>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill - problem z bankomatem

K 3

kuziu

Użytkownik
Hej witajcie.
Mam dziwny problem ,wypłacałem pieniądze kartą skrill 21.08.17 z bankomatu (pko sa) ,wszystko normalnie przebiegało do momentu odebrania karty z bankomatu czyli końcowego etapu wypłacania kasy.
Wyjmuję kartę ,czekam na wydanie gotówki i nagle słyszę że bankomat przestał sortować pieniądze i się zawiesił ,próbowałem naciskać jakiekolwiek klawisze ale bez żadnej reakcji - na ekranie bankomat zawiesił się z napisem (proszę czekać... i odebrać kartę) - w skrócie ????
Czekałem dobre 30min w bankomacie na jakąkolwiek reakcje ,po ok 20min,. bankomat się zrestartował ale pieniędzy nie oddał ,z mojego konta skrill wypłacona przeze mnie kwota była pobrana z salda. Wniosek prosty ,kasy nie mam tu i tu.
Nie mam żadnego kontaktu ze skrillem ,dlatego proszę was o pomoc gdzie mam skierować zaistniałą sytuacje ,minęło 4 dni od wydarzenia - dopiero dzisiaj mam czas się tym zająć.
Wielkie dzięki!
 
K 3

kuziu

Użytkownik
Cześć.
Dzięki za zaangażowanie.
Zapomniałem trochę o tej sprawie ,sprawdzałem stan konta skrill i nadal jest bez zmian czyli pieniążki nie zostały zwrócone.
Mogę jakoś przyśpieszyć cały proces czy pozostaje mi tylko czekać ,ewentualnie bardzo byłbym wdzięczny za jakiś adres email, bo z telefonem każą sobie czekać na infolinii.
Pozdr.
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Jaki jest obecnie email do nich bo na stronie nic nie widzę ?
Wypłacałem 11 września kasę jednak bankomat wydał za mało a z salda pobrało. Teraz jak się loguje to mam saldo końcowe 50.88 zł z pytajnikiem. Czyli tak jak już kiedyś miałem, błąd bankomatu pewnie... w historii transakcji nic nie ma, że opłata za kartę czy coś. Poza tym jak by to była oplata za kartę to nie bylo by tego pytajnika chyba. Czy się mylę ?
 
K 3

kuziu

Użytkownik
Witajcie, do dnia dzisiejszego nie mam zwrotu pobranej przez bankomat kwoty ,ani jakiejkolwiek informacji.
Bankomat PKO SA - wypłata kartą z konta Skrill.
Mogę gdzieś jeszcze coś zdziałać czy raczej kaska przepadnie.
Z góry dzięki !
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Pamiętajcie, że w przypadku awarii banki mają bodajże do 30 dni na zwrot zgodnie z prawem. Musicie też zgłosić całą sytuację swojemu bankowi, w którym macie kartę lub zadzwonić pod nr tel jaki znajduje się na danym bankomacie.
Kiedyś wpłatomat mbanku nie zaksięgował mi pieniędzy bo w trakcie nastąpiła awaria... i musiałem czekać miesiąc na dopisanie kwoty na mój rachunek :/
 
Do góry Bottom