>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill - Nowe Zasady Weryfikacji od 05.11

A 861

amigo007

Użytkownik
No wyślę tam, bo już mnie za przeproszeniem &quot;kurwica&quot; bierze z tą kamerką. Przed chwilą gimnastykowałem się z tym zdjęciem na wszelkie sposoby. A ostatecznie po wykonaniu zdjęć, wyszło mi że sesja wygasła. Ale i tak z kamerki jakbym nie robił są rozmazane. Mam nadzieję że na ten email przejdzie, bo coś takiego znalazłem w dziale pomoc skrill:
&quot;Nie jestem w stanie załączyć swoich dokumentów. Jak należy postępować?
Jeśli załączenie dokumentów zakończyło się niepowodzeniem, prosimy napisać do nas, używając formularza kontaktowego poniżej. Prosimy opisać napotkanie niedogodności i jeśli jest to możliwe prosimy wysłać też zrzut ekranu (screenshot) z widocznym błędem.
Uwaga! Obecnie akceptujemy dokumenty załączone tylko poprzez Jumio. Dokumenty wysłane poprzez email lub formularz kontaktowy na naszej stronie nie zostaną zaakceptowane.&quot;
To niby co, jak wyślę email to mogą niezaakceptować? A kamerki nie mam wcale najgorszej, jakiś czas temu kupowałem coś lepszego do rozmów na skype. Nie badziew za 20zł.. Ale jak widać do dokumentów to się nie nadaje.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
U mnie połowa kont z kamerki, połowa z emali a jeszcze parę w inny sposób, więc spokojnie zaakceptują jak nie będziesz robił tego np. lodówką :]
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ogarnąłem zdjęcia inaczej. Zainstalowałem aplikację na tablecie. Tam aparat jest o niebo lepszy. Mam nadzieję że przejdzie. Ciekawa sprawa w aplikacji, to pokazywało jak mam głowę ustawiać do selfie. Mam nadzieję że teraz weryfikacja przejdzie. Gotówka zamrożona czeka.
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Ja wysłałem emaila pod ten adres powyżej i dostałem od razu taką zwrotną wiadomość
Hello,

Please note that this e-mail address is no longer in use.
To complete your verification, please login and follow the onscreen instructions.
Should you have any questions or need help verifying, please visit our help pages or contact us.

Best regards,
The Paysafe Team
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No to powiem szczerze, że straszna &quot;hujnia&quot; z tą weryfikacją. Ja na szczęście mam jeszcze tablet, ale co mają zrobić ci co nie mają innego urządzenia?? Kamerkę jak mówiłem w kompie mam taką średniolepszą (koło 80-90pln kosztowała), i za cholerę dobrego zdjęcia dokumentu nie dało się nią wykonać. Przegięcie, że nie można normalnie wysłać zdjęć na email.
 
B 5

bolex1

Użytkownik
Ja wczoraj wyslalem papiery e-mailowo wszystko zweryfikowane oczywiscie mialem ten komunikat co kolega wyzej ale mimo wszystko udalo mi sie konto ladnie zweryfikowac czyli jak sie chce to mozna!
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Ja wczoraj wyslalem papiery e-mailowo wszystko zweryfikowane oczywiscie mialem ten komunikat co kolega wyzej ale mimo wszystko udalo mi sie konto ladnie zweryfikowac czyli jak sie chce to mozna!
Można? Można! Hehe :]
 
Do góry Bottom