie mają podejrzeń bo NIGDY nie było logowania z tego samego systemu ani neta na różne konta
I nawet jak przez takie tłumaczenie by pytali na jakie osoby te inne konta były i po co to przecież można powiedziec że na zmyslone dane, dokumenty zrobione w photoshopie itd w celu wielokrotnego korzystania z promocji buków
Z punktu widzenia buków to niezgodne z przepisami ale sąd cie przecież za to co robisz za granicą nie ukarze w imieniu buka który zresztą nie jest w kraju zalegalizowany ????
 
D 71

devs

Użytkownik
I na podstawie przelewu od pośrednika 2 miliony osób nagle idzie do więzienia?
Na podstawie składania fałszywych zeznań a nie na podstawie przelewu od pośrednika. Oczywiście jeśli jakimś cudem udowodnią nam, że składamy fałszywe zeznania a to graniczy z cudem w tej sytuacji.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Na podstawie składania fałszywych zeznań a nie na podstawie przelewu od pośrednika. Oczywiście jeśli jakimś cudem udowodnią nam, że składamy fałszywe zeznania a to graniczy z cudem w tej sytuacji.
Ale od przelewu by musiało się zacząć żeby doszło do tych zeznań nieprawdaż?

Chyba, że bukmacher będzie współpracował z jakąś placówką to wtedy co innego ale raczej poważny gracz umie sobie &quot;zrobić plecy&quot; - jak kolega &quot;golićBuki ładnie to opisał, jest jedną z metod&quot;
 
Do góry Bottom