>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill - wpłata z konta EURO

sila-spokoju 20

sila-spokoju

Użytkownik
Panowie,
założyłem sobie w polskim banku konto walutowe w Euro i zmieniłem konto skrilla ze starego (PLN) na nowe (euro).
Pytanie jest takie, jak wpłacić Eurosy na konto Skrilla bez konieczności przewalutowania z polskich złotówek? Bo gdy próbuję to zrobić przez natychmiastowy przelew bankowy lub przelewy24 to wyskakuje mi następujący komunikat:
,,Nasz dostawca płatności nie akceptuje EUR. Dlatego też kwota zostanie przewalutowana na 0.00 PLN wraz ze stosowną opłatą&quot;

Czy realizował ktoś wpłatę przez:
Zwykły przelew bankowy Przelew bankowy
3-5 dni, za darmo zasilanie bez limitu
I może coś więcej mi o tym powiedzieć ?
Martwi mnie to, że zwykły przelew Skrill&#39;a idzie na konto w Bank Pekao SA, które przecież do świętych nie należy (patrz wezwania do US graczy bet-at-home).
 
D 152

damian0012

Użytkownik
przez p24 nie wplacisz w pln... koszt przewalutowania 2x zabierze zbyt duzo kasiory...
pozozstaje ci zwykly przelew...
przeciez skrill nie nazlezy tylko doplatnosci do bukow... mozna przez skrill placic w internetowych sklepcach... wiec czemu sie boisz pekao....
 
sila-spokoju 20

sila-spokoju

Użytkownik
przez p24 nie wplacisz w pln... koszt przewalutowania 2x zabierze zbyt duzo kasiory...
pozozstaje ci zwykly przelew...
Wpłacić wpłacę, ale właśnie chodzi o przewalutowanie. Przy 1000 euro jest to ponad 400zł straty między kantorem a skrillem.
Zatem pozostaje pytanie. Czy wpłatę z konta walutowego mogę tylko i wyłącznie zrealizować zwykłym przelewem bankowym, który idzie w ciągu 3-5 dni ?

przeciez skrill nie nazlezy tylko doplatnosci do bukow... mozna przez skrill placic w internetowych sklepcach... wiec czemu sie boisz pekao....
Wiem o tym. Jednak nie ufam Peako z powodów, które podałem w pierwszym poście. Ale jeśli to jedyna metoda to niestety będę musiał zaryzykować i z niej skorzystać.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
mozna przez Skrill placic w internetowych sklepcach
Nie za bardzo, bo w Polsce jest może jeden sklep, a w porywach dwa. A na zachodzie też tandeta jak już jakiś sklep się znajdzie. Mam do wydania na Skrill niecałą stówkę i nie i wiem, co z tym zrobić, bo przelewać do banku się nie opłaca.
Może znasz jakieś sklepy, gdzie można kupić coś konkretnego za Skrill
 
Do góry Bottom