>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill a Trustly

C 0

czarus

Użytkownik
Jak to jest z tym Trustly?
W Betclick mam opcję wypłaty kasy bezpośrednio na konto bankowe i przez Trustly.

Czy wypłata gotówki Trustly &gt; osobiste konto bankowe jest bezpieczniejsza niż bezpośrednia wypłata na konto bankowe? Czy to jest to samo?
Trustly działa tak samo jak Skrill? Jak to z nim jest i z wypłatami dzięki tej opcji na konto w banku?
 
F 0

fala221

Użytkownik
Podpinam się, przedwczoraj zleciłem wypłatę przez przelewy24,środki były w kilka minut,teraz,podobno z racji na weekend nie mogę zlecić wypłaty i skorzystałem z trustly Żadnego potwierdzenia ani nic,nie ukrywam, że trochę się denerwuje tym 1xbet,nie ma co przy pomocy skrilla było dużo lepiej
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wypłatę przez przelewy24? Chyba wpłacałeś z przelewy24? A chcesz wypłacić poprzez trustly? Co do trustly, to nie ma się co obawiać. Jak dopiero zleciłeś wypłatę z 1xbet, to najpierw oni muszą zaakceptować. Jak bukmacher zaakceptuje, to pieniądze będziesz miał gdzieś +/- do wtorku w banku. Zależy też w jakim banku masz konto. Np. w raiffeisen bywają wypłaty natychmiastowe. Czasem czekam dłużej.
 
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
Gówno jakieś to trustly. Na BAH wpłacałem i nie wiadomo gdzie są pieniądze. Piszą, że jak nie będzie w ciągu kilku dni, to żeby kontaktować się dalej. Ta, jak mi teraz potrzebne.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nie wszystkie banki w weekend działają natychmiastowo przez trustly. Prawdopodobnie kasa bedzie w poniedziałek po połoudniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
Tak, ale kontaktowałem się z bankiem i on pieniądze wysłał, a Trustly nie jest wcale taki trustly, bo umywa od tego ręce. Trustly pisze, że to odbiorca jest odpowiedzialny za tą kasę (BAH), a BAH gada, że to wina trustly, coś się poprzestawiało w systemie i mogli potraktować przelew jako normalny, a przecież Trustly wysyła natychmiastowo. Zamknięte koło jak zwykle.
Gdyby normalnie dało się płacić kartą, czy skrillem, nie byłoby problemów. Teraz to jakieś wynalazki są niedziałające wtedy jak trza.
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Wysłałem, pieniązki przez trustly z getin banku na skrill na skrillu pieniążków ni widu ni słychu, ale z konta bankowego zniknęły, ktoś robił przelewy z tego banku w ten sposób? i ile idzie taki przelew? a i jeszcze jedno na skrillu wyskoczyła informacja że nie dostali jeszce potwierdzenia płatności, jeżeli dostaną to pieniążki będą na koncie, czy mogę gdzieś im wysłać potwierdzenie?
 
Do góry Bottom