>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill

Z 0

zielony2009

Użytkownik
Znaczy chodziło mi ofc o jakieś firmy, które mnie nie okradną na 20% value. W sumie mam chrapkę tylko na małego singla, ale i tak nie będę wspierał złodziei.
Więc jakiś Uniet czy podróbka 1xbet? Co z Marathonem? Funkcjonuje jakaś giełda zakładów?
 
Z 0

zielony2009

Użytkownik
Nie będę szukał kogoś za granicą, żeby sobie 2 razy w roku postawić 50$. Chyba, że jest inna opcja, której nie doszukałem?
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Również powtórzę Sportingbull. Obsługuje Skrilla, bez podatku, legalnie w sensie takim że zarejestrowani na Curacao. Ja nie miałem z nimi żadnych problemów z wypłatami (wcześniej od dawna konto w Sportingbet) choć wiem, że ktoś narzekał.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Ciekawa sprawa bo generalnie w firmach znajdujących się na liście MF nie powinien/nie może działać skrill/neteller. Sportingbull na liście jest, a te metody płatności działają...
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Skrill i Neteller działają nie tylko w Sportingbull z listy domen zakazanych , więc to już potwierdza że mają tam niezły burdel i sami nie wiedzą co i jak blokować. Co nie zmienia faktu że jest sporo firm działających w tzw &quot; szarej strefie &quot; ale bez możliwości używania Skrill i Neteller ale za to z innymi możliwościami . Dawno temu pisałem w temacie ustawy hazardowej że to porażka a obecna sytuacja tylko to potwierdza ???? . Także podsumowując nie jest tak pięknie jak było ale i tak jest dobrze i jest gdzie grać bez złodziejskiego podatku .
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Gdzie jeszcze ?
Np sbo lub matchbook ( matchbook chyba nawet nie ma liście domen zakazanych może nie wiedzą że takie coś wogole istnieje ale nie wiem bo nie mam czasu sprawdzać tego) , nie wiem jak tam ten betsafe i Betsson teraz po powrocie czy nie będą też dostępni dla Skrill Neteller , ale dla własnego interesu powinni mieć te płatności dostępne .
 
W 0

wylus

Użytkownik
Panowie dostalem takiego emaila dzis od skrill co robic :
TA WIADOMOŚĆ JEST WYSYŁANA AUTOMATYCZNIE – PROSIMY NIE ODPOWIADAĆ NA TEN ADRES.
Aby skontaktować się z nami prosimy skorzystać z formularza kontaktowego.
*******************************************************************************************
Szanowny/a
Od zawsze staramy się zapewniać najlepsze usługi i oferty dla naszych klientów. Niedawno poinformowaliśmy zatem pana/ panią, że za pierwsze 12 miesięcy posiadania konta i nie używania go, nie bedziemy pobierać żadnych opłat. W przypadku pańskiego konta okres ten właśnie minął i od 12/03/2018 zostanie pan/pani obciązony kwotą 12.5871 PLN. Jest to suma oparta na tabeli kosztów dostępnej na stronie www.skrill.com. Jeśli postanowi pan/pani ponownie zacząć używać swoje konto Skrill, koszty zostaną zatrzymane i posiadanie konta nadal będzie bezpłatne.
Posiadanie konta Skrill daje użytkownikom całą gamę korzyści. Możesz kupować i wysyłąć pieniądze online bez ujawniania swoich danych bankowych. Nie mogłoby być prościej. Dodatkowo posiadając ePortfel Skrill jesteś upoważniony/a do korzystania z wyjątkowych promocji, przygotowanych przez naszych partnerów. Po prostu odwiedź nasz katalog sklepów lub sprawdź ostatnie promocje w sekcji ‘Moje konto’.
Pozdrawiamy,
Zespół Skrill
 
Do góry Bottom