• Witamy na bukmacherskie.com
  1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

  Skrill shackowane nieużywane konto, użyte do obstawiania meczy

  Temat na forum 'Skrill - Moneybookers' rozpoczęty przez Pomorski34, Październik 19, 2015.

  Więcej tematów od Pomorski34
  1. Pomorski34 Nowy użytkownik

   Pomorski34
   Dołączył:
   Paź 2015
   Posty:
   1
   Polubienia:
   0
   Reputacje:
   0
   Witam wszystkich, kiedyś w moim życiu miał miejsce pewien okres w którym 'bawiłem się' w obstawianie meczy i do tego celu założyłem sobie konto Skrill, wpłaciłem sobie koło 200zł i dość długo operowałem tą kwotą aż do czasu gdy wszystko przegrałem i dałem sobie spokój z tym. Zapomniałem całkiem o tym koncie aż do czasu dziwnego maila o podobnej treści :
   Kod:
   Adres e-mail usunięty z twojego konta Skrill : pomorski35@o2.pl
   Jak nie trudno się domyślić ja miałem e-mail pomorski34. Pomyślałem sobie tylko, że może to ja przy rejestracji kiedyś zrobiłem literówkę i sam usunąłem tamten e-mail i ten proces z racji tego, że jest to konto bankowe trwał tak długo i olałem sprawę na jakiś czas. Później otrzymałem znowu kilka maili o podobnej treści.
   Kod:
   Adres e-mail usunięty z twojego konta Skrill : pomorski35@freeleter.me
   Ale zanim go przeczytałem to dostałem też kilka innych informujących mnie o wpłatach i wypłatach, pierwszy jaki zobaczyłem to coś w stylu(nie chce mi się dokładnie cytować) "wypłata w kwocie 600USD zakonczona powodzeniem" od razu strach, wielkie oczy, myślałem, że może miałem przypisaną kartę kredytową do konta Skrill i ktoś jej użył, loguje się do banku i patrzę, że nic nie znikło, loguję się do Skrilla i zauważyłem dziwne przelewy.
   Ktoś wpłacił na moje konto 1400$ i przelewał je na na różne rosyjskie serwisy bukmacherskie 1 duży przelew 600$ i kilka mniejszych oraz stałe polecenia zapłaty. Jeden z przelewów który przykuł moją uwagę był do jakiejś dziwnej chińskiej fabryki.
   Na koncie zostało około 700$, które z powodzeniem wypłaciłem na swoje konto bankowe w Polsce. Do mojego konta Skrill było przypisane jeszcze kilka kont email wszystkie z końcówką "@freeleter.me". Jeden z nich miał formę ImięNaziwsko@freelter.me więc sprawdziłem ten email w google i znalazłem konto facebook jakiegoś typa z tajlandii(konto puste, brak zdjęć, brak znajomych) to właśnie z tego konta wpłacono te 1400$.
   Aha i co ważne włamywacz nawet nie zmienił hasła do mojego konta Skrill, cały czas używał tego samego pierwotnego hasła, którego użyłem do założenia konta. Oczywiście po pierwszym logowaniu zmieniłem hasło, a po wypłacie pieniędzy zamknąłem konto.

   Spotkaliście się kiedyś z czymś podobnym?
    

  Poleć forum