>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill shackowane nieużywane konto, użyte do obstawiania meczy

P 0

pomorski34

Użytkownik
Witam wszystkich, kiedyś w moim życiu miał miejsce pewien okres w którym &#39;bawiłem się&#39; w obstawianie meczy i do tego celu założyłem sobie konto skrill, wpłaciłem sobie koło 200zł i dość długo operowałem tą kwotą aż do czasu gdy wszystko przegrałem i dałem sobie spokój z tym. Zapomniałem całkiem o tym koncie aż do czasu dziwnego maila o podobnej treści :
Adres e-mail usunięty z twojego konta skrill : [email protected]
Jak nie trudno się domyślić ja miałem e-mail pomorski34. Pomyślałem sobie tylko, że może to ja przy rejestracji kiedyś zrobiłem literówkę i sam usunąłem tamten e-mail i ten proces z racji tego, że jest to konto bankowe trwał tak długo i olałem sprawę na jakiś czas. Później otrzymałem znowu kilka maili o podobnej treści.
Adres e-mail usunięty z twojego konta skrill : [email protected]
Ale zanim go przeczytałem to dostałem też kilka innych informujących mnie o wpłatach i wypłatach, pierwszy jaki zobaczyłem to coś w stylu(nie chce mi się dokładnie cytować) &quot;wypłata w kwocie 600USD zakonczona powodzeniem&quot; od razu strach, wielkie oczy, myślałem, że może miałem przypisaną kartę kredytową do konta skrill i ktoś jej użył, loguje się do banku i patrzę, że nic nie znikło, loguję się do skrilla i zauważyłem dziwne przelewy.
Ktoś wpłacił na moje konto 1400$ i przelewał je na na różne rosyjskie serwisy bukmacherskie 1 duży przelew 600$ i kilka mniejszych oraz stałe polecenia zapłaty. Jeden z przelewów który przykuł moją uwagę był do jakiejś dziwnej chińskiej fabryki.
Na koncie zostało około 700$, które z powodzeniem wypłaciłem na swoje konto bankowe w Polsce. Do mojego konta skrill było przypisane jeszcze kilka kont email wszystkie z końcówką &quot;@freeleter.me&quot;. Jeden z nich miał formę Imię[email protected] więc sprawdziłem ten email w google i znalazłem konto facebook jakiegoś typa z tajlandii(konto puste, brak zdjęć, brak znajomych) to właśnie z tego konta wpłacono te 1400$.
Aha i co ważne włamywacz nawet nie zmienił hasła do mojego konta skrill, cały czas używał tego samego pierwotnego hasła, którego użyłem do założenia konta. Oczywiście po pierwszym logowaniu zmieniłem hasło, a po wypłacie pieniędzy zamknąłem konto.
Spotkaliście się kiedyś z czymś podobnym?
 
Do góry Bottom