>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill brak aktywności.

D 0

don-mat

Użytkownik
Witam!
Dziś otrzymałem niepokojąca wiadomość od Skrill, a mianowanie mogę być obciążony kara za brak aktywności, tzn nie dokonywałem zadanych transakcji na koncie w ciągu 12 miesięcy i jeśli do 25.12.2016r. ich nie dokonam to będę musiał zapłacić 8.8792 PLN. Tego konta już dawno nie używałem i było ono mi zbędne.
Zaraz po otrzymaniu tego maila dezaktywowałem to moje konto. I moje pytanie brzmi czy po dezaktywacji konta nadal będę musiał im coś zapłacić?
Czy jeśli ja zamknąłem to to nie muszę się ich obawiać?
 
D 0

don-mat

Użytkownik
Cytat z e-maila, którego otrzymałem
&quot;W przypadku pańskiego konta okres ten właśnie minął i od 25/12/2016 zostanie pan/pani obciązony kwotą 8.8792 PLN. Jest to suma oparta na tabeli kosztów dostępnej na stronie www,skrill.com.&quot;
Swoje konto jak już wcześniej pisałem zamknąłem i jestem ciekaw czy faktycznie będę musiał jak by co zapłacić tą kare.
E-mail również do nich poszedł z zapytaniem.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Powinno być 8.88 a jakiś kretyn u nich nie zaokrąglił i wyszło takie cudo.Skoro zamknąłeś konto to Cię nie obciążą no bo właściwie jak?
 
D 0

don-mat

Użytkownik
Dostałem e-maila zwrotnego od supportu :
&quot;
Dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta Skrill.

Przykro nam się dowiedzieć, że postanowił Pan zdezaktywować swoje konto w Skrill. W tej chwili jest ono zamknięte i nie będą naliczane dodatkowe opłaty za to.
Czyli już wszystko jasne ;p.
 
Do góry Bottom